افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

چگونه می توانم درآمدم را بیشتر کنم؟

توضیحات کوتاه :
همه افراد تمایل دارند که درآمد بالایی داشته باشند ولی تنها خواستن کاری را از پیش نمی‌برد. برای رسیدن به درآمد بالاتر باید اقداماتی را هم انجام دهید و تلاش نمایید در مسیر درست قرار بگیرید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.2

تعداد امتیازها: 5

  • 10.3k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
چگونه می توانم درآمدم را بیشتر کنم؟

 

خلاصه ای از مقاله

برای کسب درآمد بیشتر ابتدا باید ذهنیت درستی نسبت به میزان درآمد خود داشته باشید. تا زمانی که نتوانید درآمدهای بالا را در ذهن خود متصور شوید مسلما رسیدن به آن در واقعیت هم ممکن نمی‌باشد. قدرت ذهن خیلی فراتر از تصور ما می‌باشد. در این مقاله به راهکارهایی برای بالا بردن میزان درآمد اشاره شده است.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

چگونه پول خود را 100% افزایش دهیم؟

تا به حال پیش آمده که در زندگی از خود بپرسید چگونه می‌توانم درآمدم را بیشتر کنم؟ خواننده گرامی، پول موضوع بسیار مهمی است، 90% مشاغلی که داریم در راستای این است که بتوانیم کسب درآمد کنیم، پس موضوع خیلی مهمی است. دوست خوبم، قبل از اینکه وارد بحث شویم از شما یک سوال خیلی مهم دارم، هر محصولی که ما در اطراف می‌بینیم یک قیمتی دارد. حالا من اگر از شما بپرسم قیمت شخصیت و ارزش وجودی شما چقدر است چه قیمتی حاضر هستید روی خودتان بگذارید؟ همه پارامترها را هم از لحاظ توانایی، شخصیت و رشد فردی در نظر بگیرید یک قیمتی را برای خود بگویید. زمانی که بحث درآمد پیش می‌آید، فلان شخص چقدر درآمد دارد؟ خود شما فکر می‌کنید چرا آنقدر درآمدتان پایین است؟ دوست خوبم، دو مورد را باید بررسی کنید و سوال من دقیقاً همین است. زمانی که من از شما می‌پرسم درآمد شما چقدر است؟ ارزش شما چقدر است؟ شاید بگویید من ماهیانه چهار میلیون درآمد دارم ولی ارزش خودتان را شاید چهل میلیون می‌دانید. این چیزی که گفته شد خیلی با این موضوع فرق می‌کند؛ که شما فکر کنید درآمدتان چهار میلیون می‌باشد و ارزشتان هم چهار میلیون است. اگر اینگونه فکر می‌کنید که دقیقاً ارزشتان هم چهار میلیون است، این متن نمی‌تواند به شما کمکی کند. چون شما ابتدا باید باورهای خود را تغییر دهید.

 

مقاله پیشنهادی: ایده های افزایش درآمد

روش افزایش درآمد

 

توانایی و مهارت‌های خود را افزایش دهید

دوست خوبم، خیلی از مشاغل و افراد هستند که دقیقاً یک شغل ثابت را دو نفر انجام می‌دهند. یک نفر به درآمد شش میلیون و فرد دیگری به درآمد پانزده میلیون می‌رسد، تفاوتشان فقط در نگرش است. آن فردی که پانزده میلیون درآمد دارد دقیقاً باور دارد ارزشش در آن کار پانزده میلیون می‌باشد. دوست خوبم، اگر ارزش بالایی را برای خودتان قائل نباشید بقیه مشتری‌ها و کسانی که برایشان کار می‌کنید و حتی کارمندان شما، آنها هم نمی‌توانند ارزش بالایی را برایتان قائل شوند. فرمول خیلی ساده است چه ارزشی روی شخصیت خود می‌گذارید؟ حالا در کنار این موضوع باید توانایی‌ها و مهارت‌های خود را هم افزایش دهید تا قیمت شخصیت شما بالاتر شود، حال به دنبال این هستید تا پول بیشتری کسب کنید؟ من از شما یک سوال می‌پرسم: چه چیزی می‌خواهید بفروشید؟ الآن فرض بگیرید یک میلیارد پول در جیب من باشد و شما می‌خواهید از من کسب درآمد کنید، اولین مورد این است که محصول شما چیست؟ تولیدات شما چه چیزی است؟ چه خدماتی ارائه می‌دهید؟ چه چیزی می‌خواهید بفروشید تا در ازای آن پول بگیرید؟

 

همین حالا شروع کنید

 

تفکر خود را به شکلی صحیح تغییر دهید

دوست خوبم اگر سؤال درستی بپرسید جواب درستی هم پیدا می‌کنید. فقط تنها پولدار شدن  نکته خوبی نیست. شما باید دقیقاً بدانید چه سرویس و خدماتی دارید؟ آن را هر روز بهتر کنید. تا زمانی که به درآمد برسید. بسیاری از افراد به من پیام می‌دهند و می‌پرسند استاد ما چه کسب و کاری را شروع کنیم؟ عمده این سؤالات در مورد راه‌اندازی کسب و کار آنلاین می‌باشد. باید در نظر گرفت که آنها چه محصول یا سرویسی را برای فروش دارند، زمانی که هنوز هیچ محصولی را در فکر خود ندارید و فقط در این فکر هستید که درآمد خود را افزایش دهید و پولدار شوید، این امکان‌پذیر نمی‌باشد، یعنی اولین قدم این است که شما اقدام کنید که یک محصول و سرویس را بیابید که ارزش وجودی خود را بالا ببرید. به‌طور مثال بگویید من حسین عزت خواه اگر کار اساسی می‌کنم درآمدم در ماه پنجاه هزار دلار است یعنی ارزشی که برای کار اساسی تعریف می‌کنیم. پنجاه هزار دلار است.

 

مقاله پیشنهادی: تفکرات یک میلیاردر

چگونه می توانم درآمدم را بیشتر کنم

 

روز خود را با کارهایی که درآمد کمی دارند آغاز نکنید

حالا اگر یک مشتری به شما مراجعه کرد و گفت پنجاه دلار در ازای انجام این کار دستمزد بگیرید. اگر اول کار است و امروز کسب و کار را شروع کردید و برای سی روز آینده انجام دهید، قبول کنید ولی اگر سی روز گذشت یا زمان طولانی‌تری گذشت تا انتخاب کنید، دیگر انجام آن کار را قبول نکنید چون شما یک عکاس پنجاه هزار دلاری هستید. شما باید در فرکانس و مداری کار کنید که مشتری‌های چند هزار دلاری به سراغ شما بیایند که در نهایت منجر به پنجاه هزار دلار شود. خیلی از افراد هر شغلی را قبول می‌کنند، دوست خوبم هر کسی فقط بیست و چهار ساعت وقت دارد. پس نمی‌تواند مداوم کار کند یا هشتاد ساعت در روز کار کند، شما در نهایت بیست و چهار ساعت وقت دارید. پس روز را با کارهایی که درآمد کمی دارند؛ پر نکنید. خیلی فرمول ساده است.

ارزش خود را بدانید

اگر کارمند جایی هستید که یک میلیون به شما حقوق می‌دهد، شما دقیقاً بها و ارزش خودتان را به اندازه یک میلیون می‌رسانید، پس از خودتان بپرسید ارزش من چقدر است؟ زمانی که شما ارزش خودتان را ده میلیون تعریف می‌کنید سوگند می‌خورم که راه‌هایی برای شما بوجود می‌آید، چون ذهن شما خلاق است و به شما راه را نشان می‌دهد ولی شما در ابتدا باید ارزش خودتان را بالاتر بدانید، آنرا خوب مشخص کنید. به طور مثال بله ارزش من ده میلیون است. بعد از آن حتماً کاری برایتان پیدا می‌شود، یک شرکت، محصول یا یک خدمتی به ذهن شما می‌رسد که ده میلیون را برایتان خواهد آورد. ولی زمانی که شما برای یک میلیون کار می‌کنید و کارمند جایی هستید، دقیقاً در ذهنتان هم ارزش خودتان یک میلیون است. پس هیچ‌وقت این سؤال را که من چرا پولدار نمی‌شوم و چرا بیشتر پول در نمی‌آورم، نباید بپرسید چون شما دقیقاً دنبال همان یک میلیون بودید. در ابتدا خیلی ترسناک است، شما به این فکر می‌کنید که من پنجاه هزار دلار در ماه در بیاورم. می‌خواهم صد و پنجاه میلیون درآمد داشته باشم. نخست شاید بترسید، ولی ذهن شما به این کاری ندارد که این اعداد چه هستند. اینها فقط تعدادی عدد در ذهن شما هستند، هیچ فرقی برای ذهنتان ندارد که یک میلیون ارزش را تعریف کنید یا دومیلیارد چون بدستش می‌آورد.

اگر ذهن را یک آدم فوق‌العاده کندذهن در نظر بگیرید، هرچیزی که به او بگویید دقیقاً از شما قبول می‌کند. ولی در ابتدا باید خودتان قبول کنید که ارزش شما ده هزار دلار یا بیست هزار دلار است. بعد از اینکه خودتان قبول کردید. ذهن شما نیز قبول می‌کند و مشتری‌هایی که سمت شما  می‌آیند هم قبول می‌کنند و محصولات و مشارکت‌هایی پیدا می‌کنید که از طریق آنها می‌توانید به آن ده هزار دلار پول برسید.

 

چگونه می توانم درامدم را بیشتر کنم

 

چگونه می توان درآمد خود را افزایش داد؟

اکنون ممکن است کسی این سوال برایش پیش بیاید که من کارمند هستم، خودم چطوری می‌توانم درآمدم را بیشتر کنم؟ فکر می‌کنم سوال مشترک خیلی از افراد باشد. چون زمانی که شما یک محصولی را می‌فروشید با فروش بیشتر درآمد شما هم بیشتر می‌شود ولی زمانی که شما کارمند هستید، می‌خواهید چه کار کنید؟ می‌گویید دست من بسته است با این فیش حقوقی که دارم. دقیقاً دو میلیون به من حقوق می‌دهند. من از شما یک سوال می‌پرسم: اگر در پنج روز آینده بخواهند شما را اخراج کنند، دقیقا همین امروز چه کار می‌کنید؟ چه چیزی را عوض می‌کنید یا کدام رفتارتان را عوض می‌کنید؟ چه مشارکت‌هایی را می‌کنید؟ در دانشگاه یا شرکت‌های بزرگ دیدید، زمانی که می‌گویند ایده‌پردازی کنید تا بهتر کار کنید، در مراسم‌های مختلف آن‌ها شرکت نمایید، خیلی از افراد می‌گویند من اصلاً تمایلی ندارم چون اگر شرکت کنم حقوق من نه زیاد می‌شود و نه کم می‌شود. به طور کلی اگر این طوری رفتار کنید یک انسان عادی هستید و در این حوزه و فرکانس که شما بخواهید میلیونر شوید قرار ندارید. یک فرد میلیونر نابغه کسی که واقعاً به دنبال این است و اشتیاق سوزان دارد که درآمدش را بیشتر کند. یک سوال از خودش می‌پرسد، من چگونه می‌توانم ارزش این کار را بالاتر ببرم، ارزش این شرکت را بالاتر ببرم؛ ارزش این سرویس و محصول را بالاتر ببرم. پس اگر سوال درستی از ذهنتان بپرسید مطمئنا جواب درستی هم دریافت می‌کنید.

 

مقاله پیشنهادی: 8 راه افزایش درآمد

ارزش خود را کشف نمایید

 

چگونه می توانید ارزش خود را افزایش دهید؟

اکنون دقیقاً وظیفه شما همین است هر روز صبح که از خواب بیدار می‌شوید، بگویید که من چگونه می‌توانم ارزش خود را بالاتر ببرم؟ در بورس مشاهده کردید وقتی ارزش یک سهم پنج دلار است؛ فردا پنج دلار و ده سنت می‌شود و پس فردا پنج دلار و پانزده سنت، هر روز این ارزش باید بالاتر برود. به این اتفاق رشد می‌گویند. شما دقیقاً از خود بپرسید که من چگونه می‌توانم ارزش این شرکتی  که در آن کار می‌کنم را بالاتر ببرم. سوگند می‌خورم فقط منتظر باشید ببینید چه اتفاقی می‌افتد؟ رئیستان شما را صدا می‌زند و می‌گوید آقا یا خانم فلانی شما در یکی دو ماه گذشته خیلی خوب عمل کردید و به شما ارتقای پست می‌دهد، اگر حتی اظهار نکنند که درآمد شما افزایش می‌یابد، باز هم شما در درونتان احساس می‌کنید که ارزشتان بالاتر رفته است، چون مشتاق این هستید که یاد بگیرید و که کارهای جدیدی انجام دهید و مشارکت کنید تا ارزش شرکتی که در آن هستید را بالاتر ببرید. هرچند که شاید رتبه شما در آن شرکت در رده سه هزار باشد، ولی وقتی که از درون ارزش خودتان را بالاتر ببرید. به شما قول می‌دهم یا در همان شرکت رتبه شما بهتر می‌شود یا اینکه در شرکت دیگری که اندازه شما باشد کار می‌کنید.

از افراد موفق الگو بگیرید

گرچه همه افراد دارای استعداد و توانایی‌هایی هستند اما برخی از افراد می‌توانند به نحو بهینه از امکاناتی که دارند استفاده کنند و موفقیت‌های بی‌شماری را برای خود و خانواده‌شان رقم بزنند. به دنبال بهترین فرصت‌ها باشید و خودتان را در یک منطقه امن ذهنی محبوس نکنید. در عصر اطلاعات شما می‌توانید به سادگی با اندکی وقت‌گذاشتن در دنیای آنلاین از تجربیات افراد موفق آگاه شوید. البته منظورم این نیست که مدت زمان زیادی را بدون هدف در رسانه‌های اجتماعی بگذرانید. در صورتی که هدفمند به سراغ دنیای اطلاعات بروید نه تنها می‌توانید افراد موفق زیادی را در جای جای دنیا بیابید که احتمالاً شرایطی مشابه شما را تجربه کرده‌اند بلکه می‌توانید از راهکارهای این افراد در برخورد و مشکلاتی که در راه‌اندازی کسب و کار مواجه شده‌اند، استفاده کنید.

خودتان را پیدا کنید

دوست خوبم اندازه خودتان را باید پیدا کنید، هرروز باید به دنیال این باشید که من چگونه می‌توانم ارزشم را بالاتر ببرم؟ اگر دیروز ده دقیقه مطالعه داشتید، ده دقیقه صرف یادگیری آن کاری که در حال انجام هستید، کردید؛ امروز باید دوازده دقیقه وقت صرف آن کار کنید. فرمول خیلی ساده است، من نمی‌گویم از ده دقیقه برسید به ده ساعت ولی می‌گویم اگر ده دقیقه است، آنرا به دوازده دقیقه افزایش بدهید. چیزی که واقعا امکان‌پذیر است.

با سپاس فراوان از شما دوست عزیز، امیدوارم بیشترین بهره را از مطالب مقاله چگونه می‌توانم درآمدم را بیشتر کنم؟ در افراد برده و شاهد اثرات آن در بهبود زمانبندی خود بوده و آن‌ها را از طریق ارسال کامنت با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

موفقیت شما روزافزون

حسین عزت خواه، مدرس موفقیت و کارآفرین

شغل ایده‌آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیزینس بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس است.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/چگونه-درآمدم-را-بیشتر-کنم
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
سلماز گفته:
۰ | ۰

سلام. ابتدا باید خودمونو جایگاهمونو پیدا کنیم و با خودشناسی ار تواناییهامون استفاده کنیم.

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۱ | ۰

درود به شما دوست عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

همراهی شما انرژی ما را برای ادامه این مسیر بیشتر می نماید. سپاس از حضور پر مهرتان.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط