مزایای آمازون به کارمندان خود برای تردد با دوچرخه مطالعه خبر

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

دانلودهای رایگان

سقوط قیمت بیت کوین - علت ریزش بازار ارز دیجیتال چیست ؟

سقوط قیمت بیت کوین و ریزش بازار ، از جمله مباحثی است که این روزها مورد توجه افراد زیادی به خصوص کسانی که در این بازار سرمایه گذاری کرده اند، قرار گرفته است. در این ویدئو قصد داریم تعدادی از علت های ریزش بازار را بیان کنیم.

چه کسی ثروتمند است ؟ پولدار واقعی چه معیار هایی دارد ؟

ثروتمند شدن ، تحقق اهداف و رسیدن به آرامش ممکن است دغدغه افراد زیادی باشد. ثروتمند و پولدار واقعی کسی است که 4 موردی که در این ویدئو مطرح می شود را با هم داشته باشد و به همه این موارد کنار هم اهمیت و بها بدهد.

چگونه کارآفرین شویم ؟ - بیزینس تایم 38

کارآفرین شدن نیازمند شناخت درست این کلمه است، یعنی خلق و ساخت سرویس یا خدمات جدید. برای اینکه یاد بگیریم چگونه کارآفرین شویم باید ابتدا بدانیم کارآفرینی واقعا به چه معنا است و چه پیش نیازهایی دارد. در این ویدئو ایده های خوبی معرفی می شود که به شما در این مسیر کمک می کند.

13 راه برای اینکه در آینده بدبخت باشیم !

همیشه در اکثر ویدئوها نکات و روش های خوشبخت و موفق شدن، مطرح می شود. این بار در این ویدئو می خواهیم بگوییم با انجام چه کارهایی یا داشتن چه دیدگاهی در آینده بدبخت می شوید!؟ سعی کنید بی تفاوت از کنار این عوامل نگذرید چون این بی توجهی، آینده شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

سوشال آربیتراژ و ایده چند میلیون دلاری

سوشال آربیتراژ و ایده چند میلیون دلاری موضوعی است که در این ویدئو به آن پرداخته ایم. اگر به دنبال ایده های بروز و اطلاع از روش های نوین فعالیت و کسب درآمد هستید، این ویدئو می تواند برای شما جذاب و مفید باشد، تماشای آن را از دست ندهید.

از کجا برای آمازون بارکد بخریم ؟

جهت خرید بارکد برای آمازون ، باید به نکات و مواردی توجه داشته باشید تا به درستی تصمیم گیری کنید و بارکد معتبر خریداری کنید. اما این سوال مطرح می شود که از کجا بارکد را خریداری کنید ؟

چگونه رابطه عاشقانه بهتری بسازیم ؟

ساخت یک رابطه عاشقانه موفق برای افراد زیادی سخت است چون آنطور که باید الزامات چنین رابطه ای را نمی دانند. در این قسمت از برنامه الان وقتشه به این موضوع پرداختیم تا در کمال آرامش و سادگی روابط موفق ساخته شوند.

چرا یادگیری دنیای ارزهای دیجیتال مهم است ؟

آشنایی با بهترین دوره آموزش ارز دیجیتال ، می تواند به شمایی که علاقه مند به بازار کریپتوکارنسی ( Cryptocurrency ) هستید، کمک کند تا با درست ترین اطلاعات و بهترین استراتژی ها وارد بازار ارز دیجیتال شوید.دلیل یادگیری دنیای ارز های دیجیتال چیست ؟  

ده سال دیگه خودتو کجا میبینی - سرمایه گذاری بلند مدت

اگر شما هم به یک سرمایه گذاری بلند مدت فکر می کنید، این ویدئو را از دست ندهید چون سیستمی در آن معرفی می شود که بسیار کارآمد است و در وبسایت عزت خواه دات کام به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است تا برای سرمایه گذاری ده ساله آماده شوید.

قیمت خانه در تورنتو - بررسی گرانترین خانه های کانادا

گرانترین خانه های تورنتو برای شما جذاب هستند ؟ اینکه چه ویژگی هایی دارند یا چه قیمت هایی برای آنها تعیین می شود و... با تماشای این ویدئو می توانید با ما همراه باشید تا قیمت خانه در تورنتو را بررسی کنیم.

پیدا کردن محصول و فروش در امازون - آپدیت 2021

پیدا کردن محصول و فروش در امازون در سال 2021 با نکات و تکنیک های بروز، یکی از موضوعاتی است که ذهن فروشندگان بسیار و همچنین علاقه مندان به این بیزینس را به خود مشغول کرده است.  

لحظه تصادف خودرو تسلا ، تیتر اصلی خبرهای جهان

تصادف خودرو تسلا یکی از اخبار جدید جهان است که در رسانه های زیادی پخش شده است. در این ویدئو قصد داریم جزئیات این حادثه و اظهار نظر ایلان ماسک را با هم بررسی کنیم.