مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

ماشین حساب فروشندگان آمازون

4.5k

همانطور که می دانید کسب و کار فروش کالای فیزیکی در آمازون به صورت پرایوت لیبل یکی از به روزترین و قویترین بیزینس های آنلاین در دنیا است. لازمه ی موفقیت در این کسب و کار ، اجرای تمامی مراحل آن به شیوه درست است که به شما پیشنهاد می کنیم حتما قبل از شروع در دوره آربی شرکت نمایید و همه مراحل را یاد بگیرید تا از اشتباهات خود در آینده جلوگیری کنید.

یکی از راه هایی که بتوانید درصد موفقیت خود را در این کار بالا ببرید ، محاسبه تقریبی هزینه ها و میزان سود شما به ازای هر فروش است. با توجه به تجربه ای که در طول ده سال گذشته در این کسب و کار داشته ایم ، ماشین حساب برای محاسبه سود در آمازون برای شما ساخته ایم.

احتمالا بعد از جستجوی زیاد به ایده فروش یک محصول رسیده اید و از کارخانه های مختلف حدود قیمت خرید گرفته اید.

سپس باید قیمت تقریبی فروش خود را در آمازون پیدا کنید که به شما توصیه می کنیم قیمت میانگین محصول مشابه را در نظر بگیرید.

در مرحله بعد محصول مشابه خود را در آمازون پیدا کنید و با نرم افزاری نظیر Helium 10 ، کل هزینه های آمازون به ازای فروش هر واحد کالا را بدست آورید.

 

حالا به راحتی اعداد خود را در ماشین حساب زیر وارد نمایید.

$
$
$
$


نکات مهم در خصوص ماشین حساب، محاسبه سود فروش در آمازون : 

- در این فرمول ما هزینه تبلیغات را لحاظ کرده ایم.

- اگر در انتها عدد نهایی Net Profit به رنگ سبز بود بدین معنی است که به همان اندازه حدودا به ازای هر فروش سود خواهید کرد.

- اگر در انتها عدد نهایی Net Profit به رنگ قرمز بود بدین معنی است که به همان اندازه حدودا به ازای هر فروش ضرر خواهید کرد.


 

 توجه : اگر محصول شما حدودا به اندازه پنجاه درصد قیمت خرید هر واحد در انتها سود نداشت ، بهتر است به دنبال محصول دیگری بگردید و سعی کنید در محاسبه سخت گیرانه عمل کنید تا در انتها موفق شوید.

پیشنهاد ویژه :  اگر در جستجو محصول به مشکل برخوردید و سردرگم بودید ، می توانید جستجو محصول را به ما بسپارید تا با استفاده از فرمول هایی که برای این کار ساخته ایم محصول مناسبی به شما معرفی نماییم. برای استفاده از این سرویس به لینک زیر مراجعه فرمایید .

 

جستجو محصول مناسب برای فروش در آمازون

 

برای جستجو محصول به شما پیشنهاد می کنیم از نرم افزار Helium 10 و viral launch استفاده نمایید. برای خرید ارزان تر اکانت این نرم افزار ها ، از طریق لینک زیر اقدام فرمایید 

 

اشتراک سه ماهه طرح وان فی 

 

در آخر هر جا سوال یا مشاوره در خصوص شروع فروش در آمازون و راه اندازی کسب و کار بین المللی آمازون داشتید میتوانید از طریق تلگرام ، واتساپ و چت آنلاین با تیم پشتیبانی و مشاورین ما در تماس باشید . 

 

 

جهت شروع فروش در آمازون و آموزش خصوصی و مستقیم زیر نظر استاد عزت خواه نیز پیشنهاد میکنم صفحه زیر را مشاهده فرمایید 

 

آموزش خصوصی فروش در آمازون