تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

افزایش اشتیاق به زندگی - روح الله دانشجوی دوره پاراسل زندگی

  • 1k
  • 0

نظرات روح الله عزیز، دانشجوی دوره پاراسل زندگی

آگاهی از تجربیات افرادی که مسیری را طی کرده‌اند، بی شک راهنمای افرادی خواهد بود که قصد دارند وارد آن مسیر بشوند. روح الله عزیز، در این ویدیو نظرات و تجربیات خودش را در خصوص دوره پاراسل زندگی مطرح می کند.

دوره پاراسل زندگی در زندگی شما چه تاثیرات مثبتی داشت؟

سلام عرض می‌کنم خدمت استاد عزت خواه عزیز و همکاران محترم شما در مجموعه تاثیرگذار پاراسل زندگی. من روح الله هستم، 36 سال سن دارم و ساکن شهر مونیخ هستم. مایل هستم در این ویدئو چند دقیقه‌ای درباره تاثیرات مثبت پاراسل زندگی در زندگی خودم با شما صحبت کنم. این مجموعه تأثیر به سزایی بر من داشته است. اگر بخواهم به صورت تیتر بیان کنم، یکی از مهم‌ترین آن‌ها افزایش اعتماد به نفس و شور و اشتیاق من به زندگی است. همچنین دید و نگرش مثبتی نسبت به زندگی پیدا کرده‌ام. یکی از کارهایی که خیلی وقت بود قصد انجام آن را داشتم، این بود که وزن خود را کاهش بدهم. من توانستم در مدت دو ماه، 7 کیلو وزن کم کنم و این روند همچنان هم ادامه دارد.

چگونه یک لایف استایل موفق ساختید؟

اگر بخواهم به موضوعات اشاره شده در پاراسل زندگی بپردازم، یکی از آن‌ها می‌تواند لایف استایل یک فرد موفق باشد. شاید بیش از 15 سال است که با مقوله موفقیت و روانشناسی موفقیت آشنایی دارم و کتاب‌های زیادی در این زمینه مطالعه و در همایش‌های زیادی شرکت کرده‌ام. در همه این‌ها، یک مساله مشترک بوده است و آن این که بعد از دو یا سه روز که شور و اشتیاق و هیجان بسیار بالایی داشتم و اعتماد به نفسم بسیار افزایش یافته بود، همه این‌ها فروکش می‌کرد و دوباره به زندگی روزمره قبلی خود برمی گشتم. یعنی دوباره عدم اعتماد به نفس، رخوت، سستی و کسلی به سراغ من می آمد.
خدا را شکر بعد از آشنایی با دوره پاراسل زندگی، توانستم از همه کارهایی که روزی برای من رویا و آرزو بود، عادت و روتین زندگی بسازم. بنابراین دیگر لازم نیست هر روز آنها را تکرار کنم، چون به روتین زندگی من تبدیل شده‌اند.

با دوره پاراسل زندگی، چه ایده های جدیدی در ذهن شما شکل گرفت؟

مبحث بعدی که تأثیر بسیار خوبی بر روی من داشت، جدا شدن و رهایی از فاکتور زمان و مکان بود. این موضوع واقعاً من را به فکر فرو برد. البته متاسفانه تا این لحظه نتوانسته‌ام کاری در این زمینه شروع کنم ولی خوشبختانه ایده‌های بسیار خوبی درباره اپلیکیشن موبایل به ذهن من رسیده است. یکی از آنها، اپلیکیشن لاغری و کاهش وزن است. من با همان اپلیکیشن توانستم 7 کیلو از وزن خود را کم کنم. یکی دیگر از ایده‌ها، یک اپلیکیشن در رابطه با سلامتی و بیماری‌های صعب العلاج است که می‌تواند اپلیکیشن بسیار سنگینی باشد و لیکن این هم با یکی از موضوعاتی که در پاراسل زندگی مطرح شد، قابل انجام است. من می‌توانم با کمک outsourcing یا برون سپاری کارها، مجموعه‌ای متشکل از چند پزشک، روانشناس، برنامه نویس و گرافیست را داشته باشم و رهبری آن را به عهده بگیرم و این اپلیکیشن را به امید خدا و به زودی زود شروع کنم و به سرانجام برسانم.

 

من همین الان میخواهم به دوره پاراسل زندگی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

تهیه دوره پاراسل زندگی

 

هدف شغلی شما، بعد از دوره پاراسل زندگی چه تغییری کرد؟

نکته دیگری که برای من جالب توجه بود، ایده سفر بود. من تا 3 هفته دیگر، دو ماه مرخصی بدون حقوق گرفتم، با این که شرایط مالی بسیار بدی دارم. خدا را شکر می‌کنم که توانستم این دو ماه را با ذهنی آرام، دقیقاً به زندگی، شغل آینده خود و همه کارها بیندیشم و فکرم را کاملاً متمرکز کنم. ان شاءالله بعد از این دو ماه بتوانم شغل رویایی خود را که از المان زمان و مکان جدا باشد، انجام بدهم. باز هم کمال تشکر را از استاد عزیز و همه عوامل محترم شما دارم. روز و روزگار خوش.

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره پاراسل زندگی

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/the-outcome-of-parasel-on-rohollah
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

مطالب مرتبط