ما در هر سال به طور متوسط 55 روز را به خاطر به تعویق انداختن کارها، از دست میدهیم ! دلیل آن چیست ؟ مشاهده و دانلود ویدئو

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

دانلودهای رایگان

چرا کارها را به عقب می اندازیم ؟

چرا کارهایمان را به تعویق می اندازیم ؟ همیشه انسان در به تعویق انداختن کارها ، استاد بوده است. تقریبا همه ما این تجربه را در زندگی داشته ایم. برای تعدادی از افراد این موضوع بیشتر تکرار شده و برای عده ای کمتر. در این قسمت از برنامه الان وقتشه به صورت دقیق تر به بررسی دلایل به تعویق انداختن تمام کارها و راهکارهایی برای حل آن پرداختیم.

خستگی در تصمیم گیری چیست ؟ مهارت تصمیم گیری درست

خستگی در تصمیم گیری چیست ؟ این موضوع این قسمت از برنامه الان وقتشه است که اطلاع از آن به شما کمک می کند، مهارت تصمیم گیری درست را در خود تقویت کنید و انرژی و زمان خود را صرف تصمیم های مهم روزانه خود کنید نه هر تصمیم غیر مهم و بی ارزشی که تنها خستگی ذهنی را برای شما به دنبال دارد.

5 کاری که قبل از 20 سالگی باید انجام دهید

در این قسمت از برنامه الان وقتشه به 5 کاری که قبل از 20 سالگی باید انجام دهید، پرداختیم. حتی اگر بالای 20 سال هستید و این کارها را انجام نمی دهید، پیشنهاد میشود انجام آنها را شروع کنید تا تاثیرات آن را در کیفیت زندگی، تصمیم گیری و عملکردهای خود ببینید.

وب 3 چیست ؟ اینترنت غیر متمرکز نسل سوم چه فرقی دارد ؟

احتمالا عبارت وب 3 یا نسل سوم وب ( Web3 ) به گوشتان خورده است. در این ویدئو قصد دارم بیشتر در خصوص آن صحبت کنم. وب 3 چه فرقی با اینترنت فعلی ما دارد؟ سوال مهمتر اینکه آیا می توان روی آن سرمایه گذاری کرد؟ و مهمتر از همه، آیا واقعیت دارد؟

لاو باکس Love Box - محصول خاص برای فروش در آمازون

لاو باکس ( Love Box ) یکی از محصولات خاص برای فروش در آمازون است که در این قسمت از برنامه بیزینس تایم به بررسی این محصول و به دنبال آن ایده ساخت محصول برای آمازون ، پرداخته ایم. ایده فروش محصولات دست ساز و خاص در آمازون حتما در ذهن افراد زیادی، به خصوص افرادی که به دنبال خلاقیت و فروش آنلاین هستند، وجود دارد. اما این اقدام هم، نیازمند بررسی نکات کلیدی و داشتن اطلاعات لازم برای شروع کار است.

بهترین روش یادگیری چیست ؟ - افزایش سرعت یادگیری

روش های یادگیری سریع ، افزایش سرعت یادگیری و یادگیری در کوتاه ترین زمان ممکن ، از جمله مواردی است که دانستن آنها به شما کمک می کند، اصل مهم یادگیری که در دنیای امروز در هر عرصه و فعالیتی حائز اهمیت است را به خوبی بشناسید و هر لحظه در حال یادگیری موضوعاتی باشید که برای شما جذاب است.

فروش لباس اسکوئید گیم در آمازون

خرید لباس سریال بازی مرکب یا اسکوئید گیم ، به یکی از موضوعات مهم و مورد توجه افراد، تبدیل شده است که به دنبال آن، فروشندگان زیادی در آمازون را ترغیب به فروش این محصول کرده است. اما فروش محصولاتی با این مشخصات، نیازمند هوشمندی و دانستن نکاتی است که در این قسمت از برنامه بیزینس تایم مطرح کردیم.

فرمول جادویی پیشرفت - قابلیت خودمان را افزایش دهیم

فرمول جادویی موفقیت چیست ؟ ما باید یاد بگیریم چطور می توانیم قابلیت خودمان را افزایش دهیم و به دنبال آن شاهد تغییرات مثبت در زندگی خود باشیم. در این قسمت از برنامه الان وقتشه راهکارهای ساده اما مهم را برای رسیدن به این هدف مطرح کردم.

تجربه ساخت برند جدید در آمازون

تجربه ساخت برند جدید در آمازون موضوع این قسمت از برنامه بیزینس تایم است در این برنامه با یکی از فروشندگان موفق در آمازون که تجربه ساخت برند را به صورت موفق داشته است، مصاحبه ای انجام دادیم. ساخت برند در آمازون یکی از اهدف مهم هر فروشنده است ولی این که این مسیر به چه شکل پیش می رود بسیار مهم است.

توکن غیر مثلی یا NFT چیست ؟ چطور میتوانیم خرید کنیم ؟

توکن غیر مثلی یا NFT چیست ؟ در دنیای کریپتوکارنسی، موضوع توکن ها به قوت خود مطرح است و هر روز هم در حال رشد و افزودن اطلاعات جدید به آن است. در این ویدئو با ما همراه باشید تا بررسی کنیم چطور می توان توکن غیرمثلی یا NFT را خرید ؟

تجربه فروشنده موفق آمازون - چالش های فروش محصول در آمازون

تجربه جالب و دیدنی یکی از فروشندگان موفق آمازون و همچنین دانشجوی دوره آربی در خصوص چالش ها و شکست های گذشته تا درآمد 70 هزار دلار در آمازون ، محوریت این مصاحبه است. در این مصاحبه یکی از دانشجویان موفق دوره آربی از تجربه ها، شکست ها، فروش و درآمدی که در مسیر بیزینس آمازون تجربه کرده است، صحبت می کند و مواردی را بیان می کند که بی شک برای فروشندگان آمازون و علاقه مندان به شروع این بیزینس مفید خواهد بود.

پیش بینی قیمت بیت کوین - بیت کوین 250 هزار دلاری

پیش بینی قیمت بیت کوین یکی از موضوعاتی است که در دنیای ارز دیجیتال و جهان سرمایه گذاری امروز، از مباحث مهم و پر طرفدار علاقه مندان به ارز دیجیتال می باشد. آینده قیمت بیت کوین و پیش بینی قیمت بیت کوین تا شش ماه آینده ، موضوع این ویدئو است.