ما در هر سال به طور متوسط 55 روز را به خاطر به تعویق انداختن کارها، از دست میدهیم ! دلیل آن چیست ؟ مشاهده و دانلود ویدئو

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

مقالات

کسب درآمد سریع و 14 روش تکنیکی برای کسب درآمد سریع

کسب درآمد سریع از راه های زیادی امکان پذیر می باشد. راههایی که در عین سادگی می توانند  شما را از نظر مالی مستقل نمایند. با پیشرفت تکنولوژی کسب و کارها هم در قالب جدیدی در حال رشد هستند.

خرید از علی بابا - نکات مهم و روش های خرید در سال 2021

خرید از علی بابا موضوعی است که در این مقاله در خصوص آن توضیح داده ایم. سایت علی بابا یکی از بزرگترین وبسایت های عمده فروشی است که شاید افراد زیادی تمایل داشته باشند با نحوه خرید از آن آشنا شوند.

توسعه حرفه ای چیست؟ نگاهی به رشد و پیشرفت در زمینه شغلی

امروزه مدیران به دنبال کارمندانی هستند که همواره در حال رشد باشند و کار خود را بهترین نحو به انجام برسانند. در بسیاری موارد، مدیران و کارمندان در مورد آموزش ضمن خدمت با هم مذاکره می‌کنند.

10 راه برای کنترل هوشمندانه استرس - عزت خواه دات کام

مطمئناً پیشگیری یا اجتناب از شرایط استرس‌زا همیشه ممکن نیست. اما مدیریت سبک زندگی می‌تواند تا حد زیادی شرایط استرس‌زا را کاهش دهد. تفکر هوشمندانه بهتر از بزرگ دیدن مشکلات است.

چالش های کسب و کار اینترنتی - عوامل موثر و راهکار مدیریت چالش ها

چالش های کسب و کار اینترنتی از جمله مواردی است که در در زمان رشد و گسترش کسب و کارهای آنلاین بسیار مطرح است و باید آنها را بررسی کرد و مورد توجه قرار داد تا بتوان آنها را به بهترین شکل مدیریت کرد.

بازاریابی با کوپن تخفیف در کسب و کار اینترنتی

بازاریابی کوپن تجارت الکترونیکی چیست؟ از چه طریقی می توان از پتانسیل های این کوپن ها بهره برد؟ در این مقاله به تعریفی از کوپن دیجیتال می پردازیم و روش های صحیح استفاده از این نوع بازاریابی را بیان می کنیم.

پیش بینی وب سرویس آمازون از تکنولوژی سال 2022

وب سرویس آمازون ( AWS ) که بیش از 15 سال پیشگام فناوری ابری است، اکنون به نقطه عطف خود رسیده است. زیرساخت ‌های ابری به گونه ای توسعه یافته اند که اکنون در تمام نقاط زمین و حتی فضا، از آنها استفاده می شود و این خود پیشبردی در مسیر پیش بینی آینده تکنولوژی می باشد.

دلایل موفقیت یا عدم موفقیت در تجارت

دلایل موفقیت و عدم موفقیت در هر تجارتی می تواند متفاوت باشد اما برخی دلایل هستند که در میان همه بیزینس ها مشترک هستند و توجه کردن به آنها می تواند موفقیت یک کسب و کار را تضمین نماید.

بررسی ریشه ترس از قضاوت دیگران - ارائه راهکار برای غلبه به آن

ترس از قضاوت دیگران هم یکی از ترس های زندگی است که متاسفانه امروزه هم همچنان وجود دارد. این ترس برای هر انسانی اذیت کننده است و باید با راهکارهایی آن را رفع کرد که در این مقاله بیان می‌کنیم.

آسیای جنوب شرقی بهترین منطقه برای فروشندگان آمازون

فروش در آمازون در منطقه آسیای شرقی یکی از مباحث مطرح برای فروشندگان آمازون است و آسیای جنوب شرقی پررونق ترین منطقه تجارت الکترونیک محسوب می شود که باید بررسی شود فروشندگان آمازون چگونه می توانند جوابگوی این ازدحام باشند ؟

بهترین روش های یادگیری - یادگیری تعاملی

روش های یادگیری در سال های آتی نسبت به روش های سنتی با تغییر و تحولات بزرگی رو به رو شده است. یادگیری تعاملی روندی است که تجربه یادگیری را بهبود داده و خیلی از ضعف های یادگیری سنتی را از بین برده است.

اوراکل oracle چیست ؟ چه کاربردی در بلاکچین دارد ؟

اوراکل Oracle چیست ؟ یک اوراکل Oracle داده هایی را از دنیای خارج به بلاکچین ارسال می کند تا این داده های خاص ، بتوانند پرداخت پول را انجام دهند.