افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

چطور در طول روز کارهای مفید انجام دهیم ؟

خلاصه فایل دانلود رایگان :
کارهای مفید در طول روز باعث ساخت روزهای مفیدتری می شود. شاید از نظر عده ای، کارهای مفید در دسته بندی کارهای سخت قرار بگیرند اما در واقعیت بدین شکل نیست. در این ویدئو دو تکنیک را با هم بررسی می کنیم تا بتوانیم سخت ترین کارهای دنیا را هم انجام دهیم.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 14

  • 2.8k
  • 0
چطور در طول روز کارهای مفید انجام دهیم ؟

 

چگونه روزهای مفیدتری برای خود بسازید ؟


اگر در طول روز کار مفیدی انجام نمی دهید یا کارها را به تعویق می اندازید، این ویدئو برای شماست. در این ویدیو دو تکنیک را با هم بررسی می کنیم تا بتوانیم روزهای مفیدتری داشته باشیم و از عهده کارهای سخت هم بربیاییم.


تکنیک های انجام کارهای مفید در زندگی روزمره


تکنیک اول به این نکته اشاره می کند که اگر کارهایی دارید که در زیر دو دقیقه یا در دو دقیقه می توانید آنها را انجام بدهید، بدون فکر کردن به سراغ آنها بروید و آنها را انجام دهید. مثل کارهای ساده و روزمره ای مانند شستن لباس ها، شستن ظرف ها، مرتب کردن خانه و... هر کدام از کارهایی که شاید در روزمره زیاد با آنها روبرو هستیم. پس کارهایی که می توان سریع انجام داد را در لیست کارهایی که باید در یک روز انجام بدهید، اصلا یادداشت نکنید و همینطور ادامه دهید تا به یک لیست خیلی خلوت از کارهای مهمی که باید انجام دهید، برسید. بدین ترتیب به انجام کارهای مفید و شاید سخت ترغیب می شوید.

 

انجام کارهای مفید

 

حال نوبت بررسی تکنیک دوم است که اگر علاقه مند هستید درباره آن بدانید، تماشای این ویدئو را از دست ندهید. همین دو تکنیک که خیلی ساده به نظر می رسند، چکیده دو کتاب خیلی بزرگ هستند. من خودم شخصا به تکنیک ‌هایی که واقعا قابل اجرا باشند و تاثیر مفیدی در زندگی روزمره داشته باشند، بسیار علاقه مند هستم. امیدوارم با استفاده از این دو تکنیک روزهای مفیدتری برای خودتان بسازید.


آیا تا به حال به دنبال آموزشی بودید که زندگی و کسب و کار را در کنار هم با موفقیت و رضایت پیش ببرید؟ دوره ای که در ابتدا ساخت لایف استایل، اصلاح باورهای نادرست و ساخت نگرش درست بیزینس را به شما آموزش دهد و سپس شما را برای ورود به عرصه ی جهانی بیزینس آنلاین آمازون آماده کند. با دوره پاراسل زندگی ابتدا می توانید لایف استایل و باورهای درست را بسازید و سپس با دوره آربی فروشندگی در وبسایت بزرگ آمازون را تجربه کنید و رسیدن به این دو هدف مهم با هم، در دوره آربی اکسترا به شما ارائه می شود.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/how-to-do-useful-things
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط