بهترین استراتژی ترید ارز دیجیتال - نتیجه تست یکساله دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

مقالات

Amazon FBA چیست ؟ - آمازون اف بی ای

آمازون اف بی ای Amazon FBA سرویسی است که توسط آمازون ارائه می ‌شود و به فروشندگان در سهولت نگهداری، بسته ‌بندی و حمل و نقل سفارشات، کمک می ‌کند. برای آشنایی بیشتر با این سرویس، مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

اینفلوئنسر کیست ؟ هفت گام برای اینفلوئنسر شدن

اینفلوئنسر شبکه های اجتماعی اسمی است که این روزها زیاد شنیده اید. بازاریابی تاثیرگذار (اینفلوئنسر مارکتینگ) یک پدیده جدید بازاریابی است که این روزها همه درباره آن صحبت می کنند. این روش به یک تاکتیک بازاریابی اساسی تبدیل شده و دیگر محدود به انتخاب برندها یا سازمان های محدود نیست.

چگونه می توان بدون سرمایه به صورت آنلاین کسب درآمد کرد ؟

کسب درآمد آنلاین بدون سرمایه و به صورت واقعی رویای افراد زیادی می باشد. درست است که شروع هر کاری نیاز به سرمایه و صرف هزینه دارد ولی در این مقاله سعی کردیم روش هایی را مطرح کنیم که بدون پرداخت هیچ هزینه ای، به صورت آنلاین کسب درآمد کنید.

ChatGPT چیست ؟ آیا شغلمان را از ما خواهد گرفت ؟

ChatGPT ، که یک تولید کننده متن هوشمند است، به عنوان آینده مشاغل در نظر گرفته می شود، اما همه از این موضوع متقاعد نشده اند بنابراین در این مقاله آن را بررسی می کنیم.

7 راه برتر برای کسب درآمد از خانه - 2023

کسب درآمد از خانه یکی از جذاب ترین موضوعات مورد توجه این روزهاست. اکثر افراد تمایل دارند با ساخت یک بیزینس پرسود ، از خانه به کسب درآمد ایده آل خود برسند و کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنند.

افزایش درآمد و راهکارهای کاربردی آن

افزایش درآمد در زمان کنونی هدف همه افراد است تا با رسیدن به آن، بتوانند نیازهای خود در ابعاد مختلف زندگی را برطرف سازند. افزایش درآمد ما را یک قدم به استقلال مالی نزدیک تر می کند و باعث می شود در انتخاب های خود آزادانه تر عمل کنیم. 

راه اندازی کسب و کار و اصول موفقیت در آن - عزت خواه دات کام

با هدفگذاری در سال جدید برای مشاغل کوچک خود، می‌توانید به گسترش بیزینس خود کمک کنید، تمرکز خود را حفظ کنید و استراتژی‌های بهتری را برای افزایش سودآوری اتخاذ کنید.

بهترین روش مدیتیشن

بهترین روش مدیتیشن چیست ؟ آیا می خواهید نحوه مدیتیشن را یاد بگیرید، اما بهترین روش را برای شروع آن نمی دانید ؟ این مقاله که راهنمای مبتدیان برای مدیتیشن است را بخوانید تا همه چیز را یاد بگیرید.

مدیران چگونه می توانند انگیزه کارکنان را افزایش دهند ؟

ایجاد انگیزه در کارکنان همواره برای مدیران یک چالش بوده است. به ویژه در سازمان‌هایی که رضایت کارکنان بخشی از استراتژی کلی بیزینس محسوب نمی‌شود.

خرید گوشی از سایت آمازون

آیا خرید گوشی از سایت آمازون ارزانتر است ؟ آیا واقعی است ؟ آیا امن است ؟ آیا تعمیر شده است؟ و ... اگر سولاتی از این قبیل برای خرید گوشی از سایت آمازون، ذهن شما را هم مشغول کرده، مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

بهترین راه ها برای غلبه بر استرس و نگرانی

از آنجا که در طول یک روز، با مسائل مختلفی رو به رو هستیم ، در نتیجه استرس به بخشی طبیعی از زندگی ما انسان‌ها تبدیل شده است. با این حال، شیوه واکنش به عوامل استرس زا، کاملاً در اختیار خودمان است.

فروش کتاب در آمازون

برای فروش تعداد زیادی کتاب در آمازون ، هم به صورت صوتی و هم به صورت چاپی، باید بر دو بخش مهم متمرکز شوید: تولید کتاب و استراتژی معرفی آن. هر تصمیمی که درباره کتاب خود بگیرید، درست از همان ابتدا، با هدف رساندن آن به دست مخاطبان و پیدا کردن خوانندگان جدید خواهد بود.