تخفیف Lightning Deals آمازون چیست و چگونه آنها را پیدا کنیم ؟ مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

اخبار آمازون

تخفیف Lightning Deals آمازون چیست و چگونه آنها را پیدا کنیم ؟

تخفیفات لایتنینگ آمازون یا Lightning Deals ، تخفیف های محدود زمانی بر روی محصولات متنوع هستند که می ‌توانند قابل توجه باشند. این تخفیفات در طول سال، به ویژه در روز پرایم آمازون، جذابیت دارند. برای دستیابی به این تخفیفات، کاربران می ‌توانند از بخش تخفیفات روزانه آمازون استفاده کنند و تخفیفات فعلی را در این بخش مشاهده کنند.

آمازون از هوش مصنوعی برای بهبود روند ارسال محصولات استفاده می کند

آمازون با بهره‌ گیری از هوش مصنوعی و تشخیص محصولات معیوب پیش از ارسال محصولات، این روند را آسان تر می‌ کند. تیمی از محققان در فناوری تأمین آمازون در آلمان، با توسعه قابلیت‌ های پیشرفته هوش مصنوعی، قادر به تشخیص محصولات معیوب قبل از ارسال آنها می ‌شوند. تصاویر مرجع به مدل یادگیری ماشین داده می ‌شوند تا به آن آموزش داده شود که چگونه محصول معیوب را با محصول معمولی مقایسه کند. این رویکرد باعث افزایش توانایی تشخیص آسیب و بهبود عملکرد سیستم می ‌شود.

اقدامات آمازون علیه نظرات جعلی محصولات

آمازون اقدامات جدید خود را در برابر فروشندگان نقد و نظرات جعلی آغاز می ‌کند، آمازون به منظور جلوگیری از دیده شدن نقدهای جعلی توسط مشتری، منابع قابل توجهی را سرمایه‌ گذاری کرده است. آمازون به دنبال متهمانی است که تلاش می‌ کنند با ارتباط با فروشندگان نقد و نظرات جعلی مشتریان آمازون را گمراه کنند و به فروش آمازون با استفاده از نقدهای جعلی آسیب بزنند. 

خرید در Prime Day آمازون بدون عضویت پرایم

پرایم دی prime Day جشنی برای اعضای ماست که به عنوان یک رویداد انحصاری برای آنها برگزار می شود. خبر خوب آن است که می توانید به راحتی به پرایم بپیوندید و این کار برای شما مزایای زیادی را نیز به همراه دارد.

چگونه IMDb بخشی از آمازون شد - صحبت های کول نیدهام

من مدیر اجرایی IMDb هستم. به هر کسی که تازه استخدام می شود این را می گویم موسس و مدیر اجرایی شرکت، کول نیدهام، داستان اولیه IMDb را با ما به اشتراک گذاشته و اشاره می کند که این شرکت چگونه 25 سال پیش به یکی از اولین اموال آمازون تبدیل شد.

سرویس جدید تحویل کالا آمازون - تحویل در پارکینگ

سرویس جدید تحویل کالا آمازون ، تحویل در پارکینگ. با کمک تحویل داخل پارکینگ Amazon Key می توانید بسته ها و خوار و بار  منزل را به صورت امن در داخل پارکینگ خود دریافت کنید. در اینجا اطلاعات بیشتری درباره این گزینه تحویل و نحوه کار آن به شما خواهیم داد.

نقش آمازون در رشد اقتصاد کانادا

تاثیر اقتصادی آمازون در کانادا. از طریق ابتکار، سرمایه گذاری و کارآفرینی، آمازون به تحول در پتانسیل اقتصادی جوامع کمک می کند. از سال 2010، آمازون سرمایه گذاری های مستقیمی در فعالیت های کانادایی داشته و بیش از 25 میلیارد دلار (CDN) هزینه کرده است. این فعالیت ها شامل سرمایه گذاری (مثلا مراکز توزیع و مراکز داده) و هزینه های اجرایی (مثل کارآفرینی در کانادا) بود.

5 واقعیت انتقال انرژی تجدید پذیر و نقش آمازون در این پروژه

انرژی تجدید پذیر بهتر از آنچه که فکرش را می کردیم است. فناوری جدید برای استفاده از انرژی مزارع بادی و خورشیدی آمازون روی شبکه. در اینجا پنج واقعیت درباره این روند ارائه می شود که اطلاعات کمتری درباره آن وجود دارد. 

خرید از آمازون برای سفارش هدایای سال نو

خرید از آمازون برای سفارش هدایای سال نو یک ایده بسیار جذاب برای انجام این کار به بهترین شکل ممکن می باشد. شما می توانید در خانه خود بنشینید و از بین اجناس متنوع آمازون و با توصیه هایی که در این خبر ذکر شده، خرید از آمازون را تجربه کنید.

استاندارد های آمازون برای بسته بندی محصولات

از کاهش بسته بندی تا افزایش کاربرد موادی که به سادگی بازیافت می شوند و استاندارد های آمازون برای بسته بندی محصولات ، محوریت این خبر است. آمازون متعهد به نوآوری در نحوه ارسال محصولات برای منافع مشتریان و سیاره زمین است.

سریال ارباب حلقه ها در آمازون پرایم

هر آنچه که باید درباره ارباب حلقه ها : حلقه های قدرت بدانید. ارباب حلقه ها : حلقه های قدرت برای اولین بار در 2 سپتامبر اکران می شود. در این خبر جدیدترین تریلر، زمانبندی اکران و همه اطلاعات جدید را درباره این مجموعه به شما ارائه می کنیم.

تحویل کالا با پهپاد در آمازون

سیستم تحویل کالا با پهپاد در آمازون به تحویل سریعتر کالاها به مشتریان کمک می کند که قابلیت افزایش سطح کلی امنیت و کارایی در شبکه حمل و نقل را دارد.