تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد

خلاصه فایل دانلود رایگان :
مقوله یادگیری و افزایش سرعت یادگیری همیشه برای افراد زیادی مهم و قابل توجه بوده است چون در بازدهی و نتیجه بسیار تاثیرگذار است. حال اگر تکنیک هایی وجود داشته باشد که با یادگیری و تمرین آنها بتوانید سرعت یادگیری خودتان را حتی تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد افزایش دهید، بعید است فردی آن را نادیده گرفته و از تماشای این ویدئو غافل شود!

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

3.67

تعداد امتیازها: 9

  • 1.8k
  • 1
افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد

 

با این تکنیک ها سرعت یادگیری شما چند برابر می شود !


حتما شما هم به این موضوع فکر کردید که سرعت یادگیری خود را افزایش دهید اما اولین نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که نباید یادگیری را متوقف کنید. تکنیک هایی که در این ویدئو معرفی می شود، از آقای اندرو هوبرمن در دانشگاه استنفورد می باشد. در ادامه این تکنیک ها را با هم بررسی می کنیم. چندین سال پیش هم در یکی از قسمت های برنامه الان وقتشه در این خصوص صحبت کردیم که می توانید ویدئو آن را با عنوان چگونه در سریعترین زمان چیزی را یاد بگیریم؟ مشاهده کنید.

تکنیک اول این است که کاری انجام ندهید! شاید شنیدن این جمله برای شما جالب و عجیب باشد ولی با تماشای این ویدئو متوجه اصل موضوع می شوید. 

تکنیک دوم نفس کشیدن می باشد که آقای هوبرمن در این خصوص می گوید نیاز نیست بیشتر از 90 دقیقه پشت سر هم مطالعه کنید، تکنیک نفس کشیدن چندین مرحله دارد که در ویدئو کامل به آن پرداخته شده است.

تکنیک سوم تحت عنوان تمرکز کردن معرفی می شود و به این صورت است که هر زمان خسته شدید به اندازه 30 الی 60 ثانیه به سمتی که حرکتی در آن نمی باشد، مثلا یک دیوار خیره شوید و به چیزی فکر نکنید.

تکنیک چهارم به نام NSDR می باشد که در این روش باید سعی کنید حدودا به اندازه 20 دقیقه به حالت مدیتیشن خوابی را بدون نیاز به دراز کشیدن تجربه کنید که جزئیات آن در ویدئو مطرح شده است.

 

افزایش سرعت یادگیری

 


آموزش مهارت یادگیری


تقریبا همه افراد در مراحل مختلف زندگی ازجمله کودکی، دوران تحصیل، کارآموزی، پیدا کردن شغل و.... به دنبال روش های درست و سریع یادگیری هستند و اگر این موضوع ذهن شما را درگیر کرده، بدانید که تنها نیستید. این که بتوان موضوعات مختلف را به ذهن سپرد تا در زمان مناسب بدون از یادبردن، بتوان از آنها استفاده کرد، برای همه مهم است ولی فقط افراد محدودی به این هدف می رسند چون آنها راه و روش درست آن را می دانند.

در تکنیک های یادگیری آنچه مهم است الزاما افزایش تعداد صفحاتی که مطالعه می شود، نیست بلکه توجه به عمق یادگیری و تقویت این مهارت است که شما آنچه را مطالعه می کنید، واقعا یاد بگیرید و متوجه شوید. یادگیری تنها مطالعه کردن نیست، بلکه آن زمان و تمرکزی است که شما برای آموختن یا انجام دادن کاری صرف می کنید.


کسب درآمد در 24 ساعت شبانه روز و به دلار، هدف افراد زیادی در زمینه بیزینس است اما ممکن است راه و روش آن را ندانند. آنچه در دنیای امروز مشخص است، حرکت به سمت دنیای آنلاین و افزایش خرید و فروش های آنلاین است. وبسایت فروشگاهی آمازون، یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین این وبسایت ها است. اما برای فروشندگی در وبسایت آمازون، شما نیازمند دانش و اطلاعات کافی، بروز و گام به گام هستید، یعنی هر آنچه در آموزش فروش در آمازون ارائه می شود.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/increase-learning-speed-up-to-10x
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
sareh گفته:
۰ | ۰

من اینو خیلی خوب فهمیدم که شروع به کار از تصمیم گیری میاد و تمرکز بر روی هدف نهایی کار، کمک می‌کنه تا تمرکز بیشتری داشته باشیم. برای رهایی از تنبلی، شروع به کار با چیزهای کوچک و ساده خیلی کمک کنندس.

مطالب مرتبط