بررسی ریشه ترس از قضاوت دیگران - ارائه راهکار برای غلبه به آن مطالعه مقاله

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

کسب و کار

کسب درآمد سریع و 14 روش تکنیکی برای کسب درآمد سریع

کسب درآمد سریع از راه های زیادی امکان پذیر می باشد. راههایی که در عین سادگی می توانند  شما را از نظر مالی مستقل نمایند. با پیشرفت تکنولوژی کسب و کارها هم در قالب جدیدی در حال رشد هستند.

بازار بورس - تاریخچه پیدایش بازار بورس ایران و جهان

بازارهای بورس سهام پدیده ای نسبتاً جدید هستند. آنها همیشه نقش مهمی در اقتصاد جهانی نداشته اند و بعد از طی نمودن فراز و فرودهای فراوان جایگاه خود را در اقتصاد جهان پیدا کرده اند.

برنامه ریزی مهم ترین عامل موفقیت در کسب و کار

برنامه ریزی یکی از اصول اساسی مدیریت و موفقیت در هر کسب و کار و زمینه ای می باشد. ابتدا باید نقشه و برنامه جامعی از کسب و کار خود تهیه نموده و بعد دست به اقدام زد.

راه های کاهش هزینه کسب و کار | عزت خواه دات کام

کاهش هزینه‌های کسب‌وکار یکی از مواردی است که هر نوع کسب‌وکاری اعم از تجاری یا خانگی، بزرگ یا کوچک به آن علاقمند است. با صرفه‌جویی در هزینه ها می توان بر امور مهم تر کار متمرکز شد.

10 سوالی که به شما در انتخاب شغل کمک می کند

انتخاب یک شغل مناسب بیشتر شبیه یک خودشناسی است. راه عاقلانه این است که به جای صرف زمان و گذر عمر، پیش از انتخاب شغل با شناخت ویژگی‌های شخصیتی، شغلی مناسب را انتخاب کنیم.

استراتژی بازاریابی درونگرا - 7 استراتژی مفید برای استارت آپ ها

بازاریابی درونگرا چیست ؟ بازاریابی درونگرا یا بازاریابی جاذبه ای با اهمیت دادن به تولید محتوای با کیفیت و بروز، در عرصه بازاریابی پیشتاز شده است و استراتژی های زیادی را در پیش گرفته است.

دراپ شیپینگ چیست ؟ - نکات مهم در خصوص آن

دراپ شیپینگ یکی از روش های تحویل سفارش است که ویژگی ها، مزیت ها و معایب مخصوص به خود را دارد. در این مقاله به توضیح این روش پرداخته ایم و از جهات مختلف آن را بررسی کرده ایم.

کتاب شیب اثر ست گادین - خلاصه کتاب و معرفی

شیب در کسب و کار می تواند یکی از دلایل موفقیت افراد باشد. افراد موفق زمانی که در شیب قرار می گیرند، سختی های آن را تحمل می کنند و از این مرحله عبور می کنند اما همیشه درجا نزدن بهترین گزینه نیست!

اصول راه اندازی استارت ‌آپ - عزت خواه دات کام

راه اندازی هر بیزینسی نیازمند اطلاعات لازم و دانش کافی است. بیزینس‌های استارتاپی نیز این روزها طرفداران زیادی دارد و برای موفق شدن در این نوع کسب و کار نوپا نیز باید با اصول اولیه آشنایی داشت.

رفتار حرفه ای در محل کار چیست و چرا مهم است؟

رفتار حرفه ای در محیط کار نشان می‌دهند که شما فردی حرفه‌ای در کار خود هستید. اما این تنها بخشی از فرایند حرفه‌ای بودن است. مجموعه‌ای از رفتارهای حرفه ای لازمه موفقیت شغلی هستند.

فریلنسینگ - 5 مزیت جالب فریلنسر شدن که شاید ندانید

فریلنسر، فردی مستقل است که خدمات ارائه می دهد و اغلب در چندین کار برای چندین مشتری همزمان کار می کند. امروزه هر کس می‌تواند با کنار گذاشتن سبک کاری 9 صبح تا 5 عصر، برای خودش کار کند.

تجارت الکترونیک چگونه جهان را دگرگون کرد؟ – عزت خواه دات کام

تجارت الکترونیک چنان تحولی در جهان به وجود آورد که می توان آن را انقلابی در صنعت الکترونیک قلمداد کرد. این تجارت بر همه جنبه های زندگی تاثیرگذار بوده و کسب و کارها را متحول نموده است.