مصاحبه ایلان ماسک چه نقشی بر روی دوج کوین دارد ؟ - فقط در یوتیوب مشاهده در یوتیوب

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

مقالات

تکنیک های فروش - 21 روش کاربردی برای فروش موفق

تکنیک های فروش ، در امر فروش آنقدر تاثیرگذار هستند که اصلا نمی توان آنها را انکار کرد. البته باید همواره روش های فروش جدید و بروز را مدنظر داشت تا نتایج هم قابل قبول باشد.

علی بابا یا علی اکسپرس ؟

علی بابا و علی اکسپرس دو بستر برای تامین کالا و محصول هستند که آشنایی با آنها و تفاوت های آنها، برای افرادی که قصد ورود به بیزینس آنلاین را دارند راه گشا و مفید است.

مقایسه کارآفرین و کارمند - ویژگی های یک کارآفرین یا کارمند چیست ؟

مقایسه کارآفرین و کارمند از این جهت که تفاوت های شخصیتی و ویژگی های آنها بررسی شود، می تواند مفید و کمک کننده باشد، به خصوص برای کسانی که در ابتدای انتخاب مسیر شغلی و آینده خود هستند.

کسب درآمد سریع و 14 روش تکنیکی برای کسب درآمد سریع

کسب درآمد سریع از راه های زیادی امکان پذیر می باشد. راههایی که در عین سادگی می توانند  شما را از نظر مالی مستقل نمایند. با پیشرفت تکنولوژی کسب و کارها هم در قالب جدیدی در حال رشد هستند.

کسب درآمد از علی بابا یا آمازون - تفاوت ها و ویژگی هر کدام

وبسایت علی بابا و سایت آمازون دو پلتفرم هستند که یکی از آنها عمده فروش برای تامین کالا و دیگری بستری فروشگاهی برای فروش محصولات در دسته بندی های مختلف به مشتریان است که فروشندگان زیادی در حال فعالیت در آن هستند.

خرید از علی بابا - نکات مهم و روش های خرید در سال 2021

خرید از علی بابا موضوعی است که در این مقاله در خصوص آن توضیح داده ایم. سایت علی بابا یکی از بزرگترین وبسایت های عمده فروشی است که شاید افراد زیادی تمایل داشته باشند با نحوه خرید از آن آشنا شوند.

قدرت آمازون در فروش آنلاین محصولات - عزت خواه

درآمد کمپانی آمازون تنها در طول بیست سال به یک میلیارد دلار رسید. سایت آمازون از زمان شروع به کار خود، هر سال به میزان 20 درصد رشد داشته است.

ویژگی شخصیتی افراد قوی و قدرتمند چیست ؟ - عزت خواه

چرا باید شخصیت قوی داشته باشیم؟ افرادی که دارای این ویژگی هستند عزت نفس و اعتماد به نفس بیشتری دارند و برای رسیدن به هدف‌هایشان متعهد می‌مانند. بنابراین شخصیت قوی لازمه موفقیت است.

اصول راه اندازی استارت ‌آپ - عزت خواه دات کام

راه اندازی هر بیزینسی نیازمند اطلاعات لازم و دانش کافی است. بیزینس‌های استارتاپی نیز این روزها طرفداران زیادی دارد و برای موفق شدن در این نوع کسب و کار نوپا نیز باید با اصول اولیه آشنایی داشت.

چه راهکارهایی برای مدیریت استرس وجود دارد؟ - عزت خواه

چه راهکارهایی برای مدیریت استرس وجود دارد؟ آیا تا به حال با احساس استرس و اضطرابی مواجه شده‌اید که کنترل آن از دست شما خارج شده باشد؟ در چنین مواقعی چه رفتاری نشان داده اید؟

کسب و کار خانگی موفق و راه های داشتن آن

برای داشتن یک کسب‌وکار خانگی موفق، تنها داشتن محصولات و خدمات خوب و تکیه بر رسانه‌های اجتماعی برای تبلیغات و بازاریابی کافی نیست. در این مسیر نکات زیادی را باید مد نظر داشه باشید.

چرا شرکت آمازون موفق است؟ دلایل موفقیت آن - عزت خواه

چرا شرکت آمازون موفق است؟ نگاهی به 4 نقطه قوت آمازون نشان می‌دهد اقدامات جدی رقبای اصلی، آنقدری نبوده که به آنها امکان پیشی‌گرفتن از این غول تجارت الکترونیک را داده باشد.