Alexa Certify
اطلاعیه مهم: بزودی افزایش قیمت 30درصدی محصولات سایت را در پیش داریم. علاقمندان هم اکنون می توانند محصولات سایت را با قیمت های قبلی تهیه کنند.

دوره ی آربی اکسترا ، (آربی به همراه پاراسل زندگی)

 • 24149
 • 41

تیم عزت خوه دات کام همواره در کنار دانشجویان دوره آربی اکسترا می باشند. توجه نمایید دوره آربی اکسترا بدون مشاوره و پشتیبانی تیم عزت خواه دات کام و کارشناسان مجرب این دوره قابل اجراء نمی باشد.


با آربی اکسترا ، می توانید هم صاحب دوره ی ارزشمند آربی شوید و هم در دوره ی پاراسل زندگی شرکت کنید و با استفاده از پاراسل زندگی ، باورها و شیوه ی فکر و لایف استایل یک نابغه ی میلیونر را بسازید و سپس کسب و کار فوق العاده آمازون را یاد بگیرید و سریع همه مراحل را اجرا کنید و ماشین پولسازی اتوماتیک خود را بسازید و تبدیل بشوید به یک فروشنده تمام عیار وبسایت آمازون !!!

این اتفاق برای اولین بار در وبسایت عزت خواه برای مدت محدودی رقم خورده که دانشجویان بتوانند در دوره با قیمت مناسبتری شرکت کنند.

 

 

در قسمت زیر اطلاعات مختصری پیرامون آربی و پاراسل زندگی آمده است :

با شرکت در دوره ی Reseller Bestseller  یا به عبارت دیگر آربی چه اتفاقی برای شما می افتد ؟

 1. شما قدم به قدم یاد می گیرید امپراطوری سیستم کسب درآمد اتوماتیک خود را بسازید
 2. در 24 ساعت ، 7 روز هفته کسب درآمد کنید
 3. در ابتدای مسیر فقط و فقط برای هر محصول حداکثر 3 هفته زمان بگذارید و بعد از آن با کارکردن روزانه 30 دقیقه به کسب درآمد خود ادامه دهید
 4. به اسقلال مالی برسید و زندگی بدون دغدغه مالی را تجربه کنید
 5. مطمئن ترین و بهترین کسب و کار آنلاین را کاملا یاد می گیرید
 6. مدیر بیزینس خود می شوید و هیچوقت از کسی دستور نمی گیرید و یا نگران نمی شوید که روزی اخراج شوید
 7. به آزادی زمانی می رسید ، چون برای کنترل این کسب و کار بعد از ماه اول ، فقط روزانه 30 دقیقه وقت نیاز دارید
 8. به آزادی مکانی می رسید ، چون کل کسب و کار به صورت اتوماتیک انجام می شود و نیازمند حضور فیزیکی شما در مکان یا دفترکار خاصی نیست
 9. از هر کشوری که زندگی می کنید یا به آن مسافرت کرده اید ، بیزینس خود را کنترل می کنید.
 10. تا بی نهایت می توانید بیزینس و اندازه کسب و کار خود را گسترش دهید ، چون برای فروش بیشتر در آمازون هیچ محدودیت یا مافیایی وجود ندارد
 11. صاحب امن ترین بیزینس دنیا می شوید ، چرا که هیچوقت رکود بازار نقشی در میزان فروش شما ندارد ، چون روزانه بیش از 14 میلیون دلار در آمازون اتفاق می افتد و همیشه شما بیش از آنچه تصور کنید ، مشتری دارید

 

چه مواردی را در دوره آربی یاد می گیرید ؟

 1. ساخت اکانت فروشنده در آمازون (هر فرد باید شخصاً اقدام نماید)
 2. انتخاب دسته بندی محصول برای فروش
 3. پیدا کردن بهترین و پرفروشترین محصول
 4. آموزش نرم افزارهای مورد نیاز برای آنالیز اطلاعات فروشنده ها در آمازون
 5. آموزش تکنیک 999
 6. معرفی بهترین محصولات پرسود
 7. ساخت اکانت در علیبابا
 8. تماس با کارخانه ها و آموزش مذاکره
 9. گرفتن بهترین قیمت و نحوه سفارش و واریز پول به چین
 10. انتخاب نام برند
 11. نحوه سفارش و ساخت لوگو اختصاصی با استفاده از ایلاسریتور
 12. ساخت اکانت فیسبوک و آموزش نحوه پیدا کردن اولین 5 هزار عضو
 13. گرفتن اولین سمپل و نمونه محصول از چین
 14. سفارش تعداد بالا محصولات در علیبابا
 15. لیست کردن محصول و ساخت صفحه محصول در آمازون
 16. ارسال کل محصولات به انبارهای آمازون
 17. هدایت خریداران از فیسبوک به آمازون
 18. آموزش ساخت کمپین های تبلیغاتی در آمازون
 19. بررسی و آنالیز اسپانسرشیپ آمازون
 20. آموزش گرفتن 100 ریویو ( نظر مثبت ) در آمازون
 21. تبدیل شدن به بهترین فروشنده و ...

ویدئوی معرفی دوره آربی

 

 

 

ارزش مالی دوره ی آربی چقدر است ؟

دسترسی به آموزش های قدم به قدم تمامی مراحل از ساخت اکانت فروشندگی ، نحوه پیدا کردن محصول ، پیدا کردن کارخانه مناسب ، نحوه سفارش دادن ، تامین محصول ، ارسال به انبارهای آمازون و .... ( ارزش این قسمت حدودا 999 دلار آمریکا ، معادل 4 میلیون تومان است )
آموزش نرم افزارهای به روز تحلیلگر اطلاعات آمازون برای پیدا کردن محصول پرفروش و آینده دار ( ارزش این قسمت 599 دلار معادل 2.5 میلیون تومان است )
نحوه پیدا کردن کارخانه معتبر و آموزش راه های شناسایی سازندگان چینی منصف و قابل اعتماد ( ارزش این قسمت 599 دلار معادل 2.5 میلیون تومان است )
آموزش نحوه برند ساختن و نرم افزار های گرافیکی ( ارزش این قسمت 100 دلار معادل 400 هزارتومان است )
آموزش نحوه ساخت بهترین کمپین های تبلیغاتی در آمازون و جلوگیری از اتلاف هزینه های بالا در تبلیغات ( ارزش این قسمت 999 دلار معادل 4 میلیون تومان است )

و اما برای تو دوست خوبم ، هدایای بی نظیر و ارزشمندی در دوره ی آربی در نظر گرفتم ، که فقط چند مورد آنها را بررسی می کنیم

اولین هدیه : آموزش کامل تبدیل شدن به وندور آمازون ( به ارزش مالی 999 دلار معادل 4 میلیون تومان )

دومین هدیه : آموزش گرفتن 100 REVIEW اول در کمترین زمان ممکن و ورود به لیست فروشندگان معتبر آمازون ( به ارزش 699 دلار معادل 2.8 میلیون تومان )

سومین هدیه : کدتخفیف نرم افزار تحلیلگر آمازون ( به ارزش بیش از 299 دلار معادل 1.2 میلیون تومان )

 

ارزش ریالی دوره آربی حدودا بیش از 3300 دلار معادل 14 میلیون تومان است

 

ویدئوی معرفی دوره پاراسل زندگی

 

 

فایل های تصویری شامل چه موضوعات و مباحثی است ؟

دسترسی به ویدئوهای آموزشی دوره ی آنلاین پاراسل زندگی (بیش از 40 ساعت آموزش تصویری) به ارزش بیش از 15 میلیون تومان

فایل های تصویری شامل چه موضوعات و مباحثی است ؟

در فصل اول به بررسی جز به جز باورهای یک میلیونرنابغه پرداخته ایم ، نابغه ی میلیونر کسی است که کلیه ی تصمیمات و انتخاب هایش بر اساس دو فاکتور زمان و مکان انجام می شود. در دوره پاراسل زندگی روش تردستی در شیوه ی زندگی کردن را یاد می گیریم ، روشی که با روشی که با انجام دادن کاری که هم اکنون دارید بتوانید ساعات کاری خودتون در طول روز را به زیر 1 ساعت برسانید و اما در مورد درآمد ، اگر شغلتان پتانسیل رشد داشته باشد ، درآمدتان را تا 10 برابر افزایش دهید. بی شک الان می پرسید ، آیا شغل من پتانسیل رشد دارد ؟

در این دوره  به شما معیارهایی برای انتخاب شغل و کسب و کار معرفی می کنم که از قدم اول راه را صحیح بردارید و در جنبه ی دیگر بر طبق تجربه ام با دانشجویان دوره های قبل حدود نیمی از مشاغل قدرت تغییر و اصلاح دارند فقط کافیست به بهترین نحو راه را عوض کنید تا به نتیجه ی فوق العاده برسید. ( ارزش مالی : بیش از 2 میلیون و 497 هزار تومان )

اگر وارد این دوره شده اید ، شانس این است که راهی بسازید که مجبور نباشید تا 50 یا 60 سالگی پشت میز بنشینید و مانند ربات کار کنید ، فراموش نکنید گفتم راه را باید بسازید.

برای موفقیت در زمان فوق العاده کوتاه مغز ما و ضمیرناخودآگاه ما نیاز به یک الگو و پترن دارد که در قسمت دوم دوره ، الگو یک نابغه میلیونر را در ذهنمان بارگذاری می کنیم. یاد میگیریم که شغل و کسب و کار را به حالتی بسازیم که از فاکتور زمان و مکان جدا شود ، هر برای کسب درآمد نیاز نباشد حتما کار کنیم و یا در محلی مانند آفیس یا شرکت حاضر شویم. ( ارزش مالی : بیش از 1 میلیون و 297 هزار تومان )

بعد از اینکه کسب و کار را راه اندازی کردیم به مدیریت می رسیم و تکنیک قیچی کردن کارها را بررسی می کنیم تا بتوانیم در کمتر از یک از شر 80 درصد از کارها خلاص شویم ، فرض بگیر اگر در روز 10 ساعت باید کار کنی ، تبدیل بشود به 2 ساعت کار ، فوق العادس ، نه ؟

به نظرم عالیه ، چون الان میتونی در 8 ساعت باقیمانده دوباره الگو و پترن را اجرا کنی و به راحتی درآمدت و بازده کاریت را 5 برابر کنی ، فرمول سادس ، اما به شرط اینکه این تکنیک ها را بدونی و سریع اجرا کنی ( ارزش مالی : بیش از 2 میلیون و 497 هزار تومان )

تا الان شده کاری را بخواهی یاد بگیری اما بفهمی زمان زیادی لازم دارد و قیدش را میزنی که یاد بگیری ؟ خب راه حل همینجاست ... با تکنیک فوق العاده ساخت فیلتر ذهنی به راحتی می تونی سرعتت در یادگیری را 10 برابر بیشتر کنی ، دوست من اگر برای یادگیری یک کسب و کار یک سال زمان لازم داری با اجرای این تکنیک بی شک در کمتر از 2 ماه در اون کار استاد می شی !!! عالیه حالا کم کم داری متوجه می شی چرا بعضی از کارآفرین ها در 2 سال رشد میلیاردی می کنند و یک شغل کوچک را تبدیل می کنند به یک امپراطوری !!! ( ارزش مالی : بیش از 2 میلیون و 997 هزار تومان )

خب دوست خوبم در ادامه میرسیم به بحث جذاب کسب درآمد یک انسان میلیونر نابغه ، در این قسمت آموزش قدم به قدم کسب و کار میلیاردی آنلاین را بهت می دم و اصول مدیریت یک بیزینس آنلاین و اتوماتیک محور. در این فصل از اولین قدم یعنی ایده پردازی شروع می کنیم و سپس به راه اندازی کسب و کار به شیوه ی میلیونر نابغه می رسیم . من تجربه ی مدیریت چندین کسب و کار میلیاردی آنلاین در کانادا و آمریکا را به عهده داشتم ، با هم تک تک اونها را بررسی می کنیم و تو میتونی اصول را حتی با کپی پیست کردن در کسب و کار خودت اجرا کنی و در سریع ترین زمان (کمتر از 2 سال ) ارزش کسب و کارت را به بیش از 3 میلیارد تبدیل کنی ، فقط باید جسور باشی و واقعا همه ی اصول را اجرا کنی !

در این قسمت به هدف بزرگتر می رسیم ، یعنی بازنشستگی مالی در کمتر از 6 سال !!! یعنی بعد از 6 سال دیگر برای پول کار نکنیم . زمانی که الگو و پترن نابغه ی میلیونر را تکرار کنی به این مرحله می رسی اما به نکته ی مهمتری میرسیم که الان که موفق شدیم ، چگونه باید اوضاع را مدیریت کنیم و چگونه از نو هدف گذاری کنیم ؟ مفصل به بحث اصول هدف گذاری برای زندگی بعد از موفقیت پی پردازیم و کاملا بهت یاد میدهم که چگونه همیشه خودت را خوشحال و پرانرژی و با انگیزه نگه داری ... ( ارزش مالی : بیش از 9 میلیون و 497 هزار تومان )

 

دوست خوبم ارزش دوره پاراسل زندگی بیش از 15 میلیون تومان هست همراه با چندین هدیه به ارزش بیش از 6 میلیون تومان

 

هر دو دوره را می توانید با قیمت فوق العاده 4 میلیون و 490 هزار تومان تهیه کنید

 

اگر توانایی پرداخت کل شهریه دوره آربی اکسترا را به صورت یکبار پرداخت ندارید ، می توانید به صورت اقساط ، شهریه را طی 3 ماه پرداخت نمایید و آموزش ها را در طول 3 ماه دریافت نمایید

هزینه دوره به صورت یکبار پرداخت : 942 دلار معادل 4 میلیون و 490 هزار تومان

هزینه دوره به صورت اقساط 3 ماهه : 1065 دلار معادل 4 میلیون و 990 هزار تومان - مبلغ هر قسط : حدودا دو میلیون تومان می باشد.

برای پرداخت به صورت قسطی بر روی این لینک کلیک نمایید.

 

اگر از داخل ایران هستید ، برای پرداخت شهریه کامل بر روی گزینه سبز رنگ زیر " خرید نسخه دیجیتالی " کلیک نمایید.

** توجه: چنانچه در اتصال به درگاه بانک دچار مشکل شدید، می توانید وجه مورد نظر را کارت به کارت نمایید و سپس تصویر قبض انتقال را از طریق ایمیل یا چت آنلاین ارسال نمایید تا اقدامات بعدی صورت گیرد.
شماره کارت: 8564 6349 3376 6104


تیم عزت خوه دات کام همواره در کنار دانشجویان دوره آربی اکسترا می باشند. توجه نمایید دوره آربی اکسترا بدون مشاوره و پشتیبانی تیم عزت خواه دات کام و کارشناسان مجرب این دوره قابل اجراء نمی باشد.

خرید محصول دوره ی آربی اکسترا ، (آربی به همراه پاراسل زندگی)

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 5% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
علی در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام به همگی.
من تازه وارد دوره اربی شدم.بعد کلی تحقیق تصمیم گرفتم این دوره رو بخرم. و الان با این که هنوز یک سوم درس هارو گذروندم ولی خیلی خوشحالم از انتخاب درستم.
اصلا فکر نمیکردم اینقدر دوره جامع باشه و مطمعن هستم هیچ کس دیگه درهیچ دوره دیگه ای اینقدر ارزش گذاشته باشه روی مطالب دورش.
واقعا سپاسگزاری میکنم از استاد عزت خواه.

من این محصول را در تاریخ 1398/12/14 خریده ام

سهیلا بدیعی پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما علی اکبر عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خوشحال و خرسندیم که شما توانسته‌اید به بهترین نحو از مطالب گفته شده توسط استاد عزت خواه بهره ببرید. تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام یاری رساندن به دانشجویان و کاربران برای رسیدن به موفقیت بیشتر می‌باشد تا رضایت شما خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان بیاورد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

محدثه در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

دوره پاراسل زندگی در مورد چه موضوعاتی می باشد ؟؟؟

سهیلا بدیعی پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما محدثه عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

دوره پاراسل زندگی در خصوص اصلاح باورهای زندگی، ساخت لایف استایل صحیح، یادگیری تکنیک های مدیریت بیزینس به گونه ای که شما بتوانید شیوه های آزادی بیزینس خود از المان زمان و مکان را یاد بگیرید و در کل در خصوص ساخت یک زندگی ایده آل و ذهنیت یک کارآفرین می باشد. ماهیت دوره پاراسل زندگی به صورتی است که ممکن است یک نفر با تماشای آن یک هتل دار موفق شود یا در یک رشته ورزشی مورد علاقه خود به موفقیت های بسیار برسد و این بستگی به علایق و اهداف فردی دارد که این دوره را تماشا می کند. در بین دانشجویان دوره پاراسل زندگی افرادی بودند که با گذراندن این دوره برای مثال شغل و حرفه ای که به آن مشغول بوده اند را گسترش دادند و ایده های جدیدی را در آن پیاده سازی کردند و عده ای دیگر به این نتیجه رسیدند که کسب و کار قبلی خود را کلا رها کرده و وارد کسب و کار جدیدی شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید ویدیو معرفی دوره پاراسل زندگی و مقاله آشنایی با دوره پاراسل زندگی را مشاهده و مطالعه نمایید. چنانچه نیاز به راهنمایی داشتید، از طریق شماره تماس های موجود در صفحه تماس با ما با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

naser در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

ok

من این محصول را در تاریخ 1397/06/31 خریده ام

زهرا رحیمی پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما ناصر عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

ممنون بابت حضور صمیمانه شما در مجموعه عزت خواه دات کام.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

منصوره در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام خدمت استاد عزت خواه و تیم فوق العاده خوب و با احساس تون.
من تا امروز 11 فصل از دوره پاراسل زندگی رو به دقت گوش کردم و نکته برداری کردم و تمرینات رو دارم انجام میدم. همه چیز عالی و پرمغز گفته شده و خواستم بابت انرژی فوق العاده بالا و انتقال این احساس خوب به ما دانشجویان دوره پاراسل ازتون تشکر کنم.

زهرا رحیمی پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما منصوره عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار مفتخریم که شاهد رضایت و حس خوب شما هستیم. آنچه که ما را در تلاش روزافزون برای ارائه خدمات به کاربران و دانشجویان گرامی یاری می رساند، آگاهی از این نکته است که این مجموعه سهمی در ایجاد تغییر مثبت در زندگی شما همراهان عزیز داشته است. نظرات مثبت و سازنده شما، ما را در ارائه خدمات بهتر در رسیدن به رضایت دانشجویان و کاربران گرامی یاری می رساند.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Amin در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۱

درود
امین هستم دانشجوی دوره اربی . تقریبا با گذشت 40 روز از زمانی که محصولم برای فروش در امازون فعال شده موفق شدم که با راه کارهایی که از استاد عزت خواه در دوره اربی اموزش دیدم ،به صفحه اول برسم با یکی از اصلی ترین کیورد هایم.
اول هفته فوق العاده ای داشته باشید و بی نهایت سپاسگزارم از استاد عزت خواه و تیم فوفق العاده پشتیبانی.

من این محصول را در تاریخ 1397/10/26 خریده ام

زهرا رحیمی پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما امین عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

خبر مسرت بخش موفقیت و رضایت شما باعث افتخار ما می باشد. تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام یاری رساندن به دانشجویان و کاربران برای رسیدن به موفقیت بیشتر می‌باشد تا رضایت شما خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان بیاورد. اطلاع از این موضوع، باعث خوشحالی و انگیزه ما می گردد تا مسیرمان را هموارتر و پر انرژی تر طی کنیم و مایه دلگرمی هرچه بیشتر عزیزانی همچون شما باشیم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

alireza در تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و احترام حسین عزت خواه دوست داشتنی
من چند ماه پیش دوره RB+ رو خرید کردم و هر ویدئو رو چندین بار دیدم. ممنونم از دقت بی نظیرت در تهیه ویدئو ها و حوصله ای که به خرج دادی و راه پول در آوردنت رو به اشتراک گذاشتی .
من داخل ایران هستم و این شیوه پول درآوردن برامون خیلی جذاب و شاید حیاتی باشه، خب شروع ما که داخل ایرانیم کمی زمان بر تر از بقیه اس ولی این ارتباطی به دوره کامل شما نداره. هرچند تو این مورد هم تیم شما به هم کمک کردن که تو آینده نزدیک بتونم از طریق برند شما فعلا وارد بیزینس وارد بشم.
واقعا دست مریزاد و زنده باشی و لذت ببری از سبک زندگی قشنگی که برای خودت طراحی کردی و یه گوشه هاییش رو تو آربی و پاراسل به اشتراک گذاشتی
یا حق - علیرضا

من این محصول را در تاریخ 1398/03/14 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود بر شما علیرضا عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

وجود افراد تلاشگر و با انگیزه همچون شما در مجموعه عزت خواه دات کام باعث افتخار و خوشحالی ما می باشد. از اینکه رضایت و حس خوب خود را با ما به اشتراک گذاشتید، قدردان شما هستیم. به امید آنکه در پرتو تلاش و پشتکار خود، اهداف متعالی و تجربیات سازنده و ارزنده در زندگیتان محقق گردد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

شاهرخ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

درود بر تک تک میلیونرهای نابغه ی ایران زمین و تیم زحمت کش و دلسوز جناب استاد عزت خواه عزیز و گرامی خداوند رو شکرگزارم ک مسیر جدیدی رو برای من از دل جهان هستی نشان داده ک من میتونم از طریقش در دوره ی آربی اکسترا هم ایده های فروشندگی رو یاد بگیرم هم یک تیم فوق العاده موفق رو بسازم تا بتونم در مقابل پروردگارم حس انسان بودنم را ب بهترین وجه و کیفییت ارتقاء بدم . من دوست دارم روزی یک مدیر قدرتمند بشم و میدونم ک رسیدن ب همچین هدفی مستلزم یادگیری و پذیرش تغییرات نحوه ی فکری و عملی است از استاد عزیزم سپاسگزارم ک این فرصت رو ن تنها ب من بلکه ب کل کسایی ک مثل من همچین هدفی رو دنبال میکنند ک برای ارتقاء سطح کیفی زندگی خود و دیگران تلاش میکنند. من حدودن یک سال پیش قبل از اینکه آشنا بشم با استاد عزت خواه عاشق نحوه ی فروش و بیزینست آنلاین تو آمازون شدم اما یک چیز من رو منع میکرد و اونم این بود ک اگر آمازون موقعییت جغرافیاییت رو در لیست کشورهایی که مورد تایید نیست، شناسایی کنه شما رو تا ابد از پذیرش هر گونه فعالییت آنلاین فروش محروم میکنه

سمیه کرمی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما شاهرخ عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سمیه کرمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

وظیفه خود می دانیم مراتب قدردانی و سپاس را به خاطر ابراز لطف و محبت خالصانه به مجموعه عزت خواه دات کام به شما همراه عزیز اعلام نموده و برای شما در تمام عرصههای زندگی آرزوی موفقیت و بهروزی می‌نماییم.

شما برای ثبت نام و شروع فعالیت در آمازون، به تهیه موارد زیر نیاز دارید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره تماس های موجود در صفحه تماس با ما با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.
توجه داشته باشید قوانین جاری در سایت آمازون دارای تغییرات و بروز رسانی می باشد، لذا شایسته است قبل از هر اقدام با دقت در این خصوص مطالعه و تحقیق نمایید . سپس با ذهنیت آگاه وارد این بیزینس بشوید.
1 . حساب بانکی دبیت در یکی از کشورهای مورد تایید آمازون که قابلیت اتصال به درگاه پیونیر یا هایپر والت و امکان واریز و برداشت را داشته باشد. البته در برخی از کشور ها همانند کانادا، آمریکا، انگلستان و ... اتصال به این درگاه ها الزامی نیست. به همین دلیل قبل از هر اقدامی لیست کشورهای مورد تایید آمازون را به دقت مطالعه و بررسی کنید تا در این خصوص مطلع شوید. برای مشاهده لیست کشورهای مورد تایید آمازون  لینک زیر را دنبال نمایید. (توجه داشته باشید این لیست توسط خود کمپانی آمازون تهیه و بروزرسانی می شود).
(برای مشاهده لیست کشورهای مورد تأیید آمازون اینجا کلیک کنید)
2 . کردیت کارت برای پرداخت برخی از هزینه های آمازون.
3 . شماره تلفن موبایل مورد تایید سایت آمازون ، جهت وریفای نمودن اکانت در سایت آمازون
4 . ارائه آدرس معتبر و مورد تایید برای سایت آمازون  
5. به همراه داشتن مدارک هویتی مورد تایید سایت آمازون
6 . اتصال شما به سایت آمازون باید از کشورهای مورد تایید آمازون باشد.
توجه 1: موارد ذکر شده براساس آخرین و بروزترین قوانین سایت آمازون می باشد. طبیعتا چنانچه تغییری در این قوانین رخ دهد، می بایستی متناسب با قوانین جدید جهت ساخت اکانت فروشندگی در آمازون اقدام نمود.
توجه 2: عزت خواه دات کام در زمینه افتتاح حساب بانکی بین المللی هیچ گونه فعالیتی ندارد ، به همین جهت بهترین پیشنهاد ما به شما تحقیق و بررسی در این زمینه می باشد. اگر بنا بر هر دلیلی موفق به افتتاح حساب بانکی در یکی از کشورهای مورد تایید آمازون نشدید، می توانید در صورت تمایل و تحقیق خود از طریق حساب بانکی بین المللی مورد تایید آمازون و کردیت کارت یکی از دوستان یا خویشاوندان خود در یکی از کشورهای مورد تایید آمازون یا شریک تجاری خود اقدام نمایید. یا در نهایت، اگر از راه های ذکر شده به نتیجه ای نرسیدید برای رفع ابهامات و سوالات خودتان با پشتیبانی در تماس باشید و کسب اطلاعات نمایید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

مرضیه در تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام استاداز جلسه ی اپدیت ها بسیار بسیار لذت بردم من با این دوره بسیار بسیار چشم انداز مثبتی دارم برای اینده ام به خودم افتخار میکنم که با محصولات شما اشنا شدم دوره اربی فقط یک اموزش قدم به قدم نیست یک گنج هست

سمیه کرمی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مرضیه عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سمیه کرمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار مفتخریم که شاهد رضایت شما هستیم. آنچه که ما را در تلاش روزافزون برای ارائه خدمات به کاربران و دانشجویان گرامی یاری می رساند، آگاهی از این نکته است که این مجموعه سهمی در ایجاد تغییر مثبت در زندگی شما همراهان عزیز داشته است. نظرات مثبت و سازنده شما، ما را در ارائه خدمات بهتر در رسیدن به رضایت دانشجویان و کاربران گرامی یاری می رساند.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

احمد در تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

خسته نباشید
در این دوره دو دوره اربی و پاراسل زندگی وجود دارد؟؟
قصد دارم بزودی تهیه کنم.

سمیه کرمی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما احمد علی عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سمیه کرمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بله ، دوره آربی اکسترا شامل دوره های آربی و پاراسل زندگی می باشد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

صالح در تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۱۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و عرض خسته نباشید
میخواستم بدونم ارسال کالا از ایران به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به انبار های امازون امکانش هست؟

الهام اسماعیلی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما صالح عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
الهام اسماعیلی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

سپاس از همراهی و حضور صمیمانه شما. ارسال از ایران بصورت مستقیم گاهاً امکان پذیر نیست. در این خصوص باید با شرکت های پستی در ارتباط باشید و کسب اطلاعات نمایید. عزت خواه دات کام در خصوص ارسال و امورات پستی فعالیتی ندارد. در گوگل سرچ نمایید و با شرکت ها و سایت های مربوطه در ارتباط باشید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

fakhrazarn@yahoo.com در تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۱۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام دوست گرامی
من از این روش کار و کسب درامد بسیار خوشحال شدم که می توانم برای رسیدن به اهدافم در این مسیر حرکت کنم ولی نقطه شروع این کار را نمی دانم که از کجا شروع کنم لطفا در صورت امکان گشایش این تجارت را برام روشن کنید به چه شکلی حرکت کنم

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

شروع بیزینس آمازون نیازمند سرمایه اولیه برای خرید جنس از علی بابا در چین و تهیه شرایط لازم برای ساخت اکانت فروشندگی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تماس های موجود در صفحه تماس با ما با تیم پشتیبانی در تماس باشید تا راهنمایی لازم به شما ارائه گردد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

ali در تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام ببخشید در دوره آربی اکسترا باید حتما اول دوره پاراسل زندگی را بگذرونیم؟ آیا میتونیم دوره آربی که مستقیما آمازون را آموزش میده شروع کنیم؟

سمیه کرمی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما علی عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سمیه کرمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

در حالت کلی پیشنهاد می گردد کسانی که قصد دارند بیزینس آمازون را شروع نمایند ابتدا دوره پاراسل زندگی را مشاهده کنند. البته دوره پاراسل زندگی ارتباطی با فروش در آمازون ندارد اما برای آماده سازی شما از نظر ذهنی بسیار قوی عمل می کند و سپس به تماشای دوره آربی بپردارند. برای کسانی که دوره آربی اکسترا را تهیه نموده اند که این پیشنهاد بیشتر حائز اهمیت است است و بهتر است ابتدا دوره پاراسل زندگی را کامل مشاهده کنند سپس دوره آربی را یک بار تا انتها به صورت کامل تماشا کرده و بار دوم همراه با آموزش ها و راهنمایی های تیم پشتیبانی آربی پیش روند.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

منصوره در تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۱۱ گفته:
۰ ۱ | ۰

سلام برای فروش صنایع دستی در آمازون حتما باید حساب از کشور های مورد تایید آمازون داشته باشی؟؟؟

سمیه کرمی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما منصوره عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سمیه کرمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

شما برای ثبت نام و شروع فعالیت در آمازون، به تهیه موارد زیر نیاز دارید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره تماس های موجود در صفحه تماس با ما با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.
توجه داشته باشید قوانین جاری در سایت آمازون دارای تغییرات و بروز رسانی می باشد، لذا شایسته است قبل از هر اقدام با دقت در این خصوص مطالعه و تحقیق نمایید . سپس با ذهنیت آگاه وارد این بیزینس بشوید.
1 . حساب بانکی دبیت در یکی از کشورهای مورد تایید آمازون که قابلیت اتصال به درگاه پیونیر یا هایپر والت و امکان واریز و برداشت را داشته باشد. البته در برخی از کشور ها همانند کانادا، آمریکا، انگلستان و ... اتصال به این درگاه ها الزامی نیست. به همین دلیل قبل از هر اقدامی لیست کشورهای مورد تایید آمازون را به دقت مطالعه و بررسی کنید تا در این خصوص مطلع شوید. برای مشاهده لیست کشورهای مورد تایید آمازون  لینک زیر را دنبال نمایید. (توجه داشته باشید این لیست توسط خود کمپانی آمازون تهیه و بروزرسانی می شود).
(برای مشاهده لیست کشورهای مورد تأیید آمازون اینجا کلیک کنید)
2 . کردیت کارت برای پرداخت برخی از هزینه های آمازون.
3 . شماره تلفن موبایل مورد تایید سایت آمازون ، جهت وریفای نمودن اکانت در سایت آمازون
4 . ارائه آدرس معتبر و مورد تایید برای سایت آمازون  
5. به همراه داشتن مدارک هویتی مورد تایید سایت آمازون
6 . اتصال شما به سایت آمازون باید از کشورهای مورد تایید آمازون باشد.
توجه 1: موارد ذکر شده براساس آخرین و بروزترین قوانین سایت آمازون می باشد. طبیعتا چنانچه تغییری در این قوانین رخ دهد، می بایستی متناسب با قوانین جدید جهت ساخت اکانت فروشندگی در آمازون اقدام نمود.
توجه 2: عزت خواه دات کام در زمینه افتتاح حساب بانکی بین المللی هیچ گونه فعالیتی ندارد ، به همین جهت بهترین پیشنهاد ما به شما تحقیق و بررسی در این زمینه می باشد. اگر بنا بر هر دلیلی موفق به افتتاح حساب بانکی در یکی از کشورهای مورد تایید آمازون نشدید، می توانید در صورت تمایل و تحقیق خود از طریق حساب بانکی بین المللی مورد تایید آمازون و کردیت کارت یکی از دوستان یا خویشاوندان خود در یکی از کشورهای مورد تایید آمازون یا شریک تجاری خود اقدام نمایید. یا در نهایت، اگر از راه های ذکر شده به نتیجه ای نرسیدید برای رفع ابهامات و سوالات خودتان با پشتیبانی در تماس باشید و کسب اطلاعات نمایید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Amin در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۱۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

dorud va khaste nabashid . kheily azatoon mamnoonam vase hemayat va poshtibaniye fogholadatoon .behtarinharo vasatoon arezoo daram.

من این محصول را در تاریخ 1397/10/26 خریده ام

الهام اسماعیلی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما امین عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
الهام اسماعیلی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام یاری رساندن به دانشجویان و کاربران برای رسیدن به موفقیت بیشتر می‌باشد تا رضایت شما خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان بیاورد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

alireza در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۱

با سلام و احترام فراوان به استاد عزت خواه و تیم عالی شون
من علیرضا رضایی هستم و حدودا سه هفته پیش با ویدئو آقای عزت خوات در یک سایت داخل ایران برخورد کردم و بعد از سه چهار روز بررسی به سرعت با دیدن تخفیف خاصی که گذاشتن دوره اکسترا آر بی رو ثبت نام کردم.
به چند علت:
1 - من با این که تو ایران هستم ولی خیلی ساله با علی بابا آشنا هستم و همچنین با آمازون. از علی بابا خرید زیاد کردم و فروختم و چند بار هم خواستم فیزیکی جنس تو آمازون بفروشم که تقریبا نا موفق بود.
با دیدن توضیحات روان و خودمونی و ساده استاد عزت خواه و اینکه راه پول درآوردن خودش رو با ما با اشتراک گذاشته بود انگار تمام قفل های قبلی که من با تمام اعتماد به نفسم به حساب کم بود اطلاعاتم در تجارت میذاشتم، یه دفعه انگار مشکل حل شد.
2- این پول نهایتا دو هفته بعد خرج میشه و شما هیچ آورده ای از اون وسیله ای که خریدی نخواهی داشت.
3- بعد از شروع دوره و دانلود ویدئو ها دیگه شب و روز ندارم . انقدر برام جذاب شده و مدام دارم آموزش میبینم .
عالیه . عالی
میتونم با اجازه سایت عزت خواه تلفنی هم برای دوستان توضیح بدم

من این محصول را در تاریخ 1398/03/14 خریده ام

درناز خیبرگیر/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما علیرضا عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
درناز خیبرگیر هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار مفتخریم که تلاش همکاران ما در مجموعه عزت خواه دات کام مورد توجه و پسند شما قرار گرفته است. آنچه که ما را در تلاش روزافزون برای ارائه خدمات به کاربران و دانشجویان گرامی یاری می رساند، آگاهی از این نکته است که این مجموعه سهمی در ایجاد تغییر مثبت و پیشرفت در زندگی شما همراهان عزیز داشته است. نظرات مثبت و سازنده شما، ما را در ارائه خدمات بهتر در رسیدن به رضایت دانشجویان و کاربران گرامی یاری می رساند. از اینکه با دقت و جزئیات نظر خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک گذاشتید، قدردان شما هستیم. تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام همواره پاسخگوی سوالات کاربران سایت می باشند و آنها را به بهترین نحو راهنمایی می نمایند، همراهان و کاربران عزیز می توانند از طریق شماره تماس های موجود در صفحه تماس با ما با تیم پشتیبانی در ارتباط باشند.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

مژگان در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام.لطفا یک مختصر توضیح میخواستم در مورد این کار که باید چکار کنم.

الهام اسماعیلی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مژگان عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
الهام اسماعیلی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

دوره آربی آموزش فروش کالای فیزیکی در آمازون با محوریت خرید جنس از علی بابا در چین و ارسال به انبارهای آمازون می باشد. دوره پاراسل زندگی مجزا از دوره آربی بوده و در خصوص اصلاح باورهای غلط، ساخت لایف استایل صحیح، یادگیری شیوه های مدیریت بیزینس و... می باشد. دوره آربی اکسترا شامل دوره آربی و پاراسل زندگی هر دو با هم می باشد. در سایت ما مطالب و ویدیوهای رایگان بسیاری وجود دارد که با مطالعه و مشاهده آنها می توانید اطلاعات خود را تکمیل نمایید و چنانچه نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، می توانید از طریق شماره تماس های موجود در صفحه تماس با ما با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

لطف در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام و دورد
من میخوام از حساب بانکی یکی از آشنایانم در خارح از کشور استفاده کنم . حساب بانکی لازم چه ویچه ویژگی هایی باید داشته باه؟خداقوت

الهام اسماعیلی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۱

درود به شما لطف اله عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
الهام اسماعیلی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

شما برای ثبت نام و شروع فعالیت در آمازون از کشورهایی که مورد تایید آمازون نمی باشد، به این تهیه موارد زیر نیاز دارید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره تماس های موجود در صفحه تماس با ما با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.
توجه داشته باشید قوانین جاری در سایت آمازون دارای تغییرات و بروز رسانی می باشد، لذا شایسته است قبل از هر اقدام با دقت در این خصوص مطالعه و تحقیق نمایید . سپس با ذهنیت آگاه وارد این بیزینس بشوید.
1 . حساب بانکی دبیت در یکی از کشورهای مورد تایید آمازون که قابلیت اتصال به درگاه پیونیر یا هایپر والت و امکان واریز و برداشت را داشته باشد. البته در برخی از کشور ها همانند کانادا، آمریکا، انگلستان و ... اتصال به این درگاه ها الزامی نیست. به همین دلیل قبل از هر اقدامی لیست کشورهای مورد تایید آمازون را به دقت مطالعه و بررسی کنید تا در این خصوص مطلع شوید. برای مشاهده لیست کشورهای مورد تایید آمازون  لینک زیر را دنبال نمایید. (توجه داشته باشید این لیست توسط خود کمپانی آمازون تهیه و بروزرسانی می شود).
(برای مشاهده لیست کشورهای مورد تأیید آمازون اینجا کلیک کنید)
2 . کردیت کارت برای پرداخت برخی از هزینه های آمازون.
3 . شماره تلفن موبایل مورد تایید سایت آمازون ، جهت وریفای نمودن اکانت در سایت آمازون
4 . ارائه آدرس معتبر و مورد تایید برای سایت آمازون  
5. به همراه داشتن مدارک هویتی مورد تایید سایت آمازون
6 . اتصال شما به سایت آمازون باید از کشورهای مورد تایید آمازون باشد.
توجه 1: موارد ذکر شده براساس آخرین و بروزترین قوانین سایت آمازون می باشد. طبیعتا چنانچه تغییری در این قوانین رخ دهد، می بایستی متناسب با قوانین جدید جهت ساخت اکانت فروشندگی در آمازون اقدام نمود.
توجه 2: عزت خواه دات کام در زمینه افتتاح حساب بانکی بین المللی هیچ گونه فعالیتی ندارد ، به همین جهت بهترین پیشنهاد ما به شما تحقیق و بررسی در این زمینه می باشد. اگر بنا بر هر دلیلی موفق به افتتاح حساب بانکی در یکی از کشورهای مورد تایید آمازون نشدید، می توانید در صورت تمایل و تحقیق خود از طریق حساب بانکی بین المللی مورد تایید آمازون و کردیت کارت یکی از دوستان یا خویشاوندان خود در یکی از کشورهای مورد تایید آمازون یا شریک تجاری خود اقدام نمایید. یا در نهایت، اگر از راه های ذکر شده به نتیجه ای نرسیدید برای رفع ابهامات و سوالات خودتان با پشتیبانی در تماس باشید و کسب اطلاعات نمایید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

رز در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۱

من میخوام از حساب بانکی یکی از آشنایانم در خارح از کشور استفاده کنم . حساب بانکی لازم چه ویچه ویژگی هایی باید داشته باه؟
خداقوت

الهام اسماعیلی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما رز عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
الهام اسماعیلی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

شما برای ثبت نام و شروع فعالیت در آمازون از کشورهایی که مورد تایید آمازون نمی باشد، به این تهیه موارد زیر نیاز دارید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره تماس های موجود در صفحه تماس با ما با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.
توجه داشته باشید قوانین جاری در سایت آمازون دارای تغییرات و بروز رسانی می باشد، لذا شایسته است قبل از هر اقدام با دقت در این خصوص مطالعه و تحقیق نمایید . سپس با ذهنیت آگاه وارد این بیزینس بشوید.
1 . حساب بانکی دبیت در یکی از کشورهای مورد تایید آمازون که قابلیت اتصال به درگاه پیونیر یا هایپر والت و امکان واریز و برداشت را داشته باشد. البته در برخی از کشور ها همانند کانادا، آمریکا، انگلستان و ... اتصال به این درگاه ها الزامی نیست. به همین دلیل قبل از هر اقدامی لیست کشورهای مورد تایید آمازون را به دقت مطالعه و بررسی کنید تا در این خصوص مطلع شوید. برای مشاهده لیست کشورهای مورد تایید آمازون  لینک زیر را دنبال نمایید. (توجه داشته باشید این لیست توسط خود کمپانی آمازون تهیه و بروزرسانی می شود).
(برای مشاهده لیست کشورهای مورد تأیید آمازون اینجا کلیک کنید)
2 . کردیت کارت برای پرداخت برخی از هزینه های آمازون.
3 . شماره تلفن موبایل مورد تایید سایت آمازون ، جهت وریفای نمودن اکانت در سایت آمازون
4 . ارائه آدرس معتبر و مورد تایید برای سایت آمازون  
5. به همراه داشتن مدارک هویتی مورد تایید سایت آمازون
6 . اتصال شما به سایت آمازون باید از کشورهای مورد تایید آمازون باشد.
توجه 1: موارد ذکر شده براساس آخرین و بروزترین قوانین سایت آمازون می باشد. طبیعتا چنانچه تغییری در این قوانین رخ دهد، می بایستی متناسب با قوانین جدید جهت ساخت اکانت فروشندگی در آمازون اقدام نمود.
توجه 2: عزت خواه دات کام در زمینه افتتاح حساب بانکی بین المللی هیچ گونه فعالیتی ندارد ، به همین جهت بهترین پیشنهاد ما به شما تحقیق و بررسی در این زمینه می باشد. اگر بنا بر هر دلیلی موفق به افتتاح حساب بانکی در یکی از کشورهای مورد تایید آمازون نشدید، می توانید در صورت تمایل و تحقیق خود از طریق حساب بانکی بین المللی مورد تایید آمازون و کردیت کارت یکی از دوستان یا خویشاوندان خود در یکی از کشورهای مورد تایید آمازون یا شریک تجاری خود اقدام نمایید. یا در نهایت، اگر از راه های ذکر شده به نتیجه ای نرسیدید برای رفع ابهامات و سوالات خودتان با پشتیبانی در تماس باشید و کسب اطلاعات نمایید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

dani در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

وقت شما بخیر
اشتراک پشتیانی به چه شکل و به چه قیمتی هست برای بسته rd ?چند ماه از افرادی که دوره ی RB رو خریداری کنند پشتیبانی میکنید

الهام اسماعیلی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۲

درود به شما دوست عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
الهام اسماعیلی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بعد از خرید دوره های سایت 6 تا 9 ماه (وابسته به شرایط دانشجو دوره) پشتیبانی رایگان برای شما فعال می گردد و شما سوالات خود در خصوص آموزش ها را از طریق پل های ارتباطی، با کارشناسان دوره آربی در میان می گذارید و آنها شما را راهنمایی می نمایند.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

جمشید
جمشید در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و درود بی پایان به استاد عزت خواه عزیر و تیم پشتیبان
با توجه به اینکه من و دوستان نزدیک من در حال حاضر در مرحله تحقیق هستیم و تلاش داریم تا یقیین پیدا کنیم تا محصول آربی را خریداری کنیم می خواستیم بدانیم در آمازون آیا می توان افرادی که best Seller شده اند را دید و اینکه می توانیم نام استاد عزت خواه عزیر را در این سایت جستجو کرد
با سپاس

سحر غالب/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما جمشید عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سحر غالب هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بله شما می توانید بست سلرها را در آمازون مشاهده نمایید. البته با نام برند آنها نه نام شخصی، چون افراد با برند خود در آمازون فعالیت می کنند. در لینک زیر می توانید بست سلرهای آمازون را با نام برندشان مشاهده نمایید.

https://www.amazon.com/Best-Sellers/zgbs

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

مریم در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلامی مجدد نمیدونم چطور بگم یعنی من درست اومدم جایی که میخواستم ، این فایل ها عالی هستند و چیزهایی به من گفت که نیاز من بود و سالها دنبالش بودم ، خدایا شکرت ، اما هنوز به وسط این فایل رسیدم و چون خیلی برام مهمه آروم گوش میکنم ،
سهیلا جان مرسی از این اگاهی که به من دادید ، ممنونتم .
استاد حرف هاش پول سازه ، اصلا از همون اول نکته هایی رو می گفتند که من به خودم گفتم ، مگه میشه از این راهنمایی ها به راحتی گذر کرد ،
من حتما این دوره پاراسل زندگی رو طی میکنم ، نه بخاطر اینکه خرید جداگانه، افزوده قیمت داره ، هرگز ،
فقط بخاطر اینکه خیلی خیلی آموزنده هست ، دنیایی اگاهی میدند .
بازم تشکر میکنم از این که منو به خواسته درونی ام راهنمایی کردید ، چقدر خوب شد که من به حرف شما اهمیت دادم ، خداروشکر .

من این محصول را در تاریخ 1398/02/08 خریده ام

سحر غالب/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما مریم عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سحر غالب هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خوشحالیم که این پیام را از شما دریافت کرده ایم و از صمیم قلب موفقیت، رضایت و شادکامی را برای شما آرزومندیم. بی شک با روحیه، اراده و انگیزه شما برای داشتن زندگی ایده آل و موفقیت ما به زودی شاهد دستاوردها و موفقیت های بسیار شما خواهیم بود. به امید آنکه بیش از پیش موفق و موید باشید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

مانا در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام روز شما بخیرمن یک سوال دارموقتی ک محصول ما در آمازون فروخته میشه چند روز بعد آمازون پولش رو ب ما پرداخت میکنه؟؟؟

سمیه کرمی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مانا عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سمیه کرمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

در حال حاضر طبق قوانین آمازون، 21 روز بعد از فروش، آمازون پول را به حساب فروشنده واریز می نماید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

javid در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

من همین الان آموزش دوره فروش در آمازون رو تموم کردم و سطح آموزش بسیار عالی بود و با تمام جزییات آموزش داده شده بود.
در همین جا تشکر میکنم از آقای عزت خواه بخاطر به اشتراک گذاشتن اطلاعات ارزشمندشون و همچنین از صبر و حوصله ای که دارن در آموزش که با دقت جزییات کار رو آموزش دادند.
برای دوستانی که هنوز در حال فکر کردن هستن که ایا این دوره مفید هست یانه میتونم بگم که سطح این دوره آموزشی بسیار عالی هست و نقطه شروع جدیدی در زندگیتون میتونه باشه. برای من که چنین بوده و مطمئن هستم که راهی که آقای عزت خواه به ما نشان دادند روشن هست چون خودشون این راه رو رفتند و الان تجربیاتشون رو با ما به اشتراک گذاشتند به همین خاطر مطمئن هستم که ما هم میتونیم مثل خوده ایشان موفق بشیم.
من امروز دوره پاراسل زندگی رو هم تهیه کردم چون دوره آربی رو که دیدم خیلی خوب و تاثیر گذار بود و میخام بیشتر از تجربیات آقای عزت خواه استفاده کنم.
امیدوارم که روزی همه دانشجویان آربی همره با آقای عزت خواه در یک سمینار یا به هر نوع دیگری جمع بشیم و بیشتر با هم آشنا بشیم.
آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای آقای عزت خواه دارم و تشکری میکنم از تیم پشتیبانی که همیشه جواب سوال های من رو دادند.
شاد و پیروز باشید.

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما جاوید عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خوشحال و خرسندیم که شما توانسته‌اید به بهترین نحو از مطالب گفته شده توسط استاد بهره ببرید. تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام یاری رساندن به دانشجویان و کاربران برای رسیدن به موفقیت بیشتر می‌باشد تا رضایت شما خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان بیاورد. به امید آنکه بیش از پیش موفق و موید باشید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

sonia در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

ممنونم بابت سایتتون و راهنماییهاتون
اول عید موفق به خرید فایل پاراسل زندگی ودوره اربی شدم
تا عید حساب نقدینگی من صفر شده بود چون دیگه هر چه حساب بدهی اینا داشتم صفر کردم امسال سال جدید من هست ورسیدن به هدفهام با کمک افکار درست شما و اجرای برنامه های شما بدون هیچ چون چرا
الان من من شاگرد شما هر چه دستور بدین استادم
من الان تا امروز از عید با کمک فایلهای شما که الان در فایل 4 پارسل زندکی شدم تونستم با تغییر افکارم وباورهام به 15 میلیون تومن به حساب بانکی برسم
ممنونم استاد سعادتمند باشید

من این محصول را در تاریخ 1398/01/02 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما سونیا عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار مفتخریم که شاهد رضایت و موفقیت های شما هستیم. خبر مسرت بخش موفقیت و رضایت شما همواره شادی و خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان می‌آورد. . آنچه که ما را در تلاش روزافزون برای ارائه خدمات به کاربران و دانشجویان گرامی یاری می رساند، آگاهی از این نکته است که این مجموعه سهمی در ایجاد تغییر مثبت در زندگی شما همراهان عزیز داشته است. نظرات مثبت و سازنده شما، ما را در ارائه خدمات بهتر در رسیدن به رضایت دانشجویان و کاربران گرامی یاری می رساند.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

دانیال در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و درود
سپاسگزارم از پشتیبانی بی نظیر شما.
شاد و پیروز باشید.
دانیال

من این محصول را در تاریخ 1397/05/30 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دانیال عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تلاش‌های شما در مسیر موفقیت و ابراز لطف و رضایت شما همواره در مجموعه عزت خواه دات کام به یادگار می‌ماند. پاسخ گویی و خدمت رسانی مطلوب به تمام دانشجویان و کاربران سایت عزت خواه دات کام در راستای نیل به اهداف ما می‌باشد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

mohammad در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و درود خدمت جناب عذت خواه
تبریک می گویم برای موفقیت های شما
خوشحالم که با شما اشنا شدم و از اطلاعات شما بهره می برم
من می خواهم کار در سایت امازون را شروع کنم و چند وقتی بود که می خواستم با استفاده از موقعیت مناسب در خرید کالاها از سایت علی بابا و عرضه ان در بازار های مجازی و غیر مجازی شروع به کسب درامد و ساخت برند کنم.اما مشکلات زیادی از جمله ارتباط با شرکت مناسب و انبار برای کالا و محدود بودن فضای فروش و غیره بودم و تحقیقاتم به اشنایی با شما منتهی شد و بسیاری از مشکلات من با دوره های شما رفع شد و در حال حاضر به دنبال شروع هستم و شرایط اولیه را برای شروع به وجود می اورم.
و همچنین کلیپ های الان وقتشه و غیره را دیدم و برای من بسیار رضایت بخش بود و از دیدن ویدئو های شما لذت میبرم. یکی از علاقه من در زمینه بستر سازی مناسب برای جوانان با استعداد هست و در حد و توان حال حاضر انجام میدم .
به امید روزی که در دنیایی که ما در حال زیستن هستیم بتوانیم تحولات جدید را به وجود بیاوریم.
با تشکر فراوان و ارزوی سلامت و موفقیت برای شما و همکاران شما.

من این محصول را در تاریخ 1397/10/26 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما محمد عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

شایسته است به پاس تلاش‌ها و ابراز لطف و محبتتان به مجموعه عزت خواه دات کام نهایت سپاس و قدردانی را به شما ابراز داریم. مایه دلگرمی و افتخار ما می باشد که از موفقیت و رضایت شما دانشجوی عزیز دوره آربی اکسترا مطلع شدیم. از این که با مهربانی بی بدیل و لطف بی نظیر، مراتب رضایت و محبت خود را نسبت به مجموعه عزت خواه دات کام بیان نمودید، به رسم ادب و ارادت متقابل، از شما قدردانی می نماییم. به امید آنکه در پرتو تلاش و پشتکار خود، اهداف متعالی و تجربیات سازنده و ارزنده در زندگیتان محقق گردد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

حسین در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام. من زیاد با زبان انگلیسی و کار با کامپیوتر آشنایی ندارم، آیا دوره آربی برای من قابل استفاده است.

من این محصول را در تاریخ 1397/12/22 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما حسین عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

جهت طی نمودن گام های این دوره نیازمند دانش خاص و مهارت‌های تخصصی نمی‌باشید. توانایی کار با کامپیوتر ( حد معمولی ) و زبان انگلیسی ( حد محاوره ساده ) می‌تواند برای شروع برای شما کافی باشد. چنانچه در زبان انگلیسی به مشکل برخورد نمودید می‌توانید از مترجم‌های آنلاین و یا تیم پشتیبانی متخصص و مجرب دوره آربی کمک بگیرید. ( افراد این تیم همگی مسلط به زبان انگلیسی هستند ) از این بابت جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Jabbar در تاریخ ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام می خواستم بدونم میشه فقط دوره آربی رو به تنهایی خریداری کرد.

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما جبار عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بله دوست عزیز شما می توانید دوره آربی را به صوت جداگانه خریداری نمایید. دوره آربی اکسترا شامل دوره آربی و پاراسل زندگی هر دو با هم می باشد. با استفاده از پاراسل زندگی، باورها، شیوه فکر و لایف استایل یک نابغه میلیونر را بسازید و سپس کسب و کار فوق العاده آمازون را یاد بگیرید و به یک فروشنده تمام عیار در وبسایت آمازون تبدیل شوید.

برای خرید دوره آربی اینجا کلیک نمایید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Kourosh در تاریخ ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

با عرض ادب و احترام. من دانشجو آربی اکسترا هستم و به افرادی که به دنبال یادگیری و تهیه دوره ها هستند دوره آربی اکسترا را پیشنهاد می کنم. چون مطالب بسیار ارزشمندی در دوره پاراسل زندگی بیان می گردد که باعث می شود شما ابتدا نگرش و طرز فکر یک بیزینس من را بسازید. شعار دوره پاراسل زندگی این است که باید همیشه در وقت و زمان صرفه جویی کرد و در کوتاه ترین زمان به بهترین بهره وری رسید. این شعار بسیار خوبی است. شیوه ها و روش هایی که استاد عزت خواه به آن اشاره می کنند در پاراسل زندگی به نظر من خیلی مهم است. کسانی که به دنبال تهیه دوره آربی هستند، پیشنهاد من به آنها این است که دوره آربی اکسترا را تهیه کنند. چون تاثیر بیشتری دارد و نگرش خیلی بهتری برای آنها می سازد. با تشکر از تیم خوب عزت خواه دات کام.

من این محصول را در تاریخ 1397/03/27 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما کوروش عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار مفتخریم که دوره آربی اکسترا مورد توجه و پسند شما قرار گرفته است. آنچه که ما را در تلاش روزافزون برای ارائه خدمات به کاربران و دانشجویان گرامی یاری می رساند، آگاهی از این نکته است که این مجموعه سهمی در ایجاد تغییر مثبت در زندگی شما همراهان عزیز داشته است. نظرات مثبت و سازنده شما، ما را در ارائه خدمات بهتر در رسیدن به رضایت دانشجویان و کاربران گرامی یاری می رساند. از اینکه رضایت و نظر خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک گذاشتید بینهایت از شما تشکر می کنیم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

اکبر در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

باسلام. واقعا مطالبتون ایجاد انگیزه در آدم میکنه ودید مون رو به زندگی وهدف از خلقت تغییر میده. من دنبال همچین تلنگری بودم تا ازروزمرگی خارج بشم وبتونم برای خودم اقوامم وجامعه ای که در اون زندگی میکنم بیش ازپیش موفق باشم. براتون آرزوی سلامتی وموفقیت روز افزون می کنم./

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما اکبر عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

شایسته است به پاس تلاش‌ها و ابراز لطف و محبتتان به مجموعه عزت خواه دات کام نهایت سپاس و قدردانی را به شما ابراز داریم. بسیار خرسنیدم که مطالب سایت عزت خواه دات کام برای شما مفید واقع شده است و توانسته اید به بهترین نحو از آنها بهره مند شوید. برای شما در تمام عرصه‎های زندگی آرزوی موفقیت و بهروزی می‌نماییم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Mehdi در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام عرض می کنم خدمت شما استاد بزرگوار.
من از دانشجویان شما در دوره آربی اکسترا هستم. الان که دارم این نظر را می نویسم در بهترین دوران زندگیم به سر می برم. من هنوز اواسط دوره پاراسل زندگی هستم. اینقدر حرف های شما و همچنین نتیجه عملکرد به آنها روی من و خانواده ام تاثیر مثبت داشته که فرصت را غنیمت شمرده تا از این طریق از شما کمال تشکر را داشته باشم.
از همینجا صمیمانه دست های شما را می فشارم به پاس زحمات ارزشمند جنابعالی در این دوره ارزشمند.
به امید روزی که شما را از نزدیک ملاقات کنم.

من این محصول را در تاریخ 1397/09/13 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مهدی عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

باعث افتخار و دلگرمی ما می باشد که شاهد رضایت شما هستیم. بله دوست عزیز دوره پاراسل زندگی شما را با لایف استیلی آشنا می سازد که از اجرای آن و مشاهده تاثیرات آن در زندگی لذت می برید و به مرور نتایج آن را در کارها و امورات مختلف زندگی خود مشاهد ه می کنید. از این طریق کیفیت زندگی شما بهبود یافته، سپس با ذهن و باوری صحیح وارد دوره آربی می شوید و بیزینس خود را آغاز می کنید. از رضایت و خشنودی شما همواره بر خود می‌بالیم و علاقه مندیم که همیشه شما را در اوج پیروزی‌هایتان ببینیم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Mehdi در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

نظر : salam be ostade geranghadr, jenabe aghaye ezzatkhah va teame ghodratmande poshtibani .
nahayate sepas va ghadr danio az ostade azizam daram va az samime ghalbam arezooye moafaghiat baraye shoma va hamkaraton daram..

من این محصول را در تاریخ 1397/09/13 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مهدی عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

وظیفه خود می دانیم مراتب قدردانی و سپاس را به خاطر ابراز لطف و محبت خالصانه به مجموعه عزت خواه دات کام به شما همراه و دانشجوی گرامی دوره آربی اکسترا اعلام نماییم. از ابراز لطف و رضایت شما سپاسگزاریم و برای شما در تمام عرصه‎های زندگی آرزوی موفقیت و بهروزی می‌نماییم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Mohamad در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام به جناب عزت خواه عزیز و تیم پشتیبانی.
ممنون از دوره خوب آربی
Man az London hastam va faghat mikhastam begam ke doreye RB khayli Aliiiiiii hast va
mamnoon baraye tozihatee daghigh va khobetan.
va mamnon az team poshtiiibani ke khayli khob be
javabha residegi mikonand, Ayyyyy vallllllll

من این محصول را در تاریخ 1397/07/03 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما محمد عزیز 
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خوشحال و خرسندیم که دوره آربی برای شما مفید واقع شده است و ما شاهد رضایت کامل شما در این خصوص هستیم. رضایت شما انگیزه و انرژی ما را در مسیر خدمت رسانی هرچه مطلوب تر به شما عزیزان چندین برابر می سازد. بسیار مفتخریم که تلاش همکاران ما در مجموعه عزت خواه دات کام مورد توجه و پسند شما قرار گرفته است. آنچه که ما را در تلاش روزافزون برای ارائه خدمات به کاربران و دانشجویان گرامی یاری می رساند، آگاهی از این نکته است که این مجموعه سهمی در ایجاد تغییر مثبت در زندگی شما همراهان عزیز داشته است. نظرات مثبت و سازنده شما، ما را در ارائه خدمات بهتر در رسیدن به رضایت دانشجویان و کاربران گرامی یاری می رساند.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Farahnaz در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

mamnoonam .pishapish barayeh hamyari va rahnamaee ke teyeh in doreh ba ma daneshjooyan darid samimane dastetoon ra mifesharam .man farah az englis hastam .vaghtetoon be kheyr va be omide roozhayeh roshan
kheyli khoshalam az ashnaeetoon va omidvaram hamingoone dar in rah pirooze meydan bashid
sepassssssss az lotfetoon

من این محصول را در تاریخ 1397/07/25 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما فرحناز عزیز 
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار مفتخریم که تلاش همکاران ما در مجموعه عزت خواه دات کام مورد توجه و پسند شما قرار گرفته است. آنچه که ما را در تلاش روزافزون برای ارائه خدمات به کاربران و دانشجویان گرامی یاری می رساند، آگاهی از این نکته است که این مجموعه سهمی در ایجاد تغییر مثبت در زندگی شما همراهان عزیز داشته است. نظرات مثبت و سازنده شما، ما را در ارائه خدمات بهتر در رسیدن به رضایت دانشجویان و کاربران گرامی یاری می رساند.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Farahnaz در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

mamnoon az shoma ke ba hosele va ehteram hamishe barkhord mikonid
vaghean aghayeh ezzatkhah tim besyar helpfully ra sakhteh. dorood be hamegiyeh shoma azizan
farahnaz-englis

من این محصول را در تاریخ 1397/07/25 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما فرحناز عزیز 
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

شایسته است به پاس ابراز لطف و محبتتان به مجموعه عزت خواه دات کام نهایت سپاس و قدردانی را به شما ابراز داریم. پاسخ گویی و خدمت رسانی مطلوب به تمام دانشجویان و کاربران سایت عزت خواه دات کام در راستای نیل به اهداف ما می‌باشد و بسیار مفتخریم که در این مسیر، از همراهی ارزشمند شما عزیزان برخورداریم.

شادو سربلند باشید.

پاسخ

حمیدرضا در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام به همه دوستان.من بالاخره بعد از 15 روز موفق شدم این دوره رو تهیه کنم و هیجان بسیار زیادی برای شروع دارم . فعلا درحال دانلود فایل ها هستم سعی میکنم تجربیات خودمو از این دوره در همین جا برای دوستان بذارم. باز هم از مجموعه عزت خواه دات کام برای همه چی تشکر میکنم. به امید موفقیت همه

من این محصول را در تاریخ 1397/07/13 خریده ام

سحر غالب/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما حمیدرضا عزیز     
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سحر غالب هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تیم عزت خواه دات کام امیدوار است که شما با پیش روی گام به گام با دوره آربی و برنامه ریزی و دقت لازم در انجام امور پیشنهاد شده در این دوره، به موفقیت بسیار دست پیدا نمایید.

موفق و سربلند باشید.

پاسخ

دانیال در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام خدمت استاد گرانقدر جناب عزت خواه و همچنین تیم پشتیبانی توانمند ایشون علی الخصوص جناب یزدانیان عزیز.
من حدود یک ماهه که دوره آربی اکسترا رو تهیه کردم و 70 درصد دوره آموزشی فروش در آمازون رو پیش رفتم . تا به اینجای کار یکی از مراحل شاید سخت برای ما ایرانی ها افتتاح حساب بانکی بود که خدا رو شکر با توکل به خدا و پشتیبانی مجموعه توانمند شما تونستم انجامش بدم و از این بابت بسیار تشکر فراوان دارم.
امیدوارم هر روز و از هر جهت کمپانی عزت خواه دات کام، این برند بینظیر، بزرگ و بزرگتر بشه و ما بیشتر افتخار کنیم به این برند. واقعا بینظیرید شما، در هیچکدام از این مراحل بنده رو تنها نذاشتید و حتی در روز عاشورا که روز تعطیل هستش بنده رو راهنمایی کردید. من معتقدم هزینه ای که بابت این دوره کردم حتی گوشه ای از تجربیات استاد و پشتیبانی های مجموعه قدرتمند شما نیست و من بسیار راضیم از اینکه با مجموعه عزت خواه دات کام همراه شدم.
من به خودم تعهدی دادم که دستاورد بزرگی رو با یاری خدا در این زمینه ایجاد کنم و خواهم کرد و فکر میکنم این بزرگترین هدیه بنده برای تشکر از مجموعه عزت خواه دات کام باشه.
یه روزی میام کانادا و حضوری از خود استاد هم تشکر میکنم. امیدوارم این پیامم رو استاد هم مطالعه بفرمایند.
بابت همه چیز تا به اینجای کار متشکرم.

من این محصول را در تاریخ 1397/05/30 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دانیال عزیز     
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار مفتخریم که تلاش همکاران ما در مجموعه عزت خواه دات کام مورد توجه و پسند شما قرار گرفته است. آنچه که ما را در تلاش روزافزون برای ارائه خدمات به کاربران و دانشجویان گرامی یاری می رساند، آگاهی از این نکته است که این مجموعه سهمی در ایجاد تغییر مثبت در زندگی شما همراهان عزیز داشته است. نظرات مثبت و سازنده شما، ما را در ارائه خدمات بهتر در رسیدن به رضایت دانشجویان و کاربران گرامی یاری می رساند. بله دوست عزیز حتما استاد نیز نظر شما را مطالعه می نمایند و مطمئنا از خبر مسرت بخش موفقیت شما بسیار خوشحال خواهند شد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

دانیال در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام و درود خدمت استاد عزیزم جناب عزت خواه و مجموعه توانمند و با وجدان شما که همیشه و در هر مرحله پشتیبان ما هستن. من حدود یک هفته س دوره آربی اکسترا رو تهیه کردم و اول قسمت آربی رو شروع کردم و تقریبا 20 درصد راه رو فعلا رفتم. اما آنچنان باوری حتی در این مرحله برای من ایجاد شده که بسیار انرژی دارم برای ادامه راه و ایمان دارم که موفق میشم. خواستم از استاد عزیز بابت گردآوری این پکیج فوق العاده و همچنین پشتیبانان توانمند که در لحظه پاسخ میدهند و همچنین چت آنلاین که تا همین الان که ساعت حدودا 3 بامداد است پاسخگوی بنده هستن تشکر ویژه کنم و این قول رو بدم که با موفقیتم هدیه ویژه ای به شما بدهم.
سپاس

من این محصول را در تاریخ 1397/05/30 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دانیال عزیز    
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تلاش‌های شما در مسیر موفقیت و ابراز لطف و رضایت شما همواره در مجموعه عزت خواه دات کام به یادگار می‌ماند. بسیار خوشحال و خرسندیم که شما توانسته‌اید به بهترین نحو از مطالب گفته شده توسط استاد بهره ببرید. تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام یاری رساندن به دانشجویان و کاربران برای رسیدن به موفقیت بیشتر می‌باشد تا رضایت شما خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان بیاورد.  خبر شادمانه موفقیت شما مایه مباهات ما است و ما منتظر خبر موفقیت ها و دستاوردهای بیشمار شما هستیم. به امید آنکه بیش از پیش موفق و موید باشید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

دانیال در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

دانیال از ایران هستم - از بندر انزلی
من واقعا از همه چیز راضی هستم
خیلی خوشحال هستم که با مجموعه ی با وجدانی مثل شما آشنا شدم خیلی پشتیبانی قوی ای دارید بر خلاف بعضی موسسات
دوست دارم از استاد و همگی از جانب من تشکر کنید
سپاس

من این محصول را در تاریخ 1397/05/30 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دانیال عزیز     
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تشکر و تقدیر برای شما که همواره لطفتان را به ما ارزانی دارید. از ابراز لطف و رضایت شما بی نهایت تشکر می‌نماییم. پاسخ گویی و خدمت رسانی مطلوب به تمام دانشجویان و کاربران سایت عزت خواه دات کام در راستای نیل به اهداف ما می‌باشد. بسیار خوشحالیم که شما از انتخاب خود در این مسیر رضایت دارید و شادی حاصل از این رضایت را به مجموعه عزت خواه دات کام نیز به ارمغان آوردید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

فربد در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام ببخشید دوره ها برای نوروز پیش رو تخففیف می خورند یا خیر
ممنون

الهام اسماعیلی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۱۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما فربدعزیز   
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
الهام اسماعیلی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

قراردادن تخفیف در مناسبت های خاص و اعیاد جهت خریداری محصولات سایت، تنها توسط ادمین سایت انجام و صرفاً از طریق ارسال ایمیل ارائه میگردد.
جهت مطلع شدن، به صورت دوره ای، ایمیل خودتان را چک نمایید.

در صورت داشتن هر گونه سوال و یا ابهام، با عزت خواه دات کام در ارتباط باشید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام.ببخشید در این دوره ، هر دو دوره ی آربی و پاراسل زندگی هر دوتا به طور کامل هست یا خلاصه؟

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما محمد عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

دوره ی آربی اکسترا ، (آربی به همراه پاراسل زندگی)

با آربی اکسترا ، می توانید هم صاحب دوره ی ارزشمند آربی شوید و هم در دوره ی پاراسل زندگی شرکت کنید و با استفاده از پاراسل زندگی ، باورها و شیوه ی فکر و لایف استایل یک نابغه ی میلیونر را بسازید و سپس کسب و کار فوق العاده آمازون را یاد بگیرید و سریع همه مراحل را اجرا کنید و ماشین پولسازی اتوماتیک خود را بسازید و تبدیل بشوید به یک فروشنده تمام عیار وبسایت آمازون !!!

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط