افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

نتایج و نظرات دانشجویان دوره های آموزشی

موفقیت فردی و مالی دانشجویان دوره آربی اکسترا - مجید از امریکا

اگر موفقیت فردی و مالی را مدنظر قرار داده اید، باید با استفاده کاربردی از آموزه هایی که در این مسیر می توانید از آنها بهره ببرید، در این مسیر قوی تر و هوشمندانه تر پیش بروید.

رضایت از زندگی و کسب و کار - مهدی دانشجوی دوره آربی اکسترا

رسیدن به حس رضایت در زندگی و کسب و کار، من را با دوره آربی اکسترا آشنا کرد و باعث شد با بسیاری از ترس‌هایی که داشتم روبرو شده و برای تغییر آماده شوم.

مسیریابی اهداف - نظر دانشجوی دوره پاراسل زندگی

رمز موفقیت در زندگی و کسب و کار را می توان در آموزش و یادگیری درست و مستمر جستجو کرد. تا زمانی که آموزش های جامع برای صرفه جویی در زمان و هزینه وجود داشته باشد، باید از آنها نهایت استفاده را کرد.

نظر دانیال زارع ، دانشجوی دوره آربی اکسترا

آشنایی با دوره آربی اکسترا ، من را برای یک تغییر بزرگ آماده کرد. تغییری در بعد مادی و معنوی زندگی و کسب و کار خودم چرا که ابزار رسیدن به اهداف مادی و معنوی، نیروی کمک کننده ‌ای برای طی کردن مسیر است.

نظر محمد عزیز در خصوص مشاوره فروش در آمازون

یک مشاوره به موقع و با فرد متخصص قبل از هر اقدامی، می تواند راهگشای مشکلات زیادی به خصوص در بیزینس و فروش در آمازون باشد و من با دانستن و توجه به این نکته مهم، مشاوره خصوصی را رزرو کردم و از آن نهایت استفاده را کردم.

دریافت ریویو مثبت برای محصولات در آمازون

از نظر من ریویو در خرید و فروش یک محصول بسیار حائز اهمیت است. حال در پلتفرمی مانند آمازون اهمیت ریویو مثبت برای محصولات شاید چندین برابر بشود. ثبت ریویو به شیوه درست موضوعی است که من به آن اهمیت زیادی می دهم.

فروش و موفقیت محصول در آمازون - فروش 75 هزار دلار در آمازون

برای من تلاش بی وقفه برای رسیدن به هدفم در بیزینس آمازون مهمترین عامل برای درس گرفتن از شکست ها و ادامه دادن این مسیر با انگیزه بیشتر بود تا در نهایت به هدف، فروش و درآمد مدنظرم، رسیدم.

دو برابر شدن سرمایه اولیه با فروش در آمازون

برای من ساخت یک بیزینس دلاری با آزادی از المان زمان و مکان مهمترین فاکتور برای راه اندازی بیزینس بود که با دوره آربی این هدف را در سایت آمازون عملی کردم و دو برابر شدن سرمایه را تجربه کردم.