وبسایت عزت خواه در حال به روز رسانی میباشد ، در صورت کاهش سرعت لطفا صبور باشید ، با تشکر از همکاری شما صفحه اصلی

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

دو برابر شدن سرمایه اولیه با فروش در آمازون

  • 3.6k
  • 0

 

صحبت های علیرضا عزیز دانشجوی دوره آربی

در این ویدئو مصاحبه ای توسط استاد عزت خواه با یکی از دانشجویان دوره آربی انجام شده است که ایشان از مرحله تصمیم گیری تا زمانی که به سود 200 درصدی از فروش در آمازون رسیدند، تجربیات خود را بیان می کنند که در این مصاحبه شاهد آن خواهید بود.

 

 

 

مسیر بیزینس آمازون و آشنایی با دوره آربی را چطور تجربه کردید ؟

 

من علیرضا رضایی 46 ساله از تهران و مهندس مکانیک هستم. از نظر من وقتی شما در شرایط اقتصادی الان کاری را شروع می کنید، آن هم با این نگرش که همیشه همراه شما و به دلار باشد تا حفظ سرمایه انجام شود، در واقع وارد مسیر جدیدی می شوید.

من حدود 10 سال است که مشغول کارهای آنلاین هستم. شدیدا به دنبال یک بیزینس دلاری و آنلاین بودم که خیلی اتفاقی از طریق یک تبلیغ به سایت عزت خواه دات کام هدایت شدم.

تقریبا دو روز بعد از بررسی سایت، دوره آربی را تهیه کردم و همین ابتدای صحبت هایم باید اعلام کنم که قطعا دوره آربی این مسیر را برای من تسهیل کرد و باعث شد دو برابر شدن سرمایه با فروش در آمازون برای من محقق شود.

 

آیا به تهیه دوره پاراسل زندگی نیز متمایل شدید ؟

 

با اینکه برای دیدن آموزش های دوره آربی بسیار مشتاق بودم اما در ابتدا، دوره پاراسل زندگی را مشاهده کردم و متوجه شدم که علاوه بر دوره موفقیت که ذهنیت و نگرش درست بیزینسی را به شما آموزش می دهد، با معرفی دوره آربی جهت تهیه آن، مسیری برای تحقق اهداف مالی نیز به شما نشان می دهد.

من چون عادت به نوشتن دارم، بررسی کردم که حدود 113 کار باید انجام شود تا اولین محصول به دست مشتری برسد.

اگر کسی به تنهایی قصد انجام این کار را داشته باشد باید چندین سال وقت صرف کند، آزمون و خطا انجام دهد، هزینه کند تا مسیر را یاد بگیرید ولی دوره آربی این آزمون و خطاها را به صفر رسانده و سرعت طی کردن این مسیر را چندین برابر کرده است.

اول باید تشکر کنم از تیم پشتیبانی شما در ایران. در خصوص محصولی که انتخاب کرده بودم از آنها مشورت گرفتم و با اعتماد کامل از آنها کمک گرفتم.

حتی در مواقعی خیلی رک و صادقانه به من گفتند در مسیر و انتخاب محصول اشتباه می کنم و  به من پیشنهاد کردند که با صرف زمان مجدد ویدئوها را با دقت کافی ببینم و من هم به توصیه آنها عمل کردم.

 

نکات کلیدی و مهم در مسیر بیزینس آمازون

 

استاد عزت خواه توضیح می دهند که متاسفانه بعضی از دانشجویان وقتی تیم پشتیبانی به آنها می گویند محصول مناسبی انتخاب نکردند، ناراحت می شوند در صورتی که ما باید این حقیقت را بگوییم تا از ضرر مالی و زمانی به آن فرد جلوگیری شود.

یکی از مهمترین فاکتورها، انتخاب محصول و قیمت مناسب است. مورد بعد عکس خوب از محصول و متمایر سازی نسبت به سایر فروشندگان است.

 

شما مسیر انتخاب محصول برای فروش در آمازون را چگونه سپری کردید ؟

 

من همه این مراحل را با دقت بررسی کردم، با تیم پشتیبانی شما در میان گذاشتم و تمام تکنیک هایی که شما در دوره آربی برای محصول تستی که صفر تا صد آن را آموزش داده بودید، پیاده سازی کردم.

تمام این موارد در کنار همه باعث موفقیت من شد، من را به فروش 100 میلیون تومانی رساند و به شکلی بازگشت سرمایه برای من داشت که توانستم تعداد خیلی بیشتری از محصول را دوباره سفارش بدهم.

درست است که الان با توجه به محدودیت انبار آمازون باید اجناس بخش بندی شود اما من دائما در حال ثبت سفارشات جدید هستم. چون با سرعت انبار من خالی می شود. واقعا ممنون هستم از شما به خاطر فایل های آموزشی عالی، جامع و گام به گام و همچنین تیم پشتیبانی شما.

 

نکته آموزشی در کسب و کار آمازون

 

استاد عزت خواه مطرح می کنند که خالی شدن موجودی انبار هم لذت بخش است و هم این نگرانی را در فروشنده ایجاد می کند و این بازی ذهنی را به راه می اندازد که چرا محصولی در انبار نیست.

اما  ایشان می گویند، من در طول تمام این سال ها در بیزینس و ترید یاد گرفتم این بازی ذهنی را کنترل کنم و از آن سودی که از فروش به دست آوردم، لذت ببرم و خوشحال باشم.

به نظر من یک فروشنده در آمازون اگر در 10 ماه اول سال تلاش کند، لیستینگ خوب بسازد، ریویو خوب بگیرد و مسیر این بیزینس را بسازد در 2 ماه اخر سال می تواند به اندازه آن 10 ما فروش داشته باشد.

 

آیا دوره آربی برای شما کاملا شفاف و گام به گام بود ؟

 

بله کاملا ساده و قدم به قدم مراحل آموزش داده شده که باعث می شود دانشجو همگام با شما همه مراحل را پیش ببرد. امتیاز بسیار مهم دوره آربی آپدیت های آن است که هر تغییری در آمازون ایجاد می شود، در آپدیت های دوره آربی از آن مطلع می شویم. کاملا شفاف و عالی بود و زمینه را برای دو برابر سود از فروش در آمازون برای من فراهم کرد.

 

مزیت فایل های آموزشی در مقایسه با دوره های حضوری و لایو

 

استاد عزت خواه به این نکته اشاره می کنند که از نظر خودشان که حتی در دوره های حضوری مختلفی شرکت کردند، دوره هایی که به صورت فایل ویدئویی آموزشی کاملا با کیفیت و قدم به قدم ارائه می شوند بهتر از دوره هایی هستند که به صورت لایو یا یک روزه برگزار می شوند.

چون دانشجو نیاز دارد آموزش ها را چندین بار مرور کند. همچنین خیلی از قسمت های بیزینس نیازمند انجام مراحل و صرف زمان زیاد است تا پروسه انجام شود و این زمان در دوره های لایو وجود ندارد.

ولی در فایل های آموزشی هم از هدر رفتن زمان دانشجو جلوگیری می شود و هم امکان مرور برای دانشجو را فراهم می کند.

 

آیا از نظر شما این بیزینس در سال 2021 هم کاربردی است ؟

 

به نظر من این بیزینس، بیزینس آینده است. شاید بتوان این طور گفت که یکی از مزیت های پیداش کرونا این بود که مردم عادت کردند که می توانند خیلی راحت تر کارها از جمله خریدهای خود را انجام دهند.

حتی افرادی که اصلا تمایل به خریدهای آنلاین نداشتند یا افرادی که در گروه های سنی ای بودند که شاید خرید آنلاین برایشان سخت و تجربه جدید بود هم، کاملا به این کار روی آوردند.

 

فروش بیش از 100.000.000 تومان در آمازون

دو برابر شدن سرمایه اولیه با فروش در آمازون

 

این نشان می دهد که احتمالا مردم به آن روش خرید گذشته بر نمی گردند و از روش های آنلاین برای خرید استفاده می کنند و خدماتی هم که خود آمازون انجام می دهد افراد را به این کار بیشتر ترغیب می کند و این یعنی این بازار رو به گسترش است.

درست است که بدین شکل تعداد فروشنده ها نیز بیشتر می شود ولی آن کسی که آموزش های بهتری دیده طبیعتا در این مسیر راحت تر و با قدرت تر می ماند. بنابراین وجود یک راهنما که این مسیر را آرام آرام و گام به گام آموزش دهد بسیار مهم است.

وقتی با شیوه شما که هم مسیر را نشان می دهید و هم قسمتی از خودتان و شخصیت خودتان را شفاف نمایش می دهید، پیش برویم، می توان اعتماد کرد، تصویر سازی کرد که فرد با توجه به شرایط و اقدامات خودش می تواند این مسیر را دنبال کند همانطور که من هم دو برابر شدن سرمایه را تجربه کردم. تیم پشتیبانی شما خیلی خیلی به من کمک کرد.

 

آیا بیزینس آمازون کاملا ساده است ؟

 

استاد عزت خواه در این مصاحبه بیان می کنند که بیزینس آمازون یک بیزینس واقعی است و این حقیقت وجود دارد که آسان نیست یا حتی با افزایش تعداد فروشنده ها، سخت تر هم می شود.

ولی باید بدانیم که بیزینس آمازون در حال ادامه فعالیت خود است و ما می توانیم به عنوان فروشنده جزئی از این کشتی باشیم و می توانیم هم نباشیم. اگر شکست خوردیم یا ضرر کردیم باید به خودمان رجوع کنیم و اشتباهات خود را اصلاح کنیم.

چون این کشتی همچنان بی عیب و نقص به مسیر خود ادامه می دهد حتی اگر من و شما جزء فروشنده های آن نباشیم. تکرار این فرمول باعث می شود ما دائما در حال یادگیری باشیم.

 

حاشیه سود 200 درصد و دو برابر شدن سرمایه چه حسی در شما ایجاد کرد ؟

 

من معتقد هستم که راه اندازی بیزینس به این شکل با اقدامات درست، با کنار گذاشتن هزینه های بیزینس، همین که حداقل همان سرمایه بازگشت داشته باشد و در کنار آن شما یک بیزینس جدید و پرسود را انجام دادید، تجربه کردید و مراحل بیزینس را یاد گرفتید، بسیار نکته مهم و مثبتی است.

حال با در برداشتن سود می تواند این امکان را فراهم کند که در سال حتی 2 یا 3 برابر موجودی اولیه خود را به دست آورید. من نیز با سود 200 درصدی به این هدف رسیدم.

وقتی شما چنین کسب و کار لذت بخشی را برای بار اول تجربه می کنید، دوست دارید آن را تکرار کنید و در نهایت به لایف استایل شما تبدیل خواهد شد. یکی از بزرگترین امتیازهای این بیزینس برای من آزادی از المان زمان بوده.

از دید من دوره شما یک برکت است که کلمه دیگری برای توصیف آن پیدا نمی کنم که به دنبال آن، مسیرهای جدیدی در زندگی من ایجاد شد. من تیم سازی و برون سپاری را از دوره های شما بسیار خوب یاد گرفتم و آنها را اجرا کردم و توانستم از ایده های خود در عین اجرایی شدن محافظت کنم.

آموزش ها و سیستم شما به من یاد داد که با آزادی از المان زمان و مکان می توان کارها را مدیریت کرد و به خوبی به نتیجه رساند.

من از دنبال کنندگان همیشگی برنامه های بیزینس تایم و هیرو تایم شما بودم و هستم و همیشه نسخه صوتی آنها را حتی در زمان رانندگی در مسیرهای طولانی گوش می دهم.

 

آیا شما این بیزینس را به دیگران پیشنهاد می کنید ؟

 

بله قطعا پیشنهاد می کنم. به نظر من این بیزینس، بیزینس گذشته و آینده است از گذشته  بوده، الان هم وجود دارد و در آینده هم وجود خواهد داشت آن هم با رشد و پیشرفت. بسیار از شما تشکر می کنم که این روش کسب درآمد را گام به گام همراه با یک تیم پشتیبانی عالی به اشتراک گذاشتید.

از نظر من هزینه آموزش آن اصلا چیزی نیست که کسی به آن فکر کند چون شروع هر کاری بالاخره هزینه هایی دارد و البته که این دوره از بسیاری هزینه ها و آزمون و خطاها جلوگیری کرده است.

خیلی از افراد که به این بیزینس علاقه مند بودند به من می گفتند که مثلا لپ تاپ خودم را به آنها قرض بدهم تا آنها هم از آموزش ها استفاده کنند ولی من اعلام می کنم این کار بی فایده است چون جدای از سوگندنامه ای که در این آموزش ها است و من به آن پایبند هستم، شما به مرور و مشاهده چندین باره این آموزش ها و از همه مهمتر راهنمایی های تیم پشتیبانی نیاز دارید.

من در وبسایت شما با مواردی که در این مسیر نیاز دارم، آشنا شدم که با تهیه آنها از سایت شما از هزینه های چند برابری جلوگیری شد مانند خرید بارکد، اشتراک نرم افزارهای تحلیلگر و...

 

توصیه نهایی استاد عزت خواه برای استفاده از دوره آربی

 

ایشان به این موضوع می پردازند که خودشان بسیار علاقه مند به تولید محتوا هستند و اینکه بتوانند محتواهای رایگان در اختیار دیگران قرار دهند همانطور که برنامه های زیادی هم در این خصوص ساخته اند و در وبسایت قابل دسترس است.

اما در خصوص دوره های آموزشی تخصصی به خصوص دوره آربی، بدین شکل است که تا بهای آن پرداخت نشود، فرد ارزش آن را نمی داند و برای آن تلاش نمی کند و مورد مهم دیگر موضوع پشتیبانی است که فقط به کسانی که دوره را تهیه کردند، بنابر قوانین وبسایت تعلق می گیرد و در این مسیر بسیار کمک کننده و مهم است.

 

من همین الان میخواهم به دوره آربی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

آموزش دوره فروش در آمازون

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره آربی

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/doubling-capital-selling-amazon
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

مطالب مرتبط