آمازون در سال 2021 - آنچه در سال 2021 از آمازون انتظار می رود مطالعه کنید

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

رشد و توسعه فردی

مهارتهای شغلی - مهارت های ضروری آینده کدام هستند؟

مهارت های شغلی عاملی برای کسب پول، موفقیت و ساخت ثروت هستند. شما نیز می‌توانید ارزش شغلی خود را با یادگیری مهارتهایی که بیشتر مورد تقاضا هستند افزایش دهید و با کسب درآمد جانبی سرمایه‌گذاری کنید.

خود واقعیمان را قبول داشته باشیم - چگونه خودمان باشیم؟

ما خودمان را بهتر از هر کس دیگری می‌شناسیم. احساسات خود را بهتر می‌فهمیم و احتمالا بهترین دوست خودمان هستیم. اما چرا همیشه خودمان را با دیگران مقایسه می کنیم و نقاط قوتمان را نمی‌بینیم؟

یادگیری مهارت های جدید - روش ها و راهکارهای کاربردی

یادگیری مهارت های جدید را همیشه به عنوان بخش مهمی از پروسه زندگی خود قرار دهید و با خود عهد ببندید که به این دنیا آمده اید تا مهارت های جدید یاد بگیرید و به وسیله آنها، زندگی با کیفیت تری را تجربه کنید.

بهترین سبک زندگی که باید داشته باشیم

بهترین سبک زندگی و داشتن عادات خوب و به کارگیری آنها در زندگی روزمره می‌تواند اثر شگفت‌انگیزی بر روند موفقیت ما داشته باشد. این ما هستیم که سبک زندگی خود را می سازیم.

خودتان را دوست داشته باشید - 13 راه برای شاد زیستن

خودتان را دوست داشته باشید! یکی از بهترین و موثرترین کارهایی است که می‌توانید در حق زندگی خودتان انجام دهید. احساس تردید یا تنفر نسبت به خودتان یا دست‌کم گرفتن خودتان موجب دریغ کردن شادی می‌شود.

نشانه های قدرت ذهنی چیست؟ - ویژگی افراد موفق

قدرت ذهنی به این معنا است که شما بین احساست و منطق خود تعادل برقرار می کنید و اجازه نمی دهید که احساسات تاثیر منفی بر روند موفقیت شما بگذارند. همچنین به خود اجازه نمی دهید که با هر بهانه ای دست از تلاش بردارید.

7 پرسشی که در پایان هر هفته باید از خود بپرسید - عزت خواه دات کام

ما باید از خودمان سوالاتی را بپرسیم تا مسیر رشد و رسیدن به اهداف هموار شود. ما آنقدر مشغول حل مشکلات بقیه هستیم که فراموش می‌کنیم در مورد سلامت و شادی خودمان سؤال بپرسیم. عاقلانه نیست! 

مدیریت زمان بر اساس تیپ شخصیتی | عزت خواه دات کام

بسیاری از تکنیک‌های مدیریت زمان، نوع ویژگی‌های شخصیتی افراد را در نظر نمی‌گیرند و توصیه‌های کلی در این زمینه ارائه می‌دهند. با شناسایی تیپ شخصیتی می‌توان بهترین تکنیک مدیریت زمان را به کار برد.

عوامل انگیزه بخشی که شما را به سمت موفقیت در زندگی هدایت می‌کند

ایجاد و تقویت انگیزه برای رسیدن به هدف و موفقیت در زندگی و کار ضروری است. اگر اجازه می‌دهید سستی و تنبلی بر زندگی شما سایه بیفکند، بنابراین باید بدانید که تحقق اهدافتان غیرممکن خواهد شد.

آثار مخرب انجام دادن کارها در دقایق پایانی | عزت خواه دات کام

یکی از عادت‌های بد اکثر افراد انجام دادن کارها در دقیقه نود است. در این شرایط شما نه تنها نمی‌توانید کار مورد نظر را در زمان تعیین شده انجام دهید، بلکه دائماً با استرس هم رو به رو خواهید بود.

فعالیت های صبحگاهی افراد شاد و سالم - افراد موفق

عادات صبحگاهی افراد شاد و موفق باعث می‌شود که بقیه روز آنها شکل بگیرد. آن‌ها با انجام یک سری کارها در اول صبح، روز خود را جهت می‌دهند و به سوی اهداف خود گام بر می دارند.

قدرت رویاپردازی در مسیر موفقیت

رویا داشتن در زندگی، انگیزه ای است برای بهتر نمودن زندگی و قدم گذاشتن در مسیری که شادی و موفقیت را با خود به همراه دارد. رویاهای زندگی خود را باور داشته باشید.