تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

درباره ما

 • 16.9k
 • 39

 

سایت عزت خواه دات کام Ezzatkhah.com در زمینه موفقیت فردی، اجتماعی و موفقیت در کسب و کار، با هدف ارائه خدمات مطلوب به کاربران عزیز فعالیت می‌نماید.

امید بر آن است که بتوانیم نقش بسزایی در ساخت زندگی و کسب و کار ایده آل ایفا کنیم. وبسایت عزت خواه دات کام همواره سعی در تحقق اهداف گوناگونی داشته است و با توجه به نیاز جامعه کنونی به کسب آگاهی و آشنایی با مفاهیمی از جمله رشد فردی و پیشرفت در کسب و کار، در تلاش است تا بروزترین و کامل‌ترین اطلاعات را به مخاطب‌ها و همراهان خود ارائه کند.

 

 • ارتقاء سطح علمی، رشد و بهبود شخصیتی افراد
 • شیوه ی مدیریت زمان
 • بالابردن سطح مهارت های فردی
 • تدریس در زمینه موفقیت و کارآفرینی
 • راه اندازی کسب و کار آنلاین
 • آموزش بهترین روش کسب درآمد بدون وقفه در دنیا
 • راز دستیابی به استقلال مالی
 • راه اندازی کسب و کار آنلاین
 • آموزش بهترین روش کسب درآمد بدون وقفه در دنیا
 • راز دستیابی به استقلال مالی
 • آموزش بهترین روش کسب درآمد اتوماتیک در دنیا
 • راه های کسب درآمد از سایت آمازون
 • آموزش فروش در آمازون
 • آموزش تخصصی ترین ترفند های فروش و فروشنده شدن در سایت آمازون
 • آموزش ساخت ذهنیت قوی برای اجرای بیزینس آمازون

 

 

معرفی کمپانی عزت خواه دات کام

کمپانی عزت خواه دات کام (EZZATKHAH Corp) در تابستان 1394 فعالیت خود را با هدف ارتقا سطح کیفی زندگی و کسب و کار آغاز نمود. ما در این مجوعه در ابتدا سعی کردیم با ارائه مطالب، ویدیو، مقاله و فایل های آموزشی رایگان در زمینه موفقیت و رشد فردی زمینه را برای استفاده همه افراد علاقه‌مند به این گونه مطالب به صورت رایگان فراهم کنیم و همیشه در تلاش هستیم که مطالب و ویدیوهای بروز را به همراهان این مجموعه ارائه کنیم. به دنبال فعالیت خود بدین شکل، فعالیت تخصصی ما در خصوص ارائه دوره‌های آموزشی گسترش پیدا کرد که در ادامه به توضیح دقیق تر محوریت فعالیت‌های وبسایت می‌پردازیم.

 

 

ارائه محتواهای رایگان برای تمام کاربران

در وبسایت عزت خواه دات کام، محتواهای رایگان در قالب بخش های زیر قابل استفاده و دسترسی اعضای سایت می باشد که با هدف توسعه و پیشرفت ارائه می‌گردد.

 

ویدیوهای آموزشی، انگیزشی و موفقیت در زمینه رشد و بهبود شخصی، بالابردن سطح مهارت‌های فردی، تثبیت باورهای مثبت و... که در عین گسترش مثبت اندیشی و اصلاح باورها، به واقعیت‌های این جهان که حتی ممکن است منفی باشند اشاره می‌کند تا فرد با دیدگاه واقع بینانه مسائل و رخدادهای این جهان را تحلیل کرده و با شیوه‌ای درست آنها را مدیریت کند. این مجموعه برنامه در حال حاضر به بیش از 100 قسمت گسترش پیدا کرده و در اختیار کاربران عزیز قرار گرفته است تا راهی باشد برای زندگی بهتر. این مجموعه همواره توسط استاد حسین عزت خواه و تیم عزت خواه دات کام به صورت تخصصی گردآوری و در وبسایت به صورت رایگان در دسترس می‌باشد.

 

 

در این مجموعه شما شاهد ویدیوهایی هستید که با تماشا و دنبال نمودن آنها، می‌توانید انگیزه خود را برای تصمیم گیری و اقدام، ارتقا بخشیده و به خودتان یادآور شوید که شما فقط یک بار فرصت زندگی کردن دارید و باید از آن به بهترین نحوه بهره ببرید.

 

 

این مجموعه شامل ویدیوهایی در خصوص آشنایی ابتدایی هر چه بیشتر و بهتر با بیزینس آمازون و شرایط آن می‌باشد که به صورت رایگان در وبسایت ارائه می‌شود تا کسانی که به کسب و کار آنلاین و جهانی آمازون علاقه مند هستند، بتوانند با تجزیه و تحلیل هرچه بهتر، وارد این مسیر بشوند. شایان ذکر است که وبسایت آمازون یکی از بزرگترین پلتفرم های فروشگاهی آنلاین است که افراد و مشتری‌ها با مراجعه به آن نیازها و خریدهای خود در دسته بندی‌های کاملا مختلف و متنوع را برطرف می‌سازند و طبیعتا افرادی نیز در این وبسایت بزرگ فروشنده هستند و محصولات خود را به مشتری ها ارائه می‌کنند. اما فروشندگی در این بستر جهانی نیازمند یادگیری تکنیک‌های بسیاری می‌باشد که در مجموعه برنامه های بیزینس تایم که توسط استاد حسین عزت خواه تهیه می‌شود به نکات بسیار ارزشمندی اشاره می‌گردد و اما برای یادگیری تخصصی این بیزینس آموزش‌هایی لازم است که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

 

 

این مجموعه ارزشمند شامل ویدیوها و مصاحبه هایی با افراد موفق و معروف جهان به صورت دوبله شده یا زیر نویس است که شما را با مسیر زندگی، اهداف و تلاش‌های افراد موفق و مطرح جهان آشنا می‌کند. افرادی همچون بیل گیتس، استیو جابز، وارن بافت و افراد بسیار دیگری. کسانی که با افکار و باورهای درست و البته با عمل و رفتار به آن افکار، اکنون الگوی افراد بسیاری در جهان هستند و علاقه مندان زیادی دارند. این مجموعه برنامه نیز با تلاش تیم عزت خواه دات کام به صورت اختصاصی و به شکل رایگان در وبسایت قابل دسترسی می‌باشد.

 

 

 

 

مقالات و دسته بندی محتوا وبسایت 

 

بیزینس آمازون         موفقیت          کسب و کار         مهارت های ارتباطی            رشد و توسعه فردی

 

 

 

محصولات و دوره های آموزشی وبسایت عزت خواه دات کام

 

محصولات و دوره های موجود در سایت عزت خواه دات کام، بصورت محتوای دیجیتال دانلودی و بصورت فایل های ویدیویی و صوتی ضبط شده می‌باشد که در ادامه به توضیح و بررسی آنها می‌پردازیم.

 

دوره آربی ، آموزش فروش در آمازون 

از آنجایی که شروع یک بیزینس و فعالیت در یک پلتفرم آنلاین و جدید نیازمند آموزش است، در این راستا مجموعه عزت خواه دات کام برای یادگیری فعالیت در آمازون دوره‌ای به نام دوره آربی که آموزش فروش کالای فیزیکی در آمازون با محوریت خرید کالا از علی بابا در چین و ارسال به انبار آمازون در آمریکا می‌باشد را برای علاقه مندان ارائه کرده است که این دوره اولین بار به زبان فارسی توسط استاد حسین عزت خواه گردآوری شده است.

این دوره متناسب با تغییرات آمازون آپدیت شده و فایل های آموزشی جدید در حساب کاربری دانشجویان این دوره فعال و قابل دسترس می‌شود. استاد حسین عزت خواه که مدرس این دوره آموزشی می باشند، از سال های 2016 تا 2020 توانستند عنوان Best Seller (برترین فروشنده) را در وبسایت آمازون کسب کنند.

ایشان از ابتدا علاقه‌مند به کسب و کارهای آنلاین بودند و اعتقاد دارند باید شغلی را انتخاب نمود که با آزادی از المان زمان و مکان بتوان در هر زمان و مکانی آن را مدیریت کرد به همین دلیل فعالیت در حوزه‌های مختلف فروش آنلاین را تجربه کردند که یکی از شاخص ترین آنها فروشندگی در وبسایت بزرگ آمازون و کسب موفقیت‌های بسیاری در آن بوده است. در همین راستا تمامی تجارب خود را در دوره جامع آربی منعکس کرده و آن را به علاقه مندان این بیزینس ارائه نموده‌اند.

 

 

 

 

 

دوره پاراسل زندگی 

این دوره در خصوص اصلاح باورهای زندگی، ساخت لایف استایل صحیح، یادگیری تکنیک‌های مدیریت بیزینس به گونه ای که شما بتوانید شیوه‌های آزادی بیزینس خود از المان زمان و مکان را یاد بگیرید و در کل در خصوص ساخت یک زندگی ایده آل و ذهنیت یک کارآفرین می‌باشد.

این دوره ارتباطی با فروش در آمازون ندارد اما کسانی که قصد فعالیت در آمازون را دارند به آنها پیشنهاد می‌شود ابتدا دوره پاراسل زندگی و سپس دوره آربی را مشاهده کنند تا با ذهنیتی درست‌تر وارد کسب و کار شوند.

این دوره نیز حاصل تلاش‌ها و تجارب استاد حسین عزت خواه می‌باشد که سرانجام در مجموعه پاراسل زندگی گردآوری شده است و یک شیوه زندگی سازنده‌تر را ارائه می‌کند، برای کسانی که به دنبال تغییر در زندگی خود هستند.

 

 

 

 

 

 

آموزش ارز دیجیتال - دوره ایزی کوین 

دوره آموزشی ارز دیجیتال - دوره ایزی کوین ، به ساده ترین زبان ، به دور از تئوریات و مباحث پیچیده با سرفصل های کامل از تمامی مفاهیم مورد نیاز در دنیای رمزارز ها میباشد . از جمله نقاط مثبت این دوره ساخت ذهنیت درست برای ترید و سرمایه گذاری در بازار رمز ارزها ، آموزش صبوری ، روانشناسی و شناخت بیشتر از خودتان برای مدیریت ریسک و سرمایه است

بی شک دنیای رمزارزها یا دارایی های رمزنگاری شده ، آینده دنیایی هستند که در آن زندگی می کنیم ، و اصلا مهم نیست که چه میزان علاقه مند هستیم یا می خواهیم ترید کنیم ، حداقل یادگیری و آشنایی با آن نیاز برای هر فردی است چون آینده به دنیای بلاک چین گره خورده و همانطور که امروز بدون اینترنت زندگی برایمان سخت یا غیر ممکن است ، بلاک چین هم قسمتی از آینده است. پس بهتر است با آن آشنا شویم و هر روز در مورد آن یاد بگیریم

این دوره به چهار دلیل بالا ساخته شد و مهمترین دلیل شخصی ام برای ساخت این دوره ، فیلتر کردن اطلاعات و جلوگیری از حجم بالای مطالب بود و تمام تلاشم را کردم که بهترین دوره ارزهای دیجیتال یا کریپتوکارنسی را برای شما آماده کنم.

 

 

 

 

 

 

دوره آربی اکسترا - دوره آربی بهمراه دوره پاراسل زندگی 

این دوره شامل دوره آربی و پاراسل زندگی هر دو با هم به صورت کامل می باشد 

دوره آربی متناسب با تغییرات آمازون آپدیت شده و فایل های آموزشی جدید در حساب کاربری دانشجویان این دوره فعال و قابل دسترس می‌شود. استاد حسین عزت خواه که مدرس این دوره آموزشی می باشند، از سال های 2016 تا 2020 توانستند عنوان Best Seller (برترین فروشنده) را در وبسایت آمازون کسب کنند.

دوره پاراسل ارتباطی با فروش در آمازون ندارد اما کسانی که قصد فعالیت در آمازون را دارند به آنها پیشنهاد می‌شود ابتدا دوره پاراسل زندگی و سپس دوره آربی را مشاهده کنند تا با ذهنیتی درست‌تر وارد کسب و کار شوند.

 افرادی که قصد دارند هر دو دوره را در اختیار داشته باشند در یک پکیج ، می‌توانند این دوره را تهیه کنند.

 

 

 

 

 

ورکشاپ آموزش کسب و کار آمازون نسخه دانلودی

در 28 نوامبر 2019 ورکشاپی پیرامون بیزینس آمازون به صورت حضوری در ترکیه برگزار گردید که مدرس آن استاد حسین عزت خواه بودند.

محوریت این ورکشاپ براساس آنالیز محصولات و یافتن محصول طلایی، افزودن ارزش به محصول و ارتقا و متمایزسازی، بررسی متدهای تبلیغات آمازون و مدیریت کمپین های تبلیغاتی بوده‌است.

در حال حاضر مباحث مطرح شده در آن ورکشاپ به صورت نسخه دیجیتال و دانلودی آماده سازی شده و افراد علاقه‌مند می‌توانند نسخه دانلودی آن را تهیه و استفاده نمایند تا با اطلاعات تخصصی تر و ذهنیت آگاه تر این بیزینس را مدیریت و اجرا کنند.

 

 

 

 

 

 

 

مشاوره خصوصی تلفنی با حسین عزت خواه

هر فردی ممکن است در کسب و کار خود نیازمند استفاده از تجربه و تخصص افراد متخصص در آن زمینه باشد و این امری طبیعی است.

در این راستا مشاوره اختصاصی می‌تواند بسیار کارساز بوده و به فرد تا حد زیادی کمک کند تا با سرعت و کیفیت بیشتر کارهای بیزینس خود را پیش ببرد و به دنبال آن شاهد نتایج بهتری نیز باشد.

در سایت عزت خواه دات کام نیز امکان رزرو مشاوره خصوصی تلفنی با استاد حسین عزت خواه وجود دارد که این مورد در واقع دوره یا محصول نمی باشد، بلکه رزرو یک ساعت مشاوره خصوصی تلفنی با استاد حسین عزت خواه است که افرادی که قصد دارند این مشاوره را رزرو کنند باید قبل از رزرو، با تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام در ارتباط باشند تا تیم پشتیبانی درباره مراحل رزرو و نکات لازم آنها را راهنمایی کنند. 

در واقع فردی که خود به این نتیجه می‌رسد که نیازمند مشاوره اختصاصی است، می‌تواند با راهنمایی تیم پشتیبانی در این خصوص اقدام کند.

 

 

 

 

پکیج الان وقتشه

این مجموعه در واقع همان مجموعه ویدیوهای الان وقتشه می‌باشد که در قسمت محتوای رایگان در خصوص آن توضیح دادیم اما افرادی که علاقه مند هستند تمام این ویدیوها را به صورت یک مجموعه و یکجا دریافت کنند، می‌توانند این پکیج را خریداری کنند.

همواره توجه داشته باشید که تمامی محصولات و دوره‌های وبسایت عزت خواه دات کام ماهیت دانلودی و دیجیتال دارند که تنها برای فرد خریدار و روی یک سیستم کامپیوتری قابل استفاده و اجرا می‌باشند.

 

 

 

 

 

 

دستاوردهای عزت خواه دات کام

 

 

وبسایت عزت خواه دات کام این افتخار را دارد که اعلام کند شاهد سطح بالایی از رضایت و موفقیت کاربران و دانشجویان دوره‌های آموزشی می‌باشد. ما همواره نظرات و بازخوردهای دریافتی که سرشار از انرژی مثبت برای این مجموعه بوده است را با سایر همراهان وبسایت نیز به اشتراک گذاشته‌ایم که در بخش نظرات همراهان عزت خواه دات کام نیز قابل مشاهده است.

 

 

 

 

 

 پشتیبانی عزت خواه دات کام

تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام شامل مجموعه‌ای از نیروهای متخصص است که همواره در تلاش هستند با پاسخ گویی و خدمت رسانی مطلوب به تمام دانشجویان و کاربران وبسایت، بهترین و سریع ترین خدمات را ارائه کنند.

از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در ساعات مشخص، می‌توانید همواره با تیم پشتیبانی در ارتباط بوده، سوالات خود را مطرح کرده و راهنمایی دریافت کنید.

شایان ذکر است دانشجویان دوره‌های آموزشی وبسایت بعد از شرکت در دوره‌ها از طریق راه ارتباطی که مخصوص سوالات تخصصی دانشجویان دوره‌ها می‌باشد و توسط تیم پشتیبانی به آنها معرفی می شود، با پشتیبان ها در ارتباط بوده، سوالات و ابهامات خود را مطرح کرده و راهنمایی دریافت می کنند.

 

 

چشم انداز و اهداف عزت خواه دات کام

 

وبسایت عزت خواه دات کام با تلاش خود، تیم پشتیبانی و البته همراهی و وجود شما عزیزان، قصد دارد فرصت دسترسی به مطالب و اطلاعات کاربردی را برای همگان فراهم کند تا افراد علاقه‌مند به تغییر و پیشرفت بتوانند با توجه به نیاز و هدف خود از آنها بهره برده و رضایت آنها، انگیزه و انرژی ما را برای ادامه هر چه بهتر و قوی‌تر این مسیر فراهم کند.

هدف مجموعه ما ارائه ویدیوها، مقالات و معرفی دوره‌های آموزشی به مخاطبان خود در دنیای گسترده وب می‌باشد تا از رهگذر آن در تغییر و بهبود زندگی و کسب و کار افراد، سهمی هرچند کوچک را داشته باشیم و تمام همت خود را به کار می‌گیریم تا با ارائه مطالب و اطلاعات بروزتر و پاسخ‌گویی هر چه بهتر در کنار شما باشیم، چرا که دنیای کنونی نیازمند این است که با تغییرات آن همراه شده و همواره با جدیدترین و کامل ترین اطلاعات در صدد تقویت مهارت‌ها و خلاقیت باشیم.

چون با یادگیری می توان با این جهان همواره در حرکت و تغییر، همراه شد و جامعه ای مملوء از انسان‌های شاد و متفکر را شاهد بود.

 

 

امیدوارم همیشه ثروتمند و موفق باشید 

حسین عزت خواه 

 

 

 

 

 

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/about-us
ezzatkhah

وبسایت عزت خواه دات کام با هدف بهبود و ارتقا سطح زندگی و کسب و کار فعالیت خود را از سال 1394 آغاز نمود. در این راستا محتواهای رایگان بسیار زیادی در قالب ویدئو، فایل و مقاله ارائه نموده‌است که مورد توجه و استقبال تعداد بسیار زیادی از کاربران قرار گرفته‌است. همچنین فعالیت تخصصی‌تر وبسایت در حوزه ارائه دوره های آموزشی به صورت دیجیتالی دانلودی می‌باشد که توضیحات کامل در این خصوص جهت آشنایی کاربران مطرح شده است.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

درباره ما

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
رضا گفته:
۰ | ۰

سلام دوستان!
از اینکه توی این صفحه درباره ما سایت استاد حسین عزت‌خواه رو می‌خونید خوشحالم. اینجا همه چی رو واضح و با حس اعتماد بیان کردن. هر سوالی داشتم، سریع جواب گرفتم. احساس می‌کنم اینجا یک فضای راحت و دوستانه داریم. همه‌ی اطلاعاتی که لازمه برای همدیگه رو احترام می‌ذاریم و به هم کمک می‌کنیم. خوشحالم که اینجا هستم و ممنون از استاد حسین عزت‌خواه برای ایجاد این امکانات و فرصت‌های خوب. با این همه توضیحات، حالا راحت‌تر می‌فهمم چطوری می‌تونم از اینجا بهترین استفاده رو ببرم.
ممنون از همگی!

سهیلا بدیعی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما

حضور شما همراهان عزیزی که با دقت و جدیت وبسایت ما را دنبال می کنید، باعث افتخار و دلگرمی ما می باشد.

پاسخ
yasaman گفته:
۰ | ۰

من مدتهاست سایت اقای عزت خواه دنبال می کنم. واقعا هر چی تو این صفحه دربا ره ما نوشتید حتی بیشتر تو سایت و مجموعه شما در حال انجامه. علاقه مند شدم به تهیه دوره های سایت و در حال بررسی و ارتباط با پشتیبانی هستم. ممنون از شما

فرناز محمدی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

با تشکر از حسن توجه و دقت شما. با آرزوی موفقیت های روزافزون برای شما.

پاسخ

مطالب مرتبط