اثر مرکب - نتایج شگفت انگیز آن در زندگی مطالعه مقاله

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

دانلودهای رایگان

تکنیک های ساده برای خوش شانسی در زندگی

تکنیک های ساده برای خوش شانسی در زندگی می تواند مسیر فکری و حرکتی افراد را تغییر دهد و آنها را به سمتی هدایت کند که جوانب دیگری از موقعیت هایی که در زندگی با آنها روبرو می شوند را ببینند و به دنبال آن با قواعد و تکنیک های جدید و متفاوت تری، مسیر زندگی را طی کنند. 

بررسی میزان سود یا ضرر فروش محصولات در آمازون

درآمد فروشندگان آمازون – بررسی تخصصی میزان سود یا ضرر محوریت این قسمت از برنامه بیزینس تایم است. میزان سود یا ضرر فروش محصولات در آمازون برای فروشندگان آمازون بسیار مهم است چون با بررسی و برآورد آن، می توانند به دستاودرهای بهتری در بیزینس خود برسند. 

انتخاب محصول برای فروش در آمازون

انتخاب محصول برای فروش در آمازون ، همواره در این بیزینس حائز اهمیت می باشد. اما طبیعتا سختی های خودش را هم دارد که در این قسمت از برنامه بیزینس تایم با معرفی خدماتی، سعی کردیم شما را در این مسیر برای اتخاذ یک تصمیم درست، راهنمایی کنیم.

ترفند قیمت گذاری محصولات در آمازون

ترفند قیمت گذاری محصولات در آمازون ، از جمله ترفندهای مهم برای فروش در وبسایت آمازون می باشد. وقتی شما تکنیک های لازم برای قیمت گذاری محصولات را بدانید، بی شک هوشمندانه تر اقدام می کنید و این موضوعی است که در این قسمت از برنامه بیزینس تایم آن را بررسی می کنیم.

بهترین استراتژی ترید ارز دیجیتال - نتیجه تست یکساله

بهترین استراتژی ترید ارز دیجیتال - استراتژی ترید حسین عزت خواه در بازار ارز دیجیتال ،  حتما دانستن نکات و آموزش های تست یکساله در زمینه ترید ارز دیجیتال برای کسانی که مدت هاست ترید می کنند و دائم با ضرر مواجه می شوند یا کسانی که قصد دارند تازه وارد عرصه ترید شوند، بسیار جذاب و مفید خواهد بود.

کپی تریدینگ در معاملات ارز دیجیتال و واقعیت های آن

به ویدئو سوم کپی تریدینگ خوش آمدید. کپی تریدینگ در معاملات ارز دیجیتال و واقعیت های آن ، محوریت این قسمت از برنامه بیزینس تایم است و نکات این برنامه می تواند به شما برای تعیین یک استراتژی درست کمک کند.

کپی تریدینگ چیست ؟ نتیجه دو ماه تست کپی ترید

کپی تریدینگ چیست ؟ نتیجه دو ماه تست کپی ترید به نظر شما چه چیزی می تواند باشد؟ اگر به بازار ترید علاقه مند هستید و این روزها اسم کپی تریدینگ را زیاد شنیده اید، این قسمت از برنامه بیزینس تایم را از دست ندهید و با ما همراه باشید.

اشتباهات رایج فروش محصولات فیزیکی در آمازون

در این قسمت از مجموعه برنامه های بیزینس تایم، ادامه 10 اشتباه رایج فروش محصولات فیزیکی در آمازون را با هم بررسی می کنیم. به نظر شما چه اشتباهاتی باعث می شود نتیجه فروش در آمازون، آن نتیجه ایده آل فروشنده نشود؟

پنج اشتباه بزرگ فروشندگان آمازون

پنج اشتباه بزرگ فروشندگان آمازون به نظر شما چه مواردی است ؟ در برنامه بیزینس تایم قصد دارم ده اشتباه رایج فروشندگان آمازون را با شما در میان بگذارم. این برنامه به دو بخش تقسیم خواهد شد که در این قسمت پنج اشتباه رایج فروشندگان آمازون را با هم بررسی می کنیم.

قوانین ترید در بازار های مالی و ارز دیجیتال

قوانین ترید در بازار های مالی و ارز دیجیتال بسیار مهم است. بازار ارز دیجیتال نیازمند یادگیری، استراتژی ها درست و صبر است. فردی که نتواند قوانین ترید در بازار های مالی و ارز دیجیتال را یاد بگیرد و در این مسیر عجول باشد، به نتیجه ای که انتظار دارد، نخواهد رسید. در این قسمت از برنامه بیزینس تایم 6 قانون مهم ترید را بررسی کردم.

بهترین روش مطالعه سریع و دقیق کتاب

بهترین روش مطالعه سریع و دقیق کتاب  از نظر شما چیست؟ تقریبا همه افراد بعد از گذشت مدتی از مطالعه کتابی با مشکل فراموش کردن مطالب آن مواجه می شوند. اما روش ها و مراحلی وجود دارد که به مطالعه سریع و دقیق کتاب کمک می کند که در این قسمت از برنامه الان وقتشه به صورت کامل به آنها پرداخته شده است.

قدرت تغییر مرکب در زندگی - عادت های کوچک موثر

قدرت تغییر مرکب در زندگی ما چقدر است ؟ عادت های کوچک موثر ، می توانند راهکاری برای ایجاد تغییرات مستمر و پرفایده در زندگی باشند. با ایجاد همین عادت های کوچک موثر ، متوجه می شوید که چطور کیفیت زندگی شما به صورت سیستمی و مداوم بهبود پیدا می کند. در این قسمت از برنامه الان وقتشه با من همراه باشید تا قدرت تغییر مرکب در زندگی را بررسی کنیم.