افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

رویارویی با مشکلات در بیزینس

خلاصه فایل دانلود رایگان :
در قسمت بیستم برنامه بیزینس تایم قصد داریم به اهمیت این موضوع بپردازیم که نباید به مشکلات بیزینس به صورت مقطعی نگاه کنیم و موارد و نکات راه گشایی برای موفقیت در زندگی و کسب و کار را بیان خواهیم کرد. شاید تا کنون کسب و کاری را آغاز کرده باشید یا در سنی هستید که برای چندین سال آینده خود برنامه ریزی کرده‌اید تا بیزینسی را راه اندازی کنید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.2

تعداد امتیازها: 5

  • 7.7k
  • 5
رویارویی با مشکلات در بیزینس

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

درود به تو دوست خوبم
امیدوارم شاد و پیروز باشی و با تماشای این ویدیو زندگی و کسب و کار خود را رونق ببخشی و ما را از احساس رضایت خود شادمان سازی. همراهی تو افتخار بزرگی است که به آن می‌بالیم.

 

آموزش فروش در آمازون

 

مشکلات بیزینس، جزئی از مسیر کسب درآمد

در قسمت بیستم برنامه بیزینس تایم قصد داریم به اهمیت این موضوع بپردازیم که نباید به مشکلات بیزینس به صورت مقطعی نگاه کنیم و موارد و نکات راه گشایی برای موفقیت در زندگی و کسب و کار را بیان خواهیم کرد. شاید تاکنون کسب و کاری را آغاز کرده باشید یا در سنی هستید که برای چندین سال آینده خود برنامه ریزی کرده‌اید تا بیزینسی را راه اندازی کنید. بیزینس از جهاتی به این معنا می‌باشد که شما مشکلی را حل می‌کنید و در قبال آن به شما هزینه‌ای پرداخت می‌گردد. حال ممکن است شما کارمند یا کارفرما باشید. شاید بیزینسی دارید که با مشکلات زیادی مواجه هستید. در این زمان با خود فکر می‌کنید شاید کلاً مسیر را از ابتدا اشتباه انتخاب کرده‌اید ولی نکته این است که در تمام بیزینس ها مشکلاتی ایجاد می‌گردد و نحوه برخورد شما با آنها اهمیت دارد. در دقیقه 2 ویدیو می‌توانید اطلاعات مفیدی در این خصوص کسب نمایید. با ما همراه باشید.

ملزومات ورود به هر شغلی برای کسب موفقیت چیست؟

قبل از ورود به هر حرفه‌ای باید به مواردی توجه داشته باشید تا بتوانید به ایده آل‌های خود دست یابید. 2 مورد از مهم‌ترین نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید این می‌باشد که رویا شما چیست و چه میزان پتانسیل پیشرفت دارد و اینکه چرای بزرگ شما برای ورود به آن شغل چیست؟ اگر به این موارد به خوبی توجه نکنید، ممکن است در مسیر کاملاً اشتباهی قرار گیرید. با تماشای دقیقه 5 ویدیو از جزئیات این موارد مطلع خواهید شد.

چرا نمی‌توانیم بزرگ فکر کنیم؟ راهکار چیست؟

دلایلی وجود دارند که به ما اجازه نمی‌دهند بزرگ بیندیشیم و رویاهای خود را گسترش دهیم. 2 مورد از مهمترین این دلایل، باورها و تجربه‌های ما در گذشته می‌باشد. برای اینکه بتوانید بزرگ بیندیشید و به درستی مسیر رسیدن به رویاها و اهداف خود را شروع کنید، باید به موارد و نکاتی توجه داشته باشید که با تماشای دقیقه 6 ویدیو می‌توانید نسبت به آنها آگاه گردید.

چه کارها و اقداماتی ارزش سرمایه گذاری و تمرکز دارند؟

بعضی از افراد در زمینه‌هایی تلاش و فعالیت می‌کنند که اصل آن کار یا بیزینس آنقدرها ارزشمند نیست. توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت است چرا که اگر به آن توجه نشود باعث می‌گردد شما زمان زیادی به کارهایی اختصاص دهید که درآمد و بازدهی قابل قبولی برای شما ندارند. در دقیقه 10 ویدیو می‌توانید از موارد بیان شده استفاده نمایید.

از چه چیزهایی در بیزینس خود نباید بترسید؟

از انجام کارهایی در بیزینس خود نباید ترسی داشته باشید بلکه باید هوشمندانه اقدام کنید. از اینکه با بررسی به این نتیجه برسید که باید بیزینس خود را ترک کرده و آن را تغییر دهید و از اینکه بگویید اشتباه کردید هیچگاه ترسی نداشته باشید. باید همیشه ابتدا مشتریان خود را بشناسید و بر اساس این شناخت برای آنها وقت بگذارید تا نتایج دلخواه را دریافت کنید. تماشای دقیقه 14 این ویدیو راهنمای شما در این خصوص خواهد بود.

اگر همچنان تمایل دارید در خصوص این موضوع اطلاعات بیشتری کسب نمایید، تماشای این ویدیو می‌تواند برای شما مفید واقع گردد تا برای موفقیت در عرصه زندگی و کسب و کار آماده و هوشمندانه اقدام کنید. همیشه برای خودتان چهارچوبی درنظر بگیرید، نکات لازم را یادداشت نمایید و آنها را بروزرسانی کنید. رویای بزرگ زندگی خود را هیچگاه فراموش نکنید چرا که رویای شما در موفقیت‌های شما تاثیرگذار خواهد بود. تنها تلاش زیاد کارساز نخواهد بود بلکه تلاش در مسیر درست است که شما را به ایده آل‌هایتان می‌رساند.

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/facing-business-problems
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
صادق گفته:
۰ | ۰


استاد عزت خواه لطفا ویدئوهای بیشتری درمورد راه اندازی کسب کار در امازون و دوره اربی بسازید . با سپاس فروان

امیر کرندی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما صادق عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
امیر کرندی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

با اهداف مشترک و سازنده می توان سطح زندگی و کسب و کار را بهبود بخشید و ما در مجموعه عزت خواه دات کام برای تحقق این هدف در کنار شما هستیم.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ
عارف MM گفته:
۰ | ۰

ممنون وجهان سپاس یک سوال داشتم در باره سایت امازون که ایا وقتی که ما در کشور های اروپایی باشیم میتوانیم در سایت امازون تجارت کنیم ؟ بلخصوص المان

الهام اسماعیلی/پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما عارف عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
الهام اسماعیلی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

در لینک زیر می توانید لیست کشورهای مورد تایید آمازون را مشاهده نمایید. شایان ذکر است قبل از هر اقدامی لیست کشورهای مورد تایید و همچنین قوانین آمازون برای ساخت اکانت فروشندگی را مطالعه و بررسی نمایید. چون این موارد تنها توسط آمازون تهیه و بروزرسانی می گردد.

(برای مشاهده لیست کشورهای مورد تأیید آمازون اینجا کلیک کنید)

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط