آمازون در سال 2021 - آنچه در سال 2021 از آمازون انتظار می رود مطالعه کنید

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

کسب و کار

تجارت الکترونیک چگونه جهان را دگرگون کرد؟ – عزت خواه دات کام

تجارت الکترونیک چنان تحولی در جهان به وجود آورد که می توان آن را انقلابی در صنعت الکترونیک قلمداد کرد. این تجارت بر همه جنبه های زندگی تاثیرگذار بوده و کسب و کارها را متحول نموده است.

تاثیر کرونا ویروس بر محصولات بسته بندی شده مصرفی در سال 2020

تاثیر کرونا ویروس بر محصولات بسته بندی شده مصرفی منجر گردیده است که نوع خرید مردم متفاوت گردد و افراد برای حفظ سلامتی بیشتر خود به سمت بازارهای آنلاین و خرید غیرحضوری روی آورند.

خود اشتغالی مسیری سخت اما پر هیجان - عزت خواه دات کام

خود اشتغالی چه مزایایی دربر دراد؟ شما می‌توانید رییس خود باشید، کسب و کار خود را داشته باشید و همه تصمیمات را خودتان بگیرید. اما سنجیدن تمام جوانب برای موفقیت خوداشتغالی اهمیت بسیاری دارد. 

افزایش بهره وری برای کارآفرینان تازه کار - عزت خواه

کارآفرینان تازه کار زمان زیادی را صرف انجام دادن کارهایی می‌کنند که به نتایج مطلوب منجر نمی‌شوند. یادگیری نکاتی که سوددهی مشاغل شما را افزایش می‌دهد می تواند از بروز این اشتباهات جلوگیری کند.

تلاش برای همیشه بهترین بودن - کارآفرینان بی نقص

تلاش برای بهترین بودن در دنیای تجارت، می‌تواند به جای اینکه به موفقیت منجر شود شانس موفقیت را از شما بگیرد. بنابراین، اگر یک کارآفرین بی نقص هستید، باید منتظر مشکلات زیادی باشید. 

تعیین هدف کسب و کار و راه رسیدن به آن - عزت خواه دات کام

هدف‌گذاری کسب و کار یک بخش مهم از شروع و ادامه کسب و کار است. بدون داشتن اهداف در کار، شما در هر جهتی که مناسب بدانید پیش می‌روید و مسلماً به هیج مقصدی نمی‌رسید.

نکات طلایی برای حفظ انرژی و انگیزه در محیط کار - عزت خواه دات کام

حفظ انرژی و انگیزه برای بازدهی کارها لازم می باشد مخصوصا حفظ انگیزه در محیط کار. انسان ذخیره بی پایانی از انرژی ندارد. شما مانند یک باتری هستید که باید در طول روز دوباره شارژ شود.

راه های کاهش استرس در محل کار و دلایل آن - عزت خواه دات کام

موفقیت شغلی خودبه‌خود حاصل نمی‌شود. فاکتورهای متعددی در موفقیت کارمندان دخیل هستند. یکی از مهم ترین موارد میزان استرس و اضطراب در محل کار است.

استخدام کارمند و چگونگی آن در کسب و کار های اینترنتی - عزت خواه دات کام

استخدام کارمند و چگونگی آن در کسب و کارهای اینترنتی و کسب و کارهای مختلف همیشه بوده است. تکنیک های زیادی برای استخدام کارمندان وجود دارد که می تواند به کارفرماها در این امر کمک شایانی نماید.

چگونه مشتریان خود را حفظ کنیم ؟ | عزت خوه دات کام

چه نکات مهمی را برای حفظ مشتری باید بدانیم. تنها خواسته‌ای که مشتریان از کسب و کارها دارند این است که انتظارات آنها برآورده شود. این یعنی اگر این انتظارات برآورده نشوند مشتری از دست می‌رود.

10 کار که قبل از شروع کسب و کار خانگی باید انجام دهید

پیشرفت روزافزون اینترنت در سالهای اخیر باعث رشد شگفت انگیز فرصتها برای راه اندازی کسب‌ و کارهای خانگی شده است. آزادی مالی و زمانی این نوع کسب و کارها دلیل اصلی انتخاب کسب و کارهای خانگی است. 

10 مهارت مدیریتی که هر مدیری باید بداند

برای تبدیل شدن به یک مدیر کارآمد باید مهارت‌های مدیریتی را یاد بگیرید. مدیران موفق و بزرگ می‌دانند چطور یک تیم شاد و کارآمد را هدایت کنند تا اهداف سازمانی‌شان پی‌در‌پی تحقق یابد.