10 سوالی که هر کارآفرینی باید از خودش بپرسد

  • 23 بهمن 1397
  • 5204
  • 8

کارآفرین موفق کیست؟

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می گویم.
در این قسمت از برنامه الان وقتشه قصد دارم 10 سؤال را برای تو مطرح کنم که برای رسیدن به موفقیت، لازم است یک کارآفرین از خود بپرسد. طبیعتاً کسی که مسیر کارآفرینی را انتخاب می‌کند، به خوبی می‌داند که باید صبور باشد و با تیم سازی قوی، برای رسیدن به آنچه در ذهن دارد، تلاش کند. با تماشای این ویدیو با من همراه باش.

چه کسانی به رویاهای خود می‌رسند؟

2 دسته از افراد به رویاهای خود می‌رسند. دسته اول کسانی هستند که تنبل و بسیار بلند پرواز هستند و دسته دوم کسانی هستند که دقیقاً می‌دانند چه چیزهایی می‌خواهند و اهداف مشخصی دارند. شاید با شنیدن ویژگی‌های دسته اول تعجب کرده باشی ولی با تماشای دقایق ابتدایی این ویدیو می‌توانی در این خصوص مطلع شوی.

 

پیج اینستاگرام عزت خواه دات کام

 

نکات کلیدی برای موفقیت در زندگی و کارآفرینی

یکی از مواردی که به بهبود زندگی تو کمک می‌کند این است که همیشه از خودت سؤالات درستی بپرسی. این کار بسیار تاثیرگذار است. گاهی بسیاری از مشکلات یا مشغله‌های ذهنی که برای تو ایجاد شده است با پرسیدن سؤالات درست و صادقانه از خودت برطرف خواهد شد.

10 سؤال کلیدی برای موفقیت در زندگی و کسب و کار

سؤال اول: دوست داری به چه شخصیتی تبدیل شوی؟
سؤال دوم: مشتریان ایده آل تو دقیقاً چه کسانی هستند؟
سؤال سوم: قصد داری تا چه اندازه بیزینس خودت را گسترش بدهی؟
سؤال چهارم: ...
سؤال پنجم: ...
.
.
.
سؤال دهم: رهبران بعدی بیزینس تو دقیقاً چه کسانی هستند؟

با پرسیدن سؤال درست از خودت، بی شک جواب‌های خوبی نیز دریافت خواهی کرد. در مسیر کارآفرینی و بیزینس تنها نباید به کسب درآمد فکر کنی بلکه باید به این نکته توجه داشته باشی که کار و هدف خود را به درستی و به بهترین شکل به سرانجام برسانی. باید تلاش کنی بیزینسی را بسازی تا در آینده افرادی که نام برند تو را می‌شنوند، احساس خوبی برای آنها تداعی گردد. اگر تمایل داری در خصوص این 10 سؤال مهم و نکات لازم درباره آنها بیشتر مطلع شوی، از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی، ویدیو زیر را دانلود نمایی و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است.

10 سوالی که هر کارآفرینی باید از خودش بپرسد

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

8 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط