مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

الان وقتشه

موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری

موفق شدن به چه قیمتی ؟ این سوال چالشی ، موضوع و محوریت این قسمت از برنامه الان وقتشه می باشد. در این قسمت می خواهیم با هم بررسی کنیم آیا در مسیر هدف گذاری برای موفق شدن به فاکتور مهم بهای موفق شدن، هیچ وقت فکر کردیم؟ شاید بررسی بهای موفق شدن در هر زمینه ای، یکی از اصلی ترین چالش های هدف گذاری باشد.

افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد

مقوله یادگیری و افزایش سرعت یادگیری همیشه برای افراد زیادی مهم و قابل توجه بوده است چون در بازدهی و نتیجه بسیار تاثیرگذار است. حال اگر تکنیک هایی وجود داشته باشد که با یادگیری و تمرین آنها بتوانید سرعت یادگیری خودتان را حتی تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد افزایش دهید، بعید است فردی آن را نادیده گرفته و از تماشای این ویدئو غافل شود!

تکنیک های ساده برای خوش شانسی در زندگی

تکنیک های ساده برای خوش شانسی در زندگی می تواند مسیر فکری و حرکتی افراد را تغییر دهد و آنها را به سمتی هدایت کند که جوانب دیگری از موقعیت هایی که در زندگی با آنها روبرو می شوند را ببینند و به دنبال آن با قواعد و تکنیک های جدید و متفاوت تری، مسیر زندگی را طی کنند. 

بهترین روش مطالعه سریع و دقیق کتاب

بهترین روش مطالعه سریع و دقیق کتاب  از نظر شما چیست؟ تقریبا همه افراد بعد از گذشت مدتی از مطالعه کتابی با مشکل فراموش کردن مطالب آن مواجه می شوند. اما روش ها و مراحلی وجود دارد که به مطالعه سریع و دقیق کتاب کمک می کند که در این قسمت از برنامه الان وقتشه به صورت کامل به آنها پرداخته شده است.

قدرت تغییر مرکب در زندگی - عادت های کوچک موثر

قدرت تغییر مرکب در زندگی ما چقدر است ؟ عادت های کوچک موثر ، می توانند راهکاری برای ایجاد تغییرات مستمر و پرفایده در زندگی باشند. با ایجاد همین عادت های کوچک موثر ، متوجه می شوید که چطور کیفیت زندگی شما به صورت سیستمی و مداوم بهبود پیدا می کند. در این قسمت از برنامه الان وقتشه با من همراه باشید تا قدرت تغییر مرکب در زندگی را بررسی کنیم.

چگونه سریع یاد بگیریم ؟ اصول مهم یادگیری

چطور سریع تر یاد بگیریم ؟ روش یادگیری در کیفیت یادگیری بسیار مهم است. اصلا یکی از اصول مهم یادگیری ، روش یادگیری است. برای آموختن باید روش درست آن را دانست و از آن استفاده کرد تا نتایج مطلوب هم به دنبال آن حاصل شود. در این قسمت از برنامه الان وقتشه 8 اصل مهم و برگرفته از مطالب علمی برای شما آماده سازی شده است.

راز شاد زیستن - هدف گذاری سال 1401

راز شاد زیستن چیست ؟ برای سال 1401 چه اهدافی را مدنظر دارید ؟ خوشحالی و حس رضایت از زندگی یعنی در لحظه زندگی کردن و از آن لذت بردن، همان موضوع مهمی که خیلی از ما آن را فراموش می کنیم. یا در گذشته می مانیم یا به فکر آینده هستیم. در این قسمت از برنامه الان وقتشه با من همراه باشید تا نوروز 1401 را با شیوه ای متفاوت تر شروع کنیم.

زمان ارزشمند است - چرا زمان زود میگذره ؟

چرا زمان زود میگذره ؟ در این قسمت از برنامه الان وقتشه قصد دارم در خصوص یک دارایی بسیار ارزشمند در زندگی صحبت کنم که حتی ایلان ماسک و جف بزوس هم نمی توانند آن را بخرند. درست است! زمان همان چیزی است که هیچ کسی نمی تواند آن را بخرد. اینکه گفته می شود وقت طلاست فقط یک جمله نیست، بلکه یک مفهوم بسیار مهم و عمیق است.

قانون 5 دقیقه - قانونی که زندگی شما را تغییر می دهد

تغییر زندگی واژه ای است که زیاد آن را می شنوید و در طول تاریخ، بیشتر اوقات تعداد زیادی از افراد به دنبال آن بودند، حتی اگر در این مسیر ناموفق بوده باشند. اما راهکار موفقیت در مسیر تغییر زندگی چیست ؟ قانون 5 دقیقه ، همان موضوعی است که قصد دارم در این قسمت از برنامه الان وقتشه به عنوان راهکاری برای کنار گذاشتن سختی شروع کارها معرفی کنم و تاثیر این قانون در زندگی را توضیح دهم.

چگونه پولدار شویم ؟ 10 توصیه مهم درباره پولدار شدن

چگونه پولدار شویم ؟ در این قسمت از برنامه الان وقتشه قصد داریم 10 توصیه مهم مالی را با هم مرور کنیم تا با استفاده از توصیه های مهم درباره ثروتمند شدن ، زندگی بهتری از لحاظ مالی بسازیم.

چرا کارها را به عقب می اندازیم ؟

چرا کارهایمان را به تعویق می اندازیم ؟ همیشه انسان در به تعویق انداختن کارها ، استاد بوده است. تقریبا همه ما این تجربه را در زندگی داشته ایم. برای تعدادی از افراد این موضوع بیشتر تکرار شده و برای عده ای کمتر. در این قسمت از برنامه الان وقتشه به صورت دقیق تر به بررسی دلایل به تعویق انداختن تمام کارها و راهکارهایی برای حل آن پرداختیم.

خستگی در تصمیم گیری چیست ؟ مهارت تصمیم گیری درست

خستگی در تصمیم گیری چیست ؟ این موضوع این قسمت از برنامه الان وقتشه است که اطلاع از آن به شما کمک می کند، مهارت تصمیم گیری درست را در خود تقویت کنید و انرژی و زمان خود را صرف تصمیم های مهم روزانه خود کنید نه هر تصمیم غیر مهم و بی ارزشی که تنها خستگی ذهنی را برای شما به دنبال دارد.