کسب درآمد روزانه 500 دلار در آمازون - محمد دانشجوی دوره آربی مشاهده ویدئو

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

کسب درآمد اینترنتی

تبلیغات کسب و کار آنلاین | عزت خواه

 درست است که یک وبسایت می‌تواند 24 ساعته و هفت روز هفته فروش داشته باشد اما نمی‌توانید صرفا به کسب و کار آنلاین اکتفا کنید. تبلیغات کسب و کار آنلاین به جذب مشتری وفادار کمک می‌کنند. 

چگونه یک بیزینس آنلاین موفق و پایدار را شروع کنیم ؟

گرچه شخصی که با اتکا به تخصص، حرفه، دانش، مهارت و توانایی‌هایش دنبال راه اندازی بیزینس برود، هیچ‌گاه متوقف نمی‌شود. اما برای موفقیت در شروع یک کسب‌و‌کار توجه به نکاتی لازم است.

برون سپاری چیست ؟ - مزایا ، معایب و مشکلات برون سپاری چیست ؟

برون‌سپاری می‌تواند شامل امضای یک قرارداد باشد تا کار یک بخش کامل یا تنها یک وظیفه کوچک را برای شما انجام دهد. در هر دو صورت این کار به معنای دادن اختیار و کنترل یک کار به یک شرکت دیگر است.

بازاریابی آفلاین کسب و کارهای خانگی

اگر شما یک کسب‌وکار خانگی دارید، دنبال راه‌هایی هستید که کسب‌وکار خود را بازاریابی کرده و آن را به مشتریان بالقوه معرفی کنید. گرچه بازاریابی آنلاین بهتر است اما بازاریابی آفلاین هم منسوخ نیست. 

تفاوت میان بازاریابی اینترنتی یا سنتی؟

 با رشد اینترنت، شما دو نوع مختلف بازاریابی دارید که می‌توانید زمان و هزینه خود را صرف آنها کنید: بازاریابی سنتی و اینترنتی. همیشه بحث بر سر این بوده است که کدام روش بهتر است؟

چگونه ایده کسب و کار را اجرا کنیم؟

زمانی که به فکر راه‌اندازی یک استارتاپ هستید، باید از قبل درمورد تمامی مراحل و پیش نیازهای آن به خوبی فکر کنید و برای آنها برنامه‌ریزی دقیق داشته باشید. به عبارت دیگر باید بیزینس پلن طراحی کنید.