فروش کتاب در آمازون مطالعه مقاله

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

مقالات

Amazon FBA چیست ؟ - آمازون اف بی ای

آمازون اف بی ای Amazon FBA سرویسی است که توسط آمازون ارائه می ‌شود و به فروشندگان در سهولت نگهداری، بسته ‌بندی و حمل و نقل سفارشات، کمک می ‌کند. برای آشنایی بیشتر با این سرویس، مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

فروش کتاب در آمازون

برای فروش تعداد زیادی کتاب در آمازون ، هم به صورت صوتی و هم به صورت چاپی، باید بر دو بخش مهم متمرکز شوید: تولید کتاب و استراتژی معرفی آن. هر تصمیمی که درباره کتاب خود بگیرید، درست از همان ابتدا، با هدف رساندن آن به دست مخاطبان و پیدا کردن خوانندگان جدید خواهد بود.

چگونه کسب و کار خود را رشد داده و به رونق آن کمک نماییم ؟

برای افزایش فروش ممکن است توسعه کسب و کار ضروری باشد. اما افزایش فروش به سود نمی‌رسد مگر اینکه برای مشتری ثابت شود که یک کسب‌وکار آنقدر بزرگ است که بتواند حجم بالای فروش را مدیریت کند.

10 تکنیک هوشمندانه مدیریت زمان برای رهایی از مشغله

مشغله زیاد لزوماً به معنی این نیست که بازدهی کاریتان هم بالا است. گاهی زیاد بودن کارها، بیانگر فقدان مهارت‌های لازم برای مدیریت زمان است. در چنین مواقعی کارها بصورت کامل انجام نمی شوند.

گفتگوی درونی منفی و آثار مخرب آن بر روح و روان - افکار منفی

گفتگوی درونی تاثیر زیادی بر روی رفتار ما می گذارد. افکار ما، بارها و بارها در ذهنمان تکرار می‌شوند، به همان اندازه که لازم است آنها را از ذهن خود بیرون کنید، باید ریشه این افکار را مشخص کنید.

7 استراتژی کاربردی برای افزایش انگیزه کارمندان

انگیزش کارکنان یا به عبارتی وجود انگیزه در کارمندان، یکی از اصول موفقیت هر کسب و کار به حساب می‌آید. بالا بردن سطح انگیزه کارکنان، به ایجاد یک محیط اداری مطلوب کمک می‌کند.

روش های تندخوانی و راه های طلایی افزایش قدرت یادگیری

تندخوانی می تواند به شما کمک نماید که علاوه بر بالا بردن سرعت خود در خواندن، مطالب بیشتری را به حافظه بلندمدت خود انتقال دهید و قدرت یادگیری خود را هم افزایش دهید.

ضریب هوشی افراد مشهور

ضریب هوشی افراد مشهور چه قدر است؟ آیا تا به حال این موضوع درباره افراد مشهور، توجه شما را به خود جلب کرده است؟ تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا تعدادی از افراد مشهور و سلبریتی هایی با IQ بالا را بررسی کنیم.  

موفقیت در کسب و کار - جنبه های متفاوت کسب موفقیت

موفقیت در کسب و کار را چگونه می توان تعریف کرد؟ هیچ استانداردی برای تعریف موفقیت در بیزینس وجود ندارد زیرا کارآفرینان همه به یک دلیل وارد کار نمی شوند و موفقیت را متفاوت تعریف می کنند.

راه های شگفت انگیز برای این که صبور باشیم

صبور بودن، راهی است برای درک بهتر مشکلات و اینکه بتوانید با تجزیه و تحلیل نمودن درست مسائل، به راه حل های بهتری دست یابید. صبور بودن را می توان با تمرین فرا گرفت.

فواید مطالعه کتاب در زندگی و شخصیت افراد

فواید مطالعه کتاب در زندگی همیشه بحث داغ اکثر رسانه ها و افراد موفق بوده است چون در شخصیت افراد، خلق و خو و شیوه زندگی آنها بسیار تاثیرگذار است. وقتی مطالعه می کنید، در واقع شما یک گام از بقیه جلوتر هستید.

فروش در آمازون به صورت پرایوت لیبل - آپدیت 2022

فروش در آمازون به صورت پرایوت لیبل . آیا دوست دارید کسب و کار خود را توسعه دهید و سود بیشتری در فضای آنلاین کسب کنید؟ پس بهتر است فروش محصولات پرایوت لیبل خود در آمازون را در نظر بگیرید. این روش یکی از پردرآمدترین و محبوب ترین راه ها برای فروش محصولات در آمازون است.