مدیر عامل آمازون و صحبت از ارز دیجیتال و NFT ها مطالعه خبر

تخفیف های ویژه نوروزی سال 1401
تا 50 درصد تخفیف روی دوره های آموزشی

اخبار آمازون

مدیر عامل آمازون و صحبت از ارز دیجیتال و NFT ها

نظر اندی جسی در مورد ارز دیجیتال و NFT محوریت این خبر است. اینکه موسس و مدیر عامل آمازون در این زمینه چه نظرات و تصمیماتی دارند، می تواند آینده آمازون را تحت الشعاع قرار دهد.

اولین نیروگاه خورشیدی آمازون در آفریقای جنوبی

اولین نیروگاه خورشیدی آمازون در آفریقای جنوبی . نیروگاه خورشیدی آمازون در آفریقای جنوبی انرژی پاک و تجدیدپذیر را برای مراکز داده AWS تامین کرده و فرصت های اقتصادی را برای زنان و کسب و کارهای محلی به وجود می آورد. نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی جدید آمازون در کیپ شمالی، بزرگترین استان کشور آفریقای جنوبی، راه اندازی شده است.

آمازون در حال کشف یادگیری ماشین ، روباتیک ، فضا

re:MARS آمازون برگشته است. این رویداد برخی از برجسته ترین رهبران علمی، دانشگاهی و تجاری را گرد هم می آورد تا نوآوری ها، پیشرفت های علمی و کاربرد های عملی حوزه های مختلف برنامه مارس (یادگیری ماشین، اتوماسیون، رباتیک و فضا) را مورد بررسی قرار دهند.

تضمین سلامت خانواده و رویکرد دیجیتال آمازون

آمازون به والدین کمک می کند تا از فرزندانشان در اینترنت مراقبت کنند و در عین حال به کمک خدمات و دستگاه های آمازون، به آن ها امکان جستجو، کشف و بازی بدهند. ما عمیقا به سلامت و امنیت دیجیتال کودکان اهمیت می دهیم. به همین دلیل آمازون متعهد به توسعه محصولات و خدماتی شده است که به والدین و سرپرستان کمک می کنند تا خانواده خود را در چشم انداز دیجیتالی همیشه در تغییر، به درستی راهنمایی کنند.

گسترش خدمات درمانی آمازون با توجه به تقاضای زیاد

خدمات درمانی حضوری در سال 2022 به 20 شهر جدید گسترش پیدا می کند و گزینه های بیشتری را در اختیار مشتریان خدمات درمانی آمازون قرار می دهد. خدمات درمانی آمازون در سپتامبر 2019 راه اندازی شد تا خدمات درمانی بیمار محور را در هر زمان و مکانی که مشتریان به آن نیاز دارند، به آن ها ارائه دهد.

الکسا چطور می تواند به فضانوردان ناسا کمک کند ؟

جاستین نیکولاس ، طراح ارشد تجربه کاربری ، سه سال را صرف کرده است تا دریابد الکسا چگونه می تواند به فضانوردان ناسا در مأموریت آتی آن ها به ماه کمک کند. برخی ممکن است بگویند اگر قرار است سرنوشت الکسا در فضا باشد ، سرنوشت جاستین نیکولاس هم با کمک کردن به این پروژه گره خورده است.

اکانت تیک تاک آمازون پرایم ، با بیش از 9 میلیون فالوور

اکانت تیک تاک آمازون پرایم چیست ؟ به سری شغل های واقعی در آمازون که در آن، کارکنان بعضی از شغل های بسیار جالب شرکت را به شما نشان می دهیم، خوش آمدید. در این خبر با کین دیپ، استراتژیستی که به راه اندازی اکانت تیک تاک پرایم ویدئو کمک کرد، آشنا می شوید.

امکان مرجوع رایگان محصولات در آمازون

آمازون امکان مرجوع رایگان محصول، بدون نیاز به جعبه، نوار یا برچسب را فراهم می کند. آمازون با هزاران گزینه تحویل رایگان برای میلیون ها آیتم و کالا، مرجوع کردن را آسان تر می کند تا از این طریق برای مشتریان تجربه یک خرید راحت و بدون نگرانی را فراهم کند و به دنبال آن بر تعداد مشتریان خود افزوده و دامنه فعالیت های خود را با کیفیت بیشتر، گسترش دهد.

الکسا دستیار صوتی آمازون به ماه می رود

الکسا ، مرا به ماه ببر ! آمازون و لاکهید مارتین الکسا را به عنوان بخشی از پروژه Callisto ، که نمایشی از فناوری در ماموریت آتی Artemis I ناسا است، به فضا می فرستند.

رنگ سال 2022 اعلام شد - رنگ انتخابی پنتون برای سال جدید

رنگ سال 2022 اعلام شد. پنتون، مرجع جهانی رنگ و ارائه ‌دهنده رنگ‌ های حرفه ‌ای، طیف آبی جدیدی به نام PANTONE 17-3938 Very Peri را که نوعی رنگ آبی پررنگ با ته ‌رنگ بنفش- قرمز است، به ‌عنوان انتخاب رنگ سال پنتون برای سال 2022 معرفی کرده است. رنگ سال گذشته خاکستری خنثی بود.

پایان کار سرویس الکسا Alexa پس از 25 سال فعالیت

پایان کار سرویس الکسا Alexa . آمازون از تعطیلی ابزار رتبه بندی وب سایت خود، Alexa.com ، که در طی 25 سال گذشته فعال بوده است، خبر داد. این سرویس که در قبال جستجوهای سئو و ابزارهای آنالیز، حق اشتراک دریافت می کرد، از سال آینده ارائه آمار وب ‌سایت‌ ها و رتبه ‌بندی آن ‌ها را متوقف خواهد کرد.

حراج جمعه سیاه تا دوشنبه مجازی و رکورد شکنی خریداران آمازون

پر فروش ترین های جمعه سیاه و دوشنبه مجازی آمازون ، این حراج ، بزرگترین حراج آمازون در آستانه فصل خرید تعطیلات تا به اکنون بوده است. لوازم منزل، اسباب بازی و پوشاک، جزء دسته های پرفروش حراج " از جمعه سیاه تا دوشنبه مجازی " بودند.