تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

تفکرات یک میلیاردر

توضیحات کوتاه :
افراد موفق طرز فکر متفاوتی دارند. آن‌ها به هر موقعیتی به عنوان یک فرصت نگاه می‌کنند که می‌توانند از آن در راستای رسیدن به هدف‌های خود استفاده کنند. 

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 3.1k
  • 3
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
تفکرات یک میلیاردر

 

خلاصه ای از مقاله

 این طرز فکر شماست که زندگی شما را می‌سازد. افرادی که توانسته‌اند در کسب ثروت موفق عمل کنند، دقیقاً مثل دیگر افراد بودند. تنها فرق آنها این است که یاد گرفته‌اند که از فکر و ذهن خود به درستی استفاده کنند تا به یک نتیجه مطلوب دست پیدا کنند.

آنچه در این مقاله می خوانید:

طرز فکر متفاوت انسان‌های موفق

افراد موفق طرز فکر متفاوتی دارند. آن‌ها به هر موقعیتی به عنوان یک فرصت نگاه می‌کنند که می‌توانند از آن در راستای رسیدن به هدف‌های خود استفاده کنند. همه ما از قدرت ذهنی بالایی برخوردار هستیم که اگر از آن به درستی استفاده کنیم، می‌توانیم در مسیری که برای خود تعیین کرده‌ایم با موفقیت پیش برویم. اما اگر به ذهن فعال و قدرت بالای آن اعتقادی نداشته باشید، نمی‌توانید به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید.

نکته‌ای که باید بدانید این است که این طرز فکر شماست که زندگی شما را می‌سازد. افرادی که توانسته‌اند در کسب ثروت موفق عمل کنند، دقیقاً مثل دیگر افراد بودند. تنها فرق آنها این است که یاد گرفته‌اند که از فکر و ذهن خود به درستی استفاده کنند تا به یک نتیجه مطلوب دست پیدا کنند. 

 

با تفکرات درست در مدت زمان کوتاهی درآمد بالا به دست بیاوریم

 

تفکرات افراد ثروتمند

افراد ثروتمند موفقیت‌های خود را تحت کنترل خودشان می‌دانند

این افراد به شانس و اقبال اعتقادی ندارند. آن‌ها به این باور رسیده‌اند که این خودشان هستند که زندگی خود را می‌سازند. تنها خود شما هستید که می‌توانید برای رسیدن به موفقیت و دستیابی به ثروت تلاش کنید. هیچ کس نمی‌تواند در این زمینه به شما کمکی کنند. این ذهن شما است که به صورت خودآگاهانه یا ناخودآگاهانه به دنبال رسیدن به موفقیت رفته و شما را هم به سمت این مسیر سوق می‌دهد.

افراد پولدار باور دارند که پولدار بودن یک حق است

خیلی از افراد اعتقاد دارند که امکان موفقیت و پولدار شدن تنها به یک عده خاص اختصاص دارد. این طرز فکر کاملاً اشتباه است. هر کسی که تلاش می‌کند و یک ارزش را به ارزش‌های جهان اضافه می‌کند، حق این را دارد که پیشرفت کند و نتیجه کار خود را ببیند. افراد ثروتمند هم دقیقاً همین طرز فکر را دارند. آن‌ها می گویند اگر بتوانند زندگی بهتری را برای خودشان و دیگران بسازند، این حق را دارند که به ثروت عظیمی دست پیدا کنند.  

میلیاردرها بزرگ فکر می‌کنند

این افراد از فکرها و کارهای بزرگ نمی‌ترسند. برعکس خیلی از ما آنها با خود نمی‌گویند که چرا من باید این کار را انجام دهم؟ یا آیا می‌توانم از عهده انجام این کار بربیایم؟ مسئله قابل توجه هم دقیقاً همین است. همیشه فکرها و کارهای بزرگ هستند که باعث دستیابی به موفقیت و ثروت عظیم می‌شود.

یک میلیاردر به هیچ عنوان نگران نتیجه کار نخواهد بود و به این فکر نمی‌کند که ممکن است شکست بخورد یا نه. ترس از شکست خود دلیل اصلی شکست خواهد بود. در نتیجه مطمئناً شما نمی‌توانید هیچ فرد موفقی را پیدا کنید که با چنین طرز فکری پیش رفته باشد و به نتیجه رسیده باشد.

 

مقاله پیشنهادی: راز ثروتمند شدن وارن بافت (بخش اول)

تفکرات یک میلیاردر

 

از دید ثروتمندان سریع‌ترین راه برای رسیدن به ثروت، راه اندازی یک بیزینس است

شاید شما هم زمانی که می‌خواهید یک کسب و کار مشخص را راه اندازی کنید، بارها همه چیز را سبک و سنگین می‌کنید و در نهایت ترجیح می‌دهید ریسک نکنید. اما یک فردی که توانسته است به پول خوبی دست پیدا کند، این چنین نیست. بر اساس اعتقاد چنین افرادی، داشتن هیچ شغلی نمی‌تواند به اندازه داشتن کسب و کار خود فرد برای آن شخص ایجاد امنیت کند. چرا که با داشتن کسب و کار خودتان، می‌توانید توانایی ایجاد تغییرات در راستای کسب سود بیشتر را داشته باشید.  

برای کسب ثروت منتظر نمی‌مانند و همیشه در تلاش هستند

یک میلیارد به جای اینکه منتظر رسیدن موفقیت بماند برای رسیدن به آن تلاش می‌کند. ثروتمند شدن الزاماتی را نیاز دارد که اگر شما هم به دنبال آن هستید، باید رعایت کنید. شجاعت، تمرکز، دانش، تجربه و در نهایت تلاش صد درصدی چیزهایی است که شما به آنها نیاز دارید. هیچ کاری بدون تلاش نتیجه نمی‌دهد. اگر شما با تمام وجود تلاش نکنید و به تلاش‌های خود باور نداشته باشید، مطمئن باشید که به مشکل برخواهید خورد.

داشتن باور به هدفی که دارید می‌تواند محرک و انگیزه خوبی برای ادامه راه باشد. زمانی که شما هم مثل یک میلیاردر به هدفتان ایمان داشته باشید، می دانید که به نتیجه خواهید رسید. پس از تلاش کردن خسته و ناامید نمی‌شوید و این همان کلید طلایی است.

میلیاردرها بیش از هر کسی به کار گروهی اعتقاد دارند

در هیچ کاری یک فرد نمی‌تواند به تنهایی به نتایج خیلی عالی دست پیدا کند. البته هیچکس نمی‌تواند منکر تلاش فردی شود اما گاهی کمک و حمایت دیگران می‌تواند بیش از هر چیز دیگری راهگشا باشد. از یک سو شما نمی‌توانید روی تمام بخش‌های مورد نیاز تمرکز کافی داشته باشید و از سوی دیگر شما در همه زمینه‌ها تخصص کافی ندارید. پس اگر بخواهید مثل یک فرد ثروتمند فکر کنید، باید به دیگران اعتماد کنید و از همراهی آنها در مسیر حرکت خود استفاده نمایید.

افراد پولدار پیروز شدن را انتخاب کرده‌اند

بعضی‌ها تنها برای شکست خوردن ساخته شده‌اند. این دقیقاً با طرز فکر افراد پولدار در تضاد است. آن‌ها از روز اول که گام در مسیر خود می‌گذارند، به این باور رسیده‌اند که می‌توانند موفق شوند و برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را می‌کنند. سعی کنید زمانی که تصمیمی را می‌گیرید فقط به جنبه‌های مثبت فکر کنید و تمام افکار منفی و ناامید کننده را از خودتان دور کنید تا بتوانید مثل یک میلیاردر به موفقیت دست پیدا کنید.

 

میلیونر

 

ارتباطات خود با دیگر افراد ثروتمند را حفظ می‌کنند

هیچ چیز نمی‌تواند به اندازه بودن افراد همراه و هم فکر در کنارتان، در شما ایجاد انگیزه کند. چرا که این افراد شما و هدف‌هایتان را باور دارند و در این راستا به شما انرژی مثبت می‌دهند. از یک سو همین انرژی مثبت مطابق با قانون جذب شما را به جلو سوق می‌دهد و یک گام به هدفی که در ذهن دارید نزدیک‌تر می‌کند. از سوی دیگر شما می‌توانید از این افراد چیزهای جدیدی را یاد بگیرید و دستاوردها و موفقیت‌های آنها را برای خود الگو قرار دهید.

به اعتقاد افراد پولدار، کسب ثروت آسان است

خیلی از افراد به این باور رسیده‌اند که برای ثروتمند شدن باید نسبت به دیگران باهوش‌تر، خوش شانس‌تر و تحصیل کرده تر بود. این طرز فکر کاملاً اشتباه است. شاید کسب درآمد بالا راحت نباشد، اما ساده است. شما نباید با داشتن افکار محدود کننده، خود را از مسیر دور کنید. به خودتان و هدفی که دارید باور داشته باشید و بدانید که موفقیت در یک قدمی شما قرار گرفته است. اگر بخواهید به افکاری که شما را از ادامه دادن باز می‌دارند، فکر کنید، مطمئن باشید نمی‌توانید به هدفتان دست پیدا کنید.

میلیاردرها در مشکلات خود غرق نمی‌شوند

یک فرد ثروتمند زمانی که با مشکلی رو به رو می‌شود، تصور نمی‌کند که دیگر آخر راه رسیده است و به همین دلیل ناامید و دلسرد شود. چنین افرادی شکست را کلید پیروزی می‌دانند و به جای اینکه احساس ناامیدی کنند، زمانی را به فکر کردن درباره آن مشکل اختصاص می‌دهند و در صدد حل آن بر می آیند. باید یاد بگیرید که از شکست‌های خود درس بگیرید و در ادامه مسیر دیگر اشتباهاتی که منجر به چنین مشکلاتی می‌شود را مرتکب نشوید. بدین ترتیب شما مثل یک میلیاردر با مشکلات خود رو به رو می‌شوید و این اتفاق خیلی مثبتی است.

 

تفکرات یک میلیاردر برای شروع یک کسب و کار پر درآمد

 

برای ثروتمند شدن باید مدیریت مالی بالایی داشته باشید

این جمله که افراد ثروتمند نسبت به افراد عادی باهوش‌تر هستند، کاملاً اشتباه است. تنها تفاوت آنها داشتن عادت های مالی متفاوت است. باید یاد بگیرید که مدیریت مالی درستی داشته باشید. فرق میان موفقیت و شکست مالی دقیقاً همین است. خیلی از افراد با این طرز فکر که من درآمد خیلی بالایی ندارم، اصلاً به مبحث مدیریت مالی، ذخیره پول و سرمایه گذاری دقت نمی‌کنند و در نتیجه نمی‌توانند مثل افراد موفق نتیجه دلخواه خود را بگیرند.

تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه‌های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده‌اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می‌کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی‌رسد اما اگر راهنمای جامع و گام‌به‌گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان‌تر و سریع‌تر طی می‌شود. تماشای ویدیوهای معرفی کسب و کار آمازون و مشاهده نتایج شگفت‌انگیز  دوره آربی شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/a-billionaires-thoughts
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 3 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
فرید گفته:
۰ | ۰

ممنون از مطالب خوبی که در سایتتون قرار می دید. این نشون میده که واقعا به کارتون علاقه دارین و براش وقت زیادی می گذارید.

زهرا رحیمی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

خدای را سپاس که زحمات بی دریغ ما به بار نشست و خشنودی و خرسندی شما عزیزان را در بر داشته است.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ
فریبرز گفته:
۰ | ۰

سلام بر استاد عزیز. جمله افراد موفق ، موفقیت را تحت کنترل خود دارند خیلی زیباست. برفراز باشید استاد عزیز.

زهرا رحیمی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

لطف بی دریغ شما باعث خشنودی ما می گردد، نظر و دیدگاه های شما ما را در رسیدن به نتیجه مطلوب تر یاری می رساند.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط