بررسی ریشه ترس از قضاوت دیگران - ارائه راهکار برای غلبه به آن مطالعه مقاله

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

نتایج و نظرات دانشجویان دوره های آموزشی

دریافت ریویو مثبت برای محصولات در آمازون

از نظر من ریویو در خرید و فروش یک محصول بسیار حائز اهمیت است. حال در پلتفرمی مانند آمازون اهمیت ریویو مثبت برای محصولات شاید چندین برابر بشود. ثبت ریویو به شیوه درست موضوعی است که من به آن اهمیت زیادی می دهم.

فروش و موفقیت محصول در آمازون - فروش 75 هزار دلار در آمازون

برای من تلاش بی وقفه برای رسیدن به هدفم در بیزینس آمازون مهمترین عامل برای درس گرفتن از شکست ها و ادامه دادن این مسیر با انگیزه بیشتر بود تا در نهایت به هدف، فروش و درآمد مدنظرم، رسیدم.

دو برابر شدن سرمایه اولیه با فروش در آمازون

برای من ساخت یک بیزینس دلاری با آزادی از المان زمان و مکان مهمترین فاکتور برای راه اندازی بیزینس بود که با دوره آربی این هدف را در سایت آمازون عملی کردم و دو برابر شدن سرمایه را تجربه کردم.

کسب درآمد 2000 دلار در روز با کمک دوره ی آربی - یوسف دانشجوی دوره آربی

دوره آربی می تواند مسیر موفقیت را برای شما کوتاه تر و هموارتر نماید و شما را در بازه زمانی کوتاهتر و صرف هزینه کمتر به موفقیت برساند.

علی (راننده تریلر) در آمازون فروشنده شد - فروش 350 محصول در کمتر از 20 روز

آشنایی با برخی افراد می تواند نقطه عطفی برای شروع موفقیت باشد. علی، دوره آربی و آشنایی با استاد عزت خواه را نقطه عطف تغییر دیدگاه های اشتباه خود و  شروع مسیر موفقیت در وبسایت آمازون می داند.

1400 دلار در 48 ساعت با فروش در آمازون - علی دانشجوی دوره آربی

من دوست داشتم 1400 دلار در 48 ساعت با فروش در آمازون که تجربه من بوده را، با سایر علاقه مندان به این گونه کسب درآمد به اشتراک بگذارم و مراحل این مسیر را توضیح دهم.

کسب درآمد 6000 دلار فقط در 2 روز - احسان دانشجوی دوره آربی

داشتن یک درآمد ایده آل، من را به فروش در آمازون ترغیب کرد و کسب درآمد 6000 دلار در 2 روز را برای من رقم زد.

کسب درآمد 17 میلیون تومانی در 24 ساعت - آرا دانشجوی دوره آربی از کالیفرنیا

کسب و کار آمازون این مزیت بزرگ را دارد که می تواند بعد از مدتی بصورت خودکار درآمدزایی کند و فروشندگان آمازون می توانند زمان خود را برای گسترش کسب و کار خود و شروع کسب و کار جدیدی اختصاص دهند.