تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

راه اندازی بیزینس آمازون صفر تا صد - مشاوره رایگان

توضیحات کوتاه :
راه اندازی صفر تا صد بیزینس آمازون توسط یک تیم با تجربه در فروش محصولات در آمازون و زیر نظر مستقیم استاد حسین عزت خواه، یک پکیج همه چیز تمام برای کسانی است که مصمم و علاقه مند به شروع این بیزینس و کسب درآمد از آمازون هستند اما به دلیل مشغله های زیاد یا هر دلیل دیگری تمایل دارند آن را برون سپاری کرده و به یک تیم مجرب بسپارند. اگر جزء این دسته از افراد هستی، این محصول استثنایی مختص تو هست.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 333
  • 0
راه اندازی بیزینس آمازون صفر تا صد - مشاوره رایگان

 

چرا بیزینس آمازون ؟

 

در رواج کسب و کارهای آنلاین در دنیای کنونی برای هیچ فردی ابهامی وجود ندارد چون به وفور می بینی که همه کسب و کارها حتی آنهایی که سال ها تنها فروش به صورت غیر آنلاین را انجام می دادند،

الان علاوه بر آن، فروش آنلاین را در پلتفرم های مختلف آغاز کرده اند و افرادی هم که هیچ گاه فروشگاهی نداشتند، اکثرا کار خود را با فروش آنلاین شروع کردند و این رشد چشمگیر بیزینس های آنلاین و تقاضای مردم برای خرید به صورت آنلاین را نشان می دهد.

یکی از این پلتفرم های بزرگ برای فروش آنلاین، وبسایت بزرگ آمازون می باشد که به صورت جهانی در هر دسته بندی که تو فکرش را بکنی محصولات متنوع ارائه می کند و فروشندگی در آن به یکی از شغل های پرطرفدار با پتانسیل درآمدی بالا تبدیل شده است.

 

اگر تو هم تمایل داری بدانی افراد دیگری قبل از تو چه مراحلی را در این بیزینس طی کرده و چه دستاوردهایی داشتند، پیشنهاد می شود نتایج دوره آربی و نظرات همراهان عزت خواه دات کام را دنبال کنی.

 

نظرات دانشجویان دوره آربی

 

با توجه به درخواست بسیاری از کاربران و همراهان مبنی بر انجام صفر تا صد بیزینس آمازون زیر نظر مستقیم استاد حسین عزت خواه، این پکیج طراحی گردیده است تا اگر به دلیل مشغله کاری نمی توانی خودت اقدامات مورد نیاز را برای فروش محصول در آمازون انجام دهی، این پکیج به تو کمک می کند که با خیالی آسوده، بیزینس خودت را دنبال کنی.

 

این پکیج پرکاربرد و استثنایی شامل موارد زیر است و کلیه اقدامات زیر برای تو انجام خواهد شد :

 

انتخاب محصول مناسب جهت فروش در آمازون

 

شاید یکی از سخت ترین مراحل انجام بیزینس آمازون، جستجو و انتخاب محصول مناسب برای فروش در آمازون باشد. به طور خلاصه می توان گفت مسیر موفقیت تو در آمازون از اینجا شروع می شود.

اگر حتی یک محصول تمامی فیلترهای یک "محصول مرغوب" را نیز پاس کند، مسائل دیگر نیز باید بررسی شود تا در نهایت موفقیت تو شکل گیرد. شاید سالها پیش انتخاب محصول به راحتی و با استفاده از ایده های نو قابل انجام بود، اما هم اکنون به علت گستردگی بیشتر محصولات، زمان بیشتری خواهد برد.

 

آنالیز و بررسی تمامی داده ها و بازار محصولات

 

تحلیل بازار و بررسی نیاز آن به محصولات انتخابی و همچنین بررسی دقیق محصولات مختلف و رقبای احتمالی در کلمات کلیدی موثر و همچنین استفاده از نرم افزارهای مختلف تحلیلگر حتی در خصوص قوانین محصولات را به ما بسپار. با استفاده از داده های دریافتی از نرم افزارهای تحلیل گر می توان به شکل تخصصی در بیزینس آمازون موفق بود.

 

اعمال تغییرات و متمایز سازی محصولات و ساخت برند 

 

یک فروشنده آمازون صرفا هنگامی موفق می شود که هرگز کپی نکند. ایده پردازی و ساخت یک برند شخصی از مهم ترین بخش های این بیزینس است. در این بخش کلیه بازخوردهای مشتری و همچنین تجربه استفاده از محصولات مورد بررسی دقیق قرار خواهد گرفت.

 

جستجو تامین کننده مناسب محصولات جهت فروش در آمازون 

 

یک فروشنده آمازون پس از انتخاب محصول، آیا می تواند بهترین قیمت و بهترین تولید کننده را پیدا کند؟ یکی دیگر از بخش های مهم این بیزینس بررسی کامل این موضوع است که دستیابی به آن نیازمند مذاکرات پی در پی خواهد بود.

از طریق مذاکرات با حداقل 50 تولید کننده مختلف، می توان به بهترین قیمت و تولید کننده معتبر رسید.

 

سفارش سمپل ، دریافت و کنترل کیفی نمونه محصولات 

 

بررسی تخصصی سمپل ارسالی تولید کننده با توجه به بازخورد کلی کاربران در خصوص آن محصول، ایده پردازی و رفع ایراد های احتمالی هم توسط ما انجام می شود. در این بخش محصولات دریافتی به صورت حضوری و یا غیر حضوری از لحاظ کیفیت مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

 

نوشتن لیستینگ بهینه سازی شده محصولات 

 

ویترین فروشگاه تو در آمازون از طریق این قسمت نمایان می شود. آیا صفحه جزئیات محصول تو به اندازه کافی برای خریدار جذاب است؟ نوشتن لیستینگ صحیح با استفاده از دستورالعمل های اعلام شده، برای خریدار بسیار حائز اهمیت است. استفاده از بهترین کلمات کلیدی، تحلیل نرم افزارهای موجود و ...

 

ساخت لیستینگ در اکانت آمازون شما

 

اضافه نمودن محصول در اکانت شما و رعایت کلیه قوانین مهم آمازون هم با تهیه این پکیج توسط تیم ما انجام می شود. ایجاد لیستینگ نیز قوانین خاص خود را خواهد داشت که این بخش به صورت دقیق و حرفه ای برای تو انجام می گردد.

 

بستن قرارداد با کارخانه تولید کننده محصولات 

 

آیا تولید کننده کلیه شرایط اعلامی تو را رعایت خواهد کرد؟ در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی در خصوص سفارش، چه کسی مسئول خواهد بود؟ داشتن یک قرارداد با تولید کننده معتبر، بسیار حائز اهمیت است.

 

عکاسی تخصصی محصول برای فروش در آمازون 

 

خدمات عکاسی حرفه ای از محصولات برای فروش در آمازون، تهیه تصاویر حرفه ای و با کیفیت، با رعایت کلیه پیش نیازهای آمازون برای لیستینگ تو انجام می شود چون یکی از مهم ترین بخش های معرفی محصول در فروشگاه آمازون، قسمت تصاویر آن می باشد. آماده سازی یک ویترین زیبا برای جلب توجه مشتری بسیار اهمیت دارد و این موضوع برای فروشگاه های فیزیکی و حتی آنلاین نیز صدق می کند. به گفته برخی از کارشناسان، تصاویر محصول حتی در بالاترین اولویت برای جذب مشتری قرار دارد.

 

سفارش انبوه و ارسال از کشور تولید کننده به انبار آمازون

 

انجام کلیه اقدامات مورد نیاز در بخش Shipping Q پس از پرداخت هزینه خرید محصولات، توسط تیم ما برای تو انجام خواهد شد. بدیهی است که در این بخش وارد نمودن اطلاعات دقیق بسیار اهمیت دارد. از این رو تیم ما با استفاده از تجربه چندین ساله در خدمت تو خواهد بود.

 

ساخت کمپین های تبلیغاتی و لانچ محصول در آمازون 

 

مشهور ترین برندهای جهان نیز هیچ گاه از موضوع تبلیغات صرف نظر نمی کنند. انجام کلیه کمپین های تبلیغاتی PPC با توجه به بودجه اعلامی تو انجام خواهد شد.

 

مدیریت اکانت آمازون FBA تا یک سال

 

کنترل و همچنین مدیریت کلیه بخش های اکانت فروشنده از مهم ترین بخش های این بیزینس بعد از ارسال محصولات می باشد. در واقع این پکیج، تحویل یک بیزینس تکمیل شده به تو همراه با آموزش های لازم برای مدیریت، تکرار مراحل و گسترش این بیزینس است.

 

برخی از سوالات متداول 

 

بله. این یک پکیج ویژه می باشد که در صورت تهیه همه مواردی که توضیح داده شد، صفر تا صد بیزینس خودت در آمازون را به تیم عزت خواه دات کام می سپاری.

خیر. تو می توانی به دلخواه و با توجه به شرایطی که داری، هر کدام از سرویس های مورد نظر را انتخاب کنی ، در فرم مشاوره گزینه انتخاب همه سرویس ها و یا یک یا چند سرویس فراهم شده است

تو برای ساخت اکانت نیازمند مدارک و شرایطی از کشورهای مورد تایید آمازون هستی که برای اطلاع از این مدارک و توضیحات تکمیلی می توانی از طریق تماس با ما با تیم پشتیبانی در ارتباط باشی.

فقط کافی است در انتهای همین صفحه فرم آنلاین را کامل کنی، تیم پشتیبانی با تو در ارتباط خواهند بود و به صورت کامل تو را راهنمایی خواهند کرد.

 

با توجه به اینکه این پکیج به صورت سفارشی انجام می گردد، به همین منظور فرم زیر را تکمیل کن. مشاوران ما با تو صحبت خواهند کرد و در صورت صلاحیت و مناسب بودن با توجه به شرایط، این سرویس را در اختیار تو قرار می دهند.

 

 

راه اندازی بیزینس آمازون صفر تا صد - مشاوره رایگان

کاربر گرامی، موارد زیر را مطالعه نمایید :

  • قبل از خرید این محصول، امکان مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با تیم پشتیبانی وجود دارد.
  • به منظور ارتقاء کیفیت سرویس دهی و تکمیل اطلاعات، توضیحات مندرج در این صفحه را با دقت مطالعه نمایید.
  • چنانچه این محصول در آینده، بروزرسانی (آپدیت) گردد، فایل های جدید بطور اتوماتیک و رایگان در اکانت شما اضافه می گردد.
  • با توجه به اینکه بعد از خریداری این محصول، به تمامی محتوای آموزشی دسترسی دارید، لذا درخواست بازگشت وجه (ریفاند) وجود ندارد.

ساخت ماشین پول سازی اتوماتیک و آنلاین توسط دانشجویان دوره آربی


نظرات کاربران

تعداد 0 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh