افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

رشد و توسعه فردی

بهترین روش مدیتیشن

بهترین روش مدیتیشن چیست ؟ آیا می خواهید نحوه مدیتیشن را یاد بگیرید، اما بهترین روش را برای شروع آن نمی دانید ؟ این مقاله که راهنمای مبتدیان برای مدیتیشن است را بخوانید تا همه چیز را یاد بگیرید.

بهترین راه ها برای غلبه بر استرس و نگرانی

از آنجا که در طول یک روز، با مسائل مختلفی رو به رو هستیم ، در نتیجه استرس به بخشی طبیعی از زندگی ما انسان‌ها تبدیل شده است. با این حال، شیوه واکنش به عوامل استرس زا، کاملاً در اختیار خودمان است.

گفتگوی درونی منفی و آثار مخرب آن بر روح و روان - افکار منفی

گفتگوی درونی تاثیر زیادی بر روی رفتار ما می گذارد. افکار ما، بارها و بارها در ذهنمان تکرار می‌شوند، به همان اندازه که لازم است آنها را از ذهن خود بیرون کنید، باید ریشه این افکار را مشخص کنید.

روش های تندخوانی و راه های طلایی افزایش قدرت یادگیری

تندخوانی می تواند به شما کمک نماید که علاوه بر بالا بردن سرعت خود در خواندن، مطالب بیشتری را به حافظه بلندمدت خود انتقال دهید و قدرت یادگیری خود را هم افزایش دهید.

راه های شگفت انگیز برای این که صبور باشیم

صبور بودن، راهی است برای درک بهتر مشکلات و اینکه بتوانید با تجزیه و تحلیل نمودن درست مسائل، به راه حل های بهتری دست یابید. صبور بودن را می توان با تمرین فرا گرفت.

فواید مطالعه کتاب در زندگی و شخصیت افراد

فواید مطالعه کتاب در زندگی همیشه بحث داغ اکثر رسانه ها و افراد موفق بوده است چون در شخصیت افراد، خلق و خو و شیوه زندگی آنها بسیار تاثیرگذار است. وقتی مطالعه می کنید، در واقع شما یک گام از بقیه جلوتر هستید.

10 راه برای کنترل هوشمندانه استرس - عزت خواه دات کام

مطمئناً پیشگیری یا اجتناب از شرایط استرس‌زا همیشه ممکن نیست. اما مدیریت سبک زندگی می‌تواند تا حد زیادی شرایط استرس‌زا را کاهش دهد. تفکر هوشمندانه بهتر از بزرگ دیدن مشکلات است.

بررسی ریشه ترس از قضاوت دیگران - ارائه راهکار برای غلبه به آن

ترس از قضاوت دیگران هم یکی از ترس های زندگی است که متاسفانه امروزه هم همچنان وجود دارد. این ترس برای هر انسانی اذیت کننده است و باید با راهکارهایی آن را رفع کرد که در این مقاله بیان می‌کنیم.

بهترین روش های یادگیری - یادگیری تعاملی

روش های یادگیری در سال های آتی نسبت به روش های سنتی با تغییر و تحولات بزرگی رو به رو شده است. یادگیری تعاملی روندی است که تجربه یادگیری را بهبود داده و خیلی از ضعف های یادگیری سنتی را از بین برده است.

تندخوانی چیست و چه عواملی مانع سرعت خواندن می شود؟

تندخوانی یکی از مهارت هایی است که می تواند به همه افراد کمک نماید با بالا بردن سرعت خواندن و یادگیری خود به رشد فردی و اجتماعی برسند.

معرفی کتاب برای رشد کسب و کار

رشد بیزینس و کسب و کارها نیاز به دانش دارد. مدیران می توانند با خواندن کتاب های ارزشمندی در این زمینه دانش خود را بالا برده و از تجربیات افراد موفق برای موفقیت بیزینس خود استفاده نمایند.

چگونه شکرگزاری می تواند زندگی شما را تغییر دهد؟

شکرگزاری نوعی قدردانی از داشته ها می باشد و این عمل مثبت می تواند بر تمام جنبه های زندگی تاثیرگذار باشد. هر چقدر سپاسگزاری را بیشتر در زندگی خود به کار بریم ذهن بیشتر به مثبت اندیشی گرایش پیدا می کند.