افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

کسب و کار

راه اندازی کسب و کار و اصول موفقیت در آن - عزت خواه دات کام

با هدفگذاری در سال جدید برای مشاغل کوچک خود، می‌توانید به گسترش بیزینس خود کمک کنید، تمرکز خود را حفظ کنید و استراتژی‌های بهتری را برای افزایش سودآوری اتخاذ کنید.

مدیران چگونه می توانند انگیزه کارکنان را افزایش دهند ؟

ایجاد انگیزه در کارکنان همواره برای مدیران یک چالش بوده است. به ویژه در سازمان‌هایی که رضایت کارکنان بخشی از استراتژی کلی بیزینس محسوب نمی‌شود.

چگونه کسب و کار خود را رشد داده و به رونق آن کمک نماییم ؟

برای افزایش فروش ممکن است توسعه کسب و کار ضروری باشد. اما افزایش فروش به سود نمی‌رسد مگر اینکه برای مشتری ثابت شود که یک کسب‌وکار آنقدر بزرگ است که بتواند حجم بالای فروش را مدیریت کند.

7 استراتژی کاربردی برای افزایش انگیزه کارمندان

انگیزش کارکنان یا به عبارتی وجود انگیزه در کارمندان، یکی از اصول موفقیت هر کسب و کار به حساب می‌آید. بالا بردن سطح انگیزه کارکنان، به ایجاد یک محیط اداری مطلوب کمک می‌کند.

موفقیت در کسب و کار - جنبه های متفاوت کسب موفقیت

موفقیت در کسب و کار را چگونه می توان تعریف کرد؟ هیچ استانداردی برای تعریف موفقیت در بیزینس وجود ندارد زیرا کارآفرینان همه به یک دلیل وارد کار نمی شوند و موفقیت را متفاوت تعریف می کنند.

توسعه حرفه ای چیست؟ نگاهی به رشد و پیشرفت در زمینه شغلی

امروزه مدیران به دنبال کارمندانی هستند که همواره در حال رشد باشند و کار خود را بهترین نحو به انجام برسانند. در بسیاری موارد، مدیران و کارمندان در مورد آموزش ضمن خدمت با هم مذاکره می‌کنند.

چالش های کسب و کار اینترنتی - عوامل موثر و راهکار مدیریت چالش ها

چالش های کسب و کار اینترنتی از جمله مواردی است که در در زمان رشد و گسترش کسب و کارهای آنلاین بسیار مطرح است و باید آنها را بررسی کرد و مورد توجه قرار داد تا بتوان آنها را به بهترین شکل مدیریت کرد.

بازاریابی با کوپن تخفیف در کسب و کار اینترنتی

بازاریابی کوپن تجارت الکترونیکی چیست؟ از چه طریقی می توان از پتانسیل های این کوپن ها بهره برد؟ در این مقاله به تعریفی از کوپن دیجیتال می پردازیم و روش های صحیح استفاده از این نوع بازاریابی را بیان می کنیم.

دلایل موفقیت یا عدم موفقیت در تجارت

دلایل موفقیت و عدم موفقیت در هر تجارتی می تواند متفاوت باشد اما برخی دلایل هستند که در میان همه بیزینس ها مشترک هستند و توجه کردن به آنها می تواند موفقیت یک کسب و کار را تضمین نماید.

بازار بورس - تاریخچه پیدایش بازار بورس ایران و جهان

بازارهای بورس سهام پدیده ای نسبتاً جدید هستند. آنها همیشه نقش مهمی در اقتصاد جهانی نداشته اند و بعد از طی نمودن فراز و فرودهای فراوان جایگاه خود را در اقتصاد جهان پیدا کرده اند.

برنامه ریزی مهم ترین عامل موفقیت در کسب و کار

برنامه ریزی یکی از اصول اساسی مدیریت و موفقیت در هر کسب و کار و زمینه ای می باشد. ابتدا باید نقشه و برنامه جامعی از کسب و کار خود تهیه نموده و بعد دست به اقدام زد.

راه های کاهش هزینه کسب و کار | عزت خواه دات کام

کاهش هزینه‌های کسب‌وکار یکی از مواردی است که هر نوع کسب‌وکاری اعم از تجاری یا خانگی، بزرگ یا کوچک به آن علاقمند است. با صرفه‌جویی در هزینه ها می توان بر امور مهم تر کار متمرکز شد.