تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

مهارت های ارتباطی

فن بیان مناسب چگونه زندگی ما را دگرگون خواهد کرد؟

فن بیان مناسب در بیشتر جنبه های زندگی تاثیرگذار می باشد. شما با فراگیری این مهارت می توانید تاثیر شگرفی بر کسب وکار خود و ارتباطات خود بگذارید و موفقیت های بیشتری کسب نمایید.

9 نکته طلایی برای غلبه بر استرس و اضطراب در سخنرانی - عزت خواه

با غلبه بر استرس و ترس از سخنرانی در جمع می توانید موقعیت شغلی و اجتماعی خود را ارتقا داده و از فرصت ها به خوبی استفاده نمایید.  

مهم ترین مهارت ارتباطی در محیط کار

آیا با مهارت‌های ارتباطی در محیط کار آشنایی دارید؟ اگر بتوانید در محیط کار خود به شکل همدلانه‌ای رفتار کنید، می‌توانید پیشرفت، بهبود و موفقیت شغلی چشمگیری را شاهد باشید.

راه های تقویت مهارت گوش دادن فعالانه

مهارت گوش دادن یکی از مهارت‌هایی است که در اغلب موارد نادیده یا دست کم گرفته می‌شود. اما می‌دانیم گوش‌کردن بخش جدایی ناپذیر ارتباط موثر در زندگی شخصی و کاری است.

چگونه به مهارت های ارتباط مؤثر در محیط کار و خانه دست یابیم؟ | عزت خواه دات کام

مهارت ارتباط موثر تا حد زیادی به موفقیت شما در جنبه‌های مختلف زندگی کمک می‌کند. امروزه لازمه انجام برخی از مشاغل، داشتن توانایی لازم برای برقراری ارتباط است.

تکنیک های برقراری ارتباط در محل کار

مهارت ارتباط مؤثر در محل کار از عوامل کلیدی موفقیت شغلی به شمار می‌رود. موفقیت برای شما به عنوان یک فرد و موفقیت برای تیم. در صورت وجود ارتباط پایدار و شفاف، نحوه عملکرد تیم بهتر خواهد بود.

10 فن سخنرانی برای داشتن یک ارائه جذاب و منحصر به فرد

ارائه یک سخنرانی آن هم در جمع یکی از مهارت‌هایی است که همه ما ممکن است یک روز به آن نیاز داشته باشیم. خوشبختانه توانایی سخنرانی در جمع و داشتن یک ارائه جذاب امری اکتسابی است.

چگونه می توان با دیگران ارتباط موثر داشت؟

ارتباطات مؤثر یک مهارت کلیدی است و همه افراد باید به آن مسلط شده و با یادگیری آن بتوانند به شکل نتیجه بخش تری از ارتباطات خود استفاده نمایند. گاهی برقراری ارتباط مؤثر به صورت حضوری دشوار است.

روش های برقراری ارتباط موثر با دیگران

آیا تاکنون از خودتان پرسیده‌اید که آداب گفت و گو چیست؟ مطمئناً شما برای داشتن یک گفتگوی موثر باید نکاتی را در نظر بگیرید که یکی از این موارد داشتن جسارت در حین صحبت است.

چگونه در زندگی رفتار قاطعانه داشته باشیم؟

در این مقاله قصد داریم به رفتار قاطعانه در زندگی بپردازیم. رفتار قاطعانه به ما کمک می‌کند در برابر انتقادات و نظرات منفی دیگران واکنش مناسبی نشان دهیم، نه گفتن را بیاموزیم و ...

مهارت ارتباط موثر و جرأت ورزی

بسیاری از افراد سؤال کردن در مورد خواسته خود را سخت و مشکل می‌پندارند. احساس می‌کنند حق سؤال پرسیدن ندارند یا از پیامد سؤال خود هراس دارند. برقراری ارتباط موثر نیاز به یادگیری مهارت دارد.

تقویت مهارت های ارتباطی

مهارت های اجتماعی اکتسابی هستند و می توان با تمرین و تکرار آنها را به دست آورد. یکی از این مهارت ها که اهمیت فراوانی نیز دارد، برقراری ارتباط با افراد جامعه است.