تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

ماشین حساب سرمایه گذاری - اثر مرکب ده ساله

180.9k

مهم تر از مقصد مسیر رسیدن به قله های موفقیت هست و در بازار های مالی هم به همین صورت هست .

چشم انداز زندگی مالی شما در 5 یا 10 سال آینده چی هست ؟

همینطور که با اثر مرکب در یک کسب و کار آشنا هستید ، یعنی هر ماه سود اون کسب و کار رو روی همون سرمایه گذاری میکنیم و برای محاسبه این مورد شما نیاز به یک ماشین حساب دارید که میتونه این جایگاه رو برای شما حساب کنه تا ببینید در سال های آینده در چه جایگاهی هستید .

فقط کافی هست که میزان مبلغ اولیه سرمایه گذاری خود را وارد کنید و همچنین میانگین سود 6 ماه یا میانگین سودی که در بازار های مالی دارید وارد میکنید . نکته مهمی که اکثر ماشین حساب های سرمایه گذاری بهش توجه نکرده اند میزان مالیات بر سود هست که در این ماشین حساب سرمایه گذاری این میزان نیز لحاظ گردیده و میتونید وارد کنید .

$
%
%
$
$
Year Balance Growth rate Total Deposits Total Withdrawal

compound interest calculator


کسایی که در امریکا و کانادا و استرالیا و ... غیره زندگی میکنند باید هر سال مالیات پرداخت کنن و با وجود این میزان مالیات میتونید به راحتی هم جایگاه مالی خود را در سال های آینده متوجه بشید و هم اینکه میزان مالیات رو نیز لحاظ کنید .

اثر مرکب در کسب و کار یعنی با شروع هر میزان سرمایه ای برای یک بیزنس در سال اول ، دوم و سوم این مورد را تکرار کنید در سال های دهم میتونید مبلغ بالایی سود داشته باشید

این یعنی اثر مرکب ، زمانی که یک کاری را شروع کنیم حتی آهسته ولی پیوسته در طولانی مدت میشه درصد های بالایی و رشد بالایی داشته باشیم . با این ماشین حساب میتونید ببینید که بعد از 10 سال که مالیات را پرداخت کردید و برای شروع با هر مبلغی شروع کنید به سرمایه گذاری به چه جایگاهی خواهید رسید و این یک فرمول ریاضی هست و چیزیه که کاملا اتفاق میوفته .

نکته مهم در سرمایه گذاری این چک کردن و آنالیز کردن راه هست که دقیقا هر جایگاه در سال های آینده را محاسبه کنیم و همیشه بدونیم چه قدمی برداشته ایم .

امیدوارم این اعداد برای شما هر سال بیشتر و بیشتر شود و سود های عالی داشته باشید و بهترین استفاده از این ماشین حساب سرمایه گذاری ببرید

در صورتی که فروشنده آمازون هستی یا علاقه مند به فروش در آمازون هستی، یک ابزار خوب تهیه کردیم که بتونی میزان سود یا ضرر محصولی که ایده فروشش در آمازون رو داری محاسبه کنی و تصمیمات بهتری در این خصوص بگیری . 

ماشین حساب محاسبه سود فروش در آمازون 

 

 


اهمیت سرمایه گذاری در چیست ؟


ممکن است شما در زمینه ای مشغول به کار باشید و مبلغی را به عنوان پس انداز ذخیره می کنید و این بسیار خوب است. ولی خیلی بهتر است که آن را سرمایه گذاری کنید تا رشد لازم را داشته باشد.

مورد دیگری که وجود دارد توجه به این نکته است که هر انسانی در همه مراحل زندگی نمی تواند کار کند و در هر سنی، انرژی روزهای جوانی را ندارد. این بسیار خوب است که از طریق سرمایه گذاری به جایی برسید که این سرمایه برای شما کار بکند.

رسیدن به این نقطه برای افراد مختلف با هم متفاوت است. با این کار افراد می توانند زمان بازنشستگی خود را زودتر تعیین کنند و آن زمانی که در اختیار دارند را صرف کارهایی که به آن علاقه مند هستند، بکنند.

 

ترید ارزهای دیجیتال با استراتژی حسین عزت خواه


اگر به ترید کردن علاقه دارید و می خواهید از سرمایه که در دست دارید بتوانید سود قابل قبولی در سال داشته باشید ، می توانید ترید کردن را یاد بگیرید. همانطور که میدانید بیش از نود درصد تریدرها در بازه زمانی بلند مدت ضرر می کنند و از بازار با ضرر خارج می شوند.

احتمالا شما به مدیریت سرمایه یا مدیریت پول فکر می کنید ،باید به شما بگویم همه این قوانین برای زمانی است که فرمول شما درست کار کند ، اگر فرمولتان مشکل داشته باشد اصلا این گونه قوانین به شما کمکی نمی کند فقط باعث می شود کمی دیرتر از بازار حذف شوید و سرمایه تان از بین برود.

اگر می خواهید جزو دسته افراد موفق قرار بگیرید باید استراتژی یاد بگیرید که واقعا کارآمد و قابل اجرا باشد. با استراتژی شخصی خودم توانستم در سال گذشته با ترید کوتاه مدت در بازار کریپتو 81 درصد سود کنم .

استراتژی که برای خود ساختم ، در اینترنت یا در کتاب ها پیدا نمی شود و همین ویژگی باعث موفقیت من در ترید می شود.

اگر در سالی که گذشت کمتر از درصد من سود بدست آوردی یا حتی ضرر کردی ، بهت پیشنهاد می کنم وارد صفحه لینک زیر بشی و با دقت مطالعه کنی .

 

 

شرکت در دوره ایزی کوین

 

 

جهت شروع فروش در آمازون و آموزش خصوصی و مستقیم زیر نظر استاد عزت خواه نیز پیشنهاد میکنم صفحه زیر را مشاهده فرمایید 

 

آموزش خصوصی فروش در آمازون