تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

هیرو تایم

استیو وزنیاک شریک و هم بنیانگذار شرکت اپل - دانلود رایگان قسمت جدید هیروتایم

استیو وزنیاک هم بنیانگذار شرکت اپل مهندسی است که هرگز مدیریت نکرد و با تلاش فراوان توانست با ساخت Apple تحولی در دنیا ایجاد نماید.

رمز موفقیت واتساپ - بزرگترین پیام رسان جهان - هیرو تایم

واتساپ، پیام رسانی است که مسیری متفاوت را برای دستیابی به موفقیت طی نموده است. مسیری که برخلاف خیلی از بیزینس های دیگر می باشد.

جان کوم - خالق واتس اپ چگونه میلیاردر شد؟

جان کوم خالق واتس اپ، برای حل مشکل پیام رسانی، واتس اپ را خلق نمود. هدف اصلی هر کارآفرینی، حل نمودن مشکلی از مشکلات موجود می باشد.

لوئیس همیلتون - برای دوم شدن اصلا وقت ندارم

لوئیس همیلتون مسیر موفقیت خود را از سن 5 سالگی آغاز نمود و توانست قهرمان فرمول یک جهان شود. پس می توان نتیجه گرفت که موفقیت در هر سنی و هر زمانی می تواند اتفاق بیافتد. 

اتحاد غول های آبی ، صنعت خودروسازی فولکس واگن و فورد

با پیشرفت تکنولوژی، صنایع خودروسازی هم در صدد هستند تا همگام با تکنولوژی روز پیش بروند. شرکت فورد برای عقب نماندن از رقیبان خود، اقداماتی انجام داد.

مصاحبه با جیم هکت ، مدیرعامل سابق شرکت خودروسازی فورد

یک مدیریت صحیح می تواند یک کمپانی را به اوج خود برساند، دقیقا کاری که جیم هکت James Hackett در قبال شرکت خودروسازی فورد، بعد از سقوط سهام آن انجام داد.

مصاحبه با شروین پیشه ور ، کارآفرین و سرمایه گذار موفق ایرانی

موفقیت های بزرگ حاصل تلاش چندین سال می باشد و یک شبه محقق نمی گردد. شروین پیشه ور با تلاش فراوان توانسته است پله های موفقیت را طی نماید.

لیلا جناح - زنی که فقر را شکست داد

لیلا جناح ، کارآفرین اجتماعی موضوع این قسمت از برنامه هیرو تایم است. تحمل سختی‌ها در زندگی ‌می‌تواند شخصیت‌ شما را بسازد. با داشتن دیدگاه مثبت به مشکلات، می‌توان از جنبه‌های خوب و پنهان شکست‌ها و مشکلات بهره برد.

خودشناسی و هدف گذاری - ریچ رول

خودشناسی می‌تواند یک گام اساسی در موفقیت باشد، گامی که اگر برداشته نشود می‌تواند منجر به هدف‌گذاری و انتخاب‌های اشتباه در زندگی گردد.

ریچ رول - مردی که با درد رشد کرد

ریچ رول ثابت نمود که برای عبور از سختی‌ها تنها قدرت فرد کمک‌کننده است و این باور که می‌تواند از آن عبور کند. قدرت انسان برای مقابله با مشکلات و سختی‌ها فراتر از تصور می‌باشد.

پاتریک بت دیوید - کارآفرین ایرانی در آمریکا

وقتی تصمیم بگیرید که مسیر موفقیت را دنبال کنید و در این راه تغییرات اساسی در زندگی خود ایجاد نمایید، مسیرهای موفقیت به روی شما گشوده خواهد شد.

پژمان نوزاد - داستان موفقیت من

پژمان نوزاد در خصوص دستیابی به اهداف بزرگ در زندگی و رویاها عنوان می نماید که اگر باور داشته باشید که می‌توانید، نیمی از راه را رفته‌اید.