فروش طرح سلامت و خدمات بهداشتی آمازون آغاز شد مطالعه خبر

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

اخبار آمازون

خرید این محصولات از آمازون اشتباه است

خرید تعدادی محصولات از آمازون اشتباه است و بهتر است با تحلیل بیشتر، پیشنهادهای دیگر بررسی شود. در این خبر 10 محصولی که برای خرید از آمازون پیشنهاد نمی شود، معرفی شده است.

فروش طرح سلامت و خدمات بهداشتی آمازون آغاز شد

آمازون اعلام کرد که در روز چهارشنبه پیشنهاد خود ، مبنی بر طرح خدمات بهداشتی را به سایر شرکت ها ارائه خواهد کرد؛ گامی رو به جلو برای تحقق بخشیدن به هدف این غول بزرگ فناوری جهت ایفای نقش هرچه بیشتر در این زمینه‌.

امکان سفارش مشتریان آمازون امارات ، از آمازون انگلیس فراهم شد

مشتریان آمازون امارات این امکان را دارند که محصولات مورد نظر خود را از آمازون انگلیس سفارش داده و تحویل بگیرند. این قابلیت برای مشتریان امارات قابل توجه بوده است.

فروشگاه بدون صندوقدار آمازون در انگلیس راه اندازی شد

آمازون اولین فروشگاه بدون صندوقدار خود را در انگلیس راه‌اندازی کرد. همچنین آمازون هند سرویس تحویل غذای آمازون را به 62 نقطه‌ی پستی در بنگالورو گسترش داد ، خریدهای مشتریان چند لحظه بعد در یک رسید مجازی که به حساب‌های آمازون آن‌ها لینک شده است، ظاهر می‌شوند.  

خرید PS5 از آمازون - تامین 46 هزار کنسول ps5 در آمازون

در تازه‌ترین شنیده‌ها درباره کنسول PS5 گفته شده آمازون قرار است بین ساعت 9 تا 11 صبح روز پنجشنبه (محدوده زمانی شرق)، موجودی کنسول PS5 را مجددا پر کند. این اخبار برای میلیون ها گیمر که منتظر خرید ps5 از آمازون هستند ، میباشد .

والمارت یا آمازون - بهترین پلتفرم برای خرید آنلاین محصولات

والمارت یا آمازون برای یک خرید بهتر مناسب هستند؟ در این خبر مقایسه ای بین این دو پلتفرم مطرح و مسیر رشد آنها انجام شده و آمار و ارقام جالب توجهی ارائه شده است.

افزایش حمل و نقل در آمازون - تلاش برای دو برابر شدن ناوگان تحویل

گفته می شود آمازون امیدوار است با سرمایه گذاری در شرکت های حمل و نقل کوچکتر که به طور انحصاری در خدمت غول تجارت الکترونیک هستند، ناوگان تحویل خود را دو برابر کند.

سرویس ابری آمازون و افتتاح اولین مرکز آمازون در یونان

سرویس ابری آمازون و افتتاح اولین مرکز آمازون در یونان، یکی دیگر از اقدامات و سرمایه گذاری های آمازون بوده که در این خبر به بیان جزئیات و دلایل این اقدام پرداخته شده است.

سرمایه گذاری بیش از 5.8 میلیارد یورو آمازون در ایتالیا

آمازون در ایتالیا سرمایه گذاری و اقداماتی جهت پیشرفت در زمینه های مختلف از جمله تهیه و توزیع کالا و مراکز اجرایی انجام داده است که در این خبر به بررسی و معرفی جزئیات آن پرداخته ایم.

خرید 11 فروند هواپیما در آمازون - افزایش مشتری در آمازون

افزایش مشتری در آمازون و خریداری 11 فروند هواپیما در آمازون از جمله خبرهایی است که نشان از گسترش آمازون در عرصه های مختلف از جمله ناوگان هوایی دارد.  

سرویس استریم بازی آمازون به نام لونا رونمایی شد

سرویس استریم بازی آمازون به نام لونا یکی از فعالیت های آمازون برای ورود به عرصه بازی است که شگفتی های خود را دارد. در این خبر، معرفی این سرویس جذاب با توضیحات کامل ارائه شده است.

آمازون و بازاریابی دیجیتال - رشد روند تبلیغات در آمازون

تبلیغات در آمازون یکی از مسیرهای رو به رشد این وبسایت بزرگ است که از پیشرفت های زیادی هم برخوردار شده است و این وبسایت را در رتبه های ارزشمندی نسبت به سایر پلتفرم ها قرار داده است به خصوص در دوران شیوع ویروس کرونا.