مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

پاراسل زندگی

توضیحات کوتاه :
با دوره پاراسل زندگی می‌توانی، اصول پایه‌گذاری یک لایف استایل صحیح را یاد بگیری و از این طریق تغییر و تحول دلخواه را در مسیر زندگی خود ایجاد کنی. حال اگر تو هم قصد داری این تصمیم مهم را در بهترین زمان ممکن بگیری و اگر به دنبال تغییر و بهبود زندگی خود هستی، بی‌شک شرکت در دوره پاراسل زندگی، نقطه عطف زندگی تو خواهد شد. چون آنچه در ابتدا بسیار حائز اهمیت است باورهای ذهنی تو است، اگر آنها از ابتدا درست تعریف شوند، تو خیلی راحت‌تر و با کیفیت‌تر مسیر زندگی را پیش می‌بری.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.57

تعداد امتیازها: 2722

 • 143.7k
 • 266
پاراسل زندگی

تیم عزت خواه دات کام و کارشناسان مجرب این دوره همواره در کنار دانشجویان دوره پاراسل زندگی می باشند.

توجه نمایید گذراندن این دوره بدون مشاوره، پشتیبانی و حمایت های ما قابل اجراء نمی باشد.

دوره پاراسل زندگی چیست؟

 

دوره پاراسل زندگی در خصوص اصلاح باورهای زندگی، ساخت لایف استایل صحیح، یادگیری تکنیک های مدیریت بیزینس به گونه ای که تو بتوانی شیوه های آزادی بیزینس خود از المان زمان و مکان را یاد بگیری و در کل در خصوص ساخت یک زندگی ایده آل و ذهنیت یک کارآفرین می باشد. ماهیت دوره پاراسل زندگی به صورتی است که ممکن است یک نفر با تماشای آن یک هتل دار موفق شود یا در یک رشته ورزشی مورد علاقه خود به موفقیت های بسیار برسد و این بستگی به علایق و اهداف فردی دارد که این دوره را تماشا می کند.

 

 

 

 

در بین دانشجویان دوره پاراسل زندگی افرادی بودند که با گذراندن این دوره برای مثال شغل و حرفه ای که به آن مشغول بوده اند را گسترش دادند و ایده های جدیدی را در آن پیاده سازی کردند و عده ای دیگر به این نتیجه رسیدند که کسب و کار قبلی خود را کلا رها کرده و وارد کسب و کار جدیدی شوند. پس همه چیز به اهداف تو بستگی دارد. شاید اطلاع از عملکرد دانشجویان دوره پاراسل زندگی به تو برای انتخاب راحت‌تر کمک کند. در این راستا می‌توانی مقاله موفقیت دانشجویان دوره پاراسل زندگی را مطالعه کنی.

آمادگی برای تغییر

من عاشق آدم هایی هستم که در درون خودشان رویا دارند، بیش از هر چیزی آن را باور دارند و هر روز که از خواب بیدار می شوند، قبل از هر کاری به آن فکر می کنند. باور دارند که باید به رویاها و اهداف خود برسند، اصلا زندگی بدون رویا برای آنها پوچ است.

من امروز خوشحالم، اول به خاطر خودم که به رویاهای دیروزم رسیدم و امروز می‌توانم با قدرت بیشتری رویاپردازی کنم و اهداف جدید و زیباتری را در درونم خلق کنم. اما دلیل دوم که خوشحالم و حالم به معنای واقعی کلمه خوب است، به خاطر تو دوست عزیزم است که از دنیای مجازی همدیگر را می شناسیم، به نسبت تعدادی از همراهانم که در سمینار و ورکشاپ حضوری ملاقات کرده ام.

اما تو دوست عزیزم، فوق العاده برای من عزیز و قابل احترام هستی چون احساس می کنم با من هم مسیر هستی که الان مشغول خواندن این متن شدی، این فوق العاده برای من ارزشمند است، چون احساس می کنم می توانم تو را درک کنم. اگر در ذهنت، در دلت هدف داری، رویا داری باید با تو دست بدهم و بگویم تا آخرین قدم که به هدفت برسی کنارت هستم.

داستان من چندین سال پیش برای تحقق رویاها و اهداف

شور و شوق این را داشتم که با خیال راحت یک بلیط هواپیما بخرم، هتل را هم رزرو کنم و به مسافرت بروم. دوست داشتم در اسپانیا یک هفته ای بمانم و بعد به کانادا بروم، شنیده بودم آبشار نیاگارا فوق العاده محشر و دیدنی هست آن قدری که اگر به ارتفاعش نگاه کنی تازه متوجه می شوی که مشکلات و نگرانی ها چقدر بی ارزش هستند و باید آنها را رها کنی. ساختمان های بزرگ نیویورک هم با ارتفاع بلند خود من را به فکر فرو می برد، من این ها را دوست داشتم، اما خوب چه طوری؟

اما این ها فقط چند صفحه از رویاهای من بود، من برای اینکه بتوانم به سفرهای هیجان انگیز و رویایی بروم، نیاز به شغلی داشتم که ملزم به حضور فیزیکی من در جای خاصی نباشد. کم کم شروع کردم به یادداشت کردن ویژگی های شغل رویایی خودم، چند مورد آن را برای تو می‌گویم تا بهتر با رویای من آشنا بشوی.

ویژگی‌های شغل رویایی من چه چیزهایی بود؟

 • در شغلم، باید از لحاظ مکانی آزاد باشم، که بتوانم به هر کشوری که خواستم سفر کنم
 • در شغلم، باید خودم رئیس باشم وگرنه هیچ رئیسی به من اینقدر مرخصی نمی‌دهد
 • در شغلم، باید زمان کمی کار کنم، چون من میخواهم دنیا را ببینم و بیشتر از نصف روزم را تفریح کنم و لذت ببرم، نه اینکه فقط کار کنم تا شاید ماهی یکبار به مسافرت بروم، اصلا اینکه دائم کار کنم زندگی می‌شود؟
 • در شغلم، باید درآمد زیادی بدست بیاورم، چون هزینه هر سفر من طبیعتا زیاد می‌شود
 • در شغلم، باید کاری را انتخاب کنم که عاشقش باشم و گرنه در نیمه های راه از ادامه آن دست می کشم و از جهتی دیگر اگر از کارم لذت نبرم، زندگی فایده ای ندارد، اصلا این شد زندگی؟
 • در شغلم، میخواهم برای بقیه هم مفید باشم، چون دوست دارم بقیه هم خوشحال باشند و خوب زندگی کنند

 از ایده پردازی تا رسیدن به هدف

این لیست ویژگی های شغل من آنقدر ادامه داشت تا آخر رسیدم به نقطه های مشترکی که شغل را پیدا کردم، البته شغلی نبود که همه آن را به رسمیت بشناسند و ناگفته نماند که خیلی از راه های انجام این شغل را عوض کردم  از ایده پردازی تا نحوه ی انجام و یا حتی روش مارکتینگ بیزینس را تغییر دادم. اما قبل از اینکه به تو بگویم این شغل رویایی من چی بود، اجازه بده به تو بگویم من به آن رویا که سفر بود رسیدم و خوشحالم چون فهمیدم که امکان دارد که انسان به رویاها و آرزوهای خودش برسد فقط کافی است راهی که تو را به مقصد می‌رساند را پیدا کنی و دست نکشی.

دوست عزیزم سخت کوشی عالیه اما به شرطی که در مسیر درست از آن استفاده کنی. من تا به اینجا رسیدم متوجه شدم، فقط کار کردن مهم نیست، مهم این است چه کاری بکنی و چه طور انجام بدهی. دوست عزیزم، آماده ای که به تو بگویم این شغل چی هست؟ اما قبل از آن یک شرط و یک قانون دارد، این شغل لایق کسی هست که رویا، هدف و آرزو داشته باشد و از تمام وجودش بخواهد که به آنها برسد. از تو خواهش می کنم یک بار کاملا جدی به اهدافت فکر کنی، واقعا از زندگی چه چیزهایی میخواهی؟ وقتی که اهداف برای تو روشن شد، ادامه را بخوان.

کشف راه رسیدن به اهداف زندگی

دقیقا یادم هست که 9 سال پیش در دانشگاه قدم می زدم و به موضوعی فکر می کردم که دغدغه ی بزرگی برای من شده بود، چیزی که دغدغه ی خیلی از ما آدم ها هست و مطمئن هستم که به احتمال خیلی زیاد این مورد در زندگی تو هم وجود دارد. هدف های خیلی زیادی برای خودم داشتم، می دانستم که میخواهم در زندگی به کجا برسم، اما راهش را بلد نبودم. در شرایطی بودم که به ظاهر هیچ راهی برای رسیدن به هدف ها و خواسته ها نبود. می دانستم قرار هست به کجا برسم ولی حس می کردم راهی که می‌روم راه درستی نیست.

روزهایی میشد که روزی تا 10، 15 یا حتی 18 ساعت کار می کردم، تازه دانشگاه هم بود. 2 روز از تایم خودم را باید برای دانشگاه میگذاشتم. آخر کار هم که به خودم و زندگیم نگاه می کردم خیلی با چیزی که میخواستم فاصله داشت. دنبال راهی بودم که به من کمک کند که به هدف هایی که دارم برسم، دنبال راهی که به من کمک کند بتوانم این حجم بالای کاری که دارم را مدیریت کنم، اینکه بتوانم در زمان کمتر کارهای بیشتری را انجام بدهم.

اهمیت الگو و مربی در مسیر موفقیت

مشکل اینجا بود که هیچ الگویی نداشتم. اکثر بحث های رایج مدیریت زمان و هدف گذاری که آن زمان وجود داشت بحث هایی کلیشه‌ای داشت که بیشتر جنبه ی مارکتینگ داشت و خیلی برای من کاربردی نبود. اسیر یک دایره‌ی آزمون و خطا شده بودم، امتحان می کردم و شکست می خوردم. هزینه می کردم تا آموزش های دیگری را یاد بگیرم، آنقدر شکست خوردم و چیزهای جدید را امتحان کردم که بالاخره موفق شدم. جالب است بدانی که چند سال پیش مدیریت چند کسب و کار بسیار بزرگ را به عهده داشتم که فقط یکی از این کسب و کارها مرز 650 هزار دلار را هم رد کرد.

چرا تصمیم به ساخت دوره پاراسل زندگی گرفتم؟

اما می دانی نکته‌ی جالب این داستان چی هست؟ می دانی چرا تصمیم گرفتم این دوره را آماده کنم؟ می دانی چرا خیلی مشتاق هستم تا اطلاعاتی که طی این چند سال با سختی و هزینه های بسیار زیاد به دست آوردم را با تو دوست خوبم به اشتراک بگذارم؟

نکته‌ی جالب این بود که من مدیر چند کسب و کار میلیون دلاری بودم و در مجموع بیشتر از هفت یا هشت ساعت در هفته کار نمی کردم و خیلی از دوستان و نزدیکان و حتی افراد خانواده‌ی خودم را می دیدم که فقط روزانه 10 الی 12 ساعت یا حتی بیشتر کار می‌کنند اما یک دهم یا حتی یک صدم درآمد من را هم نداشتند و این من را یاد روزهایی می انداخت که روزی 18 ساعت کار می کردم، اما دریغ از نتیجه.

اگر آن زمان سیستم و الگویی وجود داشت که به من کمک می‌کرد تا راه درست را پیدا کنم شاید هیچ وقت مجبور نمی شدم که سال‌ها زمان، عمر و هزینه‌های بسیار زیادی از پس اندازم را صرف آزمون و خطا کنم. یکی از مهمترین دلیل هایی که دوست دارم این اطلاعات را با تو دوست خوبم در میان بگذارم دقیقا همین است. اینکه از صمیم قلب دوست دارم که سریع تر و راحت تر راه و مسیرت را پیدا کنی و مجبور نباشی مثل من این همه زمان و هزینه صرف کنی.

شاید برای تو جالب باشد که بدانی، زمانی که از 5 سال پیش تصمیم گرفتم این آموزش ها را به صورت حضوری و محدود برگزار کنم بیش از 400 نفر توانستند نتایج عالی و خارق العاده ای را در زندگی خود کسب کنند و تحول را به زندگی خودشان هدیه بدهند.

دوست من نمی دانی که چقدر این موضوع به من حس خوب می‌دهد زمانی که می بینم یکی از دانشجوهای من از موفقیت ها و دستاوردهایی که کسب کرده، می‌گوید که چگونه توانسته در کوتاه ترین زمان ممکن راهی را طی کند که خیلی از انسان‌ها شاید در کل طول عمر خود حتی این فکر به ذهنشان خطور هم نمی کند که می توانستند چنین موفقیت ها و دستاوردهایی را داشته باشند.

تمامی این استراتژی ها و تکنیک ها را روی 400 نفر از دانشجویان خودم تست کردم و نتیجه همواره ثابت و خارق العاده بوده و دقیقا به همین علت با چنین انرژی و حسی دوست دارم که حالا این اطلاعات ارزشمند و تحول آفرین را به تو دوست خوبم منتقل کنم، چون از صمیم قلب باور دارم و می دانم که این تغییرات جزئی در زندگیت چگونه می تواند کل زندگیت را عوض کند.

 فایل های آموزشی دوره پاراسل زندگی شامل چه موضوعات و مباحثی است؟

دسترسی به فایل های آموزشی دوره پاراسل زندگی ( بیش از 20 ساعت آموزش ).

بررسی باورهای نابغه میلیونر

در فصل اول به بررسی جزء به جزء باورهای یک نابغه میلیونر پرداخته ام، نابغه میلیونر کسی است که کلیه ی تصمیمات و انتخاب های او بر اساس دو فاکتور زمان و مکان انجام می شود. در دوره پاراسل زندگی روش تردستی در شیوه ی زندگی کردن را یاد می گیری، روشی که با انجام دادن کاری که هم اکنون داری، بتوانی ساعات کاری خودت را در طول روز به زیر 1 ساعت برسانی و اما در مورد درآمد، اگر شغل تو پتانسیل رشد داشته باشد، درآمد خودت را تا چندین برابر افزایش دهی. بی شک الان می پرسی، آیا شغل من پتانسیل رشد دارد؟

معیارهای انتخاب شغل و کسب و کار

در این دوره  به تو معیارهایی برای انتخاب شغل و کسب و کار معرفی می کنم که از قدم اول راه را صحیح برداری و در جنبه ی دیگر بر طبق تجربه ام با دانشجویان دوره های قبل حدود نیمی از مشاغل قدرت تغییر و اصلاح دارند فقط کافیست به بهترین نحو راه را عوض کنی تا به نتیجه ی فوق العاده برسی. ( ارزش مالی: بیش از 2 میلیون و 497 هزار تومان )

اگر وارد این دوره شده ای، شانس این وجود دارد که راهی بسازی که مجبور نباشی تا 50 یا 60 سالگی پشت میز بنشینی و مانند ربات کار کنی، فراموش نکنی گفتم راه را باید بسازی.

آزادی از المان زمان و مکان

برای موفقیت در زمان فوق العاده کوتاه مغز و ضمیر ناخودآگاه تو نیاز به یک الگو دارد که در قسمت دوم دوره، الگو یک نابغه میلیونر را در ذهنت بارگذاری می کنی. یاد میگیری که شغل و کسب و کار را به حالتی بسازی که از فاکتور زمان و مکان جدا شود تا برای کسب درآمد نیاز نباشد حتما کار کنی و یا در محلی مانند آفیس یا شرکت حاضر شوی. ( ارزش مالی: بیش از 1 میلیون و 297 هزار تومان )

تکنیک قیچی کردن کارها

بعد از اینکه کسب و کار را راه اندازی کردی به مدیریت می رسی و تکنیک قیچی کردن کارها را بررسی می کنی تا بتوانی در زمان کمی از شر 80 درصد کارها خلاص شوی، فرض بگیر اگر در روز 10 ساعت باید کار کنی، تبدیل بشود به 2 ساعت کار، فوق العاده است، نه؟

به نظرم عالیه، چون الان میتوانی در 8 ساعت باقیمانده دوباره الگو را اجرا کنی و به راحتی درآمد و بازده کاری خودت را چند برابر کنی، فرمول ساده است، اما به شرط اینکه این تکنیک ها را بدانی و سریع اجرا کنی ( ارزش مالی: بیش از 2 میلیون و 497 هزار تومان )

ساخت فیلتر ذهنی

تا الان شده کاری را بخواهی یاد بگیری اما بفهمی زمان زیادی لازم دارد و از یادگیری آن منصرف بشوی؟ خب راه حل همینجاست. با تکنیک فوق العاده ساخت فیلتر ذهنی به راحتی می توانی سرعت در یادگیری را 10 برابر بیشتر کنی.

دوست من اگر برای یادگیری یک کسب و کار برای مثال یک سال زمان لازم داری با اجرای این تکنیک بی شک در زمان کمتری در آن کار استاد می شوی!!! عالیه حالا کم کم متوجه می شوی چرا بعضی از کارآفرین ها در 2 سال رشد میلیاردی می کنند و یک شغل کوچک را تبدیل می کنند به یک امپراطوری!!! ( ارزش مالی: بیش از 2 میلیون و 997 هزار تومان )

مدیریت بیزینس آنلاین و اتوماتیک محور

خب دوست خوبم در ادامه میرسیم به بحث جذاب کسب درآمد یک انسان نابغه میلیونر، در این قسمت آموزش قدم به قدم کسب و کار میلیاردی آنلاین را به تو یاد می دهم و اصول مدیریت یک بیزینس آنلاین و اتوماتیک محور. در این فصل از اولین قدم یعنی ایده پردازی شروع می کنیم و سپس به راه اندازی کسب و کار به شیوه ی نابغه میلیونر می رسیم.

من تجربه ی مدیریت چندین کسب و کار میلیاردی آنلاین در کانادا و آمریکا را به عهده داشتم، با هم تک تک آنها را بررسی می کنیم و تو میتوانی اصول را در کسب و کار خودت اجرا کنی و در سریع ترین زمان، ارزش کسب و کار خودت را ارتقا بدهی، فقط باید جسور باشی و واقعا همه ی اصول را اجرا کنی!

رسیدن به بازنشستگی مالی

در این قسمت به هدف بزرگتر می رسیم، یعنی بازنشستگی مالی در کمتر از 6 سال!!! یعنی بعد از 6 سال دیگر برای پول کار نکنی. زمانی که الگوی نابغه ی میلیونر را تکرار کنی به این مرحله می رسی اما به نکته ی مهمتری میرسیم که الان که موفق شدی، چگونه باید اوضاع را مدیریت کنی و چگونه از نو هدف گذاری کنی؟

مفصل به بحث اصول هدف گذاری برای زندگی بعد از موفقیت می پردازیم و کاملا به تو یاد می‌دهم که چگونه همیشه خودت را خوشحال، پرانرژی و با انگیزه نگه داری. ( ارزش مالی: بیش از 9 میلیون و 497 هزار تومان )

اصولی برای ساخت کسب و کار و زندگی موفق

زمانی که من تصمیم گرفتم دوره ی پاراسل زندگی را به صورت آموزش  بسازم، بسیاری از کسب و کارهای خودم را برای بیش از 3 ماه متوقف کردم که بتوانم با بیشترین تمرکز این محتوا و دوره ی فوق العاده را آماده کنم.

تصمیم گرفتم که به تو کمک کنم، تا از ابتدا یک زندگی فوق العاده را بسازی از قدم اول اول، هدف گذاری تا زندگی بعد از رسیدن به هدف. در دوره ی پاراسل زندگی به تو یاد میدهم به چه شکل این قوانین و اصول را در زندگی خودت پیاده کنی تا به شکلی با کسب و کار تو کار کند که در راستای اهداف خودت از آنها استفاده کنی.

هدایای دوره پاراسل زندگی

دوست خوبم اطلاعات و تکنیک های این دوره به همین جا ختم نمی‌شود من برای تو در دوره ی پاراسل زندگی هدیه هایی را هم در نظر گرفتم که اجازه بده یک بار دیگر با هم مرور کنیم که در این دوره ی ارزشمند دقیقا چه مواردی را دریافت می کنی.

اولین هدیه ارزشمند من به تو:
10 اشتباه رایج میلیونرها – بزرگترین اشتباهاتی که باعث می شوند در کمتر از یک سال میلیونرها یک میلیون دلار از دست بدهند - ( ارزش مالی: بیش از یک میلیون و 997 هزار تومان) 

دومین هدیه: پشتیبانی برای پاسخ به سوال های تو
اگر جواب سوالاتی که در طول دوره برای تو پیش می آید را در دوره پیدا نکردی، به راحتی می توانی با پشتیبانی در ارتباط باشی. من تصمیم گرفتم که برای دانشجویان عزیز پاراسل زندگی جلسات پرسش و پاسخ از طریق تیکت بسازیم ( ارزش مالی: بیش از یک میلیون و 997 هزار تومان )

سومین هدیه :
آپدیت های رایگان دوره پاراسل زندگی، که به صورت دوره‌ای به دوره اضافه خواهد شد ( ارزش مالی: بیش از 2 میلیون و 497 هزار تومان )

تصمیم جدی برای رسیدن به اهداف

دوست خوبم بنا بر اینکه اولین اولویت ساخت این دوره پیشرفت تو و دستیابی به اهداف مالی و شخصی هست، تصمیم گرفتم این دوره را به صورت فصل های جداگانه بسازم، زمانی که به دوره فوق العاده پاراسل زندگی ملحق بشوی، به آموزش‌های دوره به صورت همیشگی دسترسی داری و تنها با یک سیستم کامپیوتری میتوانی آنها را مشاهده کنی.

دوست باهوشم، دوست دارم که تصمیم بگیری که تغییر کنی و عوض بشوی. چشم‌هایت را ببندی و به رویاها و اهدافت فکر کنی و با خودت عهد ببندی که باید به همه آنها برسی. من آدمی را در این دوره می خواهم که اشتیاق داشته باشد به اینکه به اهدافش برسد، آدمی که حسرت ای کاش ،آرزو می کنم، و... را نداشته باشد.

نه دوست من، باید اقدام بکنی! همین الان باید بگویی من مصمم هستم که به تک تک اهدافم برسم، آره من می خواهم از این به بعد، حتی زمانی که در حال گذراندن دوره ی  پاراسل زندگی  هستم، قهرمان زندگی خودم باشم. زمانی که من توانستم به اهدافم برسم، چرا تو نرسی؟ حالا که همه‌ی این تکنیک ها و قوانین کنار هم قرار گرفته و به عنوان دوره ی پاراسل زندگی آماده شده، باید از آنها استفاده کنی و در زمان فوق العاده کوتاه اهدافت را بسازی و از زندگیت لذت ببری.

ساخت زندگی ایده آل

من بهای زیادی برای یادگیری و آزمون این تکنیک ها دادم، پول خیلی زیادی خرج کردم، به کشورهای مختلفی سفر کردم تا به اصول درستی رسیدم ولی همه این تکنیک ها و اصول را مشتاقانه به صورت این دوره آماده کردم تا کسی که واقعا می‌خواهد زندگی خودش را همانطور که دوست دارد بسازد، بتواند از آن استفاده کند.

اگر همین الان تصمیم گرفتی که زندگیت را عوض کنی، به سمت ساخت آرزوها و اهدافت حرکت کنی، به سمتی حرکت کنی که دیگر معضل پول در زندگیت نباشد، به رفاه کامل مالی برسی و... از تو میخواهم که همین الان تصمیمت را بگیری بین اینکه زندگیت را همانطور که میخواهی بسازی یا اینکه مثل قبل زندگی کنی فقط به اندازه یک تصمیم فاصله وجود دارد.

مهمترین لحظه سرنوشت ساز زندگی، لحظه تصمیم گیری هست! چقدر جدی هستی؟ چقدر تغییر و تحول زندگیت برای تو مهم است؟ از تو دوست خوبم میخواهم همین الان اقدام کنی و عهد ببندی که تا آخرین فصل دوره مصمم و با اشتیاق باشی.

لازمه ایجاد تغییر در زندگی

یادت باشد دوست من فقط کسی می تواند وارد این دوره بشود و این تغییرات و تحول ها را به زندگی خودش هدیه کند که واقعا مصمم و جدی باشد. من ازتو میخواهم که یک لحظه با خودت فکر کنی. فقط تنها در صورتی برای شرکت در این دوره اقدام کنی که مصمم و جدی هستی. مطمئن باش که من تا آخرین گام در کنارت هستم اما تو چقدر جدی و آماده هستی برای این سفر طلایی؟ باید همین حالا دست به کار بشوی و اقدام کنی! اگر همین حالا اقدام نکنی و تصمیم نهایی را نگیری شاید دیگر نتوانی.

روش پرداخت شهریه دوره پاراسل زندگی :

شما با کلیک بر روی گزینه شرکت در دوره آموزشی ، می توانید هزینه دوره پاراسل زندگی را پرداخت کرده و در این دوره غیر حضوری (دیجیتالی) شرکت کنید. بعد از کلیک، وارد مرحله پرداخت هزینه دوره می‌شوید که برای کاربران داخل و خارج از ایران، درگاه و روش پرداخت مشخص می‌شود و می‌توانند به راحتی پرداخت خود را تکمیل نمایند.

اگر توانایی پرداخت کل شهریه دوره پاراسل را به صورت یکبار پرداخت ندارید، می توانید به صورت اقساط، شهریه را طی2 ماه پرداخت کنید و آموزش ها را در طول 2 ماه دریافت کنید.

برای پرداخت به صورت اقساط بر روی این لینک کلیک نمایید.

در صورت وجود هر گونه سوال یا ابهامی، می‌توانید از طریق یکی از راه‌های زیر با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید تا راهنمایی لازم به شما ارائه گردد:

 1. واتس اپ 00989302222413
 2. چت آنلاین وبسایت
 3. ارسال تیکت از حساب کاربری خود

 

تیم عزت خواه دات کام و کارشناسان مجرب این دوره همواره در کنار دانشجویان دوره پاراسل زندگی می باشند.

توجه نمایید گذراندن این دوره بدون مشاوره، پشتیبانی و حمایت های ما قابل اجراء نمی باشد.

 

پاراسل زندگی

کاربر گرامی، موارد زیر را مطالعه نمایید :

 • قبل از خرید این محصول، امکان مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با تیم پشتیبانی وجود دارد.
 • به منظور ارتقاء کیفیت سرویس دهی و تکمیل اطلاعات، توضیحات مندرج در این صفحه را با دقت مطالعه نمایید.
 • چنانچه این محصول در آینده، بروزرسانی (آپدیت) گردد، فایل های جدید بطور اتوماتیک و رایگان در اکانت شما اضافه می گردد.
 • با توجه به اینکه بعد از خریداری این محصول، به تمامی محتوای آموزشی دسترسی دارید، لذا درخواست بازگشت وجه (ریفاند) وجود ندارد.

ساخت ماشین پول سازی اتوماتیک و آنلاین توسط دانشجویان دوره آربی


نظرات کاربران

تعداد 266 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
سحر گفته:
۰ | ۰

سلام خسته نباشید ممنون از سایت خوبتون من میخواهم در زندگی ادم موفقی باشم در واقع کلا دوس دارم به ادم های موفق ارتباط برقرار کنم و دوست بشم و کلا خدمم دوس دارم ادم موفقی باشم و طرز زندگی ادم های موفق و سرامد دنیا را خیلی خوندم و مطالعه کنم و سعی بنده این این است ک در زندگی خودم پیاده کنم سایت شما رو دیدم ک نوشته برای موفقیت باید بداخل قلب خودت مراجعه کنید. نمیگم این هدف ی شبه محقق میشه بلکه یواش یواش با تلاش و تمرکز و قرار گرفتن تو مسیر به نظرم شدنیه سپاس از سایت خوبتون

marziyeh گفته:
۰ | ۱

میخوام از همینجا از همتون تشکر کنم بخاطر روحیه وانرژی که به من دادین باور کنید خودمم تعجب میکنم من چند ماه مثل مرده متحرک بودم گوشه گیر وافسرده بعد مرگ دخترم یک روز من آرامش نداشتم اما صحبتهای آقای عزت خواه من رو دوباره به زندگی برگرداند امروز بعد از چند ماه برای اولین بار دوباره بلند شدم رفتم غذا درست کردم به خودم گفتم دیگه تنها نیستی بذار دخترم خوشحال بشه ...
کسی که این متن رو میخونه براش شاید عجیب باشه اما من حتی نفس کیدن بعد دخترم رو بخودم حرام میدیدم ولی بعداین چند ماه باکمک شما دوستان عزیز من دوباره برگشتم بزندگیم بخودم گفتم دیگه ازتنهایی نترس بلند شو ومثل گذشته تلاش کن حتی اگه خودت تنها باشی.
من امروزم رومدیون شما ها هستم خیلی خیلی تشکر میکنم از همه شما عزیزان سپاسگزار م.

امیر کرندی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

برای بهبود حال شما، بسیار خوشحالیم و امیدواریم که زندگی شما هر روز نسبت به روز گذشته با حال بهتر سپری شود.

پاسخ