مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

کسب درآمد میلیونی

توضیحات کوتاه :
کسب درآمد میلیونی این روزها بازار بسیار داغی در بین کاربران فضای مجازی پیدا نموده است. همگان به‌دنبال کسب درآمد میلیونی هستند. آیا تصور می‌نمایید کسب درآمد میلیونی صحت دارد؟

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

3

تعداد امتیازها: 2

 • 5.3k
 • 2
 • مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
کسب درآمد میلیونی

 

خلاصه ای از مقاله

 کسب درآمد میلیونی یک رویای مطلق است که به حقیقت می پیوندد. امروزه صحبت از کسب درآمد از اینترنت زیاد به گوش می‌رسد. آیا کسب درآمد میلیونی از اینترنت صحت دارد؟ چگونه می‌توان این کسب و کار را شروع نمود؟ در این مقاله قصد داریم با شما در این خصوص صحبت نماییم.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

کسب درآمد آنلاین

کسب درآمد میلیونی این روزها بازار بسیار داغی در بین کاربران فضای مجازی پیدا نموده است. همگان به‌دنبال کسب درآمد میلیونی هستند. آیا تصور می‌نمایید کسب درآمد میلیونی صحت دارد؟ در این مقاله قصد داریم با شما در مورد کسب درآمد میلیونی صحبت نماییم.

در زمان‌های گذشته افراد یک جامعه به واسطه مشاغل خودشان، مایحتاج زندگی روزمره خودشان را تامین می‌کرده‌اند. البته اینگونه درآمدها کاملاً مشخص بوده است و اگر فردی قصد می‌نمود درآمد خودش را افزایش دهد، مسلماً باید ساعت کاری و یا تعداد شغل‌هایش را افزایش می‌داد.

رفته‌رفته کسب و کارهای سنتی جای خود را به کسب و کارهای اینترنتی داده‌اند. نمی‌گوییم کسب‌وکارهای سنتی حذف شده‌اند ولی کم رنگ‌تر از گذشته شده‌اند.

 

در آمازون بفروشید

 

کسب درآمد اینترنتی چیست؟

اگر نگاهی به پر سرچ‌های گوگل داشته باشید متوجه خواهید شد یکی از عباراتی که توسط افراد زیادی جستجو شده است کسب درآمد اینترنتی است. افرادی که کسب‌ درآمد از طریق اینترنت را سرچ کرده‌اند دلایل متعدی داشته‌اند.

به طور مثال، تعداد بیشماری می‌خواهند به صورت آنلاین برای کالا یا خدمات خود مشتری بیابند و درآمدشان را از روش سنتی و معمول افزایش دهند. برخی می‌خواهند خودشان رئیس خودشان باشند و بدون اینکه وارد دفتر یا یک شرکت شوند به صورت دورکاری پروژه‌ای را انجام دهند.

عده‌ای دیگر می‌خواهند به دیگران کمک کنند تا روش‌های درآمد‌زایی به صورت آنلاین را یاد بگیرند. به هر حال این فضای ایجاد شده آنقدر بزرگ است که همه افراد می‌توانند به نفع خودشان از آن استفاده کنند.

راه‌های کسب درآمد از طریق اینترنت

در کسب و کارهای اینترنتی، کسب درآمد میلیونی براحتی اتفاق می‌افتد. در ادامه در این خصوص بیشتر صحبت می‌نماییم. در دنیای امروزی، واژه‌هایی از قبیل: کسب درآمد میلیونی، کسب درآمد اینترنتی، میلیاردر شدن، کسب درآمد میلیونی در منزل، کسب درآمد میلیاردی، کسب درآمد خانگی، کسب درآمد بدون سرمایه، رسیدن به درآمد میلیونی و ... بسیار زیاد به چشم می‌خورد.

در صحبت‌های روزمره افراد جامعه، بسیاری از این واژه‌ها، مخصوصاً کسب درآمد میلیونی به گوش می‌خورد، پس این عناوین از موضوعات پرطرفدار می‌باشد. باید بدانید در کسب و کارهای امروزی رسیدن به کسب درآمد میلیونی قابل انجام شدن می‌باشد. در کسب و کارهای اینترنتی هیچ محدودیتی وجود ندارد. در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم.

 

مقاله پیشنهادی: کسب درآمد اینترنتی مطمئن

کسب درآمد از طریق اینترنت

 

چگونه می توان بصورت آنلاین درآمد کسب کرد

کسب درآمد معمولاً با مسیر سنتی آفلاین همراه بوده و محدود به آن شده است. با در اختیار داشتن اینترنت قسمت عمده ای از زندگی ما، افراد بیشتری به دنبال راه های کسب درآمد آنلاین برای افزایش درآمد مالی خود و با درآمد ثانویه هستند.

باید مراقب پلتفرمی که انتخاب می کنید باشید. در حالی که روشهای زیادی برای کسب درآمد آنلاین وجود دارد، برخی از اینها ممکن است کاربردی نباشند. همچنین، هنگام استفاده از راه های آنلاین برای کسب درآمد، انتظار نداشته باشید که به سرعت مبلغ هنگفتی به دست آورید.

 1. آزادکاری: فریلنسینگ همیشه یک روش محبوب برای کسب درآمد آنلاین بوده است و اینترنت چندین گزینه دارد. چندین وب سایت وجود دارد که برای افراد با مهارت های مختلف کارهای مستقل انجام می دهد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک حساب کاربری ایجاد کنید، لیست ها را مرور کنید و برای کار مناسب خود اقدام کنید.
 2. راه اندازی وب سایت شخصی خود: به اندازه کافی مطالب آنلاین در دسترس است که به شما کمک می کند یک وب سایت را تنظیم کنید. این شامل انتخاب دامنه، الگوها، طرح بندی و طراحی کلی برای وب سایت شما است. پس از آماده شدن با ارائه خدمات به بازدیدکنندگان با محتوای مربوطه، در Google Adsense ثبت نام کنید که وقتی در وب سایت شما ظاهر می شود و بازدیدکنندگان روی آن کلیک می کنند، به شما کمک می کند درآمد کسب کنید. 
 3. بازاریابی وابسته: هنگامی که وب سایت شما فعال و راه اندازی شد، می توانید با اجازه دادن به شرکت ها برای قرار دادن پیوندهای وب در سایت خود، بازاریابی وابسته را انتخاب کنید. این مانند یک مشارکت همزیستی است. وقتی بازدید کنندگان از سایت شما با کلیک بر روی چنین پیوندهایی محصولات یا خدمات را خریداری می کنند، از این طریق درآمد کسب می کنید.
 4. نظرسنجی ها، جستجوها و بررسی ها: وب سایت های مختلفی وجود دارد که برای انجام نظرسنجی های آنلاین، انجام جستجوی آنلاین و نوشتن نظر درباره محصولات، پول ارائه می دهند.
 5. دستیاری مجازی: انجام همه کارهای شرکت از خانه شخص همان دستیار مجازی انجام می دهد. دستیار مجازی اساساً از راه دور با مشتریان خود کار می کنند و جنبه هایی از تجارت خود را مدیریت می کنند که بیش از حد مشغول انجام امور خود هستند. هنگامی که به عنوان دستیار مجازی کار می کنید، می توانید کار به عنوان کارمند را انتخاب کنید یا می توانید تجارت خود را راه اندازی کنید.
 6. ترجمه: دانستن زبانی حتی غیر از انگلیسی حتی ممکن است به شما کمک کند تا پول اضافی کسب کنید. چندین وب سایت وجود دارد که پروژه های ترجمه را ارائه می دهند که نیاز به ترجمه یک سند از یک زبان به زبان دیگر دارند. این ممکن است شامل اسپانیایی، فرانسوی، عربی، آلمانی یا هر زبان دیگری به انگلیسی یا از انگلیسی باشد.
 7. تدریس خصوصی آنلاین: اگر در یک موضوع خاص متخصص هستید، می توانید با تدریس آنلاین به افراد، درآمد کسب کنید. تدریس خصوصی آنلاین ابزاری را برای ارتباط آنلاین با دانش آموزان در هر سنی در سراسر کشور جهت کمک به مشق شب و تدریس خصوصی در زمینه موضوعاتی که تخصص آنها را نشان داده اید فراهم می کند.
 8. مدیریت شبکه های اجتماعی: علاوه بر تعامل با دوستان و غریبه ها، از سیستم عامل های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر، اینستاگرام و اسنپ چت می توان برای درآمدزایی استفاده کرد. شرکت ها و مارک ها برای افزایش بیشتر محبوبیت محصولات خود به استراتژیست های شبکه های اجتماعی پول می پردازند.
 9. طراحی وب: همه صاحبان مشاغل اهل فن نیستند اما نیاز ساعت داشتن وب سایتی برای خودشان است. کسانی که در همه فن آوری مهارت دارند، به ویژه مربوط به وب سایت ها، می توانند به مشاغل کوچک کمک کنند وب سایت های خود را راه اندازی کنند و از این طریق درآمد کسب کنند.
 10. نوشتن محتوا: سیستم عامل های آنلاین می توانند نقطه شروع خوبی باشند. بسته به کیفیت مقاله، شخص دستمزد می گیرد. همچنین ممکن است از شخص خواسته شود که بر روی مقالاتی با راهنماهای خاص نیز کار کند. در زمینه تخصص خود یک جایگاه ویژه ایجاد کنید و برای افزایش جریان درآمد در آن حوزه قدرت ایجاد کنید.
 11. وبلاگ نویسی: این کار با یک سرگرمی، علاقه و اشتیاق شروع می شود و به زودی وبلاگ نویسی برای بسیاری از وبلاگ نویسان به گزینه شغلی تبدیل می شود. تعدادی وبلاگ نویس تمام وقت وجود دارد. برای راه اندازی یک وبلاگ دو راه وجود دارد: شما می توانید از طریق وردپرس یا Tumblr وبلاگی ایجاد کنید که نیازی به سرمایه گذاری ندارد.

راههای بی شمار دیگری هم برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد که صرفا به بیان تعدادی از آنها در این مقاله اکتفا نمودیم.

 

 

کسب درآمد از اینترنت

آیا کسب و کار اینترنتی محدودیت دارد؟

با نگاهی دقیق به افراد جامعه و آنچه در حال رخ‌دادن است متوجه خواهیم شد که هیچ محدودیتی در کسب و کارهای اینترنتی وجود ندارد. همه افراد در هر سن و سالی که باشند و با هر سطح سواد و دانش می‌توانند با یادگیری یک سری اطلاعات در خصوص فعالیت در اینترنت، کسب و کار اینترنتی خود را راه‌اندازی کنند و فارغ از دردسرهای بیزینس‌های سنتی درآمد‌زایی داشته باشند.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که کسب و کارهای اینترنتی چه مشاغلی را در بر می‌گیرد؟ در پاسخ باید گفت از هر نوع کسب و کاری می‌توان به صورت اینترنتی کسب درآمد داشت.

به طور مثال، یک خانم خانه‌دار می‌تواند با فروش آنلاین انواع غذا یا دسر‌های خانگی درآمد‌زایی داشته باشد یا فردی با محدودیت جسمی می‌تواند دست سازه‌هایش را به صورت اینترنتی بفروشد. حتی اگر مهارت یا دانشی داشته باشید می‌توانید به صورت آنلاین برای دیگران کلاس برگزار کنید. این موارد، ساده‌ترین مثال‌های کسب درآمد اینترنتی هستند.   

 

مقاله پیشنهادی: کسب درآمد دلاری از اینترنت

کسب درآمد آنلاین

 

پیشنهادهایی برای پول در آوردن

در کسب و کارهای سنتی زمان مسئله بسیار مهمی می‌باشد که در کسب و کارهای اینترنتی این مورد وجود ندارد. تصور نمایید فروشگاهی که فروش بسیار زیادی هم دارد، از ساعات پایانی شب تا صبح باید تعطیل نماید. در نتیجه درآمدی هم وجود ندارد.

لیکن در کسب و کارهای اینترنتی این مورد وجود ندارد و فروش همیشگی است. در کسب و کارهای سنتی، باید مکانی در نظر گرفت. این مکان نیز باید شرایط خاصی را دارا باشد که مسلماً هزینه‌هایی هم در بر دارد.

این هزینه‌ها ممکن است میلیونی باشد ولی در کسب و کارهای اینترنتی، می‌توان با هزینه‌های بسیار کم مقدمات رسیدن به کسب درآمد میلیونی را فراهم نمود.

 

کسب درآمد میلیونی

 

کسب درآمد نامحدود از اینترنت

مثالی در این باب برای شما ارائه می‌دهیم، تصور نمایید مربی یک آموزشگاه در طول یک ماه می‌تواند تعداد جلسات مشخصی جهت آموزش دادن، داشته باشد. ولی اگر همین مربی در فضای مجازی جهت آموزش اقدام نماید، می تواند نامحدود فعالیت نماید و به کسب درآمد میلیونی برسد.

لیکن با مطالعه این مقاله به این نتیجه می‌رسیم که همگی افراد می‌توانند نسبت به کسب و کارهای اینترنتی تأمل نمایند. چرا‌که می‌توانند براحتی در فضای مجازی برای کسب درآمد میلیونی اقدام نمایند.

پس در خصوص کسب درآمد میلیونی بیشتر برنامه‌ریزی نمایید و همین امروز اولین ایده‌های خودتان را عملی نمایید. از دیگر گزینه‌های کسب درآمد میلیونی می‌توانیم به سایت غول آسای آمازون نیز اشاره نماییم. در این وبسایت روزانه حدودا 14 میلیون دلار فروش محصول اتفاق می‌افتد!

این عدد بسیار جالب و عجیب می باشد. اگر علاقمند هستید در این خصوص اطلاعات بیشتری کسب کنید لینک زیر را دنبال نمایید.

آربی ، دوره جامع فروش در آمازون و علی بابا

سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از مطالعه این مقاله با ارسال نظر خود در همین قسمت موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

 

تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه‌های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده‌اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می‌کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی‌رسد اما اگر راهنمای جامع و گام‌به‌گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان‌تر و سریع‌تر طی می‌شود. تماشای ویدیوهای معرفی کسب و کار آمازون شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/make-millions-of-money
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 2 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
حسین گفته:
۰ | ۰

سلام
من مدتی کسب وکار اینترنتی خودم رو راه اندازی کردم و از اون راضی هستم . مسیر زیادی برای موفق شدن دارم ولی مطمینم که موفق می شوم.

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما حسین عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تلاش ما در تیم عزت خواه دات کام یاری رساندن به کاربران و همراهان عزیز می باشد تا بتوانند با پشتکار خود قله های موفقیت را طی نمایند.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ
mohammadzaman گفته:
۰ | ۱

سلام جناب آقای عزتخواه
مقاله بسیار جالبی بود وهمیشه صحبتهای شما انرژی خاصی به من میدهد و بزودی در دوره آر بی شرکت میکنم

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما محمد زمان عزیز   
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خوشحال و خرسندیم که شما توانسته‌اید به بهترین نحو از مطالب گفته شده توسط استاد بهره ببرید. تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام یاری رساندن به دانشجویان و کاربران برای رسیدن به موفقیت بیشتر می‌باشد تا رضایت شما خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان بیاورد. پیشاپیش ورود شما را به دوره آربی تبریک می گوییم. به امید آنکه بیش از پیش موفق و موید باشید.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط