تجربه ساخت یک برند کاملا جدید در آمازون و موفقیت محصول دانلود مصاحبه ویدئویی

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

رشد و توسعه فردی

چگونه برای مشکلات کم اهمیت حرص نخوریم ؟

حرص نخوردن برای مشکلات کم اهمیت، یک توانایی مهم برای راحت زندگی کردن است. کافی است با توجه به نکاتی این مهارت را در خودتان تقویت کنید تا زندگی آرام‌تری را تجربه کنید، مایه آرامش خود و دیگران باشید.

ترک عادت های بد - 8 تکنیک علمی ویژه

به چه رفتارهایی عادات بد گفته می شود؟ چطور می توان بر این عادات بد غلبه کرد؟ شاید این سؤال به ذهنتان خطور کرده باشد که ترک یک عادت بد چه مدت طول خواهد کشید؟

ترفندهای افزایش بهره وری در کار و زندگی - عزت خواه دات کام

همه ما در زندگی دوست داریم در مدت زمانی که یک روز در اختیار داریم، تا حدی که امکان دارد، کارهای بیشتری را به سرانجام برسانیم. بهره‌وری به معنی تولید نتایج مطلوب در مدت زمان معین است.

تلقین مثبت و مثبت اندیشی | عزت خواه

اگر می‌خواهیم تلقین‌های مثبت ما موفق باشند، باید یاد بگیریم که چگونه این جملات مثبت را به روش درست به کار گیریم. به این طریق بهتر می‌توانیم اعمال، احساسات و تجربیات مثبت را شاهد باشیم.

مقابله با افسردگی در طی شیوع ویروس کرونا

مقابله با افسردگی شامل تکنیک های فراوانی است که در این مقاله برخی روش های ساده و کاربردی را بیان می کنیم. شاید این راهکارها افسردگی و رخوت شما را در دوران کرونا کاهش دهد.

ویژگی شخصیتی افراد قوی و قدرتمند چیست ؟ - عزت خواه

چرا باید شخصیت قوی داشته باشیم؟ افرادی که دارای این ویژگی هستند عزت نفس و اعتماد به نفس بیشتری دارند و برای رسیدن به هدف‌هایشان متعهد می‌مانند. بنابراین شخصیت قوی لازمه موفقیت است.

چه راهکارهایی برای مدیریت استرس وجود دارد؟ - عزت خواه

چه راهکارهایی برای مدیریت استرس وجود دارد؟ آیا تا به حال با احساس استرس و اضطرابی مواجه شده‌اید که کنترل آن از دست شما خارج شده باشد؟ در چنین مواقعی چه رفتاری نشان داده اید؟

راهکارهای رسیدن به بالاترین حد توانایی - عزت خواه

رسیدن به بالاترین حد توانایی و شکوفایی، بهترین کاری است که ما در زندگی می‌توانیم انجام دهیم. اما رسیدن به بالاترین حد توانایی یک شبه اتفاق نمی‌افتد.

مهارتهای شغلی - مهارت های ضروری آینده کدام هستند؟

مهارت های شغلی عاملی برای کسب پول، موفقیت و ساخت ثروت هستند. شما نیز می‌توانید ارزش شغلی خود را با یادگیری مهارتهایی که بیشتر مورد تقاضا هستند افزایش دهید و با کسب درآمد جانبی سرمایه‌گذاری کنید.

خود واقعیمان را قبول داشته باشیم - چگونه خودمان باشیم؟

ما خودمان را بهتر از هر کس دیگری می‌شناسیم. احساسات خود را بهتر می‌فهمیم و احتمالا بهترین دوست خودمان هستیم. اما چرا همیشه خودمان را با دیگران مقایسه می کنیم و نقاط قوتمان را نمی‌بینیم؟

یادگیری مهارت های جدید - روش ها و راهکارهای کاربردی

یادگیری مهارت های جدید را همیشه به عنوان بخش مهمی از پروسه زندگی خود قرار دهید و با خود عهد ببندید که به این دنیا آمده اید تا مهارت های جدید یاد بگیرید و به وسیله آنها، زندگی با کیفیت تری را تجربه کنید.

بهترین سبک زندگی که باید داشته باشیم

بهترین سبک زندگی و داشتن عادات خوب و به کارگیری آنها در زندگی روزمره می‌تواند اثر شگفت‌انگیزی بر روند موفقیت ما داشته باشد. این ما هستیم که سبک زندگی خود را می سازیم.