مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

رضایت از زندگی و کسب و کار - مهدی دانشجوی دوره آربی اکسترا

  • 2.7k
  • 0

صحبت های مهدی عزیز دانشجوی دوره آربی اکسترا

رضایت از زندگی و کسب و کار اهمیت زیادی در کیفیت زندگی دارد. این ویدئو شامل مجموعه‌ای از نظرات، اتفاقات و جریان‌هایی است که مهدی عزیز بعد از گذراندن دوره آربی اکسترا تجربه کرده‌ و آنها را در این ویدئو مطرح کرده‌است.

 

 

چگونه تصمیم به ایجاد تغییر در زندگی گرفتید؟

 

احساس رضایت از زندگی و کسب و کار آن چیزی بود که در زندگی به آن نیاز داشتم. من مهدی هستم از دانشجویان دوره آربی اکسترا. چند وقت پیش متوجه شدم که این فرصت در اختیار من قرار داده شده تا احساسم و اتفاقاتی که در زندگیم به خاطر دوره پاراسل زندگی و آربی  افتاده است را با شما در میان بگذارم.

با دریافت این پیام، اولین فکری که به ذهن من رسید این بود که چرا که نه؟ چرا من سهم کوچکی از این حجم انرژی نباشم؟ چرا من نخواهم احساسم را بگویم؟ شاید حتی به یک نفر کمک شود تا بتواند زندگی خود را تغییر بدهد.

 

خلاص شدن از یکنواختی زندگی

 

زمانی که من این شکل از لایف استایل را در پاراسل زندگی دنبال کردم، از کار خودم خسته شده بودم. یک کار روتین 8 ساعته داشتم. صبح به سر کار می‌رفتم، بعد از ظهر بر می‌گشتم. هیچ برنامه خاصی در زندگی خود نداشتم. مسافرت می‌رفتم، در خانه بودم، با اقوام رفت و آمد می‌کردم ولی از هیچ چیز خوشحال نبودم.

بسیاری از کارهایی که در طول روز انجام می‌دادم، باعث خوشحالی من نمی‌شدند. همیشه دنبال کاری بودم که بتواند من را خوشحال کند. پول زیادی خرج می‌کردم و مسافرت‌های خوب می‌رفتم ولی خوشحالم نمی‌کرد. تصمیم گرفتم در زندگی خود کاری انجام بدهم تا به رضایت از زندگی و کسب و کار برسم.

 

ایده تغییر و رسیدن به رضایت در زندگی چگونه در ذهن شما ایجاد شد؟

 

این ایده زمانی در ذهن من شکل گرفت که دنبال راه اندازی بیزینس دیجیتال مارکتینگ بودم. برای همین در یوتیوب شروع به جست و جو کردم. در اینترنت گفته‌های کسانی که در مورد موفقیت صحبت کرده بودند را دنبال می‌کردم و مقاله‌های آنها را می‌خواندم. ویدئوهای یوتیوب را نگاه می‌کردم. به صورت اتفاقی با ویدئوهای استاد عزت خواه آشنا شدم و فهمیدم زمان آن رسیده که رضایت از زندگی و کسب و کار را حق خود دانسته و آن را تجربه کنم.

همین جا سلام عرض می‌کنم خدمت جناب آقای استاد عزت خواه و تیم پشتیبانی. من اسمی از تیم پشتیبانی نمی‌آورم، چون تعدادشان زیاد است و اگر نام یک نفر را جا بیندازم، خودم حس خوبی ندارم چون واقعاً زحمت می‌کشند. امیدوارم این انرژی که امروز در من می‌بینید را بتوانید حس کنید. آنقدر انرژی خوبی دارم که واقعاً قابل وصف نیست. تنها کاری که می‌توانستم انجام بدهم این بود که بتوانم این پیام را به آنها برسانم و به آنها خسته نباشید بگویم.

 

چگونه با ترس از تغییر مقابله کردید؟

 

می‌خواهم بسیار ساده با شما صحبت کنم. من آدم با سوادی نیستم و مدرک تحصیلی بالایی ندارم. شاید شما از این قضیه تعجب کنید، ولی اتفاقی در زندگی من افتاد که بدون تحصیلات دانشگاهی، در حال یادگیری خیلی از چیزها هستم. هر روز از زندگی من با یادگیری سپری می‌شود و من دائماً در حال پیشرفت هستم. شاید بپرسید چرا؟ من پای خود را روی همه ترس‌های زندگیم گذاشتم چون رسیدن به رضایت از زندگی و کسب و کار هدف من شده است.

لازم است نکته‌ای را به شما بگویم. گاهی اوقات از این که هزینه‌ای را صرف بهتر کردن زندگی خود کنیم، می‌ترسیم. من هم از آن دسته افراد بودم. زمانی که ویدئوهای استاد عزت خواه را تماشا کردم، متوجه شدم که راجع به دوره آربی و آمازون در حال صحبت هستند. من انرژی استاد را در ویدئو حس کردم و فهمیدم که این فرد در زندگی خود واقعاً موفق است. نمی‌دانم چرا، اما این احساس به من منتقل شد. شاید به این دلیل که میزان رضایت از زندگی و کسب و کار برای من اهمیت زیادی پیدا کرده بود.

 

آموزش دوره فروش در آمازون

 

چرا تصمیم به تهیه دوره آربی اکسترا گرفتید؟

 

ابتدا تصمیم گرفتم که با دوره آربی شروع کنم. یعنی آمازون، چون دنبال کاری جدا از کار خودم بودم. می‌خواستم کاری کنم که درآمد خود را افزایش بدهم. شاید مسافرت‌های کوچک من را خوشحال نمی‌کند، پس به مسافرت‌های بزرگتر بروم و درآمد بیشتر داشته باشم. وقتی ویدئوهای ایشان را دنبال کردم، متوجه شدم که دوره‌ای به نام پاراسل زندگی ساخته‌اند. چون به دنبال راه های موثر برای افزایش رضایت از زندگی و کسب و کار بودم، بیشتر در خصوص این دوره تحقیق کردم.

وقتی برای خرید آن اقدام کردم، متوجه شدم هر دو دوره در دوره‌ای به نام آربی اکسترا ارائه می‌شود و تصمیم گرفتم این دوره را تهیه کنم که شامل دوره آربی و پاراسل زندگی هر دو به صوت کامل است. ابتدا با دوره پاراسل زندگی شروع کردم. همانطور که با تیم پشتیبانی صحبت کردم، به من پیشنهاد کردند که ابتدا پاراسل زندگی را تماشا کنم و بعد به سراغ دوره آربی بروم. من هم همین کار را انجام دادم و به دنبال راهکارهای افزایش رضایت از زندگی و کسب و کار رفتم.

 

مزیت مهم دوره پاراسل زندگی برای شما چه بود؟

 

شاید باورتان نشود، اما اگر بخواهم در یک ویدئوی دو یا سه دقیقه‌ای، راجع به پاراسل زندگی صحبت کنم، اصلاً امکان ندارد. من فقط می‌توانم احساسات خودم را در این ویدئوی کوتاه بیان کنم. فقط راجع به دوره پاراسل زندگی، می‌توان ساعت‌ها حرف زد و بحث کرد. دوست دارم خلاصه بگویم تا برسم به اصل مطلب.

در کل دوران زندگی، مشکل من این بود که هر وقت می‌خواستم کاری را شروع کنم، بیش از همه به این فکر می‌کردم که آن کار به چه قدر سرمایه نیاز دارد و چقدر سود دارد. هیچ وقت راجع به راه‌های انجام آن کار، اطلاعات جمع آوری نمی‌کردم. به همین خاطر در کل زندگی خود، بسیاری از کارهای بزرگی که دوست داشتم را انجام ندادم و احساس رضایتمندی از زندگی و کسب و کار را تجربه نکرده بودم.

 

مهمترین دستاورد دوره پاراسل زندگی برای شما چه چیزی بود؟

 

در دوره پاراسل زندگی، من یاد گرفتم چطور درباره کاری که می‌خواهم انجام بدهم اطلاعات کسب کنم و دقیقاً پا بر روی بزرگترین ترس خود بگذارم و سؤال کنم. شاید باور نکنید، اما مدت زیادی از خرید دوره آربی و پاراسل نمی‌گذرد، اما دستاوردهای بسیار بزرگی داشتم. اول این که رویای امروز من، با رویایی که یک یا دو ماه پیش داشتم فرق می‌کند.

 

دوره پاراسل


یک رویای بسیار بزرگ در ذهن خود دارم و مطمئن هستم که به آن می‌رسم و به خاطر آن همه کارها و اقدامات لازم را انجام می‌دهم. دستاوردهایی که پاراسل زندگی برای من داشته است، این بود که من بدون داشتن سرمایه، تصمیم گرفتم که یک ویدئو از بازی گیم بسازم که در این ویدئو بیشتر درباره آن توضیح داده‌ام.

 

چگونه برای پیاده سازی ایده خود اقدام کردید؟

 

در آن زمان هنوز در حال تماشای دوره پاراسل زندگی بودم و هنوز به آمازون نرسیده بودم. متوجه شدم که من هزینه تهیه مواردی که برای پیاده سازی این ایده نیاز دارم را ندارم. در این میان چه اتفاقی افتاد؟ دوره پاراسل زندگی به من یاد داد که لازم نیست هر جایی هزینه کنید، فقط کافی است کمی فکر خود را به کار بیندازید و خودتان بتوانید یک ایده بسازید تا حس رضایت از زندگی و کسب و کار برای شما نیز حاصل شود.

همانطور که استاد در ویدئوهای الان وقتشه هم می‌گویند، ایشان بسیاری از بیزینس ها را با صرف کمترین هزینه انجام داده‌اند. من هم به این شیوه عمل کردم. بعضی از بچه‌هایی که عاشق بازی‌های کامپیوتری بودند را پیدا کردم، با آنها ارتباط برقرار کردم و ایده خود را با آنها در میان گذاشتم. راجع به پول حرفی نزدم. آن‌ها به چشم یک سرمایه گذار به من نگاه می‌کردند. در نهایت من در کمال ناباوری با یک استاد ادیت آشنا شدم و به دنبال آن اتفاقات مفیدی در این مسیر برای من افتاد. گاهی دلایل عدم رضایت از زندگی و کسب و کار به ما کمک می‌کند که متوجه کمبودها شده و مسیر خود را اصلاح کنیم.

 

چه لایف استایلی برای خود مشخص کردید؟

 

قبلاً هیچ لایف استایلی در زندگی من نبود. لایف استایل پاراسل زندگی باعث شده است که فکر من به کار بیفتد و خوراکی که به ذهن خود می‌دهم، فقط خوراکی است که من را به رویایم می‌رساند. من از وقتی که دوره پاراسل را شروع کردم، هر موزیکی را گوش نمی‌دهم، هر ویدئویی را نگاه نمی‌کنم و هر چیزی را خوراک مغز خود قرار نمی‌دهم.

هدف و رویای من بسیار بزرگ است و دوست دارم به آن رویا برسم. حاضر هستم برای رسیدن به رویای خود، هر کاری انجام بدهم، کارهایی که من را به اهدافم برساند چون الان بیش از هر زمان دیگر اهمیت احساس رضایت از زندگی و کسب و کار را متوجه شده‌ام.

 

من همین الان میخواهم به دوره آربی اکسترا ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

یادگیری شیوه زندگی و بیزینس آنلاین

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره آربی اکسترا

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/mehdi-rbextra-student
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

مطالب مرتبط