مدیر عامل آمازون و صحبت از ارز دیجیتال و NFT ها مطالعه خبر

تخفیف های ویژه نوروزی سال 1401
تا 50 درصد تخفیف روی دوره های آموزشی

مقالات

Amazon FBA چیست ؟ - آمازون اف بی ای

آمازون اف بی ای Amazon FBA سرویسی است که توسط آمازون ارائه می ‌شود و به فروشندگان در سهولت نگهداری، بسته ‌بندی و حمل و نقل سفارشات، کمک می ‌کند. برای آشنایی بیشتر با این سرویس، مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

موفقیت در کسب و کار - جنبه های متفاوت کسب موفقیت

موفقیت در کسب و کار را چگونه می توان تعریف کرد؟ هیچ استانداردی برای تعریف موفقیت در بیزینس وجود ندارد زیرا کارآفرینان همه به یک دلیل وارد کار نمی شوند و موفقیت را متفاوت تعریف می کنند.

راه های شگفت انگیز برای این که صبور باشیم

صبور بودن، راهی است برای درک بهتر مشکلات و اینکه بتوانید با تجزیه و تحلیل نمودن درست مسائل، به راه حل های بهتری دست یابید. صبور بودن را می توان با تمرین فرا گرفت.

فواید مطالعه کتاب در زندگی و شخصیت افراد

فواید مطالعه کتاب در زندگی همیشه بحث داغ اکثر رسانه ها و افراد موفق بوده است چون در شخصیت افراد، خلق و خو و شیوه زندگی آنها بسیار تاثیرگذار است. وقتی مطالعه می کنید، در واقع شما یک گام از بقیه جلوتر هستید.

فروش در آمازون به صورت پرایوت لیبل - آپدیت 2022

فروش در آمازون به صورت پرایوت لیبل . آیا دوست دارید کسب و کار خود را توسعه دهید و سود بیشتری در فضای آنلاین کسب کنید؟ پس بهتر است فروش محصولات پرایوت لیبل خود در آمازون را در نظر بگیرید. این روش یکی از پردرآمدترین و محبوب ترین راه ها برای فروش محصولات در آمازون است.

آمازون اکسپلور - پلتفرم گردشگری مجازی آمازون

آمازون اکسپلور Amazon explore ، یک پلتفرم است که تجربه خرید آفلاین به وسیله آن وارد دنیای مجازی می شود. آمازون به تازگی پلتفرم جدیدی راه اندازی کرده که امکانات بیشتری در اختیار شما می گذارد تا کسب و کار آنلاین خود را گسترش دهید. اسم این پلتفرم، آمازون اکسپلور است و به کمک آن می توانید با فروش تجارب خود در آمازون، درآمد کسب کنید

5 دلیلی که باید مشاغل اینترنتی خود را شروع کنید

اگر به کامپیوتر شخصی و اینترنت دسترسی دارید و از همه مهم‌تر رویای بزرگی در سر می‌پرورانید، پس منتظر چه هستید؟ از همین امروز برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد آنلاین اقدام کنید.

6 توصیه برای سلامت جسمی و روحی در سال 2022

سلامت جسمی و روحی ، کارشناسان مثبت اندیشی بهترین توصیه های خود برای تغییر جهت از اهداف غیرواقعی و رسیدن به اهداف پایدار و ارتقای سلامتی در سال 2022 را به اشتراک می گذارند. در این مقاله به آنها پرداخته ایم.

موفقیت و داشتن یک لایف استایل ثروتمند به سبک پاراسل زندگی

موفقیت و داشتن یک لایف استایل ثروتمند ، یکی از اهداف مهم زندگی هر فردی می باشد که در افراد مختلف، تعریف متفاوتی نیز دارد. در این مقاله به تفاوت‌ها و نکات کلیدی پیرامون این هدف مهم پرداخته‌ایم.

عادات اشتباهی که مانع موفقیت می شوند - تغییر سبک زندگی

عادت همان کارهای کوچکی است که هر روز تکرار می‌شوند. برای رسیدن به هدف باید عادت‌های درستی را پرورش دهیم. بسیاری از کارهای روتین روزانه همان عادات نادرست هستند که هدف را به تعویق می اندازند.

توسعه حرفه ای چیست؟ نگاهی به رشد و پیشرفت در زمینه شغلی

امروزه مدیران به دنبال کارمندانی هستند که همواره در حال رشد باشند و کار خود را بهترین نحو به انجام برسانند. در بسیاری موارد، مدیران و کارمندان در مورد آموزش ضمن خدمت با هم مذاکره می‌کنند.

10 راه برای کنترل هوشمندانه استرس - عزت خواه دات کام

مطمئناً پیشگیری یا اجتناب از شرایط استرس‌زا همیشه ممکن نیست. اما مدیریت سبک زندگی می‌تواند تا حد زیادی شرایط استرس‌زا را کاهش دهد. تفکر هوشمندانه بهتر از بزرگ دیدن مشکلات است.