مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

وبینار رایگان خلق ثروت و استقلال مالی با درآمد غیرفعال

خلاصه فایل دانلود رایگان :
خلق ثروت و استقلال مالی یکی از هدف های مهم زندگی هر فردی می باشد ولی آنچه مهم است بررسی و ریشه یابی این موضوع است که آیا افراد به صورت جدی و عملی به این اهداف توجه می کنند و آیا برای رسیدن به آنها اقدامات درست و هوشمندانه انجام می دهند؟ در این ویدئو با ما همراه باشید تا شما را به طور کامل راهنمایی کنیم.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 49

  • 4.7k
  • 0
وبینار رایگان خلق ثروت و استقلال مالی با درآمد غیرفعال

 

چگونه دغدغه خلق ثروت را برطرف کنیم ؟


اگر یکی از دغدغه های مهم زندگی شما هم کسب درآمد و در واقع خلق ثروت است، با ما تا انتها همراه باشید. در واقع هدف اولیه برای رفتن به سمت پول، تامین نیازها و زنده ماندن است، در ادامه تلاش می کنیم کیفیت زندگی را بالاتر ببریم، در این مسیر ما مهمترین دارایی خود، یعنی زمان را خرج می کنیم تا بتوانیم مواردی را بخریم. اگر در حال تماشای این ویدئو هستید، قصد دارم یک راه جدید به روی شما باز کنم، به چقدر سرمایه نیاز دارید تا به نقطه بازنشستگی مالی برسید؟ اگر امروز به بازنشستگی مالی برسید دوست دارید چه کارهایی انجام دهید؟ با این سوال ها شاید متوجه شوید که خیلی از کارهایی که انجام می دادید فقط برای هدف کسب درآمد بوده و جز علایق شما نبوده. البته همواره توجه داشته باشید که هیچ نسخه واحدی در این خصوص وجود ندارد.

 

در زمان پیش فروش دوره ریچ میتوانید با یک تخفیف بسیار ویژه در این دوره شرکت کنید

و مسیر شروع استقلال مالی و ساخت یک استارت آپ تا خلق ثروت میلیون دلاری همراه ما باشید 

شرکت در دوره ریچ

 

خلق ثروت و استقلال مالی


لایف استایلی که بعد از رسیدن به استقلال مالی پیش می گیرید، به چه شکل است ؟


اگر با این بررسی متوجه شدید که آن لایف استایل یا میزان سرمایه را ندارید، با تماشای این ویدئو با ما همراه باشید. در این ویدئو قصد دارم فکر شما را به سمتی هدایت کنم تا به نقطه ای برسید که هر روزتان را همانطور که دوست دارید، سپری کنید و هر چه زودتر به نقطه بازنشستگی مالی برسید، یعنی زمانی که توان، شور و اشتیاق لازم را برای برای انجام کارهای مورد علاقه خود بدون فکر به فاکتور پول، داشته باشید. معنای پول و ثروت را در این ویدئو بررسی می کنم. برای خلق ثروت باید مسیرهایی را انتخاب کنید که از المان زمان آزاد باشند و قابلیت گسترش داشته باشند. قبول مسئولیت نیز یکی از مهمترین موضوعاتی است که در این ویدئو با هم تحلیل می کنیم. بی حد و مرز فکر کردن کار آسانی نیست ولی شدنی است، چون قرار نیست همیشه خودتان را محدود کنید بلکه باید به دنبال راه رسیدن به اهداف باشید و هر چیزی را بی قید و شرط برای یک عمر نپذیرید.

 

بازنشستگی مالی و درآمد غیرفعال


دوره ریچ – راهنمای مسیر خلق ثروت و استقلال مالی

 

در زمان پیش فروش دوره ریچ میتوانید با یک تخفیف بسیار ویژه در این دوره شرکت کنید

و مسیر شروع استقلال مالی و ساخت یک استارت آپ تا خلق ثروت میلیون دلاری همراه ما باشید 

شرکت در دوره ریچ


اگر تمایل دارید تکه های پازل مسیر کارآفرینی و خلق ثروت را داشته باشید، این یک پیشنهاد ویژه و فرصتی ارزشمند است و یکی از بهترین هدیه هایی است که می توانید به خودتان بدهید. من برای آماده سازی این دوره سال ها درباره قسمت های مختلف آن تحقیق و امتحان کردم تا بهترین آموزش را تهیه کنم. این دوره به شما کمک می کند تکه های پازل را کنار هم بگذارید تا خلق ثروت میسر شود. این ویدئو را تماشا کنید تا به طور دقیق متوجه شوید این دوره ویژه و هیجان انگیز شامل چه موضوعاتی می شود.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/rich-and-financial-freedom
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط