اشتباهات رایج فروش محصولات فیزیکی در آمازون - قسمت دوم دانلود رایگان ویدئو

تخفیف های ویژه نوروزی سال 1401
تا 50 درصد تخفیف روی دوره های آموزشی

کسب و کار

توسعه حرفه ای چیست؟ نگاهی به رشد و پیشرفت در زمینه شغلی

امروزه مدیران به دنبال کارمندانی هستند که همواره در حال رشد باشند و کار خود را بهترین نحو به انجام برسانند. در بسیاری موارد، مدیران و کارمندان در مورد آموزش ضمن خدمت با هم مذاکره می‌کنند.

چالش های کسب و کار اینترنتی - عوامل موثر و راهکار مدیریت چالش ها

چالش های کسب و کار اینترنتی از جمله مواردی است که در در زمان رشد و گسترش کسب و کارهای آنلاین بسیار مطرح است و باید آنها را بررسی کرد و مورد توجه قرار داد تا بتوان آنها را به بهترین شکل مدیریت کرد.

بازاریابی با کوپن تخفیف در کسب و کار اینترنتی

بازاریابی کوپن تجارت الکترونیکی چیست؟ از چه طریقی می توان از پتانسیل های این کوپن ها بهره برد؟ در این مقاله به تعریفی از کوپن دیجیتال می پردازیم و روش های صحیح استفاده از این نوع بازاریابی را بیان می کنیم.

دلایل موفقیت یا عدم موفقیت در تجارت

دلایل موفقیت و عدم موفقیت در هر تجارتی می تواند متفاوت باشد اما برخی دلایل هستند که در میان همه بیزینس ها مشترک هستند و توجه کردن به آنها می تواند موفقیت یک کسب و کار را تضمین نماید.

بازار بورس - تاریخچه پیدایش بازار بورس ایران و جهان

بازارهای بورس سهام پدیده ای نسبتاً جدید هستند. آنها همیشه نقش مهمی در اقتصاد جهانی نداشته اند و بعد از طی نمودن فراز و فرودهای فراوان جایگاه خود را در اقتصاد جهان پیدا کرده اند.

برنامه ریزی مهم ترین عامل موفقیت در کسب و کار

برنامه ریزی یکی از اصول اساسی مدیریت و موفقیت در هر کسب و کار و زمینه ای می باشد. ابتدا باید نقشه و برنامه جامعی از کسب و کار خود تهیه نموده و بعد دست به اقدام زد.

راه های کاهش هزینه کسب و کار | عزت خواه دات کام

کاهش هزینه‌های کسب‌وکار یکی از مواردی است که هر نوع کسب‌وکاری اعم از تجاری یا خانگی، بزرگ یا کوچک به آن علاقمند است. با صرفه‌جویی در هزینه ها می توان بر امور مهم تر کار متمرکز شد.

10 سوالی که به شما در انتخاب شغل کمک می کند

انتخاب یک شغل مناسب بیشتر شبیه یک خودشناسی است. راه عاقلانه این است که به جای صرف زمان و گذر عمر، پیش از انتخاب شغل با شناخت ویژگی‌های شخصیتی، شغلی مناسب را انتخاب کنیم.

استراتژی بازاریابی درونگرا - 7 استراتژی مفید برای استارت آپ ها

بازاریابی درونگرا چیست ؟ بازاریابی درونگرا یا بازاریابی جاذبه ای با اهمیت دادن به تولید محتوای با کیفیت و بروز، در عرصه بازاریابی پیشتاز شده است و استراتژی های زیادی را در پیش گرفته است.

دراپ شیپینگ چیست ؟ - نکات مهم در خصوص آن

دراپ شیپینگ یکی از روش های تحویل سفارش است که ویژگی ها، مزیت ها و معایب مخصوص به خود را دارد. در این مقاله به توضیح این روش پرداخته ایم و از جهات مختلف آن را بررسی کرده ایم.

کتاب شیب اثر ست گادین - خلاصه کتاب و معرفی

شیب در کسب و کار می تواند یکی از دلایل موفقیت افراد باشد. افراد موفق زمانی که در شیب قرار می گیرند، سختی های آن را تحمل می کنند و از این مرحله عبور می کنند اما همیشه درجا نزدن بهترین گزینه نیست!

کسب درآمد سریع و 14 روش تکنیکی برای کسب درآمد سریع

کسب درآمد سریع از راه های زیادی امکان پذیر می باشد. راههایی که در عین سادگی می توانند  شما را از نظر مالی مستقل نمایند. با پیشرفت تکنولوژی کسب و کارها هم در قالب جدیدی در حال رشد هستند.