تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

کسب درآمد اینترنتی

شاپیفای چیست؟ - راه‌های کسب درآمد از شاپیفای

با توجه به آمارهای اخیر، شاپیفای به عنوان یکی از مهم‌ترین اکوسیستم‌های تجارت الکترونیکی به شمار می‌آید و راه‌ های کسب درآمد از شاپیفای بسیار است. به کمک این پلتفرم، فروشندگان می‌توانند به جامعه‌ای عظیم از مشتریان دسترسی پیدا کنند، بدون آنکه نیازی به سرمایه‌گذاری سنگین در زیرساخت‌های فناوری اطلاعات داشته باشند. شاپیفای با ارائه‌ی ابزارهای قدرتمند و کاربرپسند، دروازه‌ای به سوی فرصت‌های نامحدود اقتصادی را برای فروشندگان در هر اندازه‌ای باز می‌کند.

بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای جهان

بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای جهان چه ویژگی هایی دارند؟ در این مقاله بزرگترین بازارها در کشورها، دسته بندی ها و فهرست های اصلی بازارهای جهان را معرفی می کنیم.

جدیدترین روش های کسب درآمد آنلاین

جدیدترین راه های کسب درآمد ، موضوعی است که در عصر حاضر باید از آن مطلع باشید. اگر به دنبال یک فعالیت جانبی یا ایده تجاری جدید هستید، ممکن است درباره روش هایی برای کسب درآمد آنلاین فکر کرده باشید. وقتی می دانید که در حال انجام چه کاری هستید، کسب درآمد آنلاین بسیار ساده خواهد بود. شما می توانید این کار را به صورت تمام وقت یا پاره وقت از منزل انجام دهید. چه کسی نمی خواهد با لباس راحتی کار کند و پول بیشتری به دست بیاورد؟

اینفلوئنسر کیست ؟ هفت گام برای اینفلوئنسر شدن

اینفلوئنسر شبکه های اجتماعی اسمی است که این روزها زیاد شنیده اید. بازاریابی تاثیرگذار (اینفلوئنسر مارکتینگ) یک پدیده جدید بازاریابی است که این روزها همه درباره آن صحبت می کنند. این روش به یک تاکتیک بازاریابی اساسی تبدیل شده و دیگر محدود به انتخاب برندها یا سازمان های محدود نیست.

5 دلیلی که باید مشاغل اینترنتی خود را شروع کنید

اگر به کامپیوتر شخصی و اینترنت دسترسی دارید و از همه مهم‌تر رویای بزرگی در سر می‌پرورانید، پس منتظر چه هستید؟ از همین امروز برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد آنلاین اقدام کنید.

همکاری در فروش - بهترین راه کسب درآمد آنلاین

همکاری در فروش در حال حاضر یکی از بهترین راه های کسب درآمد آنلاین است که مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. البته برای انجام این کار باید به دنبال پلتفرم های مناسب گشت که در این مقاله تعدادی از آنها را معرفی کردیم.

ایده های استارتاپی - معیارهای یک ایده‌ی خوب برای استارت آپ

ایده های استارتاپی چگونه شکل می گیرند؟ تحقیقات نشان داده است که موفق‌ترین ایده‌های استارتاپی توسط افرادی ارائه شده‌اند که چندین سال تجربه مرتبط در حوزه مورد نظر داشته‌اند.

کارآفرینی و موفقیت - اصول راه اندازی کسب و کار

کارآفرینی و راه اندازی یک کسب و کار مستفل می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد. برای تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق باید نکات زیادی را در نظر بگیرید تا ارزش بیزینس خود را بالا ببرید و موفق شوید.

کسب درآمد ارزی – ایده های جذاب کسب درآمد دلاری از اینترنت

کسب درآمد ارزی از ایران از راههای زیادی امکانپذیر است. در عصر تکنولوژی و پیشرفت اینترنت در جهان ، بهترین راه برای کسب درآمد دلاری، از اینترنت می باشد که در این مقاله به برخی از آنها اشاره می کنیم.

مشاغل اینترنتی - 4 ایده جذاب برای راه اندازی کسب و کار آنلاین

مشاغل اینترنتی، کسب درآمد را راحت تر از قبل نموده است. در محیط اینترنت، صدها فرصت برای راه‌اندازی کسب و کار وجود دارد. به دست آوردن درآمد از این فرصت‌های شغلی نیازمند دانش و آگاهی در این خصوص است.

ترفندهای فروش در اینستاگرام - اینستاگرام بهترین بستر برای تبلیغ برند و فروش محصولات

ترفندهای فروش در اینستاگرام به شما کمک می نمایند که بهتر بتوانید محصولات خود را در این شبکه بزرگ و جهانی به نمایش بگذارید و با دیده شدن، کسب و کار خود را رونق دهید.

مزایا و معایب کار در منزل - آیا برای همه افراد مناسب است ؟

مزایا و معایب کار در منزل بسیار فراوان می باشد. اگرچه کار در منزل و دورکاری می تواند مزایای زیادی با خود به همراه داشته باشد اما از سویی دیگر معایبی هم دارد که می تواند کمی شرایط کاری را سخت نماید.