افزایش درآمد و راهکارهای کاربردی آن مطالعه مقاله

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

مقالات

Amazon FBA چیست ؟ - آمازون اف بی ای

آمازون اف بی ای Amazon FBA سرویسی است که توسط آمازون ارائه می ‌شود و به فروشندگان در سهولت نگهداری، بسته ‌بندی و حمل و نقل سفارشات، کمک می ‌کند. برای آشنایی بیشتر با این سرویس، مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

افزایش درآمد و راهکارهای کاربردی آن

افزایش درآمد در زمان کنونی هدف همه افراد است تا با رسیدن به آن، بتوانند نیازهای خود در ابعاد مختلف زندگی را برطرف سازند. افزایش درآمد ما را یک قدم به استقلال مالی نزدیک تر می کند و باعث می شود در انتخاب های خود آزادانه تر عمل کنیم. 

راه اندازی کسب و کار و اصول موفقیت در آن - عزت خواه دات کام

با هدفگذاری در سال جدید برای مشاغل کوچک خود، می‌توانید به گسترش بیزینس خود کمک کنید، تمرکز خود را حفظ کنید و استراتژی‌های بهتری را برای افزایش سودآوری اتخاذ کنید.

بهترین روش مدیتیشن

بهترین روش مدیتیشن چیست ؟ آیا می خواهید نحوه مدیتیشن را یاد بگیرید، اما بهترین روش را برای شروع آن نمی دانید ؟ این مقاله که راهنمای مبتدیان برای مدیتیشن است را بخوانید تا همه چیز را یاد بگیرید.

مدیران چگونه می توانند انگیزه کارکنان را افزایش دهند ؟

ایجاد انگیزه در کارکنان همواره برای مدیران یک چالش بوده است. به ویژه در سازمان‌هایی که رضایت کارکنان بخشی از استراتژی کلی بیزینس محسوب نمی‌شود.

خرید گوشی از سایت آمازون

آیا خرید گوشی از سایت آمازون ارزانتر است ؟ آیا واقعی است ؟ آیا امن است ؟ آیا تعمیر شده است؟ و ... اگر سولاتی از این قبیل برای خرید گوشی از سایت آمازون، ذهن شما را هم مشغول کرده، مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

بهترین راه ها برای غلبه بر استرس و نگرانی

از آنجا که در طول یک روز، با مسائل مختلفی رو به رو هستیم ، در نتیجه استرس به بخشی طبیعی از زندگی ما انسان‌ها تبدیل شده است. با این حال، شیوه واکنش به عوامل استرس زا، کاملاً در اختیار خودمان است.

فروش کتاب در آمازون

برای فروش تعداد زیادی کتاب در آمازون ، هم به صورت صوتی و هم به صورت چاپی، باید بر دو بخش مهم متمرکز شوید: تولید کتاب و استراتژی معرفی آن. هر تصمیمی که درباره کتاب خود بگیرید، درست از همان ابتدا، با هدف رساندن آن به دست مخاطبان و پیدا کردن خوانندگان جدید خواهد بود.

چگونه کسب و کار خود را رشد داده و به رونق آن کمک نماییم ؟

برای افزایش فروش ممکن است توسعه کسب و کار ضروری باشد. اما افزایش فروش به سود نمی‌رسد مگر اینکه برای مشتری ثابت شود که یک کسب‌وکار آنقدر بزرگ است که بتواند حجم بالای فروش را مدیریت کند.

10 تکنیک هوشمندانه مدیریت زمان برای رهایی از مشغله

مشغله زیاد لزوماً به معنی این نیست که بازدهی کاریتان هم بالا است. گاهی زیاد بودن کارها، بیانگر فقدان مهارت‌های لازم برای مدیریت زمان است. در چنین مواقعی کارها بصورت کامل انجام نمی شوند.

گفتگوی درونی منفی و آثار مخرب آن بر روح و روان - افکار منفی

گفتگوی درونی تاثیر زیادی بر روی رفتار ما می گذارد. افکار ما، بارها و بارها در ذهنمان تکرار می‌شوند، به همان اندازه که لازم است آنها را از ذهن خود بیرون کنید، باید ریشه این افکار را مشخص کنید.

7 استراتژی کاربردی برای افزایش انگیزه کارمندان

انگیزش کارکنان یا به عبارتی وجود انگیزه در کارمندان، یکی از اصول موفقیت هر کسب و کار به حساب می‌آید. بالا بردن سطح انگیزه کارکنان، به ایجاد یک محیط اداری مطلوب کمک می‌کند.