مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

آمازون

Amazon FBA چیست ؟ - آمازون اف بی ای

آمازون اف بی ای Amazon FBA سرویسی است که توسط آمازون ارائه می ‌شود و به فروشندگان در سهولت نگهداری، بسته ‌بندی و حمل و نقل سفارشات، کمک می ‌کند. برای آشنایی بیشتر با این سرویس، مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

عضویت پرایم آمازون و چیزهایی که ممکن است ندانید

عضویت پرایم آمازون علاوه بر ارسال رایگان و دسترسی به تخفیف‌ های اختصاصی، دارای مزایا و امکانات دیگری نیز میباشد. این عضویت به شما امکان می‌دهد تا دو بزرگسال، چهار نوجوان و چهار کودک زیر 13 سال خود را به یک اشتراک پرایم واحد متصل کنید و از مزایایی چون ارسال رایگان، پخش ویدئوی پرایم، ذخیره‌سازی نامحدود تصاویر و دیگر مزایای پرایم بهره ببرید. در این مقاله به بررسی 5 ویژگی که ممکن است در مورد عضویت پرایم ندانید، میپردازیم. 

آمازون پرایم چیست؟

آمازون پرایم (Amazon Prime) یک سرویس اشتراکی از آمازون است که به مشتریان آمازون اجازه می‌دهد تا از مزایای مختلفی همچون ارسال رایگان دو روزه برخی از محصولات، دسترسی به محتوای ویدیویی و موسیقی مختلف، کتاب‌های الکترونیکی و بسیاری از سرویس‌های دیگر بهره‌مند شوند. اشتراک پرایم برای مشتریان آمازون در کشورهای مختلف ارائه می‌شود و به عنوان یک بسته کامل خدمات آمازون شناخته می‌شود. در این مقاله به طور جامع به معرفی این ویژگی و مزیت های آن برای صرفه جویی در هزینه ها پرداخته شده است 

دلایل مهم برای فروشنده شدن در آمازون - چرا فروش در آمازون ؟

اگر به فروش کالا در آمازون علاقه مند هستید، باید چند نکته مهم را به خاطر داشته باشید. در این مقاله 5 دلیل برای آنکه در آمازون فروشنده باشید را با هم بررسی خواهیم کرد یعنی در واقع 5 دلیل مهم در خصوص موضوع " چرا فروش در آمازون ".

خرید گوشی از سایت آمازون

آیا خرید گوشی از سایت آمازون ارزانتر است ؟ آیا واقعی است ؟ آیا امن است ؟ آیا تعمیر شده است؟ و ... اگر سولاتی از این قبیل برای خرید گوشی از سایت آمازون، ذهن شما را هم مشغول کرده، مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

فروش کتاب در آمازون

برای فروش تعداد زیادی کتاب در آمازون ، هم به صورت صوتی و هم به صورت چاپی، باید بر دو بخش مهم متمرکز شوید: تولید کتاب و استراتژی معرفی آن. هر تصمیمی که درباره کتاب خود بگیرید، درست از همان ابتدا، با هدف رساندن آن به دست مخاطبان و پیدا کردن خوانندگان جدید خواهد بود.

فروش در آمازون به صورت پرایوت لیبل - آپدیت 2022

فروش در آمازون به صورت پرایوت لیبل . آیا دوست دارید کسب و کار خود را توسعه دهید و سود بیشتری در فضای آنلاین کسب کنید؟ پس بهتر است فروش محصولات پرایوت لیبل خود در آمازون را در نظر بگیرید. این روش یکی از پردرآمدترین و محبوب ترین راه ها برای فروش محصولات در آمازون است.

آمازون اکسپلور - پلتفرم گردشگری مجازی آمازون

آمازون اکسپلور Amazon explore ، یک پلتفرم است که تجربه خرید آفلاین به وسیله آن وارد دنیای مجازی می شود. آمازون به تازگی پلتفرم جدیدی راه اندازی کرده که امکانات بیشتری در اختیار شما می گذارد تا کسب و کار آنلاین خود را گسترش دهید. اسم این پلتفرم، آمازون اکسپلور است و به کمک آن می توانید با فروش تجارب خود در آمازون، درآمد کسب کنید

پیش بینی وب سرویس آمازون از تکنولوژی سال 2022

وب سرویس آمازون ( AWS ) که بیش از 15 سال پیشگام فناوری ابری است، اکنون به نقطه عطف خود رسیده است. زیرساخت ‌های ابری به گونه ای توسعه یافته اند که اکنون در تمام نقاط زمین و حتی فضا، از آنها استفاده می شود و این خود پیشبردی در مسیر پیش بینی آینده تکنولوژی می باشد.

آسیای جنوب شرقی بهترین منطقه برای فروشندگان آمازون

فروش در آمازون در منطقه آسیای شرقی یکی از مباحث مطرح برای فروشندگان آمازون است و آسیای جنوب شرقی پررونق ترین منطقه تجارت الکترونیک محسوب می شود که باید بررسی شود فروشندگان آمازون چگونه می توانند جوابگوی این ازدحام باشند ؟

کسب درآمد در خانه - بهترین انتخاب سایت آمازون

راه های زیادی برای کسب درآمد در خانه با استفاده از وبسایت آمازون وجود دارد که شما می‌توانید بسته به شرایط خودتان یکی از آنها را انتخاب کنید و شروع به فعالیت کنید، اما یکی از پردرآمد ترین و محبوب ترین راه های کسب درآمد در منزل به صورت اینترنتی ، از هر کجای دنیا ، 24 ساعت شبانه روز ، فروش محصولات در آمازون می باشد.

کسب درآمد از آمازون از هر جای جهان

امکان کسب درآمد از آمازون از هر جای جهان فراهم است، کسب درآمد از آمازون در آمریکا، کانادا، ایران و... مردم، اغلب آمازون را جایی برای خرج کردن پول می شناسند! اما در واقع راه های مختلفی وجود دارد که می توانید از طریق سیستم آمازون کسب درآمد کنید که در این مقاله توضیح دادیم.