مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

دوره ارز دیجیتال و دارایی رمزنگاری شده - دوره ایزی کوین

توضیحات کوتاه :
دوره آموزشی ارز دیجیتال - دوره ایزی کوین ، به ساده ترین زبان ، به دور از تئوریات و مباحث پیچیده با سرفصل های کامل از تمامی مفاهیم مورد نیاز در دنیای رمزارز ها میباشد . از جمله نقاط مثبت این دوره ساخت ذهنیت درست برای ترید و سرمایه گذاری در بازار رمز ارزها ، آموزش صبوری ، روانشناسی و شناخت بیشتر از خودتان برای مدیریت ریسک و سرمایه است . 

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.09

تعداد امتیازها: 130

 • 38.4k
 • 79
دوره ارز دیجیتال و دارایی رمزنگاری شده - دوره ایزی کوین

آخرین دوره ای که برای آموزش دنیای کریپتو ، تریدینگ و رسیدن به سود مستمر ماهانه از این بازار نیاز دارید

اگر از ضرر کردن در این بازار خسته شده اید و احساس می کنید روش هایی که در کتاب ها و ویدئوها آموزش دیده اید ، کاربردی ندارند و درنهایت همگی منجر به ضرر می شوند ، این متن را کامل بخوانید.

هدف اصلی ورود ما به این بازارها کسب پول است و هر چیزی که یاد می گیریم باید در همین راستا عمل کند ، در نتیجه هر استراتژی یا اطلاعات اضافی که کاربردی نیستند را باید به دور بریزیم.

دوست دارم داستان مسیر من در زمینه ترید و معامله گری را با شما به اشتراک بگذارم. حدس میزنم خیلی شبیه به تجربه شما باشد.

 

 

همیشه به دنبال این موضوع بودم که اگر امکان پذیر باشد بتوانم از پول نقدی که از بیزینس های دیگرم به دست می آید ، بتوانم سودی بدست آورم. چون همیشه مقداری از درآمدم از کسب و کار آمازون اف بی ای ( amazon fba ) برای مدتی بدون استفاده می ماند.

به عبارت دیگر به دنبال این بودم که پول بتواند برای من کار کند و در کنار اینکه سرمایه ام امن باشد کمی سود کنم.

از خرید صندوق سرمایه گذاری ( Mutual Fund ) از بانک در کانادا شروع کردم و بعد از آن به سمت خرید اوراق بهادار ( Exchange-Traded Fund ) رفتم و در نهایت بعد از حدود دو سال به خرید مستقیم سهام شرکت ها رسیدم.

خرید سهام شرکت های پر پتانسیل و روبه رشد را شروع کردم و چند سالی صبر کردم تا به سود برسند.

به صورت کاملا اتفاقی با توجه به شناختی که از ایلان ماسک داشتم ، عمده پورتفولیو خودم را سهام تسلا خریدم و کم کم بازار خودروهای برقی در دنیا داغ شد و به سود خوبی رسیدم. تصمیمم برای خرید سهام تسلا از دانش تریدینگ یا تحلیل تکنیکال گرفته نشده بود بلکه از شناختی بود که از ایلان ماسک داشتم.

مسلما این دستاورد باعث شد خیلی جدی تر به بازار سهام نگاه کنم.

مشکلی که در این راه می دیدم ، زمان زیادی بود که باید صبر می کردم تا با نگهداری سهم در طولانی مدت سود کنم.

به این فکر می کردم که بتوانم بازه زمانی نگهداری سهم را کمتر کنم و با همین دیدگاه عملا از سرمایه گذار به معامله گر تبدیل شدم.

چون نقاط ورود و خروج برای من حساس تر شده بود ، کم کم کتاب های تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال زیادی خواندم . سپس به سمت ویدیوهای آموزشی که در یوتیوب وجود داشت ، رفتم. احساس کردم نیاز به آموزش های منسجم تری دارم در نتیجه ، پلتفرم های مختلفی نظیر یودمی ، کورسرا … را امتحان کردم و دوره های آموزشی مختلفی دیدم. در این مسیر با تکنیکالیست های معروفی آشنا شدم و روش های مختلفی را یاد گرفتم.

روش ها را امتحان می کردم و هر چه به جلوتر می رفتم ، بیشتر مطمئن میشدم که این موارد روش هایی نیست که واقعا کار کنند . سه بار کار می کردند و یک بار نه ! معتقدم اگر فرمولی درست باشد همیشه باید بتواند کار کند و اگر بعضی اوقات کار می کند نشان از این دارد که در آن یک سری از فاکتورهای متغیر لحاظ نشده است و فرمول دقیقی نیست.

اگر به شما بگویم به میدان جنگ بروید و به شما اسلحه ای می دهم که بعضی اوقات کار نمی کند ، مسلما قبول نمی کنید. چون جان و زندگی شما مطرح است. اما در ترید افراد با همین روش ها با سرمایه زندگی خودشان به وسط جنگ معامله گری می روند و به راحتی هم ضرر می کنند و از این بازی بیرون می روند.

احتمالا در این لحظه اگر به مدیریت سرمایه یا مدیریت پول فکر می کنید ،باید به شما بگویم همه این قوانین برای زمانی است که فرمول شما درست کار کند ، اگر فرمولتان مشکل داشته باشد اصلا این گونه قوانین به شما کمکی نمی کند فقط باعث می شود کمی دیرتر از بازار حذف شوید و سرمایه تان از بین برود.

در نهایت تصمیم گرفتم باید استراتژی شخصی خودم را بسازم. کم کم به من ثابت شده بود که روش کارآمدی که واقعا سود ده باشد در اینترنت یا لابه لای این کتاب ها پیدا نمی شود.

جلسات دوره ایزی کوین

 

این مورد برای من فوق العاده مهم بود ، هست و خواهد بود : 

اصلا در ترید نباید ضرر کنم و باید میزان ضرر هایم را به صفر درصد برسانم!

ادعای بسیار بزرگی است و رویای هر تریدی هست اما همین را اصل اولیه ساخت استراتژی ام قرار دادم.

 

برای مدتی همه کتاب ها و روش هایی که خوانده بودم را کنار گذاشتم و با ذهنی کاملا خالی به دنیای هر دارایی نظیر سهام ، کوین یا توکن نگاه کردم. سعی کردم از هیچ ابزاری معروفی که در دسترس همه است استفاده نکنم و بر اساس شهود خودم ، چارت را نگاه کنم.

کم کم روابطی را کشف کردم که بر اساس اتفاقاتی که بر روی چارت می افتاد ، شکل می گرفتند. همین موضوع پایه و اساس استراتژی ام را شکل داد.

استراتژی که برای خود ساختم ، در اینترنت یا در کتاب ها پیدا نمی شود و همین ویژگی باعث موفقیت من در ترید می شود.

بگذارید با شما نتایجی که گرفتم را به اشتراک بگذارم و آنالیز و قضاوت نتیجه این روش را به شما می سپارم.

مهمترین نتیجه ای که بدست آوردم : ضرر را حدودا به صفر درصد ماهانه رساندم.

اما میزان سود ماهانه که توانستم بدست بیاورم : 

کمترین میزان سود : 3 درصد ماهانه

میانگین سود : 7 درصد ماهانه

بیشترین میزان سود : 15.6 درصد ماهانه

سود سالانه در سال 2022 : 81.7 درصد

سود بر اساس تفکیک ماه ها در سال 2022 در بازار کریپتو می باشد.

 

 

 

سرمایه ای که برای ترید در نظر گرفتم به دلیل امنیت حفظ سرمایه در اکانت های مختلف تقسیم شده است و مبلغ سرمایه اولیه در ابتدای ماه در چارت بالا مشخص است.

در ویدیو وبینار که برای دانلود در اختیار شما قرار داده ام ؛ سعی کرده ام مروری داشته باشم بر روی تریدهایی که در گذشته انجام دادم.

قضاوت میزان سودی که بدست آوردم می تواند با شما باشد و فاکتوری که برایم شخصا به شدت مهم بوده این است که ضرری نداشته باشم. استراتژی من بر این اساس شکل گرفته است.

قطعا اگر دستاورد من برای شما جذاب است و دوست دارید نتیجه ای شبیه به من داشته باشید ، می توانید در دوره ایزی کوین شرکت کنید تا شما را با استراتژی شخصیم کاملا آشنا کنم. قدم به قدم به شما آموزش میدهم که به چه نحوی چارت را نگاه کنید و نقاط ورود و خروج معامله خود را تعیین کنید. قوانینی را به شما آموزش میدهم که بتوانید از لحاظ ذهنی آماده این کار شوید و بتوانید به بهترین شکل ممکن مدیریت پول و سرمایه خود را داشته باشید.

 

دوره ساده ارز دیجیتال

 

دوره ایزی کوین به شکلی طراحی شده است که همه افراد با هر سطحی از دانش و تجربه بتوانند استفاده نمایند. اگر تجربه و دانش قبلی دارید ، طبعا سرعت پیشرفت شما بیشتر خواهد بود. ممکن است برخی موارد در دوره ایزی کوین با دانش قبلی شما در تضاد باشد ، لذا برای بهبود نتایج خود در ترید کردن به شما پیشنهاد می کنیم ، روشی که در ایزی کوین یاد میگیرید را با قوانین خودش به جلو ببرید.

 

اما برسیم به این سوال مهم ، چرا ترید کنیم ؟

 

به این دلیل که به سه آزادی بزرگ برسیم : آزادی مالی ، آزادی زمانی و آزادی مکانی

رسیدن به استقلال مالی یکی از بزرگترین آرزوها و اهداف هر فردی است اما برای رسیدن به آن نیاز به یک راهکار عملی هستیم ، فرمولی که واقعا بتواند کار کند و به معنای واقعی برای ما پول بسازد.

آزادی زمانی بدین معنی که ساعت کار کردن ما در انتخاب خودمان باشد و هر ساعت از شبانه روز که تصمیم گرفتیم بتوانیم کار کنیم.

آزادی مکانی ، یعنی از هر کجای دنیا که دوست داشتیم بتوانیم کار کنیم. الان که این متن را مینویسم حدودا یک سال است در سفر هستم و هر ماه را در یک شهر زندگی می کنم.

با توجه به استراتژی که در ترید کردن برای خودم ساختم ، هر روز در جهت ساخت این سه آزادی قدم برمی دارم و اگر دوست داری و برایت این سه آزادی مهم است می توانی با من در این مسیر هم سفر شوی و هر روز یک قدم به زندگی ایده آلی که در ذهن داری نزدیک تر شوی.

 

من در دوره ایزی کوین هر آنچیزی که برای ترید کردن به روش من ( حسین عزت خواه ) نیاز داری را به ساده ترین روش ممکن بهت آموزش داده ام ، کافیه فقط با نگاه من چارت ها را ببینی و ترید را شروع کنی . در این مسیر قوانینی بهت آموزش می دهم که در هر ترید نیاز است اجرایشان کنی.

اصلی ترین و مهمترین بخش دوره ایزی کوین ، استراتژی شخصی خودم ( حسین عزت خواه ) است. در کنار آن موارد بسیاری در زمینه کریپتو و بلاک چین را با هم بررسی می کنیم که در ادامه می توانید بخوانید.

 

هدایای ویژه دوره ایزی کوین به شما

 

هدیه اول : دانشنامه ارز دیجیتال ، موتور جستجوگری است که به راحتی عباراتی که در این حوزه وجود دارد را در آن جستجو می کنید و در طول دو الی سه خط به زبان فارسی ساده برای شما توضیح داده شده است. این موتور جستجو حاوی بیش از هزار اصطلاح و عبارت مهم از ارزهای دیجیتال است.

هدیه دوم : فایل های متنی دوره ایزی کوین ، در موضوعات مختلف نظیر بلاک چین ، هش ، کیف پولها ، تحلیل فاندامنتال و تکنیکال و غیره به صورت کامل آماده شده است که حاوی تصاویر اینفوگرافیک است. این قسمت برای علاقه مندانی طراحی شده است که می خواهند همیشه به این مفاهیم به صورت متن دسترسی داشته باشند و در مورد هر موضوع به صورت کامل تری یادگیری داشته باشند.

 

چرا این دوره ساخته شد ؟ 

 

 • یادگیری استراتژی شخصی حسین عزت خواه برای معامله گری
 • رساندن ضرر در معامله گری به صفر درصد
 • یادگرفتن روشی که به درآمد روزانه دلاری منجر شود
 • کنار گذاشتن صدها روش بدون کاربرد که همگی منجر به ضرر می شوند
 • کنار گذاشتن صدها اندیکاتور و اسیلاتور بدون کاربرد
 • بررسی میزان درصد سود معقول از این بازار و چشم انداز با ماشین حساب مرکب
 • یادگیری مفاهیم پیچیده بلاکچین و کریپتوکارنسی به ساده ترین زبان
 • جلوگیری از ورود اطلاعات بدون کاربرد به مغز شما
 • ساخت ذهنیت درست برای ترید و سرمایه گذاری در بازار رمز ارزها
 • آموزش صبوری ، روانشناسی و شناخت بیشتر از خودتان برای مدیریت ریسک و سرمایه
 • سرمایه گذاری طولانی مدت و هولد یک سبد رو به رشد


 

این دوره شامل چه مواردی است :

 

 • استراتژی شخصی حسین عزت خواه برای معامله گری و ترید
 • قوانینی که ضرر را به صفر درصد برساند
 • آنالیز و بررسی نتایج استراتژی حسین عزت خواه
 • آشنایی با پول بزرگ
 • یادگیری قوانین بازی در دنیای کریپتو
 • مرور دستکاری های بزرگ دنیای ارزهای دیجیتال
 • اسکرینر و روش های شناسایی فرصت ها
 • بررسی عمیق پتانسیل رشد و ضرر هر دارایی
 • سقف ضرر کردن برای هر دارایی
 • بررسی روش های که ضرر کردن در ترید را به صفر برسانیم 
 • آموزش روانشناسی در تریدینگ و سرمایه گذاری
 • آموزش مدیریت سرمایه و پول
 • آموزش کامل و جامع تمامی مفاهیم مهم بلاکچین ، رمزارزها و داراییهای دیجیتال به صورت دانشنامه
 • آموزش ساخت والت ، خرید ، فروش و نگه داری رمزارزها
 • آموزش والت های سرد یا فیزیکی برای امنیت بالا
 • آموزش کامل صرافی بایننس ، امنیت حساب و ترید در اسپات و فیوچر 
 • آموزش کار با صرافی های مختلف
 • آموزش تریدینگ ویو برای بررسی و تحلیل
 • بررسی وبسایت های مهم برای بررسی کوین ها و توکن ها
 • یادگیری و استفاده از ICOs, STOs, IEOs
 • آموزش مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک
 • آموزش تحلیل بنیادی و تاثیر اخبار بر روی بازار
 • آموزش تحلیل تکنیکال
 • معرفی چارت و تایم فریم
 • کندل های شمعی
 • مقاومت و حمایت
 • بررسی نواحی ورود و خروج
 • آموزش اندیکاتورهای مهم و کاربردی
 

دوره ارز دیجیتال برای چه کسانی مناسب هست

این دوره مناسب چه کسانی هست ؟

 

 • کسانی که می خواهند روزانه از بازار به درآمد برسند.
 • کسانی که از ضرر کردن خسته شده اند و به دنبال یادگیری یک استراتژی هستند که واقعا کار بکند
 • کسانی که علاقه مند به یادگیری و سرمایه گذاری در دنیای رمزارزها هستند.
 • کسانی که از حجم بالای اطلاعات به درد نخور در اینترنت خسته شده اند و به دنبال یادگیری سریعتر هستند.
 • کسانی که به ساخت آینده خودشان علاقه دارند و با دو بال صبر و یادگیری ، و با بهره گرفتن از سرمایه گذاری به روش اثر مرکب در راستای ثروتمند شدن قدم برمیدارند.
 • کسانی که قصد دارند از هر کجای دنیا به دلار کسب درآمد کنند .

 

دوره ارز دیجیتال برای چه کسانی مناسب نیست

این دوره مناسب چه کسانی نیست ؟

 

 • افراد متعصب نسبت به روش های معامله گری که قبلا یاد گرفته اند.
 • افراد عجول و کم حوصله که اهل یادگیری نیستند.
 • افرادی که دوست دارند یک شبه پولدار شوند و به هیچ قوانین و استراتژی در معاملات پایبند نیستند.
 • افرادی که از بازارهای مالی دیگر شکست خوردند و با احساس انتقام به سمت دنیای ارز دیجیتال کشیده شده اند. شدیدا به این دسته توصیه می کنم ابتدا باید بر روی روانشناسی ترید کار کنند و با ذهنیت آرام و بدون خشم یادگیری را شروع کنند.
 • افرادی که این بازار مالی پرریسک را با قمار و لاتاری می سنجند .
 • افراد طمع کاری که قانع به سود معقول از این بازار نیستند و به دنبال رویای پول دار شدن در یک شب هستند.

 

 

 

دوره جامع ارز دیجیتال

دوره ارز دیجیتال و دارایی رمزنگاری شده - دوره ایزی کوین

کاربر گرامی، موارد زیر را مطالعه نمایید :

 • قبل از خرید این محصول، امکان مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با تیم پشتیبانی وجود دارد.
 • به منظور ارتقاء کیفیت سرویس دهی و تکمیل اطلاعات، توضیحات مندرج در این صفحه را با دقت مطالعه نمایید.
 • چنانچه این محصول در آینده، بروزرسانی (آپدیت) گردد، فایل های جدید بطور اتوماتیک و رایگان در اکانت شما اضافه می گردد.
 • با توجه به اینکه بعد از خریداری این محصول، به تمامی محتوای آموزشی دسترسی دارید، لذا درخواست بازگشت وجه (ریفاند) وجود ندارد.

نظرات کاربران

تعداد 79 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
شادی
شادی گفته:
۰ | ۰

ممنونم از توجه ویژه ای که به من به عنوان عضو قدیمی سایت و همراه استاد عزت خواه دارید
قطعا آموزش های عالی ، مفید و جذاب ایشان علت ماندگاری همراهان قدیمی است
و بسیار ممنون و سپاسگزارم بابت هدایای ویژه ای که برای من در نظر گرفته اید
قطعا این هدایا و آموزش ها در سال جدید پیش روی من، بسیار تاثیر گذار و باعث جهش علمی و مالی من خواهد شد.
و می توان گفت یکی از بهترین هدایای تولدی است که امسال دریافت کردم.
ممنونم از شما
و لطفا از طرف من از استاد عزت خواه عزیز هم تشکر کنید.

من این محصول را خریده ام

فرناز محمدی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما

تلاش مجموعه ما همواره در جهت ارتقای وبسایت و جلب رضایت همراهان بوده و هست، از این رو الان که شاهد رضایت شما هستیم، بسیار خشنودیم. به امید موفقیت های روزافزون برای شما.

پاسخ
حسن گفته:
۰ | ۱

سلام
م 19 سالمه و به بازار ترید علاقه پیدا کردم
آیا با گرفتن دوره شما صفر تا صد ترید کردن بدون ضرر رو به دست میارم ؟یعنی ضرر نمیکنم ؟
چون من وقتی وارد کاری میشم و میبینم که اون کار حتا 50 50 هم نیست و شبیه به شانسه
دوست دارم فرمولی رو یاد بگیرم که هیچ وقت ضرر نکنم و اگه وجود نداشت دنبالش نرم

سهیلا بدیعی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما

در بازار بیزینس و ترید، در شروع کار که فرد در حال یادگیری می باشد، نمی توان با اطمینان صد در صد گفت که فرد اصلا ضرر نمی کند چون به هر حال شما وارد عرصه جدیدی می شوید اما با استفاده از آموزش های کامل و اصولی می توان عملکرد و اقدامات را به شکلی سازماندهی کرد که میزان ریسک و ضرر کنترل شود. در آموزش های موجود در دوره ایزی کوین دو مدل آموزش وجود دارد:.1  آموزش سرمایه گذاری بلند مدت.2  آموزش ترید کردن کوتاه مدت به روش استاد حسین عزت خواه. در همین صفحه، وبینار معرفی دوره را کامل مشاهده کنید و اگر نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید، از طریق صفحه تماس با ما با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.

پاسخ