حل مشکل محدودیت انبار آمازون برای محصولات - آپدیت 2021 دانلود رایگان

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

کسب درآمد

ویژگی های شخصیتی لازم برای خوداشتغالی

 اگر بخواهید یک کسب و کار خود اشتغالی راه بیندازید، حتماً باید به دقت شخصیت و سبک زندگی خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که این نوع کار کردن مناسب شما هست یا خیر. نقاط ضعف و قوت شما چیست؟

اهداف بیزینس پلن چیست؟

بیزینس پلن طرحی است که صاحب کسب‌و‌کار در آن مشخص می‌کند چگونه می‌خواهد ایده‌اش را محقق سازد. با استفاده از این طرح مخاطب متقاعد می‌شود که این ایده قابلیت اجرایی شدن و ارزش سرمایه‌گذاری دارد.

اصول بازاریابی در فروش

استراتژی بازاریابی، اقداماتی را که باید برای رسیدن به اهداف مشخص شده در طرح بازاریابی انجام بدهید برای شما مشخص می‌سازد. متوجه می‌شوید چگونه می‌توانید مشتریان بیشتری جذب نمایید.

مدیریت در کسب و کار

مزیت داشتن تیم مدیریتی این است که بار کاری و مسؤولیت بین همه تقسیم می‌شود و تنها یک نفر مسؤول کارها نیست. در این صورت، اگر یک نفر به هر دلیلی از تیم خارج شود، خطری متوجه کل مجموعه نخواهد بود.

مراحل مختلف تحلیل بازار

لازمه موفقیت در کسب و کار تدوین یک بیزینس پلن و البته تحلیل بازار است. بخش اعظم اطلاعاتی که در بخش تحلیل بازارِ بیزینس پلن ارائه می‌شود، بر اساس تحقیقات ثانویه از قبیل نرخ رشد است.

بیزینس پلن چیست و چه بخش هایی دارد؟

در بیزینس پلن باید بیان کنید که کالا یا خدمات شما از چه کانالی در دست مشتریان قرار خواهد گرفت. به جز فروش مستقیم به مشتری، کانال‌های مختلفی وجود دارند که کالای خود را به دست مشتری برسانید.

تکنیک های طلایی استقلال مالی

تمام افرادی که زندگی کارمندی را تجربه کرده‌اند، حداقل یک بار به این فکر کرده‌اند که چه می‌شد اگر نیازی نبود هر روز به سر کار بروند و می‌توانستند فارغ از زمان و مکان درآمدی غیرفعال داشه باشند.

بهترین مشاغل جانبی در سال 2020

مشاغل جانبی، شغل‌هایی هستند که با توجه به مهارت، توانایی یا استعداد افراد در کنار شغل اصلی انجام‌پذیر هستند. مزیت این نوع مشاغل این است که نیازی نیست فرد در زمان یا مکان مشخصی حضور داشته باشد.