موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

ایده های افزایش درآمد

توضیحات کوتاه :
کارنگی یکی از بزرگ‌ترین کارآفرینان تاریخ و در حقیقت ثروتمندترین فرد در تمام ادوار می‌باشد. به اعتقاد ایشان، ما باید تنها یک شرکت داشته باشیم که به شدت روی یک کار به طور تخصصی متمرکز شده باشد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 3.3k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
ایده های افزایش درآمد

 

خلاصه ای از مقاله

خیلی از افراد مثل نابغه‌های اقتصادی در دنیا، کارآفرینان بزرگ، نویسندگان بزرگ یا کسانی که بیزینس‌های بزرگی دارند همیشه گفته‌اند که ما نباید تمام تخم‌مرغ‌های خود را درون یک سبد قرار بدهیم. از طرفی یک عده دیگر معتقد هستند که اگر شما چند روش کسب درآمد داشته باشید، می‌توانید خیلی مطمئن‌تر گام بردارید. بدین روش که اگر یکی از آنها کنسل شد، چندین روش دیگر موجود است. پس بیزینس شما نابود نمی‌شود. از طرف دیگر کسانی که مخالف این طرز فکر هستند، همیشه اعتقاد دارند که اگر شما در کاری متخصص نباشید یا شرکت شما در یک زمینه متخصص نباشد، طبیعتا نمی‌توانید برای محصول یا سرویس خود قیمت بالایی تعیین نمایید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

رسیدن به استقلال مالی در زندگی

به نظر شما در طول زندگی برای رسیدن به استقلال مالی، ما باید چند منبع درآمد داشته باشیم یا تنها یک منبع؟ همانطور که می دانید خیلی از افراد مثل نابغه‌های اقتصادی در دنیا، کارآفرینان بزرگ، نویسندگان بزرگ یا کسانی که بیزینس‌های بزرگی دارند همیشه گفته‌اند که ما نباید تمام تخم‌مرغ‌های خود را درون یک سبد قرار بدهیم. از طرفی یک عده دیگر معتقد هستند که اگر شما چند روش کسب درآمد داشته باشید، می‌توانید خیلی مطمئن‌تر گام بردارید. بدین روش که اگر یکی از آنها کنسل شد، چندین روش دیگر موجود است. پس بیزینس شما نابود نمی‌شود. از طرف دیگر کسانی که مخالف این طرز فکر هستند، همیشه اعتقاد دارند که اگر شما در کاری متخصص نباشید یا شرکت شما در یک زمینه متخصص نباشد، طبیعتا نمی‌توانید برای محصول یا سرویس خود قیمت بالایی تعیین نمایید. در نتیجه کسب‌وکار شما نمی‌تواند به خوبی بزرگ‌ شده و پیشرفتی داشته باشد. 

چگونه مثل یک کارآفرین فکر کنیم؟

شما به عنوان یک کارآفرین می‌توانید صاحب شرکتی باشید که در طول یک ماه برای شما هزاران دلار درآمدزایی دارد و در عین حال نیز می‌توانید چندین شرکت مختلف داشته باشید که هر کدام از آنها بتواند به صورت ماهانه هزار دلار به شما بدهد. در هر دو حالت درآمد شما به یک میزان است اما این انتخاب شماست که یک شرکت با ده هزار دلار درآمد داشته باشید یا ده شرکت با درآمد هزار دلاری در ازای هر یک از آنها. انتخاب شما چیست؟ به صورت کلی می‌توان گفت که هر دو روش می‌تواند درست باشد، چرا که یک عده در گروه اول موفق عمل می‌کنند و دسته دیگر در گروه دوم. اما هر یک از آنها ویژگی‌های خاص خود را دارند که باید به آنها دقت داشته باشید.

 

مقاله پیشنهادی: اصولی که هر کارآفرین باید بداند

ایده های افزایش درآمد

 

داشتن یک منبع درآمد یا بیشتر؟

کارنگی یکی از بزرگ‌ترین کارآفرینان تاریخ و در حقیقت ثروتمندترین فرد در تمام ادوار می‌باشد. به اعتقاد ایشان، ما باید تنها یک شرکت داشته باشیم که به شدت روی یک کار به طور تخصصی متمرکز شده باشد. درآمد ما تنها باید از این شرکت باشد. زمانی که ما بدین صورت کار می‌کنیم، هر سرویس یا محصولی را می‌توانیم با قیمت بالایی عرضه کنیم، چرا که ما بهترین گزینه در آن بازار به‌شمار می‌رویم. به همین دلیل می‌توانیم خدمات یا محصولات خود را با قیمت بالایی به فروش برسانیم. در میان نام‌های تجاری لپ‌تاپ گاها دیده‌اید که یک نام تجاری مشخص قیمت بسیار بالاتری دارد یا یک گوشی موبایل مثل اپل، یکی از گران‌ترین گوشی‌های موبایل موجود در بازار است. به همین دلیل است که روی چنین محصولاتی تمرکز زیادی شده است. اما افرادی نیز وجود دارند که معتقد هستند که اگر شرایط اقتصادی تغییر کند یا هر اتفاق دیگری پیش بیاید، ما باید روش‌های مختلف کسب درآمد را در زندگی داشته باشیم. در این صورت اگر تعدادی از روش‌ها از بین رفت، باز هم چند روش دیگر را خواهیم داشت که از ورشکسته شدن ما جلوگیری می‌کند. 

 

آموزش گام به گام کسب درآمد میلیاردی آنلاین

 

در بیزینس خود متخصص باشید

استاد حسین عزت خواه به عنوان یک کارآفرین و کسی که کسب‌وکار خود را از صفر مطلق و بدون هیچ پشتوانه مالی یا سرمایه اولیه آغاز کرده‌اند، اعتقاد دارند که باید تمام توان خود را روی اولین کسب‌وکار خود بگذارید تا در آن متخصص شوید. سپس زمانی که به درآمد بالایی رسیدید و توانستید این کسب‌وکار را به خوبی مدیریت نمایید و از آن کسب درآمد داشته باشید، می‌توانید از درآمد حاصل برای راه‌اندازی کسب‌وکار دوم خود استفاده کنید. به همین ترتیب نیز درآمد این دو کسب‌وکار را برای بیزینس سوم خود هزینه کنید. فراموش نکنید که شما در طول روز تنها 24 ساعت فرصت دارید، در نتیجه نمی‌توانید به هر بیزینس خود زمان مجزایی را اختصاص بدهید. شاید در میان کارآفرینان بزرگ دنیا کسانی را بشناسید که بیش از 200 شرکت بزرگ دارند اما به نظر شما آن‌ها می‌توانند به تمام این شرکت‌ها سر بزنند؟ مسلماً پاسخ این سؤال منفی است. برای این افراد تنها پول کار می‌کند. در بیزینس اول و حتی دوم تمام زمان خود را صرف تبدیل شدن به یک مختصص نمایید. چرا که زمانی که شما به یک متخصص تبدیل می‌شوید، تمام قیمت‌های محصولات یا خدماتی که ارائه می‌دهید، تغییر خواهد کرد. همه مشتریان شما را به عنوان یک متخصص می‌شناسند و حتی حاضر می‌شوند برای یک سرویس یا محصول خیلی کوچک هم چندین هزار یا میلیون دلار پول پرداخت نمایند. چرا که آنها می‌دانند که شما بهترین هستند.

نظر جک ما موسس علیبابا در خصوص راه اندازی بیزینس

اما اجازه بدهید به یک داستان جالب از جک ما اشاره کنم. جک ما مدیر و مؤسس علی بابا است که تقریبا همه او را می شناسند. در یکی از مصاحبه‌ها، مجری از ایشان پرسید: «نظر شما درباره بیت کوین چیست؟ تصور می‌کنید چه اتفاقی قرار است برای آن پیش بیاید؟» او حدود چند دقیقه درباره بیت کوین صحبت کرد و آن را تأیید کرد. در انتها مجری از او پرسید: «چه مبلغی را حاضر هستید روی آن سرمایه‌گذاری کنید؟» او پاسخ داد: «هیچ سرمایه‌ای. چرا که من درباره بیت کوین هیچ چیزی نمی‌دانم.» سرمایه‌گذاران عاقل، کسانی هستند که روی موضوعی سرمایه‌گذاری می‌کنند که سیستم کسب‌وکار آن را بدانند. هیچ وقت خجالت نکشید. اگر شما کسی هستید که توانسته‌اید در کار خود بسیار موفق باشید، از اینکه بگویید درباره یک بیزینس اطلاعاتی ندارم، خجالت نکشید. شاید صدها فرصت شغلی سر راه شما قرار بگیرد که شما خیلی از آنها را نمی‌شناسید. اگر وارد بیزینسی شوید که درباره آن اطلاعاتی ندارید، احتمال شکست شما خیلی بالاتر خواهد بود. پس مراقب باشید. انسان بزرگی مثل جک ما با یک شرکت بسیار بزرگ که حدود 74 بیلیون ارزش دارد، می‌گوید که درباره بیت کوین اطلاعاتی ندارد. این در حالی است که ممکن است یک جوان در یک کشور بتواند به جرات بگوید که من بیت کوین را به خوبی می‌شناسم و از طریق آن معاملات مختلفی را انجام داده و درآمد خوبی کسب می‌کنم. پس حواستان باشد که پول خود را در زمینه‌ای سرمایه‌گذاری نمایید که درباره آن اطلاعات کافی دارید.

 

مقاله پیشنهادی: راز موفقیت جک ما (بخش اول)

افزایش درآمد

 

میلیونر خودساخته آینده شوید

اگر پول، سرمایه یا شرکت ندارید اما شورواشتیاق زیادی دارید، تنها باید یک کار را انجام دهید. باید شروع به یادگیری در زمینه مورد علاقه خود نمایید. کتاب بخوانید، سمینار بروید، در کارگاه‌های مختلف شرکت کنید. می‌توانید با مطالعه شخصی و تحقیق درباره موضوع مورد نظر موفق بشوید. اینترنت و رسانه‌های جمعی کنونی، مثل یک اقیانوس هستند که عمق آن از چند سانتی‌متر هم بیشتر نیست. چرا که همه افراد همه چیز می‌دانند اما در اصل هیچ چیزی نمی‌دانند. سعی کنید شما این چنین نباشید و اگر وارد یک رشته مشخص می‌شوید، در آن مختصص شوید.

چگونه میلیاردر شوید؟

زمانی که بتوانید متخصص شوید و مشکلات موجود در آن حوزه را حل نمایید، مطمئناً می‌توانید به درآمد خوبی دست پیدا کنید. این درآمد در اصل جایزه شما خواهد بود. اگر در ذهن خود تصور می‌کنید که قرار است یک روز، ده‌ها یا صدها شرکت داشته باشید، باید بیزینس‌های خود را تک به تک ساخته و یک تیم قوی برای هر یک از آنها تعریف کنید. سپس به دنبال بیزینس بعدی خود بروید. اگر این فرمول را به خوبی اجرا کنید، بی‌شک می‌توانید یکی از میلیونرها یا میلیاردرهای خودساخته آینده باشید، از زندگی ایده‌آلی که برای خود ساختید، لذت ببرید و شاهد نتایج تلاش‌های خود باشید.

دوست خوبم تلاش ما بر این است نقشی در موفقیت تو داشته باشیم. اگر شما دوست عزیز مشتاق یادگیری فروشندگی آنلاین در سایت آمازون هستید می‌توانید با مطالعه مطالبی که در صفحه دوره آربی ارائه شده است، مسیر درستی را انتخاب کنید. آموزش های دوره آربی شما را از صفر تا صد با نحوه فروش در آمازون آشنا می‌کند.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/ideas-to-increase-revenue
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
ساسان گفته:
۰ | ۰

سلام
مقاله خوبی بود. در این برهه از زندگی همه باید به فکر یه منبع درآمد اضافه باشند.

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود بر شما

سپاس از شما که با ابراز لطف خود، ما را در بهتر نمودن مطالب سایت یاری می رسانید.

موفق باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط