بررسی ریشه ترس از قضاوت دیگران - ارائه راهکار برای غلبه به آن مطالعه مقاله

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

بیزینس تایم

فروش لباس اسکوئید گیم در آمازون

خرید لباس سریال بازی مرکب یا اسکوئید گیم ، به یکی از موضوعات مهم و مورد توجه افراد، تبدیل شده است که به دنبال آن، فروشندگان زیادی در آمازون را ترغیب به فروش این محصول کرده است. اما فروش محصولاتی با این مشخصات، نیازمند هوشمندی و دانستن نکاتی است که در این قسمت از برنامه بیزینس تایم مطرح کردیم.

تجربه ساخت برند جدید در آمازون

تجربه ساخت برند جدید در آمازون موضوع این قسمت از برنامه بیزینس تایم است در این برنامه با یکی از فروشندگان موفق در آمازون که تجربه ساخت برند را به صورت موفق داشته است، مصاحبه ای انجام دادیم. ساخت برند در آمازون یکی از اهدف مهم هر فروشنده است ولی این که این مسیر به چه شکل پیش می رود بسیار مهم است.

تجربه فروشنده موفق آمازون - چالش های فروش محصول در آمازون

تجربه جالب و دیدنی یکی از فروشندگان موفق آمازون و همچنین دانشجوی دوره آربی در خصوص چالش ها و شکست های گذشته تا درآمد 70 هزار دلار در آمازون ، محوریت این مصاحبه است. در این مصاحبه یکی از دانشجویان موفق دوره آربی از تجربه ها، شکست ها، فروش و درآمدی که در مسیر بیزینس آمازون تجربه کرده است، صحبت می کند و مواردی را بیان می کند که بی شک برای فروشندگان آمازون و علاقه مندان به شروع این بیزینس مفید خواهد بود.

چگونه کارآفرین شویم ؟ - بیزینس تایم 38

کارآفرین شدن نیازمند شناخت درست این کلمه است، یعنی خلق و ساخت سرویس یا خدمات جدید. برای اینکه یاد بگیریم چگونه کارآفرین شویم باید ابتدا بدانیم کارآفرینی واقعا به چه معنا است و چه پیش نیازهایی دارد. در این ویدئو ایده های خوبی معرفی می شود که به شما در این مسیر کمک می کند.

از کجا برای آمازون بارکد بخریم ؟

جهت خرید بارکد برای آمازون ، باید به نکات و مواردی توجه داشته باشید تا به درستی تصمیم گیری کنید و بارکد معتبر خریداری کنید. اما این سوال مطرح می شود که از کجا بارکد را خریداری کنید ؟

پیدا کردن محصول و فروش در امازون - آپدیت 2021

پیدا کردن محصول و فروش در امازون در سال 2021 با نکات و تکنیک های بروز، یکی از موضوعاتی است که ذهن فروشندگان بسیار و همچنین علاقه مندان به این بیزینس را به خود مشغول کرده است.  

چگونه در بازار بورس آمریکا درآمد داشته باشیم ؟

جهت سرمایه گذاری در بازار بورس آمریکا ، نیازمند دانش و اطلاعات هستید تا بتوانید سنجیده تر اقدام کرده و ریسک های این مسیر را مدیریت کنید. با این قسمت از برنامه بیزینس تایم با ما همراه باشید.

چگونه در آمازون بین دو محصول یکی را انتخاب کنیم ؟

انتخاب محصول در آمازون ، نیازمند بررسی نکات زیادی است. به خصوص زمانی که انتخاب بین چند گزینه محدود می شود و فروشنده نیازمند انتخاب درست است. در این قسمت از برنامه بیزینس تایم چند نکته قابل توجه را در این باره مطرح کردیم.

بیت کوین بخریم یا نه - نکات مهم قبل از خرید بیت کوین

آیا بیت کوین بخریم یا نه ؟ بیت کوین Bitcoin و سایر ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در دنیای امروز و در فضای اینترنت، مطالب و نظریه های زیادی را شامل می شوند ولی بدون آگاهی وارد این مسیر شدن اصلا پیشنهاد نمی شود.

آربی کیو - RBQ - موتور جستجو راهنمای فروشندگان آمازون

آربی کیو یک موتور جستجو هوشمند برای فروشندگان آمازون می باشد ، موضوع این قسمت از برنامه بیزینس تایم آربی کیو است که یک امتیاز بسیار ویژه برای فروشندگان وبسایت آمازون به حساب می آید.  

قدرت شبکه های اجتماعی بر وال استریت - کسب 14 هزار دلار سود

یک ترید با 14 هزار دلار سود و البته با ریسک بالا را برای شما آماده کردیم که قدرت شبکه های اجتماعی و توییتر و ایلان ماسک را به واقعیت ببینید ، یک توییت یک کلمه ای باعث نوسان شدید و سود در وال استریت شد.   

حل مشکل محدودیت انبار آمازون برای محصولات - آپدیت 2021

برای حل مشکل محدودیت انبار آمازون با استفاده از روش هایی که می توان این محدودیت را در حال حاضر برطرف ساخت، این ویدئو را از دست ندهید. در این قسمت از برنامه بیزینس تایم به بررسی این موضوع پرداخته ایم.