آموزش خرید از آمازون ، خرید ارزان و باکیفیت مشاهده ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

بیزینس تایم

نحوه خرید از آمازون به صورت کامل

خرید از آمازون ، محوریت این قسمت از برنامه بیزینس تایم است. یک خرید با کیفیت و به صرف از آمازون برای بسیاری از افراد بسیار مهم است چون طبیعتا همه قصد دارند محصولات مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری کنند. در این ویدئو روش هایی را آموزش می دهیم که در عین جالب بودن برای تجربه یک خرید حرفه ای از آمازون بسیار مفید و کارساز خواهند بود.

کسب درآمد با سرمایه زیر 100 دلار

کسب درآمد با سرمایه کم ، سرمایه ای کمتر از 100 دلار ، این موضوع می تواند برای همه جالب و جذاب باشد و مهمتر اینکه این روش یک مدل کسب و کار و راه اندازی یک بیزینس هست، کسب و کاری به دور از المان زمان و مکانی خاص، دانش فنی و تخصصی خاص با قابلیت رشد بالا. پیشنهاد میکنیم وبینار کسب درآمد با سرمایه کم را مشاهده کنید.

گزارش فروشندگان آمازون در سال 2023

در این گزارش سالانه، با مطالعه‌ای جامع بر روی بیش از 2000 کارآفرین، برندها و کسب و کارها، وضعیت فروشندگان آمازون در سال 2023 تجزیه و تحلیل شده است. این گزارش به افراد و شرکت‌هایی می‌پردازد که از پلتفرم فروش جهانی آمازون برای تجارت خود استفاده می‌کنند که میتوانید به زبان فارسی آن را دانلود نمایید.

وبینار رایگان خلق ثروت و استقلال مالی با درآمد غیرفعال

خلق ثروت و استقلال مالی یکی از هدف های مهم زندگی هر فردی می باشد ولی آنچه مهم است بررسی و ریشه یابی این موضوع است که آیا افراد به صورت جدی و عملی به این اهداف توجه می کنند و آیا برای رسیدن به آنها اقدامات درست و هوشمندانه انجام می دهند؟ در این ویدئو با ما همراه باشید تا شما را به طور کامل راهنمایی کنیم.

بررسی میزان سود یا ضرر فروش محصولات در آمازون

درآمد فروشندگان آمازون – بررسی تخصصی میزان سود یا ضرر محوریت این قسمت از برنامه بیزینس تایم است. میزان سود یا ضرر فروش محصولات در آمازون برای فروشندگان آمازون بسیار مهم است چون با بررسی و برآورد آن، می توانند به دستاودرهای بهتری در بیزینس خود برسند. 

انتخاب محصول برای فروش در آمازون

انتخاب محصول برای فروش در آمازون ، همواره در این بیزینس حائز اهمیت می باشد. اما طبیعتا سختی های خودش را هم دارد که در این قسمت از برنامه بیزینس تایم با معرفی خدماتی، سعی کردیم شما را در این مسیر برای اتخاذ یک تصمیم درست، راهنمایی کنیم.

ترفند قیمت گذاری محصولات در آمازون

ترفند قیمت گذاری محصولات در آمازون ، از جمله ترفندهای مهم برای فروش در وبسایت آمازون می باشد. وقتی شما تکنیک های لازم برای قیمت گذاری محصولات را بدانید، بی شک هوشمندانه تر اقدام می کنید و این موضوعی است که در این قسمت از برنامه بیزینس تایم آن را بررسی می کنیم.

کپی تریدینگ در معاملات ارز دیجیتال و واقعیت های آن

به ویدئو سوم کپی تریدینگ خوش آمدید. کپی تریدینگ در معاملات ارز دیجیتال و واقعیت های آن ، محوریت این قسمت از برنامه بیزینس تایم است و نکات این برنامه می تواند به شما برای تعیین یک استراتژی درست کمک کند.

کپی تریدینگ چیست ؟ نتیجه دو ماه تست کپی ترید

کپی تریدینگ چیست ؟ نتیجه دو ماه تست کپی ترید به نظر شما چه چیزی می تواند باشد؟ اگر به بازار ترید علاقه مند هستید و این روزها اسم کپی تریدینگ را زیاد شنیده اید، این قسمت از برنامه بیزینس تایم را از دست ندهید و با ما همراه باشید.

اشتباهات رایج فروش محصولات فیزیکی در آمازون

در این قسمت از مجموعه برنامه های بیزینس تایم، ادامه 10 اشتباه رایج فروش محصولات فیزیکی در آمازون را با هم بررسی می کنیم. به نظر شما چه اشتباهاتی باعث می شود نتیجه فروش در آمازون، آن نتیجه ایده آل فروشنده نشود؟

پنج اشتباه بزرگ فروشندگان آمازون

پنج اشتباه بزرگ فروشندگان آمازون به نظر شما چه مواردی است ؟ در برنامه بیزینس تایم قصد دارم ده اشتباه رایج فروشندگان آمازون را با شما در میان بگذارم. این برنامه به دو بخش تقسیم خواهد شد که در این قسمت پنج اشتباه رایج فروشندگان آمازون را با هم بررسی می کنیم.

قوانین ترید در بازار های مالی و ارز دیجیتال

قوانین ترید در بازار های مالی و ارز دیجیتال بسیار مهم است. بازار ارز دیجیتال نیازمند یادگیری، استراتژی ها درست و صبر است. فردی که نتواند قوانین ترید در بازار های مالی و ارز دیجیتال را یاد بگیرد و در این مسیر عجول باشد، به نتیجه ای که انتظار دارد، نخواهد رسید. در این قسمت از برنامه بیزینس تایم 6 قانون مهم ترید را بررسی کردم.