چگونه عادت های بد را از بین ببریم؟ دلایل و راهکارهای ترک عادت های بد دانلود رایگان

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

مقالات

نکات طلایی برای حفظ انرژی و انگیزه در محیط کار - عزت خواه دات کام

حفظ انرژی و انگیزه برای بازدهی کارها لازم می باشد مخصوصا حفظ انگیزه در محیط کار. انسان ذخیره بی پایانی از انرژی ندارد. شما مانند یک باتری هستید که باید در طول روز دوباره شارژ شود.

عوامل انگیزه بخشی که شما را به سمت موفقیت در زندگی هدایت می‌کند

ایجاد و تقویت انگیزه برای رسیدن به هدف و موفقیت در زندگی و کار ضروری است. اگر اجازه می‌دهید سستی و تنبلی بر زندگی شما سایه بیفکند، بنابراین باید بدانید که تحقق اهدافتان غیرممکن خواهد شد.

راه های کاهش استرس در محل کار و دلایل آن - عزت خواه دات کام

موفقیت شغلی خودبه‌خود حاصل نمی‌شود. فاکتورهای متعددی در موفقیت کارمندان دخیل هستند. یکی از مهم ترین موارد میزان استرس و اضطراب در محل کار است.

آثار مخرب انجام دادن کارها در دقایق پایانی | عزت خواه دات کام

یکی از عادت‌های بد اکثر افراد انجام دادن کارها در دقیقه نود است. در این شرایط شما نه تنها نمی‌توانید کار مورد نظر را در زمان تعیین شده انجام دهید، بلکه دائماً با استرس هم رو به رو خواهید بود.

ثروتمندان خودساخته و رازهایی درباره حرکت آنها در مسیر موفقیت

با نگاهی به زندگی ثروتمندان خودساخته که با تلاش فراوان به اهداف خود دست یافته‌اند و این اصول موفقیت را درک کرده اند می‌توان اصول موفقیت آنها را شناسایی کرد و در زندگی شخصی به کار برد.

کد های SKU و ASIN در آمازون به چه معناست ؟

SKUها برای مدیریت موجودی انبارها، ایجاده شده اند. هر SKU، یک شناسه ی الفبایی-عددی است که به هر یک از محصولات و گونه های مختلف آن ها، اختصاص داده می شود.

9 نکته طلایی برای غلبه بر استرس و اضطراب در سخنرانی - عزت خواه

با غلبه بر استرس و ترس از سخنرانی در جمع می توانید موقعیت شغلی و اجتماعی خود را ارتقا داده و از فرصت ها به خوبی استفاده نمایید.  

استخدام کارمند و چگونگی آن در کسب و کار های اینترنتی - عزت خواه دات کام

استخدام کارمند و چگونگی آن در کسب و کارهای اینترنتی و کسب و کارهای مختلف همیشه بوده است. تکنیک های زیادی برای استخدام کارمندان وجود دارد که می تواند به کارفرماها در این امر کمک شایانی نماید.

امپراطوری جف بزوس

جف بزوس مالک کمپانی آمازون با سرمایه گذاری بر روی کمپانی های پر سود، حالا از بیل گیتس نیز پیشی گرفته است. در این مقاله به امپراطوری جف بزوس، بنیانگذار این سایت غول آسا می پردازیم.

پیش نیازهای فروش در وبسایت آمازون | عزت خواه دات کام

برای فروشنده شدن در وبسایت آمازون نیاز است که مقدماتی فراهم گردد و با تحقیق و بررسی همه جوانب کار را سنجید و بعد وارد این بازار بزرگ جهانی شد.

تحویل یک روزه پرایم آمازون - کاهش زمان تحویل سفارشات | عزت خواه

فروشگاه آمازون بزرگترین وبسایت خرده فروشی جهان به طور مداوم در حال بالا بردن استانداردهای خود است. در تازه‌ترین اقدام این شرکت آغاز به ارسال و تحویل یک روزه برخی کالاهای خاص نموده است.

چگونه مشتریان خود را حفظ کنیم ؟ | عزت خوه دات کام

چه نکات مهمی را برای حفظ مشتری باید بدانیم. تنها خواسته‌ای که مشتریان از کسب و کارها دارند این است که انتظارات آنها برآورده شود. این یعنی اگر این انتظارات برآورده نشوند مشتری از دست می‌رود.