ما در هر سال به طور متوسط 55 روز را به خاطر به تعویق انداختن کارها، از دست میدهیم ! دلیل آن چیست ؟ مشاهده و دانلود ویدئو

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

رشد و توسعه فردی

10 راه برای کنترل هوشمندانه استرس - عزت خواه دات کام

مطمئناً پیشگیری یا اجتناب از شرایط استرس‌زا همیشه ممکن نیست. اما مدیریت سبک زندگی می‌تواند تا حد زیادی شرایط استرس‌زا را کاهش دهد. تفکر هوشمندانه بهتر از بزرگ دیدن مشکلات است.

بررسی ریشه ترس از قضاوت دیگران - ارائه راهکار برای غلبه به آن

ترس از قضاوت دیگران هم یکی از ترس های زندگی است که متاسفانه امروزه هم همچنان وجود دارد. این ترس برای هر انسانی اذیت کننده است و باید با راهکارهایی آن را رفع کرد که در این مقاله بیان می‌کنیم.

بهترین روش های یادگیری - یادگیری تعاملی

روش های یادگیری در سال های آتی نسبت به روش های سنتی با تغییر و تحولات بزرگی رو به رو شده است. یادگیری تعاملی روندی است که تجربه یادگیری را بهبود داده و خیلی از ضعف های یادگیری سنتی را از بین برده است.

تندخوانی چیست و چه عواملی مانع سرعت خواندن می شود؟

تندخوانی یکی از مهارت هایی است که می تواند به همه افراد کمک نماید با بالا بردن سرعت خواندن و یادگیری خود به رشد فردی و اجتماعی برسند.

معرفی کتاب برای رشد کسب و کار

رشد بیزینس و کسب و کارها نیاز به دانش دارد. مدیران می توانند با خواندن کتاب های ارزشمندی در این زمینه دانش خود را بالا برده و از تجربیات افراد موفق برای موفقیت بیزینس خود استفاده نمایند.

چگونه شکرگزاری می تواند زندگی شما را تغییر دهد؟

شکرگزاری نوعی قدردانی از داشته ها می باشد و این عمل مثبت می تواند بر تمام جنبه های زندگی تاثیرگذار باشد. هر چقدر سپاسگزاری را بیشتر در زندگی خود به کار بریم ذهن بیشتر به مثبت اندیشی گرایش پیدا می کند.

چگونه برای مشکلات کم اهمیت حرص نخوریم ؟

حرص نخوردن برای مشکلات کم اهمیت، یک توانایی مهم برای راحت زندگی کردن است. کافی است با توجه به نکاتی این مهارت را در خودتان تقویت کنید تا زندگی آرام‌تری را تجربه کنید، مایه آرامش خود و دیگران باشید.

ترک عادت های بد - 8 تکنیک علمی ویژه

به چه رفتارهایی عادات بد گفته می شود؟ چطور می توان بر این عادات بد غلبه کرد؟ شاید این سؤال به ذهنتان خطور کرده باشد که ترک یک عادت بد چه مدت طول خواهد کشید؟

ترفندهای افزایش بهره وری در کار و زندگی - عزت خواه دات کام

همه ما در زندگی دوست داریم در مدت زمانی که یک روز در اختیار داریم، تا حدی که امکان دارد، کارهای بیشتری را به سرانجام برسانیم. بهره‌وری به معنی تولید نتایج مطلوب در مدت زمان معین است.

تلقین مثبت و مثبت اندیشی | عزت خواه

اگر می‌خواهیم تلقین‌های مثبت ما موفق باشند، باید یاد بگیریم که چگونه این جملات مثبت را به روش درست به کار گیریم. به این طریق بهتر می‌توانیم اعمال، احساسات و تجربیات مثبت را شاهد باشیم.

مقابله با افسردگی در طی شیوع ویروس کرونا

مقابله با افسردگی شامل تکنیک های فراوانی است که در این مقاله برخی روش های ساده و کاربردی را بیان می کنیم. شاید این راهکارها افسردگی و رخوت شما را در دوران کرونا کاهش دهد.

ویژگی شخصیتی افراد قوی و قدرتمند چیست ؟ - عزت خواه

چرا باید شخصیت قوی داشته باشیم؟ افرادی که دارای این ویژگی هستند عزت نفس و اعتماد به نفس بیشتری دارند و برای رسیدن به هدف‌هایشان متعهد می‌مانند. بنابراین شخصیت قوی لازمه موفقیت است.