مدیر عامل آمازون و صحبت از ارز دیجیتال و NFT ها مطالعه خبر

تخفیف های ویژه نوروزی سال 1401
تا 50 درصد تخفیف روی دوره های آموزشی

موفقیت

6 توصیه برای سلامت جسمی و روحی در سال 2022

سلامت جسمی و روحی ، کارشناسان مثبت اندیشی بهترین توصیه های خود برای تغییر جهت از اهداف غیرواقعی و رسیدن به اهداف پایدار و ارتقای سلامتی در سال 2022 را به اشتراک می گذارند. در این مقاله به آنها پرداخته ایم.

موفقیت و داشتن یک لایف استایل ثروتمند به سبک پاراسل زندگی

موفقیت و داشتن یک لایف استایل ثروتمند ، یکی از اهداف مهم زندگی هر فردی می باشد که در افراد مختلف، تعریف متفاوتی نیز دارد. در این مقاله به تفاوت‌ها و نکات کلیدی پیرامون این هدف مهم پرداخته‌ایم.

عادات اشتباهی که مانع موفقیت می شوند - تغییر سبک زندگی

عادت همان کارهای کوچکی است که هر روز تکرار می‌شوند. برای رسیدن به هدف باید عادت‌های درستی را پرورش دهیم. بسیاری از کارهای روتین روزانه همان عادات نادرست هستند که هدف را به تعویق می اندازند.

ذهن ثروتمند - کلید دستیابی به موفقیت های مالی

داشتن یک ذهن ثروتمند یعنی داشتن قدرت کافی برای ادامه زندگی به شیوه درست و دلخواه. نعمتی که شاید افراد زیادی خود را از آن محروم می‌کنند. اما در این مقاله قصد داریم آن را مفصل توضیح داده و راهکار ارائه کنیم.

مدیریت مخارج زندگی و تکنیک های آن

مدیریت مخارج زندگی در شرایط کنونی بسیار کارساز است. چون اگر مدیریتی روی این موضوع وجود نداشته باشد، کار سخت می شود. در این مقاله قصد داریم شما را با تکنیک های مدیریت مخارج زندگی آشنا کنیم.

آنچه برای رسیدن به موفقیت نمی دانستید و باید بدانید

هر کسی در زندگی خود به دنبال رسیدن به موفقیت است، اما آیا به راستی همه افراد توانایی رسیدن به آن را دارند؟ در جواب باید گفت بله هر کسی قابلیت موفق شدن را دارد اما باید شروط آن را رعایت کند.

مسیر موفقیت را چگونه طراحی کنیم؟ - راهنمای گام به گام

هر شخصی تعریف خودش را از موفقیت دارد و خودش تصمیم می‌گیرد که موفقیت برای او چگونه معنا ‌شود. بنابراین باید این نکته مهم را بدانید که مسیر موفقیت برای هیچ دو نفری صددرصد شبیه به هم نیست.

آنتونی رابینز - بزرگترین سخنران انگیزشی دنیا

آنتونی رابینز یکی از موفق ترین سخنرانان انگیزشی در جهان می باشد که با صحبت ها و اندرزهای خود توانسته بر زندگی میلیونها انسان تاثیر مثبت بگذارد و مسیر زندگی آنها را تغییر دهد.

جملات انگیزشی برای الهام بخشیدن به شما برای موفقیت

جملات انگیزشی چکیده ای از تجربیات و مسیر موفقیت افرادی است که برای موفقیت تلاش فراوان انجام داده اند و سختی های زیادی را پشت سر گذاشته اند. در این مقاله به برخی جملات این افراد بزرگ می پردازیم.

7 گام موثر برای پیشرفت در زندگی‌ - موفقیت در زندگی

موفقیت چیست و گام های رسیدن به موفقیت کدامند؟  آیا واقعاً بدون دانستن هدف و آنچه به خاطرش تلاش می‌کنیم، می‌توانیم مسیر دست یابی به موفقیت را هموار کنیم؟

مقایسه کارآفرین و کارمند - ویژگی های یک کارآفرین یا کارمند چیست ؟

مقایسه کارآفرین و کارمند از این جهت که تفاوت های شخصیتی و ویژگی های آنها بررسی شود، می تواند مفید و کمک کننده باشد، به خصوص برای کسانی که در ابتدای انتخاب مسیر شغلی و آینده خود هستند.

دلایل جالب برای این که از شکست استقبال کنید

اگرچه شکست دارای تبعات منفی است و ترس از عدم موفقیت درون همه ما وجود دارد، اما واقعیت این است که شکست به اندازه فرآیند موفقیت، طبیعی است.