ما در هر سال به طور متوسط 55 روز را به خاطر به تعویق انداختن کارها، از دست میدهیم ! دلیل آن چیست ؟ مشاهده و دانلود ویدئو

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

اخبار آمازون

پایان کار سرویس الکسا Alexa پس از 25 سال فعالیت

پایان کار سرویس الکسا Alexa . آمازون از تعطیلی ابزار رتبه بندی وب سایت خود، Alexa.com ، که در طی 25 سال گذشته فعال بوده است، خبر داد. این سرویس که در قبال جستجوهای سئو و ابزارهای آنالیز، حق اشتراک دریافت می کرد، از سال آینده ارائه آمار وب ‌سایت‌ ها و رتبه ‌بندی آن ‌ها را متوقف خواهد کرد.

رنگ سال 2022 اعلام شد - رنگ انتخابی پنتون برای سال جدید

رنگ سال 2022 اعلام شد. پنتون، مرجع جهانی رنگ و ارائه ‌دهنده رنگ‌ های حرفه ‌ای، طیف آبی جدیدی به نام PANTONE 17-3938 Very Peri را که نوعی رنگ آبی پررنگ با ته ‌رنگ بنفش- قرمز است، به ‌عنوان انتخاب رنگ سال پنتون برای سال 2022 معرفی کرده است. رنگ سال گذشته خاکستری خنثی بود.

حراج جمعه سیاه تا دوشنبه مجازی و رکورد شکنی خریداران آمازون

پر فروش ترین های جمعه سیاه و دوشنبه مجازی آمازون ، این حراج ، بزرگترین حراج آمازون در آستانه فصل خرید تعطیلات تا به اکنون بوده است. لوازم منزل، اسباب بازی و پوشاک، جزء دسته های پرفروش حراج " از جمعه سیاه تا دوشنبه مجازی " بودند.

فرآیند بسته بندی محصولات شرکت آمازون و شغل های تاثیرگذار

فرآیند بسته بندی محصولات شرکت آمازون ، یکی از مراحل مهم چرخه کاری این فروشگاه جهانی و آنلاین است که بی شک مشاغل و اقدامات متفاوتی را شامل می شود. در این خبر به بررسی شغل های تاثیرگذار در این فرآیند پرداخته ایم.

سیستم تحویل فوری آمازون و ایجاد مشاغل جدید

خدمات تحویل سریع آمازون مشاغلی با کیفیت بالا ایجاد می کند که دارای برنامه های کاری انعطاف پذیر هستند و به کارمندان اجازه می دهد تا بتوانند بین کار و زندگی شخصی خود تعادل ایجاد کنند.

اعطای وام تا سقف 100 هزار دلار برای فروشندگان آمازون

مشارکت جدید آمازون با Lendistry گزینه‌های تامین مالی تجاری سیستم اعطای وام آمازون برای فروشندگان را رونق می‌دهد چنانچه طبق این برنامه، وام‌ هایی تا سقف 100000 دلار برای کمک به تامین مالی نیازهای تجاری مانند گسترش موجودی، ایجاد برند و جذب مشتری ارائه خواهد شد.

معرفی اسپیکر هوشمند اکو استودیو توسط آمازون و بیلی آیلیش

از این پس طرفداران بیلی آیلیش می توانند غرق گوش دادن به آلبوم تحسین شده توسط منتقدان، " Happier Than Ever" شوند زیرا نسخه جدید اکو استودیو، همراه با شش ماه اشتراک نامحدود Amazon Music Unlimited ارائه شده است.

اهدای تسهیلات به مناطق آسیب دیده از طوفان آیدا توسط آمازون

آمازون به کمک مرکز (امدادرسانی بلایای طبیعی) Disaster Relief ، یعنی تأسیسات اضطراری ای که در آن آمازون بیش از 500000 اقلام امدادی و پشتیبانی لجستیکی را تدارک دیده است، به امداد طوفان زده ها شتافت.

آغاز ثبت نام کنفرانس Accelerate برای فروشندگان آمازون

آمازون از Accelerate به عنوان یک رویداد مجازی رایگان برای کمک به فروشندگان همکار برای توسعه تجارت و برند خود و همکاری با آمازون نام برد.

به مرکز هوایی آمازون خوش آمدید

بهره برداری از این مرکز هوایی آمازون ، در فرودگاه بین المللی سینسیناتی شمال کنتاکی آغاز می شود. در سال 2019 ، آمازون در Amazon Air Hub ، تأسیساتی به مساحت 800000 فوت مربع برای پشتیبانی از شبکه رو به رشد حمل و نقل هوایی خود بنا کرد.

نسل آینده خودرو های مسابقه - آمازون وب سرویس و فرمول یک

فرمول یک خودرویی را طراحی کرده است که با بهره گیری از ابر محاسباتی AWS ، باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود و این نسل آینده خودرو های مسابقه است.

ایجاد کسب و کار میلیون دلاری برای نوجوانان در آمازون

نوجوانان دارای کسب و کار می توانند با ارائه محصولات جدید و خلاقانه خود، از طریق آمازون به میلیون ها مشتری دست پیدا کنند.آیا شما هم می خواهید یک کارآفرین شوید؟ پس مانند یک نوجوان شروع به ایده پردازی کنید.