موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

موفقیت فردی و مالی دانشجویان دوره آربی اکسترا - مجید از امریکا

  • 799
  • 0

 

صحبت های مجید عزیز دانشجوی دوره آربی اکسترا


در این ویدئو یکی از دانشجویان دوره آربی اکسترا نظر و دیدگاه خود را بعد از مشاهده این دوره مطرح می کند، با تماشای این ویدئو می توانید در خصوص این دوره با توجه به نظر کسی که از آن استفاده کرده، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 

 


پیشرفت فردی و مالی از نظر دانشجوی دوره آربی اکسترا


درود به همه نابغه‌ های میلیونر. من مجید هستم از دانشجوهای دوره آربی جناب عزت‌ خواه. دوستان قبل از اینکه شروع کنم، باید بگویم که من این ویدیو را با تمام وجود، با خلوص نیت و از طرف خودم بدون هماهنگی ضبط کردم و امیدوارم که جناب عزت‌ خواه از این ویدیو استفاده کنند. برای تمام عزیزانی که قصد پیشرفت فردی و مالی در زندگی دارند، من این ویدیو را ضبط کردم و مطمئن هستم که قابل استفاده خواهد بود. دوستان، پیشنهاد من به شما تهیه دوره آربی اکسترا است که شامل دوره آربی و پاراسل زندگی به صورت کامل می باشد. حتی کسانی که اصلا با اینترنت آشنایی ندارند یا اصلا قصد ندارند که در آمازون فعالیت کنند، پیشنهاد می کنم دوره پاراسل زندگی را تهیه کنند.


چگونه می توان از دوره پاراسل زندگی استفاده کاربردی کرد ؟


دوره پاراسل زندگی متفاوت از آنچه که شما در کتاب ها میخوانید، نیست اما آنقدر ظریف توسط آقای عزت‌ خواه کنار هم چیده شده که من مطمئنم این دوره برای همه افرادی که آن را درست به کار بگیرند، کاربردی خواهد بود. مهم نیست که شما کجای این دنیا زندگی می کنید یا چه شغلی دارید یا مشغول چه کار یا برنامه ای هستید، شما اگر از دوره پاراسل زندگی استفاده کاربردی کنید، من به شما اطمینان کامل میدهم که می توانید درآمد خود را حداقل در سال اول به دو برابر ارتقاء بدهید. این دوره  به صورتی نیست که فقط یک بار کار کند، هر بار که از آن استفاده می کنید، می توانید حداقل درآمد و ارتقاء شخصیت خودتان را دو برابر کنید.

دوستان، در جهان بینهایت ثروت وجود دارد و ثروت کائنات آنقدر زیاد هست که هرگز اشباع شدنی نیست. پیشنهاد میکنم درباره این مسئله بیشتر دقت کنید و حتی اگر فروش در آمازون مدنظر شما نیست، دوره پاراسل زندگی را حتماً تهیه کنید چون برای شما کاربردی خواهد بود و این نکته را هم مدنظر قرار دهید که این دوره مثل یک کتاب نیست که بخوانید، یک رعد و برقی بزند و همه چیز درست بشود. شما باید کار کنید، این دوره درواقع یک کارگاه است و اگر از این کارگاه استفاده کنید مطمئنا به اهداف خود و پیشرفتی که می خواهید، می رسید. امیدوارم که این ویدئو برای شما مفید بوده باشد. برای همه شما موفقیت، پیروزی و ثروت آرزو می کنم.

 

من همین الان میخواهم به دوره آربی اکسترا ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

یادگیری شیوه زندگی و بیزینس آنلاین

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره آربی اکسترا

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/financial-success-rb-extra-majid
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 2

مطالب مرتبط