مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری

خلاصه فایل دانلود رایگان :
موفق شدن به چه قیمتی ؟ این سوال چالشی ، موضوع و محوریت این قسمت از برنامه الان وقتشه می باشد. در این قسمت می خواهیم با هم بررسی کنیم آیا در مسیر هدف گذاری برای موفق شدن به فاکتور مهم بهای موفق شدن، هیچ وقت فکر کردیم؟ شاید بررسی بهای موفق شدن در هر زمینه ای، یکی از اصلی ترین چالش های هدف گذاری باشد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4

تعداد امتیازها: 7

  • 723
  • 0
موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری

 

رسیدن به موفقیت به چه قیمتی ؟


موفق شدن تقریبا هدف تمامی افراد است. برای مثال ممکن است از نظر من موفق شدن به معنای رسیدن از نقطه A به نقطه B باشد و زمانی که به مقصد رسیدم، یعنی موفق شدم و این یعنی من به آنچه در ذهن داشتم یا در اهدافم نوشتم، رسیدم ولی آیا این تفکر درست است و همه جوانب موفقیت را پوشش می دهد؟

موضوعی که قرار است در این ویدئو بررسی کنیم، پاسخ به سوال " موفق شدن به چه قیمتی است ؟ " اینکه شما هدف گذاری می کنید، تلاش می کنید و به آن هدف هم می رسید، خیلی خوب است اما یک فاکتور مهم هم در این میان وجود دارد و آن توجه ویژه به این نکته است که ما با دست آوردن چیزهایی در این دنیا، یک سری چیزهای دیگر را از دست می دهیم و شاید خیلی از ما متوجه این حقیقت نباشیم.

برای مثال اگر برای رسیدن به مقطع دکتری در یک رشته نیاز است ده سال درس بخوانید، در واقع شما ده سال از عمرتان که می تواند بهترین سالهای زندگیتان هم باشد، از دست می دهید، در واقع زمان را از دست می دهید و اینجاست که باید به جواب این سوال خوب فکر کنید که آیا ارزش دارد یا نه؟ در این ویدئو توضیح دادم چطور این مورد را درباره خودتان بررسی و آنالیز کنید، پس با مشاهده این ویدئو با ما همراه باشید.

 

بهای موفق شدن چیست ؟


بهای موفق شدن چیست ؟


در واقع شما باید بهای موفق شدن در هر زمینه ای را بدانید و آن را برای خود آنالیز کرده و به جواب قانع کننده برای خودتان برسید. اهمیت این موضوع به این دلیل است که شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که هدفی را مشخص کردید، مدت ها زمان، هزینه، انرژی و... صرف کردید و به آن هدف رسیدید ولی زمانی که آن هدف برای شما محقق شد، احساس خوشحالی و رضایت ندارید و دلیل این حس، همان بررسی نکردن بهای موفق شدن است! از آنجایی که هیچ کدام از ما نمی دانیم چقدر فرصت زندگی داریم، باید در این خصوص حد تعادل را رعایت کنیم و به هر دو جهت به اندازه معقول بها بدهیم و فکر کنیم. در نتیجه با گذشت زمان به فردی تبدیل می شوید که احساس رضایت بیشتری از تلاش ها و زندگی خود دارد، در مسیر قرار می گیرد و از مسیر هم لذت می برد.

 شما در این خصوص چطور فکر می کنید؟ باید از مسیر لذت برد یا فقط و تنها به نقطه هدف و مقصد بها داد؟ آیا باید به بهای موفق شدن قبل از هر چیزی به خوبی فکر کرد؟

 

آیا تا به حال به دنبال آموزشی بودید که زندگی و کسب و کار را در کنار هم با موفقیت و رضایت پیش ببرید؟ دوره ای که به شما کمک کند در چندین زمینه آموزش ببینید و متخصص شوید. دوره ای استثنایی همراه با هدایای ویژه و بسیار مفید که مرحله به مرحله شما را برای موفقیت در زمینه های مختلف آماده می کند. همه  این موارد در پکیج کامل و تخصصی آربی پلاس گردآوری شده است.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/at-what-cost-to-succeed
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط