آنتونی رابینز - بزرگترین سخنران انگیزشی دنیا مطالعه مقاله

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

بیزینس تایم

پیدا کردن محصول و فروش در امازون - آپدیت 2021

پیدا کردن محصول و فروش در امازون در سال 2021 با نکات و تکنیک های بروز، یکی از موضوعاتی است که ذهن فروشندگان بسیار و همچنین علاقه مندان به این بیزینس را به خود مشغول کرده است.  

چگونه در بازار بورس آمریکا درآمد داشته باشیم ؟

جهت سرمایه گذاری در بازار بورس آمریکا ، نیازمند دانش و اطلاعات هستید تا بتوانید سنجیده تر اقدام کرده و ریسک های این مسیر را مدیریت کنید. با این قسمت از برنامه بیزینس تایم با ما همراه باشید.

چگونه در آمازون بین دو محصول یکی را انتخاب کنیم ؟

انتخاب محصول در آمازون ، نیازمند بررسی نکات زیادی است. به خصوص زمانی که انتخاب بین چند گزینه محدود می شود و فروشنده نیازمند انتخاب درست است. در این قسمت از برنامه بیزینس تایم چند نکته قابل توجه را در این باره مطرح کردیم.

بیت کوین بخریم یا نه - نکات مهم قبل از خرید بیت کوین

آیا بیت کوین بخریم یا نه ؟ بیت کوین Bitcoin و سایر ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در دنیای امروز و در فضای اینترنت، مطالب و نظریه های زیادی را شامل می شوند ولی بدون آگاهی وارد این مسیر شدن اصلا پیشنهاد نمی شود.

آربی کیو - RBQ - موتور جستجو راهنمای فروشندگان آمازون

آربی کیو یک موتور جستجو هوشمند برای فروشندگان آمازون می باشد ، موضوع این قسمت از برنامه بیزینس تایم آربی کیو است که یک امتیاز بسیار ویژه برای فروشندگان وبسایت آمازون به حساب می آید.  

قدرت شبکه های اجتماعی بر وال استریت - کسب 14 هزار دلار سود

یک ترید با 14 هزار دلار سود و البته با ریسک بالا را برای شما آماده کردیم که قدرت شبکه های اجتماعی و توییتر و ایلان ماسک را به واقعیت ببینید ، یک توییت یک کلمه ای باعث نوسان شدید و سود در وال استریت شد.   

حل مشکل محدودیت انبار آمازون برای محصولات - آپدیت 2021

برای حل مشکل محدودیت انبار آمازون با استفاده از روش هایی که می توان این محدودیت را در حال حاضر برطرف ساخت، این ویدئو را از دست ندهید. در این قسمت از برنامه بیزینس تایم به بررسی این موضوع پرداخته ایم.  

مصاحبه استاد عزت خواه با برنامه پدرام تاکس پیرامون کسب درآمد از آمازون

مصاحبه استاد عزت خواه با برنامه پدرام تاکس پیرامون چگونگی شکل گیری فروش در آمازون و همچنین دوره آموزشی و نحوه مدیریت آن، با ما همراه باشید.  

بردلی مدیر آموزش نرم افزار هلیوم 10 – پیدا کردن محصول پرفروش در آمازون

در این قسمت از برنامه بیزینس تایم با بردلی، مدیر آموزش هلیوم 10 همراه هستیم که در خصوص بهترین راه برای پیدا کردن محصول پر فروش در آمازون صحبت می کند.

بررسی سایت empireflippers و خرید یک کسب و کار آماده - بیزینس تایم

سایت empireflippers از جمله بیزینس‌هایی است که ریشه در آینده دارند و تلاش می‌کند که دیگران هم در این مسیر قرار گیرند. در  این مقاله به بررسی سایت empireflippers پرداخته‌ایم.

چگونه سرمایه خود را از دست ندهیم؟

عدم شکست در سرمایه گذاری نیازمند روحیه کارآفرینی، پذیرش ریسک و مدیریت آن می‌باشد. بنابراین سرمایه گذاری در ابتدا نیازمند اطلاع از نکات و پذیرش واقعیت‌هایی می‌باشد.

فروش در آمازون برای تولیدکنندگان و صاحبان محصولات

تجربه فروشندگی در بازارهای بزرگ و آنلاین جهانی را با یادگیری نکاتی تجربه کنید که تا حد امکان از ریسک‌های بی مورد جلوگیری می‌کند و زمینه را برای اقدامات سنجیده‌تر فراهم می‌کند.