مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

فروش و موفقیت محصول در آمازون - فروش 75 هزار دلار در آمازون

  • 4.1k
  • 0

 

صحبت های علی عزیز دانشجوی دوره آربی

در این مصاحبه یکی از دانشجویان موفق دوره آربی از تجربه ها، شکست ها، فروش و درآمدی که در مسیر بیزینس آمازون تجربه کرده است، صحبت می کند و مواردی را بیان می کند که بی شک برای فروشندگان آمازون و علاقه مندان به شروع این بیزینس مفید خواهد بود. همچنین در حین مصاحبه، استاد عزت خواه نیز نکات آموزشی مهمی را مطرح می کنند که حائز اهمیت هستند.

 

 

 

دیدگاه شما نسبت به شکست های مسیر بیزینس آمازون چیست ؟


من علی مرادی هستم از لس آنجلس و از سال 2018 با وبسایت عزت خواه دات کام آشنا شدم. مهمترین عاملی که باعث شده ادامه بدهم و از مسیر این بیزینس دست نکشم، این دیدگاه بود که وقتی دیگران توانسته اند، من هم مسلما می توانم. دوره آربی بسیار کامل و جامع است و تمامی مراحل را گام به گام آموزش می دهد ولی فردی که به این کار علاقه مند است، باید همواره در این زمینه مطالعه داشته باشد و از یادگیری دست برندارد.

 

جهت دانلود ویدئو این مصاحبه پر انگیزه و استفاده از نکات آن به لینک زیر رجوع کنید 

تجربه فروشنده موفق آمازون

 

من سعی می کنم از شکست هایی که داشتم درس بگیرم نه اینکه دائما آنها را اولویت قرار دهم. طبیعتا در این مسیر هزینه های زیادی کردم و شکست هایی را تجربه کردم تا بالاخره موفق شدم.

در این ویدئو سعی کردم از تجربیات، شکست ها و اشتباهاتی که شاید خودم مسبب آنها بوده ام، بگویم تا برای علاقه مندان به این بیزینس مفید باشد. من وارد دسته بندی های مختلف محصولات شدم و محصولات مختلفی را امتحان کردم که در این ویدئو بیشتر درباره آنها توضیح دادم.

از همه این تجارب یاد گرفتم برای انتخاب یک محصول مناسب باید جنبه های مختلف را در کنار هم بررسی کنم و تنها سلیقه و عقاید شخصی خودم را مدنظر قرار ندهم.

 


نکته آموزشی بیزینس آمازون


استاد عزت خواه در این ویدئو توضیح می دهند که نکات زیاد و بسیار مهمی در دوره آربی برای انتخاب محصول و سایر مراحل، آموزش داده می شود که توجه به همه آنها در کنار هم در نهایت به انتخاب درست و سنجیده محصول منجر می شود.

شما قبل از لانچ محصول خیلی از نکات را می توانید تست کنید و سپس اقدام کنید. در این ویدئو نکات آموزشی لازم در حین مصاحبه را توضیح می دهند که اطلاع از آنها برای افراد علاقه مند به این بیزینس بسیار کارساز است.


چه عاملی باعث شد بیزینس آمازون را ادامه دهید ؟


من معتقد هستم وقتی کاری را دیگران شروع کردند، ادامه دادند و به نتیجه رساندند، من هم می توانم آن را انجام دهم و اگر نتوانم حتما یک قسمتی از مسیر را اشتباه کردم که باید آن را حل و برطرف کنم. در این مسیر باید هیجانات و سلیقه شخصی خود را مدیریت کنید تا انتخاب حساب شده ای داشته باشید.

حوصله و تمرکز در مسیر انتخاب محصول بسیار حائز اهمیت است. اضافه کردن ارزش به محصول بسیار تاثیرگذار است. هیچ وقت قرار نیست در مسیر زندگی و کسب و کار همه چیز به صورت کامل برای ما آماده و مهیا باشد. رسیدن به هر نتیجه و هدفی طبیعتا بهایی دارد که باید پرداخت شود. همیشه به دنبال پیدا کردن راه حل باشید.

 


برای موفقیت محصول فعلی خود چه کارهایی انجام دادید ؟


چون از شکست های قبلی تجربه داشتم، این بار دیگر طبق هیجانات و سلیقه شخصی اقدام نکردم و بررسی های زیادی انجام دادم تا بهترین نوع و سایز را انتخاب کنم. من زمان، انرژی و تمرکز زیادی برای این کار صرف کردم و واقعا از شکست های قبلی درس گرفتم. من با کمال گرا بودن و شروع کامل و بدون نقص از همان ابتدای مسیر موافق نیستم چون زمان را از ما میگیرد.

من با قدم های حساب شده و مدیریت هزینه ها همه موارد را تست میکنم. من در این مسیر بسیار علاقه مند و از همه مهمتر به دنبال یادگیری مطالب جدید و بروز هستم و از شکست هایی که دارم فقط درس می گیرم. فکر میکنم این موارد خیلی در این مسیر به من کمک کرد.


نکته میلیون دلاری مصاحبه


استاد عزت خواه در زمان مصاحبه متناسب با صحبت هایی که مطرح می شود، نکات خیلی مهم و سازنده این بیزینس را بیان می کنند که اگر فردی علاقه مند و تیز بین باشد از این نکات نمی گذرد. این ویدئو را مشاهده کنید تا نکات مهم آموزشی که شاید سوال و دغدغه شما هم باشد، از دست ندهید.


اهمیت برندینگ در کسب و کار آمازون چقدر است ؟


از نظر من کارخانه های چینی رقیب فروشندگان هستند و اگر بدون هیچ تلاش و یا تغییری بخواهید با آنها رقابت کنید، کار آسانی نخواهد بود. اما اگر ارزشی به آن اضافه کنید، به پکیجینگ خاص اهمیت دهید و روی برندینگ کار کنید، محصول و عملکردتان را متمایز کرده اید.

برای مثال من می دانم افراد ساکن در مارکت پلیس کشوری که من در آن کار می کنم، به برندینگ اهمیت زیادی می دهند و متوجه می شوند که شما برای آنها ارزش قائل شدید. در حالی که سازندگان چینی به بسته بندی، افزودن ارزش به محصول توجه زیادی نمی کنند. توجه به فرهنگ و سلیقه افرادی که مشتری شما هستند و آنچه مورد علاقه آنان است به شما در این رقابت کمک می کند.


برای لیست کردن محصول در آمازون چه کارهایی انجام دادید ؟


در حال حاضر تقریبا سه ماه است که این محصول را لانچ کردم و فروش خوب و رضایت بخشی را تجربه کردم. در ماه اول حدود 16 هزار دلار و در ماه دوم حدودا 24 هزار دلار فروش داشتم. در طول این زمان عکس ها و لیستینگ محصولم را بهبود بخشیدم و سعی کردم با این کار واقعیت محصولم را به خریدار نشان داده و منتقل کنم و در این مسیر زمان و هزینه زیادی صرف کردم.


هدیه این مصاحبه به علاقه مندان بیزینس آمازون


جهت دریافت هدیه این مصاحبه، لینک دریافت خدمات لیستینگ آمازون، روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

لینک خدمات لیستینگ آمازون 

 

بیشترین میزان فروش شما در یک روز چقدر بود ؟


من حدود 2300 دلار در یک روز فروش داشتم. الان ریویوها و رنکینگ من افزایش پیدا کرده و پیش بینی خودم این است که این محصول تا 60 هزار دلار هم فروش می رود ولی اینکه چقدر زمان خواهد برد را در حل حاضر نمی دانم.

کسانی که وارد این کسب وکار می شوند باید بدانند که صبور بودن برای رسیدن به سود بسیار مهم است و قرار نیست یک شبه، یک ماهه و... به سود زیاد برسند. این کار زمان بر و نیازمند تلاش است.


آیا بیزینس آمازون ارزش شروع و سرمایه گذاری دارد ؟


این سوالی است که من در افراد مختلفی می بینم. به نظر من تا زمانی که نمودار آمازون در حال حرکت به سمت بالا است و با توجه به آمارهایی که در حال حاضر موجود است، پتانسیل لازم برای کسب درآمد را دارد. خود آمازون هم با تکنیک هایی همچنان در حال رشد و پیشرفت است و در تلاش است سایر فروشندگان در پلتفرم های دیگر را نیز تشویق به فعالیت در آمازون کند.

ترافیک و مشتری های هدفمندی که وبسایت آمازون برای شما فراهم می کند در فروش و فعالیت شما نسبت به راه اندازی یک وبسایت یا پلتفرم شخصی یا جداگانه، چندین برابر است و این نکته ای نیست که بتوان راحت از کنار آن عبور کرد. همچنین قابلیت ریفاند برای مشتری یکی از دلایل بسیار مهم برای جذب مشتریان به خرید از آمازون است.


نظر شما درباره دوره آربی چیست ؟


به نظر من، بدون اغراق، دوره آربی یک دوره کامل و جامع است. مسلما در دنیای اینترنت الان در خصوص موضوعات متفاوت مطالب و ویدئوهای مختلفی در دسترس است اما یادگیری فروش در آمازون نیازمند اطلاعات جامع، گام به گام، طبقه بندی شده و بروز است. در صورتی که در پلتفرم های مختلف در اینترنت این مطالب پراکنده و غیر منسجم است و شما را سرگردان می کند.

در صورتی که هر آنچه برای فروش در آمازون نیاز است در دوره آربی قدم به قدم گنجانده شده است. وقتی شما این آموزش را دقیق، مرحله به مرحله و به صورت کامل مشاهده کرده باشید حال می توانید در پلنفرم های دیگر هم اطلاعات خود را در این حوزه افزایش دهید و همواره در حال یادگیری باشید اما به شرطی که قبل از آن، از طریق دوره جامع آربی همه چیز را دقیق بدانید.

من یه شخصه به کسانی که واقعا علاقه مند به بیزینس آمازون هستند، قصد دارند کاملا جدی این کسب و کار را شروع کنند و به دنبال یک شبه پولدار شدن نیستند، پیشنهاد می کنم دوره آربی را تهیه کنند چون ارزش مطالب و آموزش های آن خیلی بیشتر از هزینه ای است که برای آن تعیین شده است.

 

شرکت در دوره آموزش فروش در آمازون


دیدگاه بلند مدت شما برای بیزینس آمازون چیست ؟


من کلا همیشه هدف گذاری را انجام میدهم. همانطور که از سال های قبل این کار را انجام می دادم و الان هم به هدف هایی که مشخص کرده بودم رسیدم، الان هم مجددا برای سال های آینده هدف های خود را نوشته ام و ایمان دارم با تلاش به آنها می رسم.

من وقتی به گذشته، تلاش هایی که کردم، شکست هایی که داشتم و در حال حاضر نتیجه ای که حاصل شده است، نگاه می کنم احساس رضایت درونی را تجربه می کنم چون از امیدی که داشتم و تلاش هایی که در مسیر اهداف و علایقم صرف کردم، بسیار خوشحالم و رضایت دارم. من احساس خوشحالی و رضایت از زندگی و بیزینس را کاملا تجربه کردم.

 

من همین الان میخواهم به دوره آربی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

آموزش دوره فروش در آمازون

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره آربی

 

 

 

شرکت در دوره ی آربی - آموزش فروش در آمازون

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/ali-amazon-business-goals
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 3

مطالب مرتبط