مصاحبه ایلان ماسک چه نقشی بر روی دوج کوین دارد ؟ - فقط در یوتیوب مشاهده در یوتیوب

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

کسب و کار

کسب درآمد سریع و 14 روش تکنیکی برای کسب درآمد سریع

کسب درآمد سریع از راه های زیادی امکان پذیر می باشد. راههایی که در عین سادگی می توانند  شما را از نظر مالی مستقل نمایند. با پیشرفت تکنولوژی کسب و کارها هم در قالب جدیدی در حال رشد هستند.

اصول راه اندازی استارت ‌آپ - عزت خواه دات کام

راه اندازی هر بیزینسی نیازمند اطلاعات لازم و دانش کافی است. بیزینس‌های استارتاپی نیز این روزها طرفداران زیادی دارد و برای موفق شدن در این نوع کسب و کار نوپا نیز باید با اصول اولیه آشنایی داشت.

رفتار حرفه ای در محل کار چیست و چرا مهم است؟

رفتار حرفه ای در محیط کار نشان می‌دهند که شما فردی حرفه‌ای در کار خود هستید. اما این تنها بخشی از فرایند حرفه‌ای بودن است. مجموعه‌ای از رفتارهای حرفه ای لازمه موفقیت شغلی هستند.

فریلنسینگ - 5 مزیت جالب فریلنسر شدن که شاید ندانید

فریلنسر، فردی مستقل است که خدمات ارائه می دهد و اغلب در چندین کار برای چندین مشتری همزمان کار می کند. امروزه هر کس می‌تواند با کنار گذاشتن سبک کاری 9 صبح تا 5 عصر، برای خودش کار کند.

تجارت الکترونیک چگونه جهان را دگرگون کرد؟ – عزت خواه دات کام

تجارت الکترونیک چنان تحولی در جهان به وجود آورد که می توان آن را انقلابی در صنعت الکترونیک قلمداد کرد. این تجارت بر همه جنبه های زندگی تاثیرگذار بوده و کسب و کارها را متحول نموده است.

تاثیر کرونا ویروس بر محصولات بسته بندی شده مصرفی در سال 2020

تاثیر کرونا ویروس بر محصولات بسته بندی شده مصرفی منجر گردیده است که نوع خرید مردم متفاوت گردد و افراد برای حفظ سلامتی بیشتر خود به سمت بازارهای آنلاین و خرید غیرحضوری روی آورند.

خود اشتغالی مسیری سخت اما پر هیجان - عزت خواه دات کام

خود اشتغالی چه مزایایی دربر دراد؟ شما می‌توانید رییس خود باشید، کسب و کار خود را داشته باشید و همه تصمیمات را خودتان بگیرید. اما سنجیدن تمام جوانب برای موفقیت خوداشتغالی اهمیت بسیاری دارد. 

افزایش بهره وری برای کارآفرینان تازه کار - عزت خواه

کارآفرینان تازه کار زمان زیادی را صرف انجام دادن کارهایی می‌کنند که به نتایج مطلوب منجر نمی‌شوند. یادگیری نکاتی که سوددهی مشاغل شما را افزایش می‌دهد می تواند از بروز این اشتباهات جلوگیری کند.

تلاش برای همیشه بهترین بودن - کارآفرینان بی نقص

تلاش برای بهترین بودن در دنیای تجارت، می‌تواند به جای اینکه به موفقیت منجر شود شانس موفقیت را از شما بگیرد. بنابراین، اگر یک کارآفرین بی نقص هستید، باید منتظر مشکلات زیادی باشید. 

تعیین هدف کسب و کار و راه رسیدن به آن - عزت خواه دات کام

هدف‌گذاری کسب و کار یک بخش مهم از شروع و ادامه کسب و کار است. بدون داشتن اهداف در کار، شما در هر جهتی که مناسب بدانید پیش می‌روید و مسلماً به هیج مقصدی نمی‌رسید.

نکات طلایی برای حفظ انرژی و انگیزه در محیط کار - عزت خواه دات کام

حفظ انرژی و انگیزه برای بازدهی کارها لازم می باشد مخصوصا حفظ انگیزه در محیط کار. انسان ذخیره بی پایانی از انرژی ندارد. شما مانند یک باتری هستید که باید در طول روز دوباره شارژ شود.

راه های کاهش استرس در محل کار و دلایل آن - عزت خواه دات کام

موفقیت شغلی خودبه‌خود حاصل نمی‌شود. فاکتورهای متعددی در موفقیت کارمندان دخیل هستند. یکی از مهم ترین موارد میزان استرس و اضطراب در محل کار است.