باربارا کورکران - تبدیل شکست به موفقیت

  • 15 خرداد 1399
  • 2.1k
  • 6
 

آشنایی با باربارا کورکران و مسیر علایق او

باربارا کورکران در شهر نیوجرسی در یک خانواده پر جمعیت به دنیا آمد. باربارا سرکشی و نافرمانی را از پدر خود یاد می‌گیرد و هیچ‌گاه کار کردن برای دیگران را دوست نداشته است. او مادر خود را به نوعی، کارآفرین می‌داند که توانسته فرزندانی تربیت کند که از 10 نفر 9 نفر آنها بیزینس خود را دارند. در ابتدا مادر او مخالف کارآفرینی بود زیرا کارآفرینی را امن نمی‌دانست و تمایلی نداشت باربارا آسیب ببیند و به او توصیه می‌کرد که کار ثابتی داشته باشد. در این مصاحبه می توانید با مسیر زندگی او بیشتر آشنا شوید.

مهم ترین اصول کارآفرینی از زبان باربارا کورکران

دلایل زیادی برای شروع و ادامه یک بیزینس وجود دارد.گاهی این انگیزه‌ها مثبت و تشویق‌کننده هستند و گاهی توهین‌آمیز. باربارا کورکوران یکی از انگیزه‌های شروع بیزینس خود را اثبات خود به دیگران که بدون آنها هم می‌تواند موفق شود، عنوان می‌نماید. او هیچ‌گاه خود را کارآفرین نمی‌دانست. او معتقد است یکی از خصوصیات کارآفرین این است که باید توانایی خارق‌العاده‌ای برای چیره شدن بر مخالفت‌ها داشته باشد و با هر بار زمین خوردن بلند شود و راه خود را ادامه دهد. خصوصیت دیگر کارآفرین این است که انرژی زیادی را وارد کار خود کند. وقتی در انجام دادن کاری انرژی زیادی داشته باشید، قدرت متقاعد نمودن دیگران برای همراه شدن با شما بیشتر می‌شود و افراد بیشتری را می‌توانید به بیزینس خود وارد کنید.

 

باربارا کورکوران - تبدیل شکست ها به موفقیت

 

صداقت یکی از رموز موفقیت باربارا کورکران

باربارا کورکوران یکی از رموز موفقیت خود را داشتن صداقت در کار عنوان می‌کند و اینکه اگر توانایی انجام کاری را نداشته باشد آنقدر جسارت دارد که شخصی را استخدام نماید تا آن کار را انجام دهد. برای موفقیت در کسب و کار خود، ابتدا نقاط قوت و ضعف خود را بشناسید و در زمینه‌هایی که ضعف دارید از افراد متخصص کمک بگیرید. دایره ارتباطات تاثیر مستقیمی بر موفقیت در کار دارد پس سعی کنید از افراد موفق در دایره ارتباطات خود استفاده کنید.

 

آموزش فروش در آمازون


شغل شما بخش مهمی از زندگی شما را تشکیل می‌دهد. بنابراین کیفیت آن و اینکه مورد علاقه شما باشد، در حس و حال و موفقیت شما بی شک بسیار تاثیر گذار است. اگر به کسب درآمد و شروع یک بیزینس از طریق یک وبسایت فروشگاهی جهانی و آنلاین علاقه‌مند هستید و تمایل دارید از تجربه کسانی که وارد بیزینس آمازون شده‌اند استفاده کنید، مطالعه مقاله نتایج دوره آربی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

باربارا کورکران - تبدیل شکست به موفقیت

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

کلمات کلیدی
موفقیت در کسب و کار

نظرات کاربران

6 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط