افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

مقالات

Amazon FBA چیست ؟ - آمازون اف بی ای

آمازون اف بی ای Amazon FBA سرویسی است که توسط آمازون ارائه می ‌شود و به فروشندگان در سهولت نگهداری، بسته ‌بندی و حمل و نقل سفارشات، کمک می ‌کند. برای آشنایی بیشتر با این سرویس، مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

عضویت پرایم آمازون و چیزهایی که ممکن است ندانید

عضویت پرایم آمازون علاوه بر ارسال رایگان و دسترسی به تخفیف‌ های اختصاصی، دارای مزایا و امکانات دیگری نیز میباشد. این عضویت به شما امکان می‌دهد تا دو بزرگسال، چهار نوجوان و چهار کودک زیر 13 سال خود را به یک اشتراک پرایم واحد متصل کنید و از مزایایی چون ارسال رایگان، پخش ویدئوی پرایم، ذخیره‌سازی نامحدود تصاویر و دیگر مزایای پرایم بهره ببرید. در این مقاله به بررسی 5 ویژگی که ممکن است در مورد عضویت پرایم ندانید، میپردازیم. 

آمازون پرایم چیست؟

آمازون پرایم (Amazon Prime) یک سرویس اشتراکی از آمازون است که به مشتریان آمازون اجازه می‌دهد تا از مزایای مختلفی همچون ارسال رایگان دو روزه برخی از محصولات، دسترسی به محتوای ویدیویی و موسیقی مختلف، کتاب‌های الکترونیکی و بسیاری از سرویس‌های دیگر بهره‌مند شوند. اشتراک پرایم برای مشتریان آمازون در کشورهای مختلف ارائه می‌شود و به عنوان یک بسته کامل خدمات آمازون شناخته می‌شود. در این مقاله به طور جامع به معرفی این ویژگی و مزیت های آن برای صرفه جویی در هزینه ها پرداخته شده است 

اثر مرکب - نتایج شگفت انگیز آن در زندگی

اثر مرکب و نتایج شگفت انگیز آن در زندگی را در این مقاله بخوانید. سود مرکب مربوط به وقتی است که مبلغ سود سپرده خود را مجددا سرمایه گذاری می کنید تا به سود بیشتری برسید. طبق یک مثل قدیمی، «پول، پول می آورد و پولی که پول می آورد، پول بیشتری را به همراه دارد.»

دلایل مهم برای فروشنده شدن در آمازون - چرا فروش در آمازون ؟

اگر به فروش کالا در آمازون علاقه مند هستید، باید چند نکته مهم را به خاطر داشته باشید. در این مقاله 5 دلیل برای آنکه در آمازون فروشنده باشید را با هم بررسی خواهیم کرد یعنی در واقع 5 دلیل مهم در خصوص موضوع " چرا فروش در آمازون ".

استراتژی معاملاتی چیست ؟

استراتژی معاملاتی یک روش نظام مند برای خرید و فروش در بازارهای بورس است. استراتژی معاملاتی بر اساس قوانین و معیارهای از پیش تعیین شده در حین تصمیم گیری های معاملاتی است که در این مقاله به صورت کامل تر به آن پرداخته ایم.

بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای جهان

بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای جهان چه ویژگی هایی دارند؟ در این مقاله بزرگترین بازارها در کشورها، دسته بندی ها و فهرست های اصلی بازارهای جهان را معرفی می کنیم.

شروع سرمایه گذاری در بازارهای جهانی

شروع سرمایه گذاری در بازارهای جهانی از جمله اقداماتی است که افراد علاقه مند به سرمایه گذاری، به آن توجه ویژه دارند. احتمالا می دانید که متنوع بودن سبد سرمایه گذاری شما تا چه اندازه اهمیت دارد. با پخش کردن پولتان در بین ده ها یا صدها شرکت، می توانید خطر از دست دادن پولتان را با ضرر فقط در یکی از سرمایه گذاری ها کاهش بدهید.

جدیدترین روش های کسب درآمد آنلاین

جدیدترین راه های کسب درآمد ، موضوعی است که در عصر حاضر باید از آن مطلع باشید. اگر به دنبال یک فعالیت جانبی یا ایده تجاری جدید هستید، ممکن است درباره روش هایی برای کسب درآمد آنلاین فکر کرده باشید. وقتی می دانید که در حال انجام چه کاری هستید، کسب درآمد آنلاین بسیار ساده خواهد بود. شما می توانید این کار را به صورت تمام وقت یا پاره وقت از منزل انجام دهید. چه کسی نمی خواهد با لباس راحتی کار کند و پول بیشتری به دست بیاورد؟

اینفلوئنسر کیست ؟ هفت گام برای اینفلوئنسر شدن

اینفلوئنسر شبکه های اجتماعی اسمی است که این روزها زیاد شنیده اید. بازاریابی تاثیرگذار (اینفلوئنسر مارکتینگ) یک پدیده جدید بازاریابی است که این روزها همه درباره آن صحبت می کنند. این روش به یک تاکتیک بازاریابی اساسی تبدیل شده و دیگر محدود به انتخاب برندها یا سازمان های محدود نیست.

چگونه می توان بدون سرمایه به صورت آنلاین کسب درآمد کرد ؟

کسب درآمد آنلاین بدون سرمایه و به صورت واقعی رویای افراد زیادی می باشد. درست است که شروع هر کاری نیاز به سرمایه و صرف هزینه دارد ولی در این مقاله سعی کردیم روش هایی را مطرح کنیم که بدون پرداخت هیچ هزینه ای، به صورت آنلاین کسب درآمد کنید.

ChatGPT چیست ؟ آیا شغلمان را از ما خواهد گرفت ؟

ChatGPT ، که یک تولید کننده متن هوشمند است، به عنوان آینده مشاغل در نظر گرفته می شود، اما همه از این موضوع متقاعد نشده اند بنابراین در این مقاله آن را بررسی می کنیم.