مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

ویدیوهای انگیزشی

ناامیدی چیست ؟ چرا احساس شکست و ناامیدی میکنیم ؟

احساس شکست و ناامیدی برای شما چطور معنا می شود؟ چه لحظاتی از زندگی این احساس را تجربه کردید؟ حتما شما هم با این حس روبرو شدید و آن را در دوره های مختلف زندگی تجربه کردید. در این ویدئو می خواهیم به این موضوع بپردازیم که احساس شکست و ناامیدی در افراد مختلف چگونه هست و از همه مهمتر شرایط جامعه امروزی چطور روی تجربه این حس برای افراد مختلف تاثیر می گذارد.

چطور در طول روز کارهای مفید انجام دهیم ؟

کارهای مفید در طول روز باعث ساخت روزهای مفیدتری می شود. شاید از نظر عده ای، کارهای مفید در دسته بندی کارهای سخت قرار بگیرند اما در واقعیت بدین شکل نیست. در این ویدئو دو تکنیک را با هم بررسی می کنیم تا بتوانیم سخت ترین کارهای دنیا را هم انجام دهیم.

13 راه برای اینکه در آینده بدبخت باشیم !

همیشه در اکثر ویدئوها نکات و روش های خوشبخت و موفق شدن، مطرح می شود. این بار در این ویدئو می خواهیم بگوییم با انجام چه کارهایی یا داشتن چه دیدگاهی در آینده بدبخت می شوید!؟ سعی کنید بی تفاوت از کنار این عوامل نگذرید چون این بی توجهی، آینده شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

مهمترین فرمول ثروتمند شدن - ایجاد تغییر بزرگ در زندگی

مهمترین فرمول ثروتمند شدن چیست ؟ چطور میشه یک گام بزرگ برداشت از نظر مالی و موفقیت ؟ اگر میخوای یک تغییر بزرگ و عمیق از لحاظ مالی تو زندگیت ایجاد کنی حتما این ویدئو رو ببین .  

آمازون و دنیایی که در آینده برای ما میسازد - پروژه های بزرگ جف بزوس

شرکت آمازون با نوآوری های خود شگفتی زیادی در جهان به وجود آورده و فعالیت خود را در همه زمینه ها از جمله شهرسازی در ماه گسترش داده است.

درآمدم از فروش در آمازون چقدر است؟

آیا شما هم جزء افرادی هستید که رویای کسب ثروت دلاری بی وقفه را غیر ممکن می‌دانید؟ رویای شما با راه‌اندازی بیزینس آنلاین آمازون محقق خواهد شد. همیشه دیدن نمونه‌های عینی و واقعی از یک روش، شیوه زندگی و راه کسب درآمد، کمک می‌کند که ما بهتر و دقیق‌تر آن موضوع را بررسی و لمس کنیم. با تماشای این ویدئو از میزان درآمد حاصل از فروش در آمازون به صورت عینی و قابل لمس، مطلع می‌شوید.

برای رویایت بجنگ

رسیدن به موفقیت و تجربه لحظاتی که در زندگی برای شما شادی و احساس خوب به همراه می‌آورد، یک شرط اساسی دارد و آن ایمان به هدف و حرکت در مسیر آن است. جمله معروف "برای رویایت بجنگ" و صحبت از جنگیدن برای رویا همیشه بخش اصلی متن و ویدئوهای انگیزشی بوده است. اما چطور محقق می‌شود؟ همیشه تشنه بودن برای رسیدن به چیزی، باعث می‌شود نگرش و قدرت جنگیدن برای آن در ما ایجاد شود. فقط در این صورت است که بی شک و تردید می‌دانیم که باید بجنگیم.

فقط یکبار زندگی می کنی، بهترین ویدیو انگیزشی 2018

زندگی مانند یک سفر است. این مسافرت یک نقطه شروع و یک نقطه پایان دارد. شما تنها یک بار هر سنی را تجربه می‌کنید پس از آن نهایت استفاده را ببرید. واقعا حقیقت زندگی چیست؟ مرور گذشته؟ ترس از آینده؟ یا دریافتن زمان حال؟ اگر بخواهیم منطقی به این موضوع نگاه کنیم آنچه از همه اهمیت بیشتری دارد، زمان حال است چون کنترل آن دو از دست ما خارج است. البته درست است که تصمیم‌گیری‌های ما در زمان حال، می‌تواند آینده را هم تحت تاثیر قرار دهد اما باز هم ما از آینده خبر نداریم.

با این 10 ویژگی شکست می خورید !!!

در این ویدیو 10 ویژگی را معرفی می‌کنیم، اگر حتی یکی از این ویژگی‌ها را داشته باشید، بی‌شک به زودی شکست می‌خورید. آنچه مهم است جلوگیری از شکست‌های بیهوده و پی در پی است. اول لازم است به این نکته پرداخت که شکست را باید به عنوان بخشی از زندگی و رخدادهای آن پذیرفت. اگر شما هم می‌خواهید از تعدادی ویژگی که وجود آنها باعث شکست در زندگی وکسب و کار می‌شود، آگاه بشوید، تماشای این ویدئو به شما پیشنهاد می‌شود.  

ویدیو انگیزشی شانس دوباره ، بی شک زندگی شما را دگرگون می کند

شانس دوباره به چه معنا است؟ آیا ممکن است در شرایط بسیار بد، مثل 20 سال اعتیاد، دستگیری، زندان و بیکاری، یک موردی پیش بیاید که زندگی را کاملا تغییر دهد؟ عده ای بر این باور هستند که شانس وجود ندارد اما اعتقاد به وجود شانس در ذهن آدمی، می تواند به پیشرفت فرد در کارها و امورات زندگی کمک کند. این عقیده را نه می‌توان کامل رد کرد و نه کاملا تایید. تماشای این ویدئو به ما یادآوری می‌کند که در بسیاری از شرایط، بالاخره راهی برای بازگشت وجود دارد.

بزرگترین اتفاق زندگیم

تجربه معنایی بیش از یک لغت دارد. تجربه یعنی لحظه لحظه درک کردن شرایطی که گاهی خوب و گاهی بد است. اما درس حاصل از تجربه، همه چیز را شفاف می‌کند. شرایط سخت، بی پولی، بیماری و... در زندگی وجود دارد و ممکن است برای هر فردی حتی کاملا غافلگیر کننده رخ دهد. همانطور که بیماری برای من هم اتفاق افتاد و با آن روبرو شدم. وجود بیماری را نمی‌توان انکار کرد چون امکان دارد کاملا ناگهانی در زندگی رخ دهد.

اگر 30 بار شکست بخوری ، آیا باز هم می توانی موفق شوی ؟

اگر شما هم برای رسیدن به پیروزی بعد از شکست، نیاز به انگیزه دارید، تجربه افراد موفق و دیدن ویدیوهای انگیزشی، در تقویت انرژی و انگیزه شما موثر خواهد بود. پافشاری برای تلاش دوباره و مضاعف بعد از چندین بار شکست، به شجاعت و جسارت نیاز دارد. شما با تماشای این ویدئو با فردی آشنا می‌شوید که جمله " شکست مقدمه پیروزی است" را نه به صورت کلیشه بلکه به صورت حقیقی، باور و تجربه کرده و در این راه موفق بوده‌است.