موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

بیزینس تایم

فرصت درآمدزایی از سایت airbnb با اجاره خانه

آشنایی با سایت Airbnb و شناخت آن البته با توجه به نکات و جوانب مختلف، می تواند زمینه ساز یک درآمد غیرفعال برای افراد علاقه مند به سرمایه گذاری در زمینه ملک باشد. وبسایت Airbnb پلتفرمی برای اجاره اقامتگاه مناسب می باشد که با تنوع در شرایط و امکانات مختلف این اقامتگاه ها و وجود آنها در شهرها و کشورهای مختلف، زمینه ساز درآمدزایی شده است. 

آیا فروش در آمازون هنوز سودآور است ؟

سودآور بودن فروش در آمازون برای کسانی که قصد دارند زمان و سرمایه خود را در مسیر این بیزینس خرج کنند، بسیار مهم است. در این قسمت از برنامه بیزینس تایم قصد داریم بررسی کنیم که آیا هنوز هم فروش در آمازون سودآور است و سوالات و فاکتورهای مهم و موثر دیگری را هم تحلیل خواهیم کرد.

نحوه خرید از آمازون به صورت کامل

خرید از آمازون ، محوریت این قسمت از برنامه بیزینس تایم است. یک خرید با کیفیت و به صرف از آمازون برای بسیاری از افراد بسیار مهم است چون طبیعتا همه قصد دارند محصولات مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری کنند. در این ویدئو روش هایی را آموزش می دهیم که در عین جالب بودن برای تجربه یک خرید حرفه ای از آمازون بسیار مفید و کارساز خواهند بود.

کسب درآمد با سرمایه زیر 100 دلار

کسب درآمد با سرمایه کم ، سرمایه ای کمتر از 100 دلار ، این موضوع می تواند برای همه جالب و جذاب باشد و مهمتر اینکه این روش یک مدل کسب و کار و راه اندازی یک بیزینس هست، کسب و کاری به دور از المان زمان و مکانی خاص، دانش فنی و تخصصی خاص با قابلیت رشد بالا. پیشنهاد میکنیم وبینار کسب درآمد با سرمایه کم را مشاهده کنید.

گزارش فروشندگان آمازون در سال 2023

در این گزارش سالانه، با مطالعه‌ای جامع بر روی بیش از 2000 کارآفرین، برندها و کسب و کارها، وضعیت فروشندگان آمازون در سال 2023 تجزیه و تحلیل شده است. این گزارش به افراد و شرکت‌هایی می‌پردازد که از پلتفرم فروش جهانی آمازون برای تجارت خود استفاده می‌کنند که میتوانید به زبان فارسی آن را دانلود نمایید.

وبینار رایگان خلق ثروت و استقلال مالی با درآمد غیرفعال

خلق ثروت و استقلال مالی یکی از هدف های مهم زندگی هر فردی می باشد ولی آنچه مهم است بررسی و ریشه یابی این موضوع است که آیا افراد به صورت جدی و عملی به این اهداف توجه می کنند و آیا برای رسیدن به آنها اقدامات درست و هوشمندانه انجام می دهند؟ در این ویدئو با ما همراه باشید تا شما را به طور کامل راهنمایی کنیم.

بررسی میزان سود یا ضرر فروش محصولات در آمازون

درآمد فروشندگان آمازون – بررسی تخصصی میزان سود یا ضرر محوریت این قسمت از برنامه بیزینس تایم است. میزان سود یا ضرر فروش محصولات در آمازون برای فروشندگان آمازون بسیار مهم است چون با بررسی و برآورد آن، می توانند به دستاودرهای بهتری در بیزینس خود برسند. 

انتخاب محصول برای فروش در آمازون

انتخاب محصول برای فروش در آمازون ، همواره در این بیزینس حائز اهمیت می باشد. اما طبیعتا سختی های خودش را هم دارد که در این قسمت از برنامه بیزینس تایم با معرفی خدماتی، سعی کردیم شما را در این مسیر برای اتخاذ یک تصمیم درست، راهنمایی کنیم.

ترفند قیمت گذاری محصولات در آمازون

ترفند قیمت گذاری محصولات در آمازون ، از جمله ترفندهای مهم برای فروش در وبسایت آمازون می باشد. وقتی شما تکنیک های لازم برای قیمت گذاری محصولات را بدانید، بی شک هوشمندانه تر اقدام می کنید و این موضوعی است که در این قسمت از برنامه بیزینس تایم آن را بررسی می کنیم.

کپی تریدینگ در معاملات ارز دیجیتال و واقعیت های آن

به ویدئو سوم کپی تریدینگ خوش آمدید. کپی تریدینگ در معاملات ارز دیجیتال و واقعیت های آن ، محوریت این قسمت از برنامه بیزینس تایم است و نکات این برنامه می تواند به شما برای تعیین یک استراتژی درست کمک کند.

کپی تریدینگ چیست ؟ نتیجه دو ماه تست کپی ترید

کپی تریدینگ چیست ؟ نتیجه دو ماه تست کپی ترید به نظر شما چه چیزی می تواند باشد؟ اگر به بازار ترید علاقه مند هستید و این روزها اسم کپی تریدینگ را زیاد شنیده اید، این قسمت از برنامه بیزینس تایم را از دست ندهید و با ما همراه باشید.

اشتباهات رایج فروش محصولات فیزیکی در آمازون

در این قسمت از مجموعه برنامه های بیزینس تایم، ادامه 10 اشتباه رایج فروش محصولات فیزیکی در آمازون را با هم بررسی می کنیم. به نظر شما چه اشتباهاتی باعث می شود نتیجه فروش در آمازون، آن نتیجه ایده آل فروشنده نشود؟