مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

بهترین لایف استایل چیست؟

توضیحات کوتاه :
بهترین لایف استایل چیست؟ زندگی بسته، راحت یا به سبک میلیونر نابغه. انتخاب اصولی و درست یک لایف استایل به معنای شیوه یا سبک زندگی می‌تواند تأثیر بسزایی در بهبود روند زندگی شما داشته باشد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.78

تعداد امتیازها: 54

  • 60.8k
  • 4
  • مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
بهترین لایف استایل چیست؟

 

خلاصه ای از مقاله

کارهایی که هر روز به‌صورت روتین انجام می‌دهید و تبدیل به لایف استایل شما شده‌اند آینده شما را رقم می‌زنند. موفقیت‌های بزرگ حاصل  همین گام‌های کوچکی هستند که هر روز در زندگی برداشته می‌شوند. اگر احساس می‌کنید جزء افرادی هستید که تاکنون سبک زندگی درستی نداشته‌اید، نگران نباشید. با اندکی تغییرات می‌توانید لایف استایل خودتان را اصلاح کنید. از ایجاد تغییر نترسید زیرا این تغییرات فواید بی‌شماری در زندگی‌تان به همراه خواهد داشت. تغییرات ایجاد شده در زندگی همانند هدیه هستند که خود شما برای خودتان تهیه کرده‌اید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

لایف استایل به چه معنا است؟

بهترین لایف استایل چیست؟ زندگی بسته، راحت یا به سبک میلیونر نابغه. انتخاب اصولی و درست یک لایف استایل به معنای شیوه یا سبک زندگی می‌تواند تأثیر بسزایی در بهبود روند زندگی شما داشته باشد. به‌طور کلی می‌توان سه دسته‌بندی برای لایف استایل در نظر گرفت.

در واقع لایف استایل یعنی شما انتخاب و طراحی می‌کنید که با چه شیوه‌ای زندگی کنید و چون خود شما این انتخاب را انجام داده‌اید، طبیعتا نتایج آن چه خوب و چه بد هم به خود شما و عملکردتان در این خصوص وابسته است.

عوامل مختلفی می‌تواند در انتخاب لایف استایل موثر باشد مانند اهداف، شرایط زندگی هر فرد، شرایط خانوادگی و حاکم بر جامعه و... ولی در هر صورت این نکته مهم است که چون شما آن را انتخاب می‌کنید و در انتخاب آن دخیل هستید، بهترین لایف استایل را بسازید.

 

میلیونرهای نابغه

 

دسته اول: زندگی بسته

افرادی که در این دسته قرار می‌گیرند و تعداد آنها نیز در جامعه ما کم نیست، تمام ذهن، انرژی و توانایی‌های خود را محدود کرده و بسته‌اند، که این امر می‌تواند ناخواسته یا ناشی از شرایطی که در آن قرار دارند و رشد کرده‌اند باشد. این افراد در زندگی خود به نقطه‌ای می‌رسند که خود را از زندگی دور می‌دانند. برای مثال حیوانی مانند شیر که در جنگل زندگی می‌کند را اگر به قفسی در باغ وحش برده و در آن قفس محبوس کنند ابتدا از نظر ذهنی و روانی دچار مشکل می‌شود و دائم تلاش می‌کند که به هر طریقی خود را از قفس آزاد کند ولی مدتی که گذشت کم‌‌کم این شرایط و اسارت را قبول می‌کند و دیگر تلاشی برای رهایی از این شرایط نمی‌کند و نارضایتی خود از این شرایط را فقط با خشم و پرخاش بروز می‌دهد.

 

مقاله پیشنهادی: بهترین لایف استایل چیست؟

لایف استایل به چه معناست؟

 

زندگی افراد این دسته مانند شیر محبوس در قفس است. آن‌ها خود را در قفس محبوس می‌کنند، تمام توانایی‌های درون خود را محدود کرده و نسبت به اطرافیان خود که ممکن است انسان‌های موفقی باشند حس خوبی ندارند و با دیدن آن‌ها خشمگین می‌شوند و خشم خود را با پرخاشگری بروز می‌دهند و دائم با خود می‌گویند که آنها موفق شده‌اند چون شرایط خوبی داشته‌اند، چون ثروتمند بوده‌اند و... . آن‌ها فراموش می‌کنند راهی پیدا کنند تا از قفسی که برای خود ساخته‌اند رها شوند و سؤال‌های خود را به گونه‌ای اشتباه از خود می‌پرسند. آن‌ها دائم از خود می‌پرسند که چرا دیگران موفق شده‌اند؟ چرا از موقعیت اجتماعی خوبی برخوردارند؟ چرا ...؟ در حالی که باید از خود بپرسند چگونه می‌توانند از این شرایط و قفس رها شده و لایف استایل خود را تغییر دهند و به موفقیت برسند. زمانی که این سؤال را از خودشان بپرسند و در مسیر تغییر لایف استایل خود قدم بگذارند، کم‌کم متوجه می‌شوند از زندگی چه چیزی می‌خواهند و به ارزش‌ها و توانایی‌های خود پی می‌برند.

 

مقاله پیشنهادی: روش‌های تغییر نگرش برای دست‌یابی به موفقیت (بخش اول)

بهترین لایف استایل چیست؟

 

دسته دوم: زندگی همراه با آرامش و رفاه

این دسته از افراد به سطح نسبتاً خوبی از رضایت در زندگی خود رسیده‌اند، از اعتمادبه‌نفس خوبی برخوردارند و لایف استایل نسبتاً خوبی برای خود ساخته‌اند ولی زندگی آنها دچار روزمرگی می‌شود و دائماً از خود می‌پرسند چرا از زندگی خوبی که ساخته‌اند آنقدرها که باید لذت نمی‌برند؟ چرا در زندگی آنها هیجانی وجود ندارد؟ و چرا زندگی آن‌ها در عین خوب و فوق‌العاده بودن در خطی صاف بدون هیچ تغییری در جریان است و زندگی کسل‌کننده شده است؟ در واقع بزرگترین سؤال این افراد از خودشان این است چرا زندگی موفقی که ساخته‌اند هیچ تنوع، تغییر و هیجانی ندارد؟

در واقع آنها در لایف استایل خود به دنبال تفاوت و تنوع هستند. می‌دانند که در شرایط خوبی هستند ولی در عین حال حس یک نواختی را در لایف استایل خود به شدت احساس می‌کنند و به دنبال تغییر و تنوعی هستند که جنبه های مختلف زندگی آنها را شامل شود و زندگی هیجان انگیزتری را برای آنها رقم بزند.

که البته این دسته از افراد می توانند با تغییرهای هر چند کوچک هم لایف استایل جذاب تری برای خود بسازند و از نتایج آن استفاده کنند. مثلا به دنبال امتحان تجربه های جدید بروند. اگر همیشه در یکی از جنبه های زندگی یک مسیر را دنبال می‌کرده اند، حال با اندکی تغییر آن روش و لایف استایل را دچار تنوع کنند.

 

 

هدیه ویژه برای شما کاملا رایگان : کسب درآمد دلاری و آشنایی با فرصت های سایت آمازون 

 

بهترین لایف استایل چیست؟

 

دسته سوم: زندگی به سبک میلیونر نابغه

این افراد سطح متفاوت‌تری از انرژی را در زندگی خود دارند زیرا با شور و اشتیاق زندگی می‌کنند و شادی عمیقی در زندگی آنها وجود دارد و هر روز به دنبال آن هستند که یک سطح در زندگی خود بالاتر بروند. آن‌ها زمانی که به یک درجه‌ای از احساس رضایت در زندگی خود می‌رسند، این رضایت را ناشی از آن چیزهایی که به دست آورده‌اند نمی‌دانند بلکه ناشی از چالش‌هایی می‌دانند که در زندگی خود با آنها روبه‌رو می‌شوند برای همین احساس خشنودی و رضایت آن‌ها پایدار است و فرد ایشان با امروز و امروزشان با دیروز متفاوت است. برای آنکه بتوانید جز دسته سوم باشید سعی کنید به جای راه‌اندازی کسب و کار و... ابتدا به فکر ساخت یک لایف استایل مناسب برای زندگی خود باشید. با داشتن یک لایف استایل درست می‌توانید به موفقیت‌های بزرگ دست یابید.

 

بهترین لایف استایل چیست؟

 

نباید صرفاً احساس رضایت و شادمانی خود را بر اساس نیل به اهداف و رویاهایتان بگذارید چون زمانی که به آنها دست یافتید، جز دسته دوم افراد قرار می‌گیرید و دچار روزمرگی می‌شوید. ولی زمانی که شخصیت خود را به گونه‌ای ساخته و پرورش بدهید که همیشه دنبال چالش، یادگیری و تجربه‌های جدید باشید، هر روزتان با روز قبل متفاوت خواهد شد و حتی این لایف استایل تأثیر مثبتی در سلامت بدن شما خواهد داشت و باعث می‌گردد که مغز شما بهتر کار کند و خون بیشتر در بدن شما در جریان باشد چون دائم در تلاش هستید و تشنه آن هستید که مهارت‌های بیشتری یاد بگیرید، تجربه‌هایتان را افزایش دهید و با افراد بیشتر و جدیدتری آشنا گردید و به همین خاطر دچار روزمرگی نمی‌شوید. افراد دسته سوم با به چالش کشیدن خود از منطقه امن ذهنی رها می‌شوند و این امر باعث می‌گردد که آنها به سطح خوبی از خودانگیزی و انرژی دست یابند.

 

شادی در زندگی

 

مبارزه با روزمرگی برای رسیدن به شادی در زندگی

اگر می‌خواهید به زندگی‌ای با شادی عمیق دست یابید و با روزمرگی مقابله کنید و از آن خلاص و رها گردید، سعی کنید مانند نابغه میلیونر فکر کرده و اقدام نمایید و هر لحظه به دنبال آن باشید که زندگی خود را به یک سطح و درجه بالاتر ارتقا دهید زیرا زمانی که زندگی شما هیجان، شور و اشتیاق داشته باشد و دچار روزمرگی نشود، شدیداً به شما انرژی مثبتی برای دست یابی به یک لایف استایل صحیح و به طبع آن رسیدن به موفقیت و هر آنچه را که خواستار آن هستید، می‌دهد.

دچار شدن به روزمرگی یکی از آفت های زندگی است. زمانی که در زندگی پررنگ شود، اثرات آن همه جوانب زندگی را در بر می گیرد و لازم است با یک لایف استایل درست آن را برطرف کرد. در این خصوص به دنبال کارهای خیلی خاص نباشید، همین که بتوانید همان کارهای معمولی زندگی خود را، با شیوه ای متفاوت تر تجربه کنید، روزمرگی را از لایف استایل خود حذف کرده‌اید.

ساخت سبک زندگی درست

اگر احساس می‌کنید جزء آن دسته افرادی هستید که تاکنون سبک زندگی درستی نداشته‌اید، نگران نباشید. با اندکی تغییرات می‌توانید لایف استایل خودتان را اصلاح کنید. از ایجاد تغییر نترسید زیرا این تغییرات فواید بی‌شماری در زندگی‌تان به همراه خواهدداشت. تغییرات ایجاد شده در زندگی همانند هدیه هستند که خود شما برای خودتان تهیه کرده‌اید. به‌طور مثال می‌توانید از تغییرات کوچکی که در ادامه عنوان شده‌اند شروع کنید:

  • به سلامت جسم و روحتان اهمیت دهید
  • رژیم غذایی مناسبی را انتخاب کنید
  • استراحت و خواب مناسبی داشته باشید
  • مدیتیشن را فراموش نکنید
  • به دایره ارتباطی‌تان اهمیت دهید

سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از مطالعه این مقاله با ارسال نظر خود در همین قسمت موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

امیدواریم با ارائه این مطالب به پیشبرد اهداف شما کمک شایانی کرده باشیم. اگر شما دوست عزیز و همراه گرامی سایت عزت خواه دات کام مشتاق هستید در زندگی شخصی و کاری عملکرد بهتری داشته باشید، یک پیشنهاد ارزشمند برای شما داریم و آن مطالعه مقاله آشنایی با دوره پاراسل زندگی و تماشای ویدیو معرفی این دوره است. در پاراسل زندگی با روشی کاربردی برای ساخت یک زندگی ایده آل با شما همراه خواهیم بود.

 

 

 

شرکت در دوره ی آربی - آموزش فروش در آمازون

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/what-is-the-best-lifestyle
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 4 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
عادل گفته:
۱ | ۱

سلام
به نظر من هر شخصی باید نسبت به شرایط و علایق خودش لایف استایل زندگیشو بسازه

امیر کرندی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۱ | ۰

درود به شما عادل عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
امیر کرندی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

نکته بینی و حسن نظر شما قابل تحسین است و از اینکه با دقت هر چه تمام تر ما را دنبال کرده و نظرات خود را با ما در میان می گذارید، از شما سپاسگزاریم.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ
نگار گفته:
۱ | ۰

سلام. همه جا در مورد تغییر کردن صحبت می کنند ولی در واقعیت تغییر کردن پروسه خیلی سختیه!

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما نگار عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

ممنون بابت حضور آکنده از لطف و مهربانیتان در مجموعه عزت خواه دات کام.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط