افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

موفقیت دانشجویان دوره پاراسل زندگی

توضیحات کوتاه :
کسانی که به موفقیت و تغییر زندگی خود ایمان دارند، همان کسانی هستند که می‌دانند زندگی برای ارتقا و پیشرفت انسان از همه جهات است و برای آن تلاش می‌کنند.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.67

تعداد امتیازها: 3

  • 2.6k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
موفقیت دانشجویان دوره پاراسل زندگی

موفقیت دانشجویان دوره پاراسل زندگی با توجه به اهداف و شرایط هر فرد، متفاوت است. برای موفقیت در زندگی، انتخاب شیوه و مسیری که شما را به همان تعریفی از موفقیت که خودتان دوست دارید و می پسندید، برساند نه الزاما آنچه در دیدگاه دیگران خوب و جذاب است، طبیعتا زندگی بهتر و همراه با آرامش بیشتر را برای شما رقم می‌زند. اما چطور می‌توان به این شیوه دست پیدا کرد؟ آیا باید الزاما کارهای خیلی خاص و پیچیده‌ای انجام داد؟ طبیعتا خیر. مهم این است که شما با در پیش گرفتن مسیر علایق خود و استفاده از یک راهنما که به شما در این مسیر کمک کند، شروع به اقدام کنید. در این راستا دوره پاراسل زندگی توسط استاد حسین عزت خواه گردآوری شده تا افراد علاقه‌مند به این موضوع به یک مجموعه و راهنما دسترسی داشته باشند. در این مقاله توضیحات کامل‌تری در خصوص این دوره مطالعه می‌کنید و با مطالعه مطالب و مشاهده ویدئوهای دانشجویان این دوره، از موفقیت دانشجویان دوره پاراسل زندگی مطلع خواهید شد.

محوریت دوره پاراسل زندگی چیست؟

دوره پاراسل زندگی در خصوص اصلاح باورهای زندگی، ساخت لایف استایل صحیح، یادگیری تکنیک های مدیریت بیزینس به گونه ای که شما بتوانید شیوه های آزادی بیزینس خود از المان زمان و مکان را یاد بگیرید و در کل در خصوص ساخت یک زندگی ایده آل و ذهنیت یک کارآفرین می‌باشد. هر فردی ممکن است بعد از مشاهده این دوره به حوزه‌ای متفاوت وارد شده و با اجرای نکات بیان شده به موفقیت برسد. بنابراین نتایج دوره پاراسل زندگی در افراد مختلف با هم متفاوت است. مثلا اگر فردی در زمینه کسب و کار آنلاین در حال فعالیت است، ممکن است با اجرای تکنیک‌هایی، بیزینس خود را ارتقا دهد، یا فردی که در حال انجام کسب و کار خود به صورت فیزیکی و سنتی است به فکر قابلیت آنلاین برای بیزینس خود بیفتد. یا فردی وارد رشته هنری یا ورزشی مورد علاقه خود که مدت ها به خاطر ترس یا عدم تایید دیگران آنها را کنار گذاشته بود، بشود و...

سفر به دنیای تغییر از نظر مریم دانشجوی دوره پاراسل زندگی

من مریم هستم از دانشجویان دوره پاراسل زندگی. این دوره در واقع در خصوص ساخت یک شخصیت قوی می باشد. من با این دوره ورزش و نوشتن را شروع کردم و در حال نوشتن کتاب هستم. ایده‌های خوبی به ذهن من می‌رسد که طبق دوره پاراسل زندگی همیشه یک کاغذ و قلم در کنارم هست که آنها را یادداشت کنم و برای اجرای آنها اقدام کنم. همچنین در حال یادگیری زبان سوئدی و انگلیسی هستم.

موفقیت در زندگی با دوره پاراسل زندگی

هر انسانی نیاز به یک مربی و راهنما دارد تا در مسیر موفقیت از او کمک بگیرد. من از شما متشکرم و باور دارم که هر روز یک قدم به سمت تبدیل شدن به یک انسان موفق، برمیدارم. در این ویدئو از حس و حال و کارهایی که بعد از گذراندن دوره پاراسل زندگی در زندگی من رخ داد، صحبت کرده‌ام تا افراد علاقه‌مند هم از آن مطلع شوند.

 

 

رسیدن به استقلال مالی زمینه آشنایی محمدرضا با دوره پاراسل زندگی

من محمدرضا هستم، دانشجوی دوره پاراسل زندگی. قصد دارم در این ویدئو توضیحاتی درباره این دوره مطرح کنم. چون ممکن است شما هم، سوالاتی در خصوص این دوره داشته باشید. من دوره های آموزشی زیادی را در خصوص کسب و کار و موفقیت دنبال کرده‌ام. همیشه یادگیری و رسیدن به استقلال مالی جزء علایق من بوده. در نهایت با دوره پاراسل زندگی در سایت عزت خواه دات کام آشنا شدم و با تحقیق زیاد، این دوره را تهیه کردم.

موفقیت در کار با دوره پاراسل زندگی

در این دوره نکاتی مطرح شد که کاملاً عملی و قابل پیاده سازی هستند اما با یه شرط مهم، آن هم خود من و تلاش من هست. موضوع مهمی که در این دوره به آن تاکید بسیار می‌شود، ساخت لایف استایل درست است. با این دوره اولویت بندی و برنامه ریزی را به شکل درستی یاد گرفته و پیاده سازی کردم. این ویدئو را برای همه علاقه‌مندان به تغییر و موفقیت تهیه کرده ام تا افراد علاقه مند هم از موفقیت دانشجویان دوره پاراسل زندگی مطلع شوند.

 

من همین الان میخواهم به دوره پاراسل زندگی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

 

 

رهایی از روزهای تکراری زندگی از نظر حمید دانشجوی دوره آربی اکسترا

من حمید هستم دانشجوی دوره آربی اکسترا (آربی + پاراسل زندگی). این دوره‌ها واقعاً می‌تواند نقطه عطفی برای تغییر در زندگی به سمت موفقیت و آرامش باشد. کسانی هم که قصد دارند وارد بیزینس آمازون شوند، با گذراندن دوره پاراسل زندگی در ابتدا، با قدرت‌تر و ذهنیت درست‌تر می توانند وارد این کسب و کار شوند. من از شغل و درآمد خود راضی بودم و هیچ نیازی به تغییر آن احساس نمی‌کردم. اما نقطه عطف زندگی من زمانی اتفاق افتاد که در این ویدئو به صورت کامل درباره آن و موضوعی که باعث آشنایی من ابتدا با دوره پاراسل زندگی و بعد دوره آربی شد، صحبت کرده ام تا راهنمایی برای سوالات افرادی باشد که قصد شرکت در این دوره‌ها را دارند.

 

 

خودشناسی و پیشرفت از نظر مهتاب دانشجوی دوره پاراسل زندگی

من مهتاب هستم از فنلاند. با تهیه دوره پاراسل زندگی به شناخت کامل‌تری نسبت به خودم و اهدافم رسیدم و این دوره باعث شد خودم را بیشتر باور داشته باشم. بعد از گذراندن این دوره کارهای مهمی که همیشه ترس یا عدم برنامه ریزی مانع انجام آنها میشد را انجام دادم و از این بابت خوشحال و راضی هستم. با این دوره مفهوم کار کردن برای خود را فهمیدم و متوجه شدم که با اختصاص زمان به خودم و توانایی‌هایی که دارم، می توانم کسب درآمد هم داشته باشم.

 

 

من همین الان میخواهم به دوره پاراسل زندگی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

دوره پاراسل

 

رضایتمندی از زندگی از نظر شادی دانشجوی دوره پاراسل زندگی

شادی هستم دانشجوی دوره پاراسل زندگی و مدیر وبسایت کلبه عمران. من مدت ها به کار تدریس مشغول بودم اما بعد از مدتی متوجه شدم این مسیری نیست که من میخواهم و به دنبال آن هستم. با تماشای دوره پاراسل زندگی به فکر ایجاد تغییر اساسی در زندگی و شیوه کار خود افتادم و با تحقیق و بررسی و نکات دوره پاراسل زندگی برای ایجاد بستر آنلاین جهت ادامه کار خودم تصمیم گیری کرده و بالاخره این کار را انجام دادم. من این فایل را برای طرفداران عزت خواه دات کام تهیه کردم که شاید تا به الان تصمیم به ایجاد تغییر نگرفته ‎اند یا ترس مانع از اتخاذ این تصمیم برای آنها شده‌است. اگر دوره پاراسل زندگی باعث تغییرات مثبت در زندگی من شده، پس می تواند این تاثیر را در زندگی شما هم داشته باشد.

 

 

پرورش افکار و ایده پردازی از نظر مهدی دانشجوی دوره آربی اکسترا

من مهدی هستم از دانشجویان دوره آربی اکسترا (آربی + پاراسل زندگی). این فرصت برای من فراهم شد تا احساس و اتفاقاتی که در زندگی من به خاطر دوره پاراسل زندگی و آربی ایجاد شده است را با شما در میان بگذارم و سعی کردم از طریق این ویدئو تا حد امکان این تجربه و احساس خوب را منتقل کنم. زمانی بود که من از کار خودم خسته شده بودم. یک کار روتین 8 ساعته داشتم. صبح به سر کار می‌رفتم، هیچ برنامه خاصی در زندگی خود نداشتم و از هیچ چیز خوشحال نبودم. جسارت سوال کردن و پیاده سازی ایده های خودم را نداشتم.

موفقیت دانشجویان

بالاخره تصمیم مهم زندگی خودم را گرفتم و با ترس هایی که داشتم، مقابله کردم و دوره آربی اکسترا را تهیه کردم. الان از موقعیت، حس و حال و تغییری که در زندگی من ایجاد شده بسیار رضایت دارم. امیدوارم توانسته باشم این انرژی را از طریق این ویدئو به شما هم منتقل کنم تا شما نیز با موفقیت دانشجویان دوره پاراسل زندگی و حس و حال آنها بعد از گذراندن این دوره آشنا شوید.

 

 

ساخت روتین افراد موفق از نظر دانشجوی دوره پاراسل زندگی

من روح الله هستم، 36 سال سن دارم و ساکن شهر مونیخ هستم. در این ویدئو قصد دارم درباره تاثیرات مثبت پاراسل زندگی در زندگی خودم با شما صحبت کنم. یکی از مهمترین تاثیرات این دوره افزایش اعتماد به نفس و شور و اشتیاق طولانی مدت برای پیاده سازی اهداف و ایده‌ها می باشد. من مطالعات زیادی در زمینه موفقیت و روانشناسی داشته‌ام. موضوع مشترکی که در تمامی این مطالعات وجود داشته، این بوده که تا چند روز سطح اشتیاق و اعتماد به نفس بالایی داریم و بعد از آن همه چیز به روال قبل بر می گردد. اما دوره پاراسل زندگی برای من بدین صورت نبود و با این دوره، توانستم از همه کارهایی که روزی برای من تنها رویای دست نیافتنی بود، عادت و روتین زندگی بسازم.

 

 

انتخاب سبک زندگی از نظر احسان دانشجوی دوره آربی اکسترا

احسان هستم از اسکاتلند، این ویدئو را برای کسانی که به دنبال یک بیزینس و لایف استایل عالی هستند، تهیه کردم و سعی کردم در این ویدئو تجربه خودم را در خصوص دوره آربی و پاراسل زندگی مطرح کنم. در واقع آموزش‌ها نقش موثری در زندگی ما برای رسیدن به اهدافمان با سرعت و کیفیت بیشتر دارند.

نتایج دوره پاراسل زندگی

اگر به دنبال تغییر هستید، به یک لایف استایل خوب نیاز دارید. دوره پاراسل زندگی استاد عزت خواه، به شما کمک می‌کند تا به لایف استایل مورد نظر برسید. همه ما در زندگی خود احتیاج به راهنما داریم و شاید تنها تحصیلات و اطلاعات آکادمیک کافی نباشد. استفاده از تجربیات اشخاص موفق، راهکاری درست برای رسیدن به موفقیت و ثروت است.

 

 

من همین الان میخواهم به دوره آربی اکسترا ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

یادگیری شیوه زندگی و بیزینس آنلاین

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره پاراسل زندگی

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/parasel-students-success
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط