تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

اخبار آمازون

تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل

تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل محوریت این خبر است. آمازون متعهد به کاهش انتشار کربن ناوگان حمل و نقل خود است و بیش از 15000 وانت تحویل برقی سفارشی در سراسر ایالات متحده راه ‌اندازی کرده است.

برای روز پرایم آمازون 2024 در 16 و 17 جولای آماده شوید

برای روز پرایم آمازون 2024 در 16 و 17 جولای آماده شوید. دهمین رویداد روز پرایم آمازون در 16 جولای ساعت 12:01 بامداد آغاز می‌شود و تا 17 جولای ادامه دارد. اعضای پرایم به صورت انحصاری به میلیون‌ها معامله فوق‌العاده روی برندهایی مانند Clinique ، Allbirds و Kiehl’s دسترسی خواهند داشت.

پروژه کویپر - ابتکار آمازون برای اینترنت ماهواره‌ ای جهانی

پروژه کویپر آمازون یک طرح بلند پروازانه برای ارائه دسترسی سریع و مقرون‌به‌صرفه به پهنای باند اینترنتی به جوامع کمتر خدمات‌رسانی شده در سراسر جهان است. این پروژه قصد دارد با استقرار هزاران ماهواره در مدار پایین زمین (LEO) که به شبکه‌ای جهانی از آنتن‌ها، فیبرها و نقاط اتصال اینترنتی روی زمین متصل هستند، این هدف را محقق سازد. با طراحی اولیه‌ای شامل 3236 ماهواره، پروژه کویپر به دنبال پر کردن شکاف‌های پوشش اینترنتی و فراهم کردن دسترسی قابل اعتماد به پهنای باند برای مدارس، بیمارستان‌ها، کسب‌وکارها، نهادهای دولتی و دیگر مشتریان در نقاطی از جهان است که از اتصالات مطمئن بی‌بهره‌اند.

طوفان ایدالیا و اقدامات آمازون برای کارکنان ، جوامع و مشتریان

در پی رسیدن طوفان ایدالیا به فلوریدا آمریکا، آمازون آمادگی‌های لازم را برای حفظ ایمنی کارکنان، اطلاع‌رسانی به مشتریان در مورد تأخیرهای احتمالی در تحویل مرسولات و کمک به جوامع تحت تأثیر طوفان انجام داده است. آمازون از تیم‌های خدمات وب آمازون (AWS) و سازمان‌های محلی برای همکاری در ارتقاء توانایی‌ها و کمک به جوامع متضرر استفاده می‌کند.

برنامه های آموزش رایگان AWS و حرفه رایانش ابری

سرویس AWS آمازون متعهد است تا سال 2025 به 29 میلیون نفر در سراسر جهان آموزش مهارت های رایانش ابری رایگان ارائه دهد. برای شروع از برنامه ها و اطلاعات رایگان آموزش مهارت های ابری طراحی شده توسط AWS آمازون با ما همراه باشید.

تخفیف Lightning Deals آمازون چیست و چگونه آنها را پیدا کنیم ؟

تخفیفات لایتنینگ آمازون یا Lightning Deals ، تخفیف های محدود زمانی بر روی محصولات متنوع هستند که می ‌توانند قابل توجه باشند. این تخفیفات در طول سال، به ویژه در روز پرایم آمازون، جذابیت دارند. برای دستیابی به این تخفیفات، کاربران می ‌توانند از بخش تخفیفات روزانه آمازون استفاده کنند و تخفیفات فعلی را در این بخش مشاهده کنند.

آمازون از هوش مصنوعی برای بهبود روند ارسال محصولات استفاده می کند

آمازون با بهره‌ گیری از هوش مصنوعی و تشخیص محصولات معیوب پیش از ارسال محصولات، این روند را آسان تر می‌ کند. تیمی از محققان در فناوری تأمین آمازون در آلمان، با توسعه قابلیت‌ های پیشرفته هوش مصنوعی، قادر به تشخیص محصولات معیوب قبل از ارسال آنها می ‌شوند. تصاویر مرجع به مدل یادگیری ماشین داده می ‌شوند تا به آن آموزش داده شود که چگونه محصول معیوب را با محصول معمولی مقایسه کند. این رویکرد باعث افزایش توانایی تشخیص آسیب و بهبود عملکرد سیستم می ‌شود.

اقدامات آمازون علیه نظرات جعلی محصولات

آمازون اقدامات جدید خود را در برابر فروشندگان نقد و نظرات جعلی آغاز می ‌کند، آمازون به منظور جلوگیری از دیده شدن نقدهای جعلی توسط مشتری، منابع قابل توجهی را سرمایه‌ گذاری کرده است. آمازون به دنبال متهمانی است که تلاش می‌ کنند با ارتباط با فروشندگان نقد و نظرات جعلی مشتریان آمازون را گمراه کنند و به فروش آمازون با استفاده از نقدهای جعلی آسیب بزنند. 

خرید در Prime Day آمازون بدون عضویت پرایم

پرایم دی prime Day جشنی برای اعضای ماست که به عنوان یک رویداد انحصاری برای آنها برگزار می شود. خبر خوب آن است که می توانید به راحتی به پرایم بپیوندید و این کار برای شما مزایای زیادی را نیز به همراه دارد.

چگونه IMDb بخشی از آمازون شد - صحبت های کول نیدهام

من مدیر اجرایی IMDb هستم. به هر کسی که تازه استخدام می شود این را می گویم موسس و مدیر اجرایی شرکت، کول نیدهام، داستان اولیه IMDb را با ما به اشتراک گذاشته و اشاره می کند که این شرکت چگونه 25 سال پیش به یکی از اولین اموال آمازون تبدیل شد.

سرویس جدید تحویل کالا آمازون - تحویل در پارکینگ

سرویس جدید تحویل کالا آمازون ، تحویل در پارکینگ. با کمک تحویل داخل پارکینگ Amazon Key می توانید بسته ها و خوار و بار  منزل را به صورت امن در داخل پارکینگ خود دریافت کنید. در اینجا اطلاعات بیشتری درباره این گزینه تحویل و نحوه کار آن به شما خواهیم داد.

نقش آمازون در رشد اقتصاد کانادا

تاثیر اقتصادی آمازون در کانادا. از طریق ابتکار، سرمایه گذاری و کارآفرینی، آمازون به تحول در پتانسیل اقتصادی جوامع کمک می کند. از سال 2010، آمازون سرمایه گذاری های مستقیمی در فعالیت های کانادایی داشته و بیش از 25 میلیارد دلار (CDN) هزینه کرده است. این فعالیت ها شامل سرمایه گذاری (مثلا مراکز توزیع و مراکز داده) و هزینه های اجرایی (مثل کارآفرینی در کانادا) بود.