مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

نظر محمد عزیز در خصوص مشاوره فروش در آمازون

  • 1.7k
  • 0

 

صحبت های محمد عزیز دانشجوی دوره آربی


در این ویدئو با تجربه یکی از دانشجویان دوره آربی درباره‌ی مشاوره خصوصی آشنا می شوید که این ویدئو می تواند برای افرادی که قصد چنین اقدامی دارند و سوالاتی در ذهن آنها ایجاد شده، مفید باشد.

 

 


نقش مشاوره با افراد متخصص در موفقیت چقدر است ؟


من محمد از دانشجویان دوره آربی هستم و می خواهم تجربه خودم از مشاوره با استاد عزت خواه را با شما نیز به اشتراک بگذارم. من ابتدا دوره را مطالعه کردم و تصمیم گرفتم قبل از هر اقدامی برای فروش موفق در آمازون با ایشان جلسه مشاوره ای داشته باشم. با توجه به اینکه خودم در زمینه مشاوره به شرکت های زیادی فعالیت داشتم، شخصا و به صورت جدی پیشنهاد می کنم که قبل از شروع فروش در آمازون، خالی از لطف و نتیجه مثبت نخواهد بود که با ایشان یا کارشناس هایی که معرفی می کنند، بعد از جمع بندی آموزش ها دوره آربی و قبل از هر اقدامی، مطالب و سوالات مدنظرتان را در یک جلسه یک یا دو ساعته دسته بندی کرده و با ایشان مشاوره رزرو کنید. این کار یک نقطه قوت و کمک جهت اطمینان خاطر خودتان است که با روش درست تری مسیر را شروع کنید.


آیا شما مشاوره با فرد متخصص و موفق را پیشنهاد می کنید ؟


شخصا بسیار از این جلسه مشاوره راضی بودم به دو دلیل، یکی اینکه افتخار می کنم شاگرد ایشان هستم و دلیل دوم این است که باور دارم ایشان در آینده ای نه چندان دور از چهره های سرشناس که باعث ایجاد ارزش افزوده برای مردم شدند، خواهند بود. برای من بسیار تجربه خوب و پسندیده ای بود. ایشان در مشاوره صبور هستند، همه جوانب را در نظر می گیرند و مطالب لازم را نه بیش از نیاز و نه کمتر از نیاز شما، به شما ارائه می کنند.

یعنی نه آن حجم زیاد از اطلاعات را وارد مغز شما می کنند که شما را سردرگم کنند و نه آنقدر کم اطلاعات ارائه می کنند که شما را رقیب بیزینس خود برای فروش در آمازون بدانند و شما با دست و دلبازی مهمان هم صحبتی با ایشان خواهید بود. شنونده بسیار خوبی هستند و با شناخت اولیه ای که از شما پیدا می کنند، بررسی می کنند شما در مسیر و جایگاه درستی وارد شدید یا خیر. امیدوارم این ویدئو و تجربه ای که با شما در میان گذاشتم، کمکی برای سایر افراد هم باشد.

 

من همین الان میخواهم به دوره آربی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

آموزش دوره فروش در آمازون

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره آربی

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/mohammad-sales-amazon
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 2

مطالب مرتبط