بهترین روش یادگیری چیست ؟ - افزایش سرعت یادگیری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

الان وقتشه

بهترین روش یادگیری چیست ؟ - افزایش سرعت یادگیری

روش های یادگیری سریع ، افزایش سرعت یادگیری و یادگیری در کوتاه ترین زمان ممکن ، از جمله مواردی است که دانستن آنها به شما کمک می کند، اصل مهم یادگیری که در دنیای امروز در هر عرصه و فعالیتی حائز اهمیت است را به خوبی بشناسید و هر لحظه در حال یادگیری موضوعاتی باشید که برای شما جذاب است.

فرمول جادویی پیشرفت - قابلیت خودمان را افزایش دهیم

فرمول جادویی موفقیت چیست ؟ ما باید یاد بگیریم چطور می توانیم قابلیت خودمان را افزایش دهیم و به دنبال آن شاهد تغییرات مثبت در زندگی خود باشیم. در این قسمت از برنامه الان وقتشه راهکارهای ساده اما مهم را برای رسیدن به این هدف مطرح کردم.

چه کسی ثروتمند است ؟ پولدار واقعی چه معیار هایی دارد ؟

ثروتمند شدن ، تحقق اهداف و رسیدن به آرامش ممکن است دغدغه افراد زیادی باشد. ثروتمند و پولدار واقعی کسی است که 4 موردی که در این ویدئو مطرح می شود را با هم داشته باشد و به همه این موارد کنار هم اهمیت و بها بدهد.

چگونه رابطه عاشقانه بهتری بسازیم ؟

ساخت یک رابطه عاشقانه موفق برای افراد زیادی سخت است چون آنطور که باید الزامات چنین رابطه ای را نمی دانند. در این قسمت از برنامه الان وقتشه به این موضوع پرداختیم تا در کمال آرامش و سادگی روابط موفق ساخته شوند.

موفقیت در سال 1400 با شیوه جدید هدف گذاری

برای موفقیت در سال 1400 بهتر است به اتفاقات گذشته و چشم انداز آینده به شیوه ای صحیح تر و متفاوت تر نگاه کنید تا یک روش هدف گذاری متفاوت از هر سال را تجربه کنید.

چگونه عادت های بد را از بین ببریم؟ دلایل و راهکارهای ترک عادت های بد

 زندگی مجموعه‌ای از عادت های تو است. وقتی کاری در زندگی تو به عادت تبدیل می‌شود، تاثیر مهمی در زندگی تو دارد چون دائما در حال تکرار آن هستی. حال اگر این عادت جزء عادت های خوب باشد به بهبود زندگی تو کمک می‌کند و اگر جز عادت های بد باشد هر روز یک قدم تو را به عقب می‌برد. در این ویدئو قصد دارم 4 عادت بد را بررسی کنم و راهکارهایی که می‌توان با استفاده از آنها، عادت های بد را به عادت های خوب تبدیل کرد را معرفی می‌کنم.

قدرت هویت - برای موفقیت چه ویژگی هایی باید داشته باشید؟

قدرت هویت در موفقیت، از هیچ کسی پوشیده نیست. هویت وجودی تو تعیین می‌کند که تو به چه انسانی تبدیل بشوی یا چه دستاوردهایی در زندگی داشته باشی. هویت یعنی وجود تو، یعنی وجود خودت را آماده کنی برای سیر زندگی و ساخت یک تجربه موفق از آن. کسانی که بدون داشتن هویت و شخصیت به دنبال پیشرفت هستند، حتما در مرحله‌ای به بن بست می‌رسند و دست از ادامه دادن، برمی‌دارند. چون هیچ دورنمایی از آنچه تصور می‌کردند، نداشته اند. در این قسمت از برنامه الان وقتشه قدرت داشتن یک هویت برای موفقیت را با هم بررسی می کنیم.

چرا به آرزو و رویاهای خود نمیرسیم؟

داشتن رویاهای بزرگ و هیجان انگیز در زندگی می‌تواند نیروی محرکه‌ای باشد برای ادامه بهتر زندگی. هر چه قدر رویاهای زندگی‌ هیجان انگیزتر باشند مسلما شما را بیشتر به وجد می‌آورند.  

وقت کشی ممنوع

هدر دادن زمان و موکول کردن کارها به بعد، شما را از فرصت‌هایی محروم می‌کند. اگر هدفی در زندگی دارید، سعی کنید راهکارهای انجام آن کار در سریع ترین زمان را یاد بگیرید.

چگونه از شر احساسات منفی رها شویم؟

احساسات منفی، استرس و نگرانی در زندگی می‌تواند تاثیرات مخربی داشته باشد و هیچ فردی تمایل ندارد که با نگرانی و اضطراب زندگی کند و به‌ دنبال رهایی از این احساسات است.

چرا باید بدونی از زندگی چی میخوای؟

دانستن این موضوع که از زندگی چه چیزی می‌خواهید، حتما به شما در داشتن یک زندگی شادتر و با کیفیت‌تر، کمک می‌کند. چون با این روش، مسیر علایق دنبال می‌شود.

رمزگشایی دستاوردهای افراد موفق دنیا با روش کار عمیق

رمز موفقیت افراد موفق، از جمله موضوعاتی است که برای همه جذابیت دارد. شاید آنها کارهای متفاوتی انجام نمی‌دهد بلکه کارها را به شیوه متفاوت انجام می‌دهند.