فروش کتاب در آمازون مطالعه مقاله

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

اخبار آمازون

سریال ارباب حلقه ها در آمازون پرایم

هر آنچه که باید درباره ارباب حلقه ها : حلقه های قدرت بدانید. ارباب حلقه ها : حلقه های قدرت برای اولین بار در 2 سپتامبر اکران می شود. در این خبر جدیدترین تریلر، زمانبندی اکران و همه اطلاعات جدید را درباره این مجموعه به شما ارائه می کنیم.

تحویل کالا با پهپاد در آمازون

سیستم تحویل کالا با پهپاد در آمازون به تحویل سریعتر کالاها به مشتریان کمک می کند که قابلیت افزایش سطح کلی امنیت و کارایی در شبکه حمل و نقل را دارد.

سرمایه گذاری آمازون در شرکت های هیدروژن سبز

آمازون به تازگی گزارش پایداری سالیانه خود را به انتشار رسانده است. با مطالعه آن می توانید دریابید که جدیدترین سرمایه گذاری های « بودجه تعهد اقلیمی » برای هیدروژن سبز چگونه سبب کاهش انتشار جهانی کربن از وسایل حمل و نقل سنگین و صنایعی مثل تولید فولاد شده است.

کیف پول آمازون راهکار مدیریت ساده پول در آینده

کیف پول فروشنده آمازون به فروشندگان امکان کنترل بیشتر میزان و زمان تبدیل بودجه را می دهد. اکنون برای فروشندگان مدیریت پولشان در آمازون ساده تر است. در این خبر با معرفی و ویژگی های کیف پول فروشنده آمازون در خدمت شما هستیم.

پیشرفت هر روزه آمازون ، تعهد به مشتریان

ما هر روز در آمازون از خود می پرسیم: « چگونه می توانیم این محصول، این خدمات یا این تجربه را برای مشتریانمان بهتر کنیم؟ » ما همواره به دنبال راه هایی برای به چالش کشیدن خودمان و بهبود نحوه ارائه خدمات، پشتیبانی از کارکنان و تسریع در روند نوآوری هستیم. این طرز فکر ریشه در فرهنگ ما دارد، بنابراین هر روز به دنبال پیشرفت و تعهد بیشتر نسبت به پایداری هستیم.

آمازون شهریه کالج کارکنان را پرداخت می کند

آمازون شهریه کامل کالج را برای کارکنان خط مقدم پرداخت می کند. بیش از 750000 کارمند عملیاتی در آمریکا مجاز به دریافت کمک هزینه کامل شهریه کالج هستند، که شامل هزینه کلاس ها، کتابها و شهریه ها است.

سالگرد تاسیس آمازون - آمازون 28 ساله شد

آمازون 28 ساله شد . وقتی آمازون در 5 جولای 1994 به عنوان وبسایتی برای فروش کتاب تاسیس شد،  موسس آن جف بزوس به رشد گسترده این شرکت و تسلط بر بازرگانی الکترونیک می اندیشید. او از همان ابتدا می دانست که می خواهد آمازون فروشگاهی برای فروش همه چیز باشد.

مدیر عامل آمازون و صحبت از ارز دیجیتال و NFT ها

نظر اندی جسی در مورد ارز دیجیتال و NFT محوریت این خبر است. اینکه موسس و مدیر عامل آمازون در این زمینه چه نظرات و تصمیماتی دارند، می تواند آینده آمازون را تحت الشعاع قرار دهد.

اولین نیروگاه خورشیدی آمازون در آفریقای جنوبی

اولین نیروگاه خورشیدی آمازون در آفریقای جنوبی . نیروگاه خورشیدی آمازون در آفریقای جنوبی انرژی پاک و تجدیدپذیر را برای مراکز داده AWS تامین کرده و فرصت های اقتصادی را برای زنان و کسب و کارهای محلی به وجود می آورد. نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی جدید آمازون در کیپ شمالی، بزرگترین استان کشور آفریقای جنوبی، راه اندازی شده است.

آمازون در حال کشف یادگیری ماشین ، روباتیک ، فضا

re:MARS آمازون برگشته است. این رویداد برخی از برجسته ترین رهبران علمی، دانشگاهی و تجاری را گرد هم می آورد تا نوآوری ها، پیشرفت های علمی و کاربرد های عملی حوزه های مختلف برنامه مارس (یادگیری ماشین، اتوماسیون، رباتیک و فضا) را مورد بررسی قرار دهند.

تضمین سلامت خانواده و رویکرد دیجیتال آمازون

آمازون به والدین کمک می کند تا از فرزندانشان در اینترنت مراقبت کنند و در عین حال به کمک خدمات و دستگاه های آمازون، به آن ها امکان جستجو، کشف و بازی بدهند. ما عمیقا به سلامت و امنیت دیجیتال کودکان اهمیت می دهیم. به همین دلیل آمازون متعهد به توسعه محصولات و خدماتی شده است که به والدین و سرپرستان کمک می کنند تا خانواده خود را در چشم انداز دیجیتالی همیشه در تغییر، به درستی راهنمایی کنند.

گسترش خدمات درمانی آمازون با توجه به تقاضای زیاد

خدمات درمانی حضوری در سال 2022 به 20 شهر جدید گسترش پیدا می کند و گزینه های بیشتری را در اختیار مشتریان خدمات درمانی آمازون قرار می دهد. خدمات درمانی آمازون در سپتامبر 2019 راه اندازی شد تا خدمات درمانی بیمار محور را در هر زمان و مکانی که مشتریان به آن نیاز دارند، به آن ها ارائه دهد.