مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

تکنیک های ساده برای خوش شانسی در زندگی

خلاصه فایل دانلود رایگان :
تکنیک های ساده برای خوش شانسی در زندگی می تواند مسیر فکری و حرکتی افراد را تغییر دهد و آنها را به سمتی هدایت کند که جوانب دیگری از موقعیت هایی که در زندگی با آنها روبرو می شوند را ببینند و به دنبال آن با قواعد و تکنیک های جدید و متفاوت تری، مسیر زندگی را طی کنند. 

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 18

  • 2.9k
  • 1
تکنیک های ساده برای خوش شانسی در زندگی

 

آیا می توان در زندگی خوش شانس تر شد ؟


آیا افراد می توانند در میزان شانس زندگی خود کنترلی داشته باشند؟ اگر بیشتر دقت کنید، متوجه می شوید بسیاری از اتفاقات زندگی شما، شانسی برای شما رخ داده است. شاید به صورت شانسی فردی را در یک شرکت ملاقات کردید، آن فرد کاری را برای شما پیدا کرده، شما مشغول به کار شدید و از آن روز مسیر شغلی شما تغییر کرده است یا ممکن است با بهترین دوستان زندگیتان به صورت شانسی آشنا شدید و الان آن افراد جز صمیمی ترین افراد زندگی شما هستند.


قاعده های خوش شانسی را بشناسید


طیق تحقیقاتی که تعدادی ریاضیدان انجام دادند، با کارهایی می توان میزان شانس را بیشتر کرد که در این ویدئو قصد داریم آنها را بررسی کنیم. در این خصوص قاعده هایی مطرح شده که اولین قاعده، قرار دادن خود در موقعیت های شانس است. اگر تمایل دارید درباره این قاعده و سایر قواعد خوش شانسی بدانید، تماشای این ویدئو را از دست ندهید.

 

خوش شانسی در زندگی

 


با تکنیک های خوش شانسی آشنا شوید


در این ویدئو بعد از بررسی قواعد خوش شانسی، تکنیک هایی که درصد خوش شانسی شما را افزایش می دهند، بررسی می شود. 5 تکنیک مطرح خواهد شد که شما می توانید با توجه به شرایط و اهداف خود از آنها استفاده کنید. البته شانس به این معنا نیست که شما سایر اقدامات لازم برای رسیدن به هدف را کنار بگذارید و فقط و تنها متکی به شانس باشید بلکه منظور از قواعد و تکنیک های خوش شانسی این است که با شناخت درست از این موضوع و در نظر گرفتن آن کنار سایر موارد لازم برای پیشبرد مسیر زندگی، می توان شاهد نتایج بهتری بود.

بزرگترین شانس زندگی شما چه چیزی بوده؟


اگر به دنبال اصلاح باورهای زندگی، ساخت لایف استایل صحیح، یادگیری تکنیک های مدیریت بیزینس به گونه ای که بتوانید شیوه های آزادی بیزینس خود از المان زمان و مکان را یاد بگیرید، هستید و در کل قصد دارید زندگی ایده آل و ذهنیت یک کارآفرین بسازید، با دوره لایف استایل صحیح می توانید به این اهداف برسید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/simple-techniques-good-luck
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
مصطفی گفته:
۰ | ۰

تشکر میکنم از زحماتتان استاد عزت خواه عزیز حتمآ ویدیوهایتان را تماشا کرده واز تجربیاتتان بهرمند میشویم

امیر کرندی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما و با تشکر از حمایت و همراهی شما.

پاسخ

مطالب مرتبط