سختی شبکه بیتکوین چیست ؟ اهمیت وجود سختی شبکه مطالعه مقاله

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

اخبار آمازون

ایجاد کسب و کار میلیون دلاری برای نوجوانان در آمازون

نوجوانان دارای کسب و کار می توانند با ارائه محصولات جدید و خلاقانه خود، از طریق آمازون به میلیون ها مشتری دست پیدا کنند.آیا شما هم می خواهید یک کارآفرین شوید؟ پس مانند یک نوجوان شروع به ایده پردازی کنید.

پرفروش ترین محصولات آمازون - سال 2020

پرفروش ترین محصولات 2020 آمازون در دسته بندی های مختلف و متنوع، در این خبر برای شما ارائه شده است. اطلاع از آنها می تواند هم برای خریداران و هم فروشندگان این وبسایت فروشگاهی جهانی جذاب و مفید باشد.

به مرکز هوایی آمازون خوش آمدید

بهره برداری از این مرکز هوایی آمازون ، در فرودگاه بین المللی سینسیناتی شمال کنتاکی آغاز می شود. در سال 2019 ، آمازون در Amazon Air Hub ، تأسیساتی به مساحت 800000 فوت مربع برای پشتیبانی از شبکه رو به رشد حمل و نقل هوایی خود بنا کرد.

نسل آینده خودرو های مسابقه - آمازون وب سرویس و فرمول یک

فرمول یک خودرویی را طراحی کرده است که با بهره گیری از ابر محاسباتی AWS ، باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود و این نسل آینده خودرو های مسابقه است.

آمازون وب سرویس و کاهش کربن در آسیا و اقیانوسیه

گزارش جدیدی که توسط گروه تحقیقاتی 451 که بخشی از شرکت S&P Global Market Intelligence به شمار می رود، منتشر شده است نشان می دهد که رایانش ابری پنج برابر بیشتر از پایگاه های داده درون سازمانی در مناطق آسیا و اقیانوسیه کارآمد است.

شرکت آمازون و تعهد آن برای حفظ محیط زیست

گزارش اخیر شرکت آمازون در خصوص حفظ محیط زیست، حاکی از جزئیات عزم راسخ این شرکت برای پاکسازی هوا از گاز کربن در جهت حفاظت از محیط زیست و کره زمین می باشد.

مزایای آمازون به کارمندان خود برای تردد با دوچرخه

آمازون قصد دارد برای آن دسته از افرادی که در ایالات متحده به صورت مکرر در تردد هستند مزایای جدیدی در نظر بگیرد که شامل هزینه های نگهداری و اجاره دوچرخه و ... می شود که در واقع اعطای مزایای جدید آمازون به کارمندانی است که با دوچرخه به محل کار تردد می کنند.

رکورد شکنی فیلم The Tomorrow War در پخش مستقیم از آمازون

کریس پرت از رکورد شکنی فیلمش ، The Tomorrow War ، در طی 48 ساعت پخش مستقیم از آمازون پرایم ویدئو، ابراز خوشحالی کرد. این فیلم و پخش آن از آمازون، آن را به یکی از پر بازدیدترین فیلم ها تبدیل کرد.

سرمایه گذاری آمازون روی شرکت آیون انرژی در راستای کاهش کربن

شرکت آمازون در راستای حمایت از اقتصاد کاهش کربن، روی شرکت آیون انرژی ( Ion energy ) سرمایه گذاری کرد. این کار در جهت حفاظت از محیط زیست، به صفر رساندن تولید کربن و استفاده از انرژی پاک، می باشد.

آمازون هیلو Amazon Halo چیست - معرفی قابلیت جدید آن

آمازون هیلو ( Amazon Halo ) ترکیبی از یک مچ بندی نوآورانه و شیک با مجموعه ای از ابزار های سلامتی مجهز به هوش مصنوعی است که به مشتریان در بهبود سلامت فردی آنها کمک میکند.

رقابت ریچارد برانسون و جف بزوس برای سفر به فضا

ریچارد برانسون در رقابتی تنگاتنگ با رقیب خود جف بزوس، در 11 جولای به مدت 9 روز به فضا سفر خواهد کرد. در این خبر رقابت فضایی ریچارد برانسون و جف بزوس برای سفر به فضا را بررسی کردیم.

فروشگاه آمازون در لهستان افتتاح شد

در ماه گذشته فروشگاه آمازون در لهستان شروع به کار کرده است. بزرگترین افتتاحیه این شرکت با حضور بیش از هفتاد هزار فروشنده از کشورهای اقصی نقاط جهان رقم خورد. اکنون شرکت آمازون به جز سوئیس و روسیه، در تمامی 10 کشور برتر اروپا (از نظر قدرت اقتصادی) فعالیت دارد.