اشتباهات رایج فروش محصولات فیزیکی در آمازون - قسمت دوم دانلود رایگان ویدئو

تخفیف های ویژه نوروزی سال 1401
تا 50 درصد تخفیف روی دوره های آموزشی

بیزینس تایم

اشتباهات رایج فروش محصولات فیزیکی در آمازون

در این قسمت از مجموعه برنامه های بیزینس تایم، ادامه 10 اشتباه رایج فروش محصولات فیزیکی در آمازون را با هم بررسی می کنیم. به نظر شما چه اشتباهاتی باعث می شود نتیجه فروش در آمازون، آن نتیجه ایده آل فروشنده نشود؟

پنج اشتباه بزرگ فروشندگان آمازون

پنج اشتباه بزرگ فروشندگان آمازون به نظر شما چه مواردی است ؟ در برنامه بیزینس تایم قصد دارم ده اشتباه رایج فروشندگان آمازون را با شما در میان بگذارم. این برنامه به دو بخش تقسیم خواهد شد که در این قسمت پنج اشتباه رایج فروشندگان آمازون را با هم بررسی می کنیم.

قوانین ترید در بازار های مالی و ارز دیجیتال

قوانین ترید در بازار های مالی و ارز دیجیتال بسیار مهم است. بازار ارز دیجیتال نیازمند یادگیری، استراتژی ها درست و صبر است. فردی که نتواند قوانین ترید در بازار های مالی و ارز دیجیتال را یاد بگیرد و در این مسیر عجول باشد، به نتیجه ای که انتظار دارد، نخواهد رسید. در این قسمت از برنامه بیزینس تایم 6 قانون مهم ترید را بررسی کردم.

رسیدن به استقلال مالی با چند راهکار ساده

آیا همه افراد می توانند استقلال مالی را در زندگی تجربه کنند ؟ اصلا معنای واقعی استقلال مالی چیست ؟ بارها گفتم پول نقش بسیار مهمی در کیفیت زندگی ما دارد اما تنها به عنوان یک ابزار در زندگی. موضوع استقلال مالی یک مسئله کاملا نسبی است چون اهداف مالی هر فرد با فرد دیگری متفاوت است. در این قسمت از برنامه بیزینس تایم با من همراه باشید تا به صورت دقیق تر این موضوع و راهکارهای رسیدن به استقلال مالی را بررسی کنیم.

انواع روش های اسکم در ارزهای دیجیتال

تعدادی از افراد اسکمر در دنیای ارزهای دیجیتال با روش ها و اقداماتی، سایر افراد را که به دنبال ثروتمند شدن در زمان کوتاه هستند یا دانش کافی را در این عرصه ندارند، با مشکلاتی روبرو می کنند. در این قسمت از برنامه بیزینس تایم قصد دارم این موارد، روش ها و دلیل وجود تعداد زیاد scammer در دنیای کریپتوکارنسی را بررسی کنم.

آموزش فروش در eBay با استفاده از انبار آمازون

افزایش فروش با فروشندگی هم زمان در آمازون و eBay یکی از راهکارهایی است که به فروشندگان آمازون کمک می کند درآمد و تعداد فروش خود را افزایش داده و بیزینس خود را گسترده تر کنند. ولی اینکه مراحل این کار چگونه و با توجه به چه نکاتی باید انجام شود را در این قسمت از برنامه بیزینس تایم می توانید دنبال و مشاهده کنید.

ترید ارز دیجیتال چیزی که در اینستاگرام می بینید نیست

کپی تریدینگ چیست ؟ حتما اسم آن را شنیدید یا به دنبال آن هستید از بازار کریپتوکارنسی ها، ضرر ها در ارز دیجیتال و... مطلع شوید. در این قسمت از برنامه بیزینس تایم قصد دارم با تحلیل نتیجه ترید واقعی صد تریدر ، واقعیت های ترید کردن بازار های مالی را با هم بررسی کنیم.

لاو باکس Love Box - محصول خاص برای فروش در آمازون

لاو باکس ( Love Box ) یکی از محصولات خاص برای فروش در آمازون است که در این قسمت از برنامه بیزینس تایم به بررسی این محصول و به دنبال آن ایده ساخت محصول برای آمازون ، پرداخته ایم. ایده فروش محصولات دست ساز و خاص در آمازون حتما در ذهن افراد زیادی، به خصوص افرادی که به دنبال خلاقیت و فروش آنلاین هستند، وجود دارد. اما این اقدام هم، نیازمند بررسی نکات کلیدی و داشتن اطلاعات لازم برای شروع کار است.

فروش لباس اسکوئید گیم در آمازون

خرید لباس سریال بازی مرکب یا اسکوئید گیم ، به یکی از موضوعات مهم و مورد توجه افراد، تبدیل شده است که به دنبال آن، فروشندگان زیادی در آمازون را ترغیب به فروش این محصول کرده است. اما فروش محصولاتی با این مشخصات، نیازمند هوشمندی و دانستن نکاتی است که در این قسمت از برنامه بیزینس تایم مطرح کردیم.

تجربه ساخت برند جدید در آمازون

تجربه ساخت برند جدید در آمازون موضوع این قسمت از برنامه بیزینس تایم است در این برنامه با یکی از فروشندگان موفق در آمازون که تجربه ساخت برند را به صورت موفق داشته است، مصاحبه ای انجام دادیم. ساخت برند در آمازون یکی از اهدف مهم هر فروشنده است ولی این که این مسیر به چه شکل پیش می رود بسیار مهم است.

تجربه فروشنده موفق آمازون - چالش های فروش محصول در آمازون

تجربه جالب و دیدنی یکی از فروشندگان موفق آمازون و همچنین دانشجوی دوره آربی در خصوص چالش ها و شکست های گذشته تا درآمد 70 هزار دلار در آمازون ، محوریت این مصاحبه است. در این مصاحبه یکی از دانشجویان موفق دوره آربی از تجربه ها، شکست ها، فروش و درآمدی که در مسیر بیزینس آمازون تجربه کرده است، صحبت می کند و مواردی را بیان می کند که بی شک برای فروشندگان آمازون و علاقه مندان به شروع این بیزینس مفید خواهد بود.

چگونه کارآفرین شویم ؟ - بیزینس تایم 38

کارآفرین شدن نیازمند شناخت درست این کلمه است، یعنی خلق و ساخت سرویس یا خدمات جدید. برای اینکه یاد بگیریم چگونه کارآفرین شویم باید ابتدا بدانیم کارآفرینی واقعا به چه معنا است و چه پیش نیازهایی دارد. در این ویدئو ایده های خوبی معرفی می شود که به شما در این مسیر کمک می کند.