مزایای آمازون به کارمندان خود برای تردد با دوچرخه مطالعه خبر

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

رشد و توسعه فردی

مقابله با افسردگی در طی شیوع ویروس کرونا

مقابله با افسردگی شامل تکنیک های فراوانی است که در این مقاله برخی روش های ساده و کاربردی را بیان می کنیم. شاید این راهکارها افسردگی و رخوت شما را در دوران کرونا کاهش دهد.

ویژگی شخصیتی افراد قوی و قدرتمند چیست ؟ - عزت خواه

چرا باید شخصیت قوی داشته باشیم؟ افرادی که دارای این ویژگی هستند عزت نفس و اعتماد به نفس بیشتری دارند و برای رسیدن به هدف‌هایشان متعهد می‌مانند. بنابراین شخصیت قوی لازمه موفقیت است.

چه راهکارهایی برای مدیریت استرس وجود دارد؟ - عزت خواه

چه راهکارهایی برای مدیریت استرس وجود دارد؟ آیا تا به حال با احساس استرس و اضطرابی مواجه شده‌اید که کنترل آن از دست شما خارج شده باشد؟ در چنین مواقعی چه رفتاری نشان داده اید؟

راهکارهای رسیدن به بالاترین حد توانایی - عزت خواه

رسیدن به بالاترین حد توانایی و شکوفایی، بهترین کاری است که ما در زندگی می‌توانیم انجام دهیم. اما رسیدن به بالاترین حد توانایی یک شبه اتفاق نمی‌افتد.

مهارتهای شغلی - مهارت های ضروری آینده کدام هستند؟

مهارت های شغلی عاملی برای کسب پول، موفقیت و ساخت ثروت هستند. شما نیز می‌توانید ارزش شغلی خود را با یادگیری مهارتهایی که بیشتر مورد تقاضا هستند افزایش دهید و با کسب درآمد جانبی سرمایه‌گذاری کنید.

خود واقعیمان را قبول داشته باشیم - چگونه خودمان باشیم؟

ما خودمان را بهتر از هر کس دیگری می‌شناسیم. احساسات خود را بهتر می‌فهمیم و احتمالا بهترین دوست خودمان هستیم. اما چرا همیشه خودمان را با دیگران مقایسه می کنیم و نقاط قوتمان را نمی‌بینیم؟

یادگیری مهارت های جدید - روش ها و راهکارهای کاربردی

یادگیری مهارت های جدید را همیشه به عنوان بخش مهمی از پروسه زندگی خود قرار دهید و با خود عهد ببندید که به این دنیا آمده اید تا مهارت های جدید یاد بگیرید و به وسیله آنها، زندگی با کیفیت تری را تجربه کنید.

بهترین سبک زندگی که باید داشته باشیم

بهترین سبک زندگی و داشتن عادات خوب و به کارگیری آنها در زندگی روزمره می‌تواند اثر شگفت‌انگیزی بر روند موفقیت ما داشته باشد. این ما هستیم که سبک زندگی خود را می سازیم.

خودتان را دوست داشته باشید - 13 راه برای شاد زیستن

خودتان را دوست داشته باشید! یکی از بهترین و موثرترین کارهایی است که می‌توانید در حق زندگی خودتان انجام دهید. احساس تردید یا تنفر نسبت به خودتان یا دست‌کم گرفتن خودتان موجب دریغ کردن شادی می‌شود.

نشانه های قدرت ذهنی چیست؟ - ویژگی افراد موفق

قدرت ذهنی به این معنا است که شما بین احساست و منطق خود تعادل برقرار می کنید و اجازه نمی دهید که احساسات تاثیر منفی بر روند موفقیت شما بگذارند. همچنین به خود اجازه نمی دهید که با هر بهانه ای دست از تلاش بردارید.

7 پرسشی که در پایان هر هفته باید از خود بپرسید - عزت خواه دات کام

ما باید از خودمان سوالاتی را بپرسیم تا مسیر رشد و رسیدن به اهداف هموار شود. ما آنقدر مشغول حل مشکلات بقیه هستیم که فراموش می‌کنیم در مورد سلامت و شادی خودمان سؤال بپرسیم. عاقلانه نیست! 

مدیریت زمان بر اساس تیپ شخصیتی | عزت خواه دات کام

بسیاری از تکنیک‌های مدیریت زمان، نوع ویژگی‌های شخصیتی افراد را در نظر نمی‌گیرند و توصیه‌های کلی در این زمینه ارائه می‌دهند. با شناسایی تیپ شخصیتی می‌توان بهترین تکنیک مدیریت زمان را به کار برد.