حل مشکل محدودیت انبار آمازون برای محصولات - آپدیت 2021 دانلود رایگان

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

اخبار آمازون

آمازون و تحویل کالا با خودرو های الکتریکی برای کاهش آلودگی

تحویل کالا با خودرو های الکتریکی ، موضوعی است که آمازون برای کاهش آلودگی به آن پرداخته است و در حال گسترش آن در جهات مختلف است. این پروژه مورد استقبال قرار گرفته و نتایج خوبی داشته است.

آمازون در سال 2021 - آنچه در سال 2021 از آمازون انتظار می رود

برای آمازون در سال 2021 پیش بینی های انجام شده است و انتظار می رود دو نکته و اتفاق در سال 2021 آمازون حاصل شود که در این خبر به توضیح آن پرداخته‌ایم.

مسابقات اتومبیل رانی فرمول یک در مذاکره با آمازون برای پخش مسابقات جایزه بزرگ

مسابقات اتومبیل رانی فرمول یک به دنبال آن است که آینده متفاوتی در رسانه های دیجیتال داشته باشد و در این خصوص با کمپانی بزرگ آمازون وارد مذاکره شده است.

واکسن کرونا در آمازون - آمادگی آمازون برای واکسیناسیون کارکنان

واکسن کرونا جهت واکسیناسیون کارکنان آمازون برای عملی شدن این کار، مورد بررسی قرار گرفت تا واکسینه شدن کارکنان در سریع ترین زمان ممکن انجام شود و آمازون در این خصوص آمادگی خود را اعلام کرد.

ایلان ماسک ثروتمندترین فرد دنیا در 2021

ایلان ماسک در سال 2021 عنوان ثروتمندترین فرد دنیا را متعلق به خود کرد و از سایر ثروتمندان از جمله جف بزوس، صاحب کمپانی آمازون پیشی گرفت. ارزش سهام تسلا چندین برابر شده که نشان از گسترش و پیشرفت آن دارد.

تست کرونا در آمازون - تشویق کارمندان برای انجام آزمایش های هفتگی

آمازون کارمندان خط مقدم کالیفرنیا را به انجام آزمایش های هفتگی کووید-19 تشویق می کند، زیرا ایالت کالیفرنیا، مراقبت های اضطراری جدیدی در محیط کار برای مقابله با ویروس کرونا ایجاد کرده است.

پرفروش ترین محصولات آمازون - سال 2020

پرفروش ترین محصولات 2020 آمازون در دسته بندی های مختلف و متنوع، در این خبر برای شما ارائه شده است. اطلاع از آنها می تواند هم برای خریداران و هم فروشندگان این وبسایت فروشگاهی جهانی جذاب و مفید باشد.

سرویس جدید آمازون آماده شد - سفارش تی شرت در آمازون

سرویس جدید آمازون آماده شده است. آمازون در حال راه اندازی سرویس جدیدی است که به کاربران اجازه می دهد پیراهن های متناسب با سایز خود را سفارش بدهند و مواردی از جمله رنگ، قد، پارچه و... را خود مشتری تعیین کند.

مکنزی اسکات، همسر سابق جف بزوس - قدرتمندترین زن سال 2020

مکنزی اسکات پس از 25 سال زندگی مشترک با جف بیزوس، موسس و مدیرعامل اجرایی آمازون، از وی جدا شد و تبدیل به یکی از ثروتمندترین زنان سال 2020 گردید. او اعلام کرد بخش زیادی از ثروت خود را صرف امور خیریه خواهد کرد.

سریال The Queen`s Gambit و رشد شدید فروش صفحه ی شطرنج در آمازون

آمازون با آماده سازی سریال The Queen`s Gambit زمینه رشد و گسترش رشته شطرنج را فراهم کرده است. این برنامه طبق آمار و ارقام اعلام شده، تاثیر بسیار مهمی در شناخته تر شدن این رشته ورزشی و افزایش فروش صفحه ی شطرنج در آمازون داشته است.

مچ بند سلامتی جدید آمازون - تهاجمی ترین فناوری تست شده

آمازون، مچ بند ردیاب سلامت جدیدی، به‌همراه میکروفون و نرم‌افزار ویژه‌‌‌ی خود، دارد که تمام مشکلاتتان را به شما اطلاع می‌دهد. اگر به میزان کافی ورزش نکرده یا نخوابیده‌ باشید، «هالو بند» 65 دلاری آمازون به شما اطلاع می‌دهد!

استخدام نیروی کار جدید در آمازون تا حواشی نوع رفتار آمازون با کارمندان

جف بزوس مالک آمازون اخیراً با استفاده از قسمت اندکی از ثروت اندوخته شده خود، بین ماه‌های ژانویه تا اکتبر، 427300 کارمند به شرکت خود اضافه کرده است، بنابراین کیسه بوکس جدید یا پادری مخصوص سگ شما در شلوغی تعطیلات به موقع به دستتان خواهد رسید.