مزایای آمازون به کارمندان خود برای تردد با دوچرخه مطالعه خبر

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

مقالات

بیت کوین چیست و چگونه کار می کند ؟

بیت کوین Bitcoin یکی از انواع سرمایه گذاری ها است که امروزه مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. اما برای شروع سرمایه گذاری بدین شکل باید با اطلاعات کافی وارد این کار شد.

نتایج دوره آربی

در این مقاله قصد داریم شما را با تجربه تعدادی از دانشجویان دوره آربی در خصوص بیزینس آمازون و کسب درآمد از این وبسایت جهانی، آشنا کنیم.

10 سوالی که به شما در انتخاب شغل کمک می کند

انتخاب یک شغل مناسب بیشتر شبیه یک خودشناسی است. راه عاقلانه این است که به جای صرف زمان و گذر عمر، پیش از انتخاب شغل با شناخت ویژگی‌های شخصیتی، شغلی مناسب را انتخاب کنیم.

آیا سرمایه ‌گذاری در بیت‌ کوین خوب است ؟

در این مقاله یکی از سوالات متداول درباره بیت‌ کوین را آورده ‌ایم، آیا سرمایه‌ گذاری در بیت‌‎ کوین خوب است ؟ خب پاسخ واقعی این است که هیچ سرمایه گذاری ‌ای اساسا «خوب» یا «بد» نیست. این کاملاً به ریسک پذیری، استراتژی سرمایه گذاری و اهداف مالی شما بستگی دارد.

استراتژی بازاریابی درونگرا - 7 استراتژی مفید برای استارت آپ ها

بازاریابی درونگرا چیست ؟ بازاریابی درونگرا یا بازاریابی جاذبه ای با اهمیت دادن به تولید محتوای با کیفیت و بروز، در عرصه بازاریابی پیشتاز شده است و استراتژی های زیادی را در پیش گرفته است.

دراپ شیپینگ چیست ؟ - نکات مهم در خصوص آن

دراپ شیپینگ یکی از روش های تحویل سفارش است که ویژگی ها، مزیت ها و معایب مخصوص به خود را دارد. در این مقاله به توضیح این روش پرداخته ایم و از جهات مختلف آن را بررسی کرده ایم.

فن بیان مناسب چگونه زندگی ما را دگرگون خواهد کرد؟

فن بیان مناسب در بیشتر جنبه های زندگی تاثیرگذار می باشد. شما با فراگیری این مهارت می توانید تاثیر شگرفی بر کسب وکار خود و ارتباطات خود بگذارید و موفقیت های بیشتری کسب نمایید.

آنتونی رابینز - بزرگترین سخنران انگیزشی دنیا

آنتونی رابینز یکی از موفق ترین سخنرانان انگیزشی در جهان می باشد که با صحبت ها و اندرزهای خود توانسته بر زندگی میلیونها انسان تاثیر مثبت بگذارد و مسیر زندگی آنها را تغییر دهد.

کتاب شیب اثر ست گادین - خلاصه کتاب و معرفی

شیب در کسب و کار می تواند یکی از دلایل موفقیت افراد باشد. افراد موفق زمانی که در شیب قرار می گیرند، سختی های آن را تحمل می کنند و از این مرحله عبور می کنند اما همیشه درجا نزدن بهترین گزینه نیست!

امکانات هلیوم 10 برای فروش بیشتر در آمازون

برای لانچ محصول در آمازون در بین نرم افزارهای تحلیل گر، هلیوم 10 در حال حاضر جزء بهترین ها می باشد و فروشندگان آمازون از آن برای امورات کاری خود استفاده می نمایند. طبق تجربه استاد حسین عزت خواه و تیم پشتیبانی، این نرم افزار نتایج دقیق تری نسبت به سایر اکانت ها نشان می دهد و قابل اعتماد تر می باشد.

سرمایه گذاری روی بیتکوین - 5 مرحله برای سرمایه گذاری روی بیتکوین

سرمایه گذاری روی بیتکوین و چگونگی آن یکی از سوالات رایج بین تمامی کاربران شبکه های اجتماعی میباشد ، شاید شما هم بار ها اسم بیتکوین و ارز دیجیتال به گوشتان خورده باشد که امروز میخواهیم روش سرمایه گذاری از خرید تا نگهداری ارز دیجیتال را با هم بررسی کنیم 

جملات انگیزشی برای الهام بخشیدن به شما برای موفقیت

جملات انگیزشی چکیده ای از تجربیات و مسیر موفقیت افرادی است که برای موفقیت تلاش فراوان انجام داده اند و سختی های زیادی را پشت سر گذاشته اند. در این مقاله به برخی جملات این افراد بزرگ می پردازیم.