افزایش درآمد و راهکارهای کاربردی آن مطالعه مقاله

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

دانلودهای رایگان

کپی تریدینگ در معاملات ارز دیجیتال و واقعیت های آن

به ویدئو سوم کپی تریدینگ خوش آمدید. کپی تریدینگ در معاملات ارز دیجیتال و واقعیت های آن ، محوریت این قسمت از برنامه بیزینس تایم است و نکات این برنامه می تواند به شما برای تعیین یک استراتژی درست کمک کند.

کپی تریدینگ چیست ؟ نتیجه دو ماه تست کپی ترید

کپی تریدینگ چیست ؟ نتیجه دو ماه تست کپی ترید به نظر شما چه چیزی می تواند باشد؟ اگر به بازار ترید علاقه مند هستید و این روزها اسم کپی تریدینگ را زیاد شنیده اید، این قسمت از برنامه بیزینس تایم را از دست ندهید و با ما همراه باشید.

اشتباهات رایج فروش محصولات فیزیکی در آمازون

در این قسمت از مجموعه برنامه های بیزینس تایم، ادامه 10 اشتباه رایج فروش محصولات فیزیکی در آمازون را با هم بررسی می کنیم. به نظر شما چه اشتباهاتی باعث می شود نتیجه فروش در آمازون، آن نتیجه ایده آل فروشنده نشود؟

پنج اشتباه بزرگ فروشندگان آمازون

پنج اشتباه بزرگ فروشندگان آمازون به نظر شما چه مواردی است ؟ در برنامه بیزینس تایم قصد دارم ده اشتباه رایج فروشندگان آمازون را با شما در میان بگذارم. این برنامه به دو بخش تقسیم خواهد شد که در این قسمت پنج اشتباه رایج فروشندگان آمازون را با هم بررسی می کنیم.

قوانین ترید در بازار های مالی و ارز دیجیتال

قوانین ترید در بازار های مالی و ارز دیجیتال بسیار مهم است. بازار ارز دیجیتال نیازمند یادگیری، استراتژی ها درست و صبر است. فردی که نتواند قوانین ترید در بازار های مالی و ارز دیجیتال را یاد بگیرد و در این مسیر عجول باشد، به نتیجه ای که انتظار دارد، نخواهد رسید. در این قسمت از برنامه بیزینس تایم 6 قانون مهم ترید را بررسی کردم.

بهترین روش مطالعه سریع و دقیق کتاب

بهترین روش مطالعه سریع و دقیق کتاب  از نظر شما چیست؟ تقریبا همه افراد بعد از گذشت مدتی از مطالعه کتابی با مشکل فراموش کردن مطالب آن مواجه می شوند. اما روش ها و مراحلی وجود دارد که به مطالعه سریع و دقیق کتاب کمک می کند که در این قسمت از برنامه الان وقتشه به صورت کامل به آنها پرداخته شده است.

قدرت تغییر مرکب در زندگی - عادت های کوچک موثر

قدرت تغییر مرکب در زندگی ما چقدر است ؟ عادت های کوچک موثر ، می توانند راهکاری برای ایجاد تغییرات مستمر و پرفایده در زندگی باشند. با ایجاد همین عادت های کوچک موثر ، متوجه می شوید که چطور کیفیت زندگی شما به صورت سیستمی و مداوم بهبود پیدا می کند. در این قسمت از برنامه الان وقتشه با من همراه باشید تا قدرت تغییر مرکب در زندگی را بررسی کنیم.

چگونه سریع یاد بگیریم ؟ اصول مهم یادگیری

چطور سریع تر یاد بگیریم ؟ روش یادگیری در کیفیت یادگیری بسیار مهم است. اصلا یکی از اصول مهم یادگیری ، روش یادگیری است. برای آموختن باید روش درست آن را دانست و از آن استفاده کرد تا نتایج مطلوب هم به دنبال آن حاصل شود. در این قسمت از برنامه الان وقتشه 8 اصل مهم و برگرفته از مطالب علمی برای شما آماده سازی شده است.

رسیدن به استقلال مالی با چند راهکار ساده

آیا همه افراد می توانند استقلال مالی را در زندگی تجربه کنند ؟ اصلا معنای واقعی استقلال مالی چیست ؟ بارها گفتم پول نقش بسیار مهمی در کیفیت زندگی ما دارد اما تنها به عنوان یک ابزار در زندگی. موضوع استقلال مالی یک مسئله کاملا نسبی است چون اهداف مالی هر فرد با فرد دیگری متفاوت است. در این قسمت از برنامه بیزینس تایم با من همراه باشید تا به صورت دقیق تر این موضوع و راهکارهای رسیدن به استقلال مالی را بررسی کنیم.

راز شاد زیستن - هدف گذاری سال 1401

راز شاد زیستن چیست ؟ برای سال 1401 چه اهدافی را مدنظر دارید ؟ خوشحالی و حس رضایت از زندگی یعنی در لحظه زندگی کردن و از آن لذت بردن، همان موضوع مهمی که خیلی از ما آن را فراموش می کنیم. یا در گذشته می مانیم یا به فکر آینده هستیم. در این قسمت از برنامه الان وقتشه با من همراه باشید تا نوروز 1401 را با شیوه ای متفاوت تر شروع کنیم.

زمان ارزشمند است - چرا زمان زود میگذره ؟

چرا زمان زود میگذره ؟ در این قسمت از برنامه الان وقتشه قصد دارم در خصوص یک دارایی بسیار ارزشمند در زندگی صحبت کنم که حتی ایلان ماسک و جف بزوس هم نمی توانند آن را بخرند. درست است! زمان همان چیزی است که هیچ کسی نمی تواند آن را بخرد. اینکه گفته می شود وقت طلاست فقط یک جمله نیست، بلکه یک مفهوم بسیار مهم و عمیق است.

انواع روش های اسکم در ارزهای دیجیتال

تعدادی از افراد اسکمر در دنیای ارزهای دیجیتال با روش ها و اقداماتی، سایر افراد را که به دنبال ثروتمند شدن در زمان کوتاه هستند یا دانش کافی را در این عرصه ندارند، با مشکلاتی روبرو می کنند. در این قسمت از برنامه بیزینس تایم قصد دارم این موارد، روش ها و دلیل وجود تعداد زیاد scammer در دنیای کریپتوکارنسی را بررسی کنم.