تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

کسب درآمد

اثر مرکب - نتایج شگفت انگیز آن در زندگی

اثر مرکب و نتایج شگفت انگیز آن در زندگی را در این مقاله بخوانید. سود مرکب مربوط به وقتی است که مبلغ سود سپرده خود را مجددا سرمایه گذاری می کنید تا به سود بیشتری برسید. طبق یک مثل قدیمی، «پول، پول می آورد و پولی که پول می آورد، پول بیشتری را به همراه دارد.»

شروع سرمایه گذاری در بازارهای جهانی

شروع سرمایه گذاری در بازارهای جهانی از جمله اقداماتی است که افراد علاقه مند به سرمایه گذاری، به آن توجه ویژه دارند. احتمالا می دانید که متنوع بودن سبد سرمایه گذاری شما تا چه اندازه اهمیت دارد. با پخش کردن پولتان در بین ده ها یا صدها شرکت، می توانید خطر از دست دادن پولتان را با ضرر فقط در یکی از سرمایه گذاری ها کاهش بدهید.

چگونه می توان بدون سرمایه به صورت آنلاین کسب درآمد کرد ؟

کسب درآمد آنلاین بدون سرمایه و به صورت واقعی رویای افراد زیادی می باشد. درست است که شروع هر کاری نیاز به سرمایه و صرف هزینه دارد ولی در این مقاله سعی کردیم روش هایی را مطرح کنیم که بدون پرداخت هیچ هزینه ای، به صورت آنلاین کسب درآمد کنید.

کسب درآمد از خانه - هفت راه برتر آپدیت 2023

کسب درآمد از خانه یکی از جذاب ترین موضوعات مورد توجه این روزهاست. اکثر افراد تمایل دارند با ساخت یک بیزینس پرسود ، از خانه به کسب درآمد ایده آل خود برسند و کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنند.

افزایش درآمد و راهکارهای کاربردی آن

افزایش درآمد در زمان کنونی هدف همه افراد است تا با رسیدن به آن، بتوانند نیازهای خود در ابعاد مختلف زندگی را برطرف سازند. افزایش درآمد ما را یک قدم به استقلال مالی نزدیک تر می کند و باعث می شود در انتخاب های خود آزادانه تر عمل کنیم. 

مهارت های کسب ثروت - ثروتمند شدن را یاد بگیرید!

برای موفق شدن در هر کاری باید دانش و مهارت‌های مرتبط را دارا بود. کسب ثروت و پولدار‌شدن نیز از این قاعده مستثنی نیست. برخی از این مهارت‌ها در میان همه ثروتمندان مشترک است. آنها را یاد بگیریم.

تکنیک های فروش موفق - 21 روش کاربردی برای فروش موفق

تکنیک های فروش ، در امر فروش آنقدر تاثیرگذار هستند که اصلا نمی توان آنها را انکار کرد. البته باید همواره روش های فروش جدید و بروز را مدنظر داشت تا نتایج هم قابل قبول باشد.

کسب و کار خانگی موفق و راه های داشتن آن

برای داشتن یک کسب‌وکار خانگی موفق، تنها داشتن محصولات و خدمات خوب و تکیه بر رسانه‌های اجتماعی برای تبلیغات و بازاریابی کافی نیست. در این مسیر نکات زیادی را باید مد نظر داشه باشید.

تکنیک ثروتمند شدن و جذب سرمایه بالا در سال 2021

تکنیک ثروتمند شدن و جذب سرمایه بالا، تکنیکی است که تقریبا همه افراد به دنبال یادگیری آن هستند. نکته ای که وجود دارد، تغییر این تکنیک با توجه به تغییرات جهان و دیدگاه افراد در خصوص موضوع ثروتمند شدن است.

دلایل افت شدید فروش محصولات و کم شدن مشتری چیست ؟

دلایل افت شدید فروش محصولات چیست؟ بیشتر فروشندگان، مشتریان را مقصر افت فروش می‌دانند. در حالی که علت عدم موفقیت در فروش، به نحوه ارتباط فروشنده با مشتریان احتمالی بر‌می‌گردد.  

استراتژی های بازاریابی و مراحل تدوین آن ها - عزت خواه دات کام

استراتژی بازاریابی تمام اهداف بازاریابی شرکت است که در یک برنامه جامع واحد ترکیب می شود. مدیران بازرگانی بر روی ترکیب مناسب محصول تمرکز می کنند تا بتوانند بیشترین سود را کسب کنند.  

ویژگی های شخصیتی لازم برای خوداشتغالی

 اگر بخواهید یک کسب و کار خود اشتغالی راه بیندازید، حتماً باید به دقت شخصیت و سبک زندگی خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که این نوع کار کردن مناسب شما هست یا خیر. نقاط ضعف و قوت شما چیست؟