ما در هر سال به طور متوسط 55 روز را به خاطر به تعویق انداختن کارها، از دست میدهیم ! دلیل آن چیست ؟ مشاهده و دانلود ویدئو

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

آمازون

پیش بینی وب سرویس آمازون از تکنولوژی سال 2022

وب سرویس آمازون ( AWS ) که بیش از 15 سال پیشگام فناوری ابری است، اکنون به نقطه عطف خود رسیده است. زیرساخت ‌های ابری به گونه ای توسعه یافته اند که اکنون در تمام نقاط زمین و حتی فضا، از آنها استفاده می شود و این خود پیشبردی در مسیر پیش بینی آینده تکنولوژی می باشد.

آسیای جنوب شرقی بهترین منطقه برای فروشندگان آمازون

فروش در آمازون در منطقه آسیای شرقی یکی از مباحث مطرح برای فروشندگان آمازون است و آسیای جنوب شرقی پررونق ترین منطقه تجارت الکترونیک محسوب می شود که باید بررسی شود فروشندگان آمازون چگونه می توانند جوابگوی این ازدحام باشند ؟

کسب درآمد در خانه - بهترین انتخاب سایت آمازون

راه های زیادی برای کسب درآمد در خانه با استفاده از وبسایت آمازون وجود دارد که شما می‌توانید بسته به شرایط خودتان یکی از آنها را انتخاب کنید و شروع به فعالیت کنید، اما یکی از پردرآمد ترین و محبوب ترین راه های کسب درآمد در منزل به صورت اینترنتی ، از هر کجای دنیا ، 24 ساعت شبانه روز ، فروش محصولات در آمازون می باشد.

کسب درآمد از آمازون از هر جای جهان

امکان کسب درآمد از آمازون از هر جای جهان فراهم است، کسب درآمد از آمازون در آمریکا، کانادا، ایران و... مردم، اغلب آمازون را جایی برای خرج کردن پول می شناسند! اما در واقع راه های مختلفی وجود دارد که می توانید از طریق سیستم آمازون کسب درآمد کنید که در این مقاله توضیح دادیم.  

فروش در والمارت - فرصتی برای فروشندگان آمازون

فروش در والمارت و فروش محصولات در سایر فروشگاه های بزرگ جهانی ، یکی از روش های کسب درآمد در دنیای آنلاین امروز است. برای کسب درآمد به صورت آنلاین، پلتفرم های زیادی وجود دارد مانند والمارت ، آمازون و... مقایسه والمارت و آمازون را هم در این مقاله توضیح دادیم.

نحوه فروش در آمازون با برند اختصاصی خودتان

چگونه در آمازون بفروشیم ؟ برای یادگیری نحوه فروش در آمازون با برند اختصاصی باید اطلاعات و نکاتی را بدانید تا فروش در آمازون با برند اختصاصی خودتان را اصولی و به صورت حساب شده، تجربه کنید.

رایج ترین خرید از آمازون - سلیقه مردم آمریکا

رایج ترین خرید از آمازون ، در این مقاله به محصولات موفق در آمازون آمریکا و پر فروش ترین محصولات آمازون 2021 پرداخته ایم تا علاقه مندان به این وبسایت فروشگاهی به خصوص فروشندگان، از خریدهای رایج و سلیقه مردم مطلع باشند و انتخاب های درست تری را تجربه کنند.

امکانات هلیوم 10 برای فروش بیشتر در آمازون

برای لانچ محصول در آمازون در بین نرم افزارهای تحلیل گر، هلیوم 10 در حال حاضر جزء بهترین ها می باشد و فروشندگان آمازون از آن برای امورات کاری خود استفاده می نمایند. طبق تجربه استاد حسین عزت خواه و تیم پشتیبانی، این نرم افزار نتایج دقیق تری نسبت به سایر اکانت ها نشان می دهد و قابل اعتماد تر می باشد.

قدرت آمازون در فروش آنلاین محصولات - عزت خواه

درآمد کمپانی آمازون تنها در طول بیست سال به یک میلیارد دلار رسید. سایت آمازون از زمان شروع به کار خود، هر سال به میزان 20 درصد رشد داشته است.

چرا شرکت آمازون موفق است؟ دلایل موفقیت آن - عزت خواه

چرا شرکت آمازون موفق است؟ نگاهی به 4 نقطه قوت آمازون نشان می‌دهد اقدامات جدی رقبای اصلی، آنقدری نبوده که به آنها امکان پیشی‌گرفتن از این غول تجارت الکترونیک را داده باشد.

مقایسه سایت آمازون با دیجی کالا

کسب و کارهای آنلاین، زمینه فعالیت را برای خیلی از افراد فراهم نموده اند که بتوانند از هر کجای دنیا کسب درآمد کنند. در این مقاله به مقایسه دو سایت آمازون و دیجی کالا می پردازیم.

برنامه Amazon Basic چیست؟ - فروشندگان ثالت آمازون

Amazon Basic برند لیبل خصوصی آمازون در بازار آمازون می‌باشد. کالاهایی که مشمول Amazon Basics می‌شوند در کنار سایر محصولات مشابه فروشندگان ثالث فروخته می‌شوند.