تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

موفقیت در کسب و کار

توضیحات کوتاه :
قبل از هر چیز باید بدانید که موفقیت از ابتدا در وجود شما نمی‌باشد و اکتسابی است. موفقیت این است که شما باید خود برای آن تلاش کنید و آن را بسازید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 2

 • 3.8k
 • 5
 • مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
موفقیت در کسب و کار

 

خلاصه ای از مقاله

چگونه می‌توان در کسب و کار به موفقیت دست یافت؟ افراد موفق در کسب و کار چه ویژگی‌هایی دارند و چه اصولی را به‌کار می‌برند که در این زمینه موفق می‌شوند؟ برای موفقیت در کسب و کار قبل از هر چیز باید لایف‌استایل صحیح برای خود بسازید. برای رسیدن به لایف‌استایل درست شاید لازم باشد طرز نگرش و باورهای خود را اصلاح نموده و آنها را به سمتی که شما را به لایف‌استایل صحیح و در نتیجه به موفقیت در کسب و کار می‌رساند تغییر دهید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

چگونه در کسب و کار خود موفق شوید؟

یکی از جنبه‌های موفقیت که امروزه بیشتر از سایر جنبه‌های آن مورد توجه قرار گرفته است رسیدن به موفقیت در کسب و کار می‌باشد. شاید این سؤال‌ها ذهن شما را هم به خود مشغول کرده باشد که چگونه می‌توان در کسب و کار به موفقیت دست یافت؟ افراد موفق در کسب و کار چه ویژگی‌هایی دارند و چه اصولی را به‌کار می‌برند که در این زمینه موفق می‌شوند؟ چگونه می‌توان به درآمد ایده‌آل خود رسید؟ راز موفقیت در کسب و کار چیست؟ قانون‌های طلایی برای کسب موفقیت در کسب و کار چه چیزهایی هستند؟ و بسیاری سؤالات دیگر.

 

افزایش سرمایه شما

 

موفقیت اکتسابی است نه انتصابی

قبل از هر چیز باید بدانید که موفقیت از ابتدا در وجود شما نمی‌باشد و اکتسابی است. موفقیت این است که شما باید خود برای آن تلاش کنید و آن را بسازید. نوشتن در این زمینه به شما کمک بسیاری می‌کند. یک کاغذ و قلم بردارید و فاکتورهایی که برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار برای شما ایده‌آل هستند را یادداشت نمایید. برای مثال، اینکه به راه‌اندازی چه کسب و کاری علاقه دارید، چه میزان درآمد ماهیانه برای شما ایده‌آل است، برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار چه ایده‌هایی دارید و به کمک چه کسانی نیاز دارید و... . نوشتن در نظم‌دادن به افکار شما و هدایت شما به سمت موفقیت بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

 

مقاله پیشنهادی: تاثیر یادگیری در موفقیت

موفقیت در کسب و کار

 

10 راز موفقیت در کسب و کار

برای قدم در مسیر موفقیت آن هم موفقیت در کسب و کار قبل از هر چیز باید لایف‌استایل صحیح برای خود بسازید. برای رسیدن به لایف‌استایل درست شاید لازم باشد طرز نگرش و باورهای خود را اصلاح نموده و آنها را به سمتی که شما را به لایف‌استایل صحیح و در نتیجه به موفقیت در کسب و کار می‌رساند تغییر دهید. ایلان‌ماسک که یکی از افراد موفق در زمینه کسب و کار می‌باشد 10 راز موفقیت در کسب و کار را بیان می‌کند که شامل موارد زیر می‌باشد:

 

موفقیت در کسب و کار

 

 1. شتاب‌زده عمل نکنید.
 2. در کسب و کارتان عاقلانه رفتار کنید و تمرکز خود را بالا ببرید.
 3. شکست را به عنوان بخشی از مسیر موفقیت و زندگی خود بپذیرید.
 4. سخت‌کوشی را سرلوحه مسیر موفقیت خود قرار دهید و از آن فرار نکنید.
 5. از منطقه امن ذهنی خود رها شوید و در عین حال به محدودیت‌های خود آگاه باشید.
 6. هدف زندگی و کسب و کار خود را تعریف کنید.
 7. در مواقعی برای رسیدن به موفقیت از احساسات درون خود پیروی کنید.
 8. در مسیر موفقیت به خصوص در کسب و کار از پیروی کورکورانه از دیگران بپرهیزید و خود را وابسته به تأیید و قضاوت دیگران نکنید.
 9. در طی کردن مسیر موفقیت تأثیر اطرافیانتان را نادیده نگیرید. اطرافیانتان را از بین افراد باهوش و کاردان انتخاب نمایید تا بتوانید کسب و کار و زندگی خود را هر روز بهتر نمایید.
 10. از سخاوت به خرج دادن نسبت به دیگران و انجام کار خیر غافل نشوید تا بتوانید نتایج موفقیت را بیشتر و بهتر در زندگی خود احساس نمایید.

 

مقاله پیشنهادی: 6 اصل کاربردی برای موفقیت در کسب و کار

موفقیت در کسب و کار

 

قوانین طلایی موفقیت در تجارت و کار

برای دستیابی به موفقیت در کسب و کار توجه به موارد زیر می‌تواند برای شما بسیار مفید واقع گردد:

1. نسبت به کسب و کار خود علاقه، شور و اشتیاق داشته باشید تا بتوانید از کسب و کار خود لذت ببرید. چنانچه کسب و کار خود را دوست نداشته باشید حتی اگر بهترین و پردرآمدترین کسب و کار هم باشد شما را به سطح بالایی از موفقیت نمی‌رساند و احساس شادی و خشنودی را برای شما به ارمغان نمی‌آورد.

2. برای یادگیری بیشتر در زمینه کسب و کار اشتیاق سوزان داشته باشید و روحیه یادگیری را در خود تقویت کنید

3. برای موفقیت در کسب و کار جسور و شجاع باشید.

4. برای تحقق اهداف خود در کسب و کارتان فاکتور زمان را جدی بگیرید. خیلی حائز اهمیت است که شما در چه زمانی به اهداف خود می‌رسید و طعم موفقیت را می‌چشید. مدیریت زمان را بیاموزید.

 

مقاله پیشنهادی: راه های کاهش استرس در محل کار و دلایل آن - عزت خواه دات کام

موفقیت در کسب و کار

 

5. اطلاعات و روش‌های خود در کسب و کار را به‌روزرسانی کنید و در این کار سرعت عمل را جدی بگیرید. «جک ولش» رئیس هیات مدیره جنرال الکتریک می‌گوید: توان یادگیری و به عمل درآوردن پرشتاب آموخته‌ها، بزرگ‌ترین امتیاز رقابتی محسوب می‌شود.

6. برای کسب و کار خود برنامه‌ریزی کنید و در انجام امور نظم داشته باشید تا شادی حاصل از موفقیت را زودتر احساس نمایید.

7. برای دست‌یابی به سطح بالایی از موفقیت در کسب و کار خود انتظار خود را از زندگی و کسب و کارتان کم نکنید و تمام تلاش خود را به کار گیرید تا به آنچه برای شما ایده‌آل است برسید.

8. انجام مدیتیشن قبل از انجام کارهای مهم خود را در لیست کارهای روزانه خود قرار دهید. این کار باعث می‌شود با آرامش و تمرکز بیشتری برای کسب و کار و قراردادهای مهم خود اقدام نمایید.

9. در تمام مراحل کسب و کار و زندگی خود امید داشته باشید و ناامیدی را ناامید کنید.

10. با انرژی و انگیزه در مسیر کسب و کار خود قدم بگذارید.

11. در زمینه کسب و کار خود کنجکاو باشید تا بتوانید تمام حواس و تمرکز خود را برای آن خرج کنید.

 

چگونه در کسب و کار خود موفق شویم؟

 

چگونه یک کارآفرین موفق باشیم؟

با نگاهی به افرادی که در جامعه ما زندگی می کنند متوجه خواهیم شد که یک سری اصول و امکانات برای همه افراد در سطح یکسانی است. در دوران مدرسه و تحصیلات آکادمیک همه افراد در صورت تمایل می‌توانند به یک اندازه از سواد و دانش بهره‌مند شوند. اما گاهی موفقیت به سطح دانش چندان وابسته نیست. اولین نکته موفقیت این است که باید اراده قوی داشته باشید و برای برداشتن نخستین گام با ثبات و راسخ باشید. در گام بعدی لازم است به دنبال کشف استعداد و مهارت‌های خودتان باشید و سعی کنید از آنها در درست‌ترین راه استفاده کنید. البته به خاطر داشته باشید یک کارآفرین نه تنها باید استعدادهای خودش را به درستی بشناسد بلکه باید استعداد و مهارت افرادی را که قصد به کارگیری آنها را دارد نیز شناسایی کند تا بتواند کارآمدی و بهره‌وری را بالا ببرد.

آیا به تنهایی نیز می توان موفق شد؟

شما می‌توانید مسیر موفقیت در کسب و کار را به تنهایی هم سپری کنید ولی این کار زمان و هزینه زیادی را می‌طلبد و شما باید خیلی از راه‌ها را خودتان آزمون و خطا کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. شما می‌توانید برای مسیری که پیش رو دارید همراه انتخاب نمایید، کسی یا چیزی که ذهن و باورهای شما را برای شروع یک کسب و کار آماده کند و به شما تکنیک‌ها و اصول اثبات شده‌ای را یاد بدهد و مسیر موفقیت را برای شما هموارتر سازد. دوره پاراسل زندگی که دوره ساخت تفکر کارآفرین می‌باشد و شامل تعریف باورهای یک نابغه میلیونر، راه اندازی کسب و کارهای آنلاین، بررسی الگوی کمپانی‌های میلیاردی و یادگیری قدرت مدیریت کسب و کار، آموزش هدف گذاری و... می‌باشد، می‌تواند در این زمینه برای شما مفید واقع گردد.

برای تکمیل اطلاعات خودتان در خصوص دوره پاراسل زندگی و پیوستن به سایر دانشجویان این دوره، روی لینک زیر کلیک نمایید:

دوره پاراسل زندگی

سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از مطالعه این مقاله با ارسال نظر خود در همین قسمت موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

شغل ایده‌آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می‌کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کسب و کار بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس است.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/success-in-business
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 5 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
بابک گفته:
۰ | ۰


درود بر استاد عزیز. ممنون بابت زحمات تون برای آموزش علمی و کاربردی موفقیت.
مثل همیشه عالی.

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما بابک عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

موفقیت حاصل تلاش تیمی می باشد و شما هم با ارسال دیدگاه و نظرات خود گامی در راستای موفقیت مجموعه عزت خواه بر می دارید. کمال تشکر و سپاس را از همراهی شما دوست گرامی داریم.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ
آرمیتا گفته:
۰ | ۰

تو این اوضاع بحرانی اول باید یه کسب و کاری داشته باشیم تا بعد بتونیم در اون موفق بشیم.

زهرا رحیمی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما آرمیتا عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

به امید آنکه در پرتو تلاش و پشتکار خود، اهداف متعالی و تجربیات سازنده و ارزنده در زندگیتان محقق گردد. همچنین برای اطلاع از تجربه کسانی که وارد بیزینس پرسود آمازون شده اند و به استقلال مالی رسیدند، می توانید نتایج دوره آربی را مطالعه و مشاهده کنید.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط