اثر مرکب - نتایج شگفت انگیز آن در زندگی مطالعه مقاله

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

بیزینس تایم

بررسی میزان سود یا ضرر فروش محصولات در آمازون

درآمد فروشندگان آمازون – بررسی تخصصی میزان سود یا ضرر محوریت این قسمت از برنامه بیزینس تایم است. میزان سود یا ضرر فروش محصولات در آمازون برای فروشندگان آمازون بسیار مهم است چون با بررسی و برآورد آن، می توانند به دستاودرهای بهتری در بیزینس خود برسند. 

انتخاب محصول برای فروش در آمازون

انتخاب محصول برای فروش در آمازون ، همواره در این بیزینس حائز اهمیت می باشد. اما طبیعتا سختی های خودش را هم دارد که در این قسمت از برنامه بیزینس تایم با معرفی خدماتی، سعی کردیم شما را در این مسیر برای اتخاذ یک تصمیم درست، راهنمایی کنیم.

ترفند قیمت گذاری محصولات در آمازون

ترفند قیمت گذاری محصولات در آمازون ، از جمله ترفندهای مهم برای فروش در وبسایت آمازون می باشد. وقتی شما تکنیک های لازم برای قیمت گذاری محصولات را بدانید، بی شک هوشمندانه تر اقدام می کنید و این موضوعی است که در این قسمت از برنامه بیزینس تایم آن را بررسی می کنیم.

کپی تریدینگ در معاملات ارز دیجیتال و واقعیت های آن

به ویدئو سوم کپی تریدینگ خوش آمدید. کپی تریدینگ در معاملات ارز دیجیتال و واقعیت های آن ، محوریت این قسمت از برنامه بیزینس تایم است و نکات این برنامه می تواند به شما برای تعیین یک استراتژی درست کمک کند.

کپی تریدینگ چیست ؟ نتیجه دو ماه تست کپی ترید

کپی تریدینگ چیست ؟ نتیجه دو ماه تست کپی ترید به نظر شما چه چیزی می تواند باشد؟ اگر به بازار ترید علاقه مند هستید و این روزها اسم کپی تریدینگ را زیاد شنیده اید، این قسمت از برنامه بیزینس تایم را از دست ندهید و با ما همراه باشید.

اشتباهات رایج فروش محصولات فیزیکی در آمازون

در این قسمت از مجموعه برنامه های بیزینس تایم، ادامه 10 اشتباه رایج فروش محصولات فیزیکی در آمازون را با هم بررسی می کنیم. به نظر شما چه اشتباهاتی باعث می شود نتیجه فروش در آمازون، آن نتیجه ایده آل فروشنده نشود؟

پنج اشتباه بزرگ فروشندگان آمازون

پنج اشتباه بزرگ فروشندگان آمازون به نظر شما چه مواردی است ؟ در برنامه بیزینس تایم قصد دارم ده اشتباه رایج فروشندگان آمازون را با شما در میان بگذارم. این برنامه به دو بخش تقسیم خواهد شد که در این قسمت پنج اشتباه رایج فروشندگان آمازون را با هم بررسی می کنیم.

قوانین ترید در بازار های مالی و ارز دیجیتال

قوانین ترید در بازار های مالی و ارز دیجیتال بسیار مهم است. بازار ارز دیجیتال نیازمند یادگیری، استراتژی ها درست و صبر است. فردی که نتواند قوانین ترید در بازار های مالی و ارز دیجیتال را یاد بگیرد و در این مسیر عجول باشد، به نتیجه ای که انتظار دارد، نخواهد رسید. در این قسمت از برنامه بیزینس تایم 6 قانون مهم ترید را بررسی کردم.

رسیدن به استقلال مالی با چند راهکار ساده

آیا همه افراد می توانند استقلال مالی را در زندگی تجربه کنند ؟ اصلا معنای واقعی استقلال مالی چیست ؟ بارها گفتم پول نقش بسیار مهمی در کیفیت زندگی ما دارد اما تنها به عنوان یک ابزار در زندگی. موضوع استقلال مالی یک مسئله کاملا نسبی است چون اهداف مالی هر فرد با فرد دیگری متفاوت است. در این قسمت از برنامه بیزینس تایم با من همراه باشید تا به صورت دقیق تر این موضوع و راهکارهای رسیدن به استقلال مالی را بررسی کنیم.

انواع روش های اسکم در ارزهای دیجیتال

تعدادی از افراد اسکمر در دنیای ارزهای دیجیتال با روش ها و اقداماتی، سایر افراد را که به دنبال ثروتمند شدن در زمان کوتاه هستند یا دانش کافی را در این عرصه ندارند، با مشکلاتی روبرو می کنند. در این قسمت از برنامه بیزینس تایم قصد دارم این موارد، روش ها و دلیل وجود تعداد زیاد scammer در دنیای کریپتوکارنسی را بررسی کنم.

آموزش فروش در eBay با استفاده از انبار آمازون

افزایش فروش با فروشندگی هم زمان در آمازون و eBay یکی از راهکارهایی است که به فروشندگان آمازون کمک می کند درآمد و تعداد فروش خود را افزایش داده و بیزینس خود را گسترده تر کنند. ولی اینکه مراحل این کار چگونه و با توجه به چه نکاتی باید انجام شود را در این قسمت از برنامه بیزینس تایم می توانید دنبال و مشاهده کنید.

ترید ارز دیجیتال چیزی که در اینستاگرام می بینید نیست

کپی تریدینگ چیست ؟ حتما اسم آن را شنیدید یا به دنبال آن هستید از بازار کریپتوکارنسی ها، ضرر ها در ارز دیجیتال و... مطلع شوید. در این قسمت از برنامه بیزینس تایم قصد دارم با تحلیل نتیجه ترید واقعی صد تریدر ، واقعیت های ترید کردن بازار های مالی را با هم بررسی کنیم.