تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

دانلودهای رایگان

محصول پرفروش آمازون - فروش بیش از 350 هزار دلار

محصول پرفروش آمازون همان موضوع پرمخاطب همیشگی برای علاقه مندان به بیزینس آمازون می باشد. حال اگر در ویدئویی محصولی که فروش بیش از 350 هزار دلار را تجربه کرده از جهات مختلف مورد بررسی قرار گیرد، برای فروشندگان آمازون بسیار اهمیت پیدا می کند. در این قسمت از برنامه بیزینس تایم قصد داریم محصولی پرفروش، نقاط قوت و ضعف و سایر ویژگی های آن را مورد بررسی قرار دهیم.

موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری

موفق شدن به چه قیمتی ؟ این سوال چالشی ، موضوع و محوریت این قسمت از برنامه الان وقتشه می باشد. در این قسمت می خواهیم با هم بررسی کنیم آیا در مسیر هدف گذاری برای موفق شدن به فاکتور مهم بهای موفق شدن، هیچ وقت فکر کردیم؟ شاید بررسی بهای موفق شدن در هر زمینه ای، یکی از اصلی ترین چالش های هدف گذاری باشد.

افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد

مقوله یادگیری و افزایش سرعت یادگیری همیشه برای افراد زیادی مهم و قابل توجه بوده است چون در بازدهی و نتیجه بسیار تاثیرگذار است. حال اگر تکنیک هایی وجود داشته باشد که با یادگیری و تمرین آنها بتوانید سرعت یادگیری خودتان را حتی تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد افزایش دهید، بعید است فردی آن را نادیده گرفته و از تماشای این ویدئو غافل شود!

فرصت درآمدزایی از سایت airbnb با اجاره خانه

آشنایی با سایت Airbnb و شناخت آن البته با توجه به نکات و جوانب مختلف، می تواند زمینه ساز یک درآمد غیرفعال برای افراد علاقه مند به سرمایه گذاری در زمینه ملک باشد. وبسایت Airbnb پلتفرمی برای اجاره اقامتگاه مناسب می باشد که با تنوع در شرایط و امکانات مختلف این اقامتگاه ها و وجود آنها در شهرها و کشورهای مختلف، زمینه ساز درآمدزایی شده است. 

ناامیدی چیست ؟ چرا احساس شکست و ناامیدی میکنیم ؟

احساس شکست و ناامیدی برای شما چطور معنا می شود؟ چه لحظاتی از زندگی این احساس را تجربه کردید؟ حتما شما هم با این حس روبرو شدید و آن را در دوره های مختلف زندگی تجربه کردید. در این ویدئو می خواهیم به این موضوع بپردازیم که احساس شکست و ناامیدی در افراد مختلف چگونه هست و از همه مهمتر شرایط جامعه امروزی چطور روی تجربه این حس برای افراد مختلف تاثیر می گذارد.

آیا فروش در آمازون هنوز سودآور است ؟

سودآور بودن فروش در آمازون برای کسانی که قصد دارند زمان و سرمایه خود را در مسیر این بیزینس خرج کنند، بسیار مهم است. در این قسمت از برنامه بیزینس تایم قصد داریم بررسی کنیم که آیا هنوز هم فروش در آمازون سودآور است و سوالات و فاکتورهای مهم و موثر دیگری را هم تحلیل خواهیم کرد.

نحوه خرید از آمازون به صورت کامل

خرید از آمازون ، محوریت این قسمت از برنامه بیزینس تایم است. یک خرید با کیفیت و به صرف از آمازون برای بسیاری از افراد بسیار مهم است چون طبیعتا همه قصد دارند محصولات مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری کنند. در این ویدئو روش هایی را آموزش می دهیم که در عین جالب بودن برای تجربه یک خرید حرفه ای از آمازون بسیار مفید و کارساز خواهند بود.

کسب درآمد با سرمایه زیر 100 دلار

کسب درآمد با سرمایه کم ، سرمایه ای کمتر از 100 دلار ، این موضوع می تواند برای همه جالب و جذاب باشد و مهمتر اینکه این روش یک مدل کسب و کار و راه اندازی یک بیزینس هست، کسب و کاری به دور از المان زمان و مکانی خاص، دانش فنی و تخصصی خاص با قابلیت رشد بالا. پیشنهاد میکنیم وبینار کسب درآمد با سرمایه کم را مشاهده کنید.

گزارش فروشندگان آمازون در سال 2023

در این گزارش سالانه، با مطالعه‌ای جامع بر روی بیش از 2000 کارآفرین، برندها و کسب و کارها، وضعیت فروشندگان آمازون در سال 2023 تجزیه و تحلیل شده است. این گزارش به افراد و شرکت‌هایی می‌پردازد که از پلتفرم فروش جهانی آمازون برای تجارت خود استفاده می‌کنند که میتوانید به زبان فارسی آن را دانلود نمایید.

وبینار رایگان خلق ثروت و استقلال مالی با درآمد غیرفعال

خلق ثروت و استقلال مالی یکی از هدف های مهم زندگی هر فردی می باشد ولی آنچه مهم است بررسی و ریشه یابی این موضوع است که آیا افراد به صورت جدی و عملی به این اهداف توجه می کنند و آیا برای رسیدن به آنها اقدامات درست و هوشمندانه انجام می دهند؟ در این ویدئو با ما همراه باشید تا شما را به طور کامل راهنمایی کنیم.

چطور در طول روز کارهای مفید انجام دهیم ؟

کارهای مفید در طول روز باعث ساخت روزهای مفیدتری می شود. شاید از نظر عده ای، کارهای مفید در دسته بندی کارهای سخت قرار بگیرند اما در واقعیت بدین شکل نیست. در این ویدئو دو تکنیک را با هم بررسی می کنیم تا بتوانیم سخت ترین کارهای دنیا را هم انجام دهیم.

تکنیک های ساده برای خوش شانسی در زندگی

تکنیک های ساده برای خوش شانسی در زندگی می تواند مسیر فکری و حرکتی افراد را تغییر دهد و آنها را به سمتی هدایت کند که جوانب دیگری از موقعیت هایی که در زندگی با آنها روبرو می شوند را ببینند و به دنبال آن با قواعد و تکنیک های جدید و متفاوت تری، مسیر زندگی را طی کنند.