کارآفرینی و موفقیت - اصول راه اندازی کسب و کار مطالعه مقاله

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

دانلودهای رایگان

بیت کوین بخریم یا نه - نکات مهم قبل از خرید بیت کوین

آیا بیت کوین بخریم یا نه ؟ بیت کوین Bitcoin و سایر ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در دنیای امروز و در فضای اینترنت، مطالب و نظریه های زیادی را شامل می شوند ولی بدون آگاهی وارد این مسیر شدن اصلا پیشنهاد نمی شود.

آربی کیو - RBQ - موتور جستجو راهنمای فروشندگان آمازون

آربی کیو یک موتور جستجو هوشمند برای فروشندگان آمازون می باشد ، موضوع این قسمت از برنامه بیزینس تایم آربی کیو است که یک امتیاز بسیار ویژه برای فروشندگان وبسایت آمازون به حساب می آید.  

قدرت شبکه های اجتماعی بر وال استریت - کسب 14 هزار دلار سود

یک ترید با 14 هزار دلار سود و البته با ریسک بالا را برای شما آماده کردیم که قدرت شبکه های اجتماعی و توییتر و ایلان ماسک را به واقعیت ببینید ، یک توییت یک کلمه ای باعث نوسان شدید و سود در وال استریت شد.   

حل مشکل محدودیت انبار آمازون برای محصولات - آپدیت 2021

برای حل مشکل محدودیت انبار آمازون با استفاده از روش هایی که می توان این محدودیت را در حال حاضر برطرف ساخت، این ویدئو را از دست ندهید. در این قسمت از برنامه بیزینس تایم به بررسی این موضوع پرداخته ایم.  

لوئیس همیلتون - برای دوم شدن اصلا وقت ندارم

موفقیت در هر سنی و هر زمانی می تواند اتفاق بیافتد. لوئیس همیلتون مسیر موفقیت خود را از سن 5 سالگی آغاز نمود و توانست قهرمان فرمول یک جهان شود.

مهمترین فرمول ثروتمند شدن - ایجاد تغییر بزرگ در زندگی

مهمترین فرمول ثروتمند شدن چیست ؟ چطور میشه یک گام بزرگ برداشت از نظر مالی و موفقیت ؟ اگر میخوای یک تغییر بزرگ و عمیق از لحاظ مالی تو زندگیت ایجاد کنی حتما این ویدئو رو ببین .  

اتحاد غول های آبی ، صنعت خودروسازی فولکس واگن و فورد

با پیشرفت تکنولوژی، صنایع خودروسازی هم در صدد هستند تا همگام با تکنولوژی روز پیش بروند. شرکت فورد برای عقب نماندن از رقیبان خود، اقداماتی انجام داد.

چگونه عادت های بد را از بین ببریم؟ دلایل و راهکارهای ترک عادت های بد

 زندگی مجموعه‌ای از عادت های تو است. وقتی کاری در زندگی تو به عادت تبدیل می‌شود، تاثیر مهمی در زندگی تو دارد چون دائما در حال تکرار آن هستی. حال اگر این عادت جزء عادت های خوب باشد به بهبود زندگی تو کمک می‌کند و اگر جز عادت های بد باشد هر روز یک قدم تو را به عقب می‌برد. در این ویدئو قصد دارم 4 عادت بد را بررسی کنم و راهکارهایی که می‌توان با استفاده از آنها، عادت های بد را به عادت های خوب تبدیل کرد را معرفی می‌کنم.

مصاحبه با جیم هکت ، مدیرعامل سابق شرکت خودروسازی فورد

یک مدیریت صحیح می تواند یک کمپانی را به اوج خود برساند، دقیقا کاری که جیم هکت James Hackett در قبال شرکت خودروسازی فورد، بعد از سقوط سهام آن انجام داد.

مصاحبه استاد عزت خواه با برنامه پدرام تاکس پیرامون کسب درآمد از آمازون

مصاحبه استاد عزت خواه با برنامه پدرام تاکس پیرامون چگونگی شکل گیری فروش در آمازون و همچنین دوره آموزشی و نحوه مدیریت آن، با ما همراه باشید.  

استیو وزنیاک شریک و هم بنیانگذار شرکت اپل - دانلود رایگان قسمت جدید هیروتایم

استیو وزنیاک هم بنیانگذار شرکت اپل مهندسی است که هرگز مدیریت نکرد و با تلاش فراوان توانست با ساخت Apple تحولی در دنیا ایجاد نماید.

جان کوم - خالق واتس اپ چگونه میلیاردر شد؟

جان کوم خالق واتس اپ، برای حل مشکل پیام رسانی، واتس اپ را خلق نمود. هدف اصلی هر کارآفرینی، حل نمودن مشکلی از مشکلات موجود می باشد.