بهترین استراتژی ترید ارز دیجیتال - نتیجه تست یکساله دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

اخبار آمازون

خرید از آمازون برای سفارش هدایای سال نو

خرید از آمازون برای سفارش هدایای سال نو یک ایده بسیار جذاب برای انجام این کار به بهترین شکل ممکن می باشد. شما می توانید در خانه خود بنشینید و از بین اجناس متنوع آمازون و با توصیه هایی که در این خبر ذکر شده، خرید از آمازون را تجربه کنید.

استاندارد های آمازون برای بسته بندی محصولات

از کاهش بسته بندی تا افزایش کاربرد موادی که به سادگی بازیافت می شوند و استاندارد های آمازون برای بسته بندی محصولات ، محوریت این خبر است. آمازون متعهد به نوآوری در نحوه ارسال محصولات برای منافع مشتریان و سیاره زمین است.

سریال ارباب حلقه ها در آمازون پرایم

هر آنچه که باید درباره ارباب حلقه ها : حلقه های قدرت بدانید. ارباب حلقه ها : حلقه های قدرت برای اولین بار در 2 سپتامبر اکران می شود. در این خبر جدیدترین تریلر، زمانبندی اکران و همه اطلاعات جدید را درباره این مجموعه به شما ارائه می کنیم.

تحویل کالا با پهپاد در آمازون

سیستم تحویل کالا با پهپاد در آمازون به تحویل سریعتر کالاها به مشتریان کمک می کند که قابلیت افزایش سطح کلی امنیت و کارایی در شبکه حمل و نقل را دارد.

سرمایه گذاری آمازون در شرکت های هیدروژن سبز

آمازون به تازگی گزارش پایداری سالیانه خود را به انتشار رسانده است. با مطالعه آن می توانید دریابید که جدیدترین سرمایه گذاری های « بودجه تعهد اقلیمی » برای هیدروژن سبز چگونه سبب کاهش انتشار جهانی کربن از وسایل حمل و نقل سنگین و صنایعی مثل تولید فولاد شده است.

کیف پول آمازون راهکار مدیریت ساده پول در آینده

کیف پول فروشنده آمازون به فروشندگان امکان کنترل بیشتر میزان و زمان تبدیل بودجه را می دهد. اکنون برای فروشندگان مدیریت پولشان در آمازون ساده تر است. در این خبر با معرفی و ویژگی های کیف پول فروشنده آمازون در خدمت شما هستیم.

پیشرفت هر روزه آمازون ، تعهد به مشتریان

ما هر روز در آمازون از خود می پرسیم: « چگونه می توانیم این محصول، این خدمات یا این تجربه را برای مشتریانمان بهتر کنیم؟ » ما همواره به دنبال راه هایی برای به چالش کشیدن خودمان و بهبود نحوه ارائه خدمات، پشتیبانی از کارکنان و تسریع در روند نوآوری هستیم. این طرز فکر ریشه در فرهنگ ما دارد، بنابراین هر روز به دنبال پیشرفت و تعهد بیشتر نسبت به پایداری هستیم.

آمازون شهریه کالج کارکنان را پرداخت می کند

آمازون شهریه کامل کالج را برای کارکنان خط مقدم پرداخت می کند. بیش از 750000 کارمند عملیاتی در آمریکا مجاز به دریافت کمک هزینه کامل شهریه کالج هستند، که شامل هزینه کلاس ها، کتابها و شهریه ها است.

سالگرد تاسیس آمازون - آمازون 28 ساله شد

آمازون 28 ساله شد . وقتی آمازون در 5 جولای 1994 به عنوان وبسایتی برای فروش کتاب تاسیس شد،  موسس آن جف بزوس به رشد گسترده این شرکت و تسلط بر بازرگانی الکترونیک می اندیشید. او از همان ابتدا می دانست که می خواهد آمازون فروشگاهی برای فروش همه چیز باشد.

مدیر عامل آمازون و صحبت از ارز دیجیتال و NFT ها

نظر اندی جسی در مورد ارز دیجیتال و NFT محوریت این خبر است. اینکه موسس و مدیر عامل آمازون در این زمینه چه نظرات و تصمیماتی دارند، می تواند آینده آمازون را تحت الشعاع قرار دهد.

اولین نیروگاه خورشیدی آمازون در آفریقای جنوبی

اولین نیروگاه خورشیدی آمازون در آفریقای جنوبی . نیروگاه خورشیدی آمازون در آفریقای جنوبی انرژی پاک و تجدیدپذیر را برای مراکز داده AWS تامین کرده و فرصت های اقتصادی را برای زنان و کسب و کارهای محلی به وجود می آورد. نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی جدید آمازون در کیپ شمالی، بزرگترین استان کشور آفریقای جنوبی، راه اندازی شده است.

آمازون در حال کشف یادگیری ماشین ، روباتیک ، فضا

re:MARS آمازون برگشته است. این رویداد برخی از برجسته ترین رهبران علمی، دانشگاهی و تجاری را گرد هم می آورد تا نوآوری ها، پیشرفت های علمی و کاربرد های عملی حوزه های مختلف برنامه مارس (یادگیری ماشین، اتوماسیون، رباتیک و فضا) را مورد بررسی قرار دهند.