آنتونی رابینز - بزرگترین سخنران انگیزشی دنیا مطالعه مقاله

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

اخبار آمازون

رکورد شکنی فروش آمازون در سه ماه اول 2021

رکورد شکنی فروش آمازون در سه ماه اول 2021 و به دلیل شیوع ویروس کرونا، حتی دور از انتظار خود آمازون بود. اما به خاطر تغییر الگوی زندگی مردم و افزایش خریدهای آنلاین، این رکورد شکنی رخ داد.

به تعویق افتادن روز پرایم آمازون به دلیل شیوع کرونا در کانادا

امسال در پی شیوع گسترده کرونا ، برگزاری رویداد سالانه روز پرایم آمازون کانادا در مراکز آمازون در منطقه پیل انتاریو برای حفظ سلامتی کارکنان و مشتریان لغو شده است.

استخدام 75 هزار نفر در آمازون - پرداخت حقوق بیشتر به افراد واکسینه شده

آمازون 75 هزار نفر نیروی جدید استخدام می‌ کند و برای کسانی که واکسن کرونا را دریافت کرده باشند، حقوق و مزایای بیشتری قائل می شود. شرکت آمازون سلامت کارکنان را جزء اولویت های کاری خود می داند.

خرید استودیو MGM توسط آمازون به قیمت 8.5 میلیارد دلار

آمازون روز چهارشنبه اظهار داشت که استودیوهای MGM را به مبلغ 8.5 میلیارد دلار خواهد خرید و این کار را به جسورانه ترین حرکت خود در صنعت سرگرمی و بلندپروازی های استریم آن، تبدیل خواهد کرد.

پرداخت هزینه با اسکن کف دست در آمازون رونمایی شد

پرداخت هزینه با اسکن کف دست در آمازون یکی دیگر از رونمایی های این فروشگاه جهانی است که در این شرایط علاقه مندان زیادی دارد. در این خبر به توضیح جزئیات آن پرداخته ایم.  

آکادمی آمازون - معرفی برنامه مهارت آموزی برای کارمندان آمازون

برنامه مهارت آموزی آکادمی فنی آمازون با کارمندان علاقه مند به مهندسی نرم افزار سر و کار دارد. مدیر این برنامه معتقد است که آموزش، رمز موفقیت در بلندمدت است.

ابزار تشخیص کرونا سرویس AWS آمازون

شرکت سرویس های وب آمازون ( AWS ) تصمیم به اختصاص 12 میلیون دلار در سال 2021 به برنامه توسعه تشخیص دهی ابری ( cloud ) برای مبارزه با کووید 19 گرفته است.

کمک مالی آمازون - اهدای 1.75 میلیون دلار برای ساخت دبیرستان جدید

آمازون برای ساخت دبیرستان جدید STEAM ( علوم ، فناوری ، مهندسی ، هنر و ریاضی ) در بخش اونونداگا، نیویورک، 1.75 میلیون دلار اهدا کرد.

شرکت آمازون آمریکا - توسعه شعب آمازون در منطقه شارلت

شرکت آمازون آمریکا با راه‌ اندازی 3 مرکز دیگر در حال‌ توسعه خود در منطقه شارلت ( Charlotte ) می‌باشد. در این خبر به جزئیات بیشتر این موضوع و توسعه آن پرداخته ایم.

آمازون نخستین پروژه انرژی تجدید پذیر در سنگاپور را معرفی کرد

پنجمین پروژه انرژی تجدیدپذیر ( Renewable energy ) آمازون در مقیاس سود رسانی در ناحیه آسیا و اقیانوسیه، بخشی از تعهد آمازون برای سرمایه گذاری بر روی پروژه های انرژی بادی و خورشیدی در سراسر جهان است.

واکسن کرونا و ارائه خدمات تزریق در انبارهای آمازون

واکسن کرونا و خدمات تزریق آن در انبارهای آمازون در حال آغاز شدن است. برخی از کارگران انبار آمازون به زودی علیه ویروس کرونا 2019 (CoViD-19) در محل کار خود واکسینه می‌شوند.

قابلیت دستگاه های آمازون و الکسا جهت کمک به خانواده بیماران

دستگاه های آمازون و الکسا به خانواده ‌ها کمک می کنند تا از عزیزانشان مراقبت کنند. در واقع قابلیت های این دستگاه ها آن چنان  زیاد است که در جنبه های مختلف زندگی می تواند موثر واقع شده و کمک کننده باشد.