موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

نظر دانیال زارع ، دانشجوی دوره آربی اکسترا

  • 2.4k
  • 0

 

صحبت های دانیال عزیز درباره دوره آربی اکسترا


در این ویدئو دانیال عزیز از دانشجویان دوره آربی اکسترا ( دوره آربی و پاراسل زندگی ) ، دلیل انتخاب این دوره را برای تجربه مسیری جدید و مورد علاقه، بیان می‌کند. یکی از مواردی که انسان را برای تغییر و تحول به وجد می آورد، میل به موفقیت و رسیدن به هدف است که به دنبال آن، تصمیم گیری و نتایج حاصل می شود.

 

 


چرا شرکت در دوره آربی اکسترا را انتخاب کردید ؟


سلام خدمت استاد حسین عزت خواه، تیم پشتیبانی حرفه ای و قدرتمند ایشان، مجموعه عزت خواه دات کام و تمام دوستانی که شاید یک روز این ویدئو بنده را تماشا کنند. من دانیال هستم 26 ساله از دانشجویان دوره آربی اکسترا. در این ویدئو قصد دارم از شخص استاد حسین عزت خواه بابت تهیه دوره آربی، دوره ای که واقعا بی نظیرترین دوره ای بوده که من تا الان شرکت کردم، تشکر کنم.

من تا این بخش از کار، در دوره های بسیاری شرکت کردم و به جرات می توانم بگویم که شرکت در این دوره و آشنایی با مجموعه عزت خواه دات کام یکی از مهمترین اتفاقات زندگی من بوده چرا که در این دوره به شما مسیر آموزش داده می شود، در واقع در این دوره ابزار رسیدن به اهداف مادی و معنوی به شما ارائه می شود.


چگونه مسیر بیزینس خود را شفاف تر کردید ؟


هیچ دوره ای ابزار را در اختیار شما قرار نمی دهد و هیچ دوره ای مسیر را برای شما مشخص نمی کند. من از استاد حسین عزت خواه بابت تمام زحماتی که برای گردآوری این پکیج و تهیه این دوره انجام دادند، همچنین از تیم پشتیبانی بسیار حرفه ای، قدرتمند و صبوری که ایشان گردآوری کردند تا در تمام مراحل این مسیر راهنمای ما باشند و هرجایی که سوال یا مسئله ای در بیزینس ما پیش می آید در کنارمان باشند و بسیار صبورانه پاسخگو هستند، تشکر ویژه ای می کنم.

همچنین آپشن ویژه ای که مجموعه عزت خواه دات کام در اختیار ما دانشجویان و سایر افراد قرار داده است که من افتخار این را داشتم که از این آپشن استفاده کنم، داشتن یک جلسه خصوصی یک ساعته با شخص استاد حسین عزت خواه بود که یکی از افتخارات زندگی من این بود که توانستم با ایشان یک جلسه ای در خصوص بیزینس خودم داشته باشم که به جرات می توانم بگویم که مسیر بیزینس من بسیار شفاف شد.

به نظر من شفافیت مسیر، اینکه قدم به قدم مسیر شما مشخص شده باشد و بدانید که باید چه کاری انجام دهید، می تواند هزاران دلار شما را از ضرر دور نگه دارد و در عوض شما را به سمت سوددهی هدایت کند و این تنها توسط یک راهنما، شخصی که واقعا شاید امروز ما، خاطرات آن فرد باشد و دستاورد بزرگی در این بیزینس را رقم زده است، یعنی فقط توسط ایشان ممکن می شود. من واقعا مفتخرم که توانستم جلسه ای با ایشان داشته باشم که مسیر خودم را شفاف کنم. اگر ایشان به من افتخار دهند که بتوانم از راهنمایی های ایشان در ادامه مسیر استفاده کنم، قطعا بسیار خوشحال خواهم شد.


توصیه شما به افراد علاقه مند به کسب و کار آمازون چیست؟


به تمام کسانی که هنوز در این دوره شرکت نکردند و تردید دارند، پیشنهاد می کنم حتما در این دوره شرکت کنند چرا که به شما ابزار رسیدن به اهداف مادی و معنوی ارائه می شود و مسیر شما مشخص می شود. این دوره مانند سایر دوره هایی که شما شرکت می کنید و مسیر مشخص نیست و شما مجبور هستید هر مسیری که به ذهنتان رسید را پیش ببیرید، نیست.

همچنین به تمام کسانی که در دوره آربی شرکت کردند، پیشنهاد می کنم حتما از مشاوره های خصوصی استاد حسین عزت خواه که واقعا به نظر من جایگاه بسیار بالایی در این بیزینس دارند، استفاده کنند، مسیر خود را قدم به قدم شفاف سازی کنند، از هزاران دلار ضرر دوری کنند و آن را به سمت سود دهی برسانند. باز هم در انتها از تمام زحمات شخص استاد حسین عزت خواه و تیم پشتیبانی حرفه ای ایشان تشکر ویژه دارم.

 

من همین الان میخواهم به دوره آربی اکسترا ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

یادگیری شیوه زندگی و بیزینس آنلاین

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره آربی اکسترا

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/danial-idea-rbextra-course
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 3

مطالب مرتبط