تجربه ساخت یک برند کاملا جدید در آمازون و موفقیت محصول دانلود مصاحبه ویدئویی

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

کسب درآمد اینترنتی

همکاری در فروش - بهترین راه کسب درآمد آنلاین

همکاری در فروش در حال حاضر یکی از بهترین راه های کسب درآمد آنلاین است که مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. البته برای انجام این کار باید به دنبال پلتفرم های مناسب گشت که در این مقاله تعدادی از آنها را معرفی کردیم.

ایده های استارتاپی - معیارهای یک ایده‌ی خوب برای استارت آپ

ایده های استارتاپی چگونه شکل می گیرند؟ تحقیقات نشان داده است که موفق‌ترین ایده‌های استارتاپی توسط افرادی ارائه شده‌اند که چندین سال تجربه مرتبط در حوزه مورد نظر داشته‌اند.

کارآفرینی و موفقیت - اصول راه اندازی کسب و کار

کارآفرینی و راه اندازی یک کسب و کار مستفل می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد. برای تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق باید نکات زیادی را در نظر بگیرید تا ارزش بیزینس خود را بالا ببرید و موفق شوید.

کسب درآمد ارزی – ایده های جذاب کسب درآمد دلاری از اینترنت

کسب درآمد ارزی از ایران از راههای زیادی امکانپذیر است. در عصر تکنولوژی و پیشرفت اینترنت در جهان ، بهترین راه برای کسب درآمد دلاری، از اینترنت می باشد که در این مقاله به برخی از آنها اشاره می کنیم.

مشاغل اینترنتی - 4 ایده جذاب برای راه اندازی کسب و کار آنلاین

مشاغل اینترنتی، کسب درآمد را راحت تر از قبل نموده است. در محیط اینترنت، صدها فرصت برای راه‌اندازی کسب و کار وجود دارد. به دست آوردن درآمد از این فرصت‌های شغلی نیازمند دانش و آگاهی در این خصوص است.

ترفندهای فروش در اینستاگرام - اینستاگرام بهترین بستر برای تبلیغ برند و فروش محصولات

ترفندهای فروش در اینستاگرام به شما کمک می نمایند که بهتر بتوانید محصولات خود را در این شبکه بزرگ و جهانی به نمایش بگذارید و با دیده شدن، کسب و کار خود را رونق دهید.

مزایا و معایب کار در منزل - آیا برای همه افراد مناسب است ؟

مزایا و معایب کار در منزل بسیار فراوان می باشد. اگرچه کار در منزل و دورکاری می تواند مزایای زیادی با خود به همراه داشته باشد اما از سویی دیگر معایبی هم دارد که می تواند کمی شرایط کاری را سخت نماید.

مشاغل خانگی و کسب و کارهای خانگی چه مزیت هایی دارند ؟

قبل از شروع مشاغل خانگی، اطمینان بیابید ویژگی‌های شخصیتی لازم برای یک کارآفرین را دارا هستید. حتماً برنامه ریزی روزانه داشته باشید تا این مسئولیت و سبک جدید زندگی را به خوبی مدیریت کنید.

تبلیغات کسب و کار آنلاین | عزت خواه

 درست است که یک وبسایت می‌تواند 24 ساعته و هفت روز هفته فروش داشته باشد اما نمی‌توانید صرفا به کسب و کار آنلاین اکتفا کنید. تبلیغات کسب و کار آنلاین به جذب مشتری وفادار کمک می‌کنند. 

چگونه یک بیزینس آنلاین موفق و پایدار را شروع کنیم ؟

گرچه شخصی که با اتکا به تخصص، حرفه، دانش، مهارت و توانایی‌هایش دنبال راه اندازی بیزینس برود، هیچ‌گاه متوقف نمی‌شود. اما برای موفقیت در شروع یک کسب‌و‌کار توجه به نکاتی لازم است.

برون سپاری چیست ؟ - مزایا ، معایب و مشکلات برون سپاری چیست ؟

برون‌سپاری می‌تواند شامل امضای یک قرارداد باشد تا کار یک بخش کامل یا تنها یک وظیفه کوچک را برای شما انجام دهد. در هر دو صورت این کار به معنای دادن اختیار و کنترل یک کار به یک شرکت دیگر است.

بازاریابی آفلاین کسب و کارهای خانگی

اگر شما یک کسب‌وکار خانگی دارید، دنبال راه‌هایی هستید که کسب‌وکار خود را بازاریابی کرده و آن را به مشتریان بالقوه معرفی کنید. گرچه بازاریابی آنلاین بهتر است اما بازاریابی آفلاین هم منسوخ نیست.