تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

جدیدترین روش های کسب درآمد آنلاین

توضیحات کوتاه :
جدیدترین راه های کسب درآمد ، موضوعی است که در عصر حاضر باید از آن مطلع باشید. اگر به دنبال یک فعالیت جانبی یا ایده تجاری جدید هستید، ممکن است درباره روش هایی برای کسب درآمد آنلاین فکر کرده باشید. وقتی می دانید که در حال انجام چه کاری هستید، کسب درآمد آنلاین بسیار ساده خواهد بود. شما می توانید این کار را به صورت تمام وقت یا پاره وقت از منزل انجام دهید. چه کسی نمی خواهد با لباس راحتی کار کند و پول بیشتری به دست بیاورد؟

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 6

  • 1.2k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 7 دقیقه
جدیدترین روش های کسب درآمد آنلاین

 

خلاصه ای از مقاله :

شما می توانید به صورت آنلاین کسب درآمد کنید. در واقع، کسب درآمد آنلاین یک روش کاملا متداول برای به دست آوردن پول بیشتر و یا حتی گذراندن زندگی است. مطابق با پژوهش Pew، تقریبا یک نفر از هر 6 امریکایی از پلتفرم های gig آنلاین کسب درآمد کرده است. از نویسندگی مستقل تا راه اندازی فروشگاه آنلاین مستقل، روش های قانونی زیادی برای کسب درآمد آنلاین وجود دارد. در این مقاله، 16 مورد از روش های نوین کسب درآمد را بررسی می کنیم. برای یادگیری نحوه کسب درآمد آنلاین، این مقاله را به طور کامل مطالعه کنید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید :

 

نحوه کسب درآمد آنلاین


اگر به نحوه کسب درآمد آنلاین می اندیشید، باید بدانید که از الگوهای سریع دوری کنید. مثلا، ممکن است برخی افراد ایده های تجاری آنلاین را توصیه کنند که طبق ادعایشان می توانید یک شبه از منزل به پول زیادی برسید.

حتی با وجود آن که روش های زیادی برای کسب درآمد آنلاین وجود دارد، شما باید هوشیار باشید، زیرا افرادی که وعده کسب میلیون ها دلار را فقط در عرض چند روز به شما می دهند احتمالا می خواهند از شما سوء استفاده کنند. از طرف دیگر، متمرکز شدن بر روش های قانونی کسب درآمد حائز اهمیت است، مثلا با ایجاد محتوای رسانه اجتماعی.

 

کسب درآمد آنلاین

 

حتی با وجود آن که شما باید در یافتن روش هایی برای کسب درآمد جانبی از منزل دقت کنید، اما ایده های حیرت انگیزی برای این کار وجود دارد. اگر به این فکر می کنید که چگونه باید به صورت آنلاین کسب درآمد کنید، باید بر کاری که در انجام آن موفق هستید، متمرکز شوید. شما استعدادهایی دارید که برای بسیاری از افراد دیگر جالب است و باید برای کسب درآمد آنلاین بر آنها متکی شوید.

برای امتحان کردن ایده های جدید درنگ نکنید و به خاطر داشته باشید که برخی افراد مشتاق هستند تا به شما کمک کنند. یک راهبرد منسجم را تشکیل دهید تا از آن برای کسب درآمد از منزل با اتصال به اینترنت و طبق برنامه خودتان استفاده کنید.

همان طور که در بالا اشاره شد، روش های زیادی برای کسب درآمد آنلاین  وجود دارد. این مطلب را مطالعه کنید تا 16 مورد از مدرن ترین روش های کسب درآمد آنلاین را بیابید.


1. یافتن کار آزاد


کار آزاد به شغلی اطلاق می شود که شما برای خودتان کار می کنید و پروژه ها را به صورت قراردادی تکمیل می کنید. حتی اگر به صورت قراردادی برای یک شرکت کار می کنید، وقتی کارتان آزاد باشد به عنوان خویش فرما تلقی می شوید. شغل های آزاد زیادی به صورت آنلاین وجود دارد. در واقع، وبسایت های کار ازاد زیادی فهرست این مشاغل را ارائه می کنند.

حتما Upwork را بررسی کنید که بزرگترین بازار کار آزاد جهان است. Upwork تعداد زیادی از مشاغل آزاد مرتبط با دورکاری را پیشنهاد می کند. شما می توانید فهرست افراد دارای مشاغل مستقل مثل طراح وب، مدیر پروژه، نویسنده، طراح گرافیک و سایر تخصص ها را مشاهده کنید. بیش از 15 میلیون شخص با شغل های آزاد کارشان را با Upwork انجام می دهند و اشتراک در آن بدون هزینه است. بیش از 2 میلیون شغل برای کار آزاد در Upwork فهرست شده است.

 

روش های کسب درآمد

 

FlexJobs و SolidGigs از سایت های عالی برای افراد مستقل هستند که به دنبال کار می گردند. به طور کلی، نیازی به نگرانی درباره کلاهبرداری در FlexJobs نیست. آنها به طور دقیق شغل ها را بررسی می کنند و همه چیز را به دقت تحت نظر می گیرند. شما می توانید شغل های خاص زیادی را در FlexJobs بیابید.

زمان همیشه در درآمد تاثیرگذار است، حتی برای افرادی که به طور مستقل کار می کنند. اگر سریعا به کار احتیاج دارید، SolidGigs را بررسی کنید. آنها همه مشاغل را به سرعت فیلتر کرده و بهترین موارد را برای شما ارسال می کنند، در نتیجه فرصت های مناسب برای شما را بررسی می کنند. با SolidGigs، نیازی به هدر دادن زمان برای جستجوی چندین فهرست شغلی نیست.


2. یک کانال یوتیوب را راه اندازی کنید


روش های زیادی برای کسب درآمد آنلاین با یک کانال یوتیوب وجود دارد. متداول ترین روش، اضافه کردن تبلیغات AdSense به ویدیوهایتان است. هر بار که کسی روی تبلیغات شما کلیک می کند، شما به درآمد می رسید. 

به علاوه، شما می توانید با پوشیدن یا استفاده از محصولات خاصی در ویدیوهای خود، آنها را روی یوتیوب تبلیغ کنید. یک لینک به فروشگاه آنلاین اضافه کنید تا افراد از فروشگاه شما بازدید کنند و محصولات شما را بخرند یا با شرکت های دیگری تماس بگیرید تا محصولات آنها را تبلیغ کنید. فقط مطمئن باشید که پیشنهاد متقاعد کننده ای برای بازدیدکنندگان خود دارید.

 

روش نوین کسب درآمد

 

یک راه دیگر برای کسب درآمد در کانال یوتیوب ایجاد محتوای تبلیغاتی است. بدین شیوه، می توانید با تبلیغ برای محصولات یا ایجاد ویدیوهای با محتوای بازاریابی کسب درآمد کنید.


3. راه اندازی یک کسب و کار دراپ شیپینگ


دراپ شیپینگ می تواند یک مدل تجاری ساده (و پرسود) باشد. نیازی نیست که برای ذخیره موجودی خود پرداختی داشته باشید؛ در مقابل می توانید به عنوان یک واسطه عمل کنید. عرضه کنندگان آنلاینی را پیدا کنید که محصولات را به قیمت عمده به شما بفروشند، سپس کالاها را با قیمت بالاتری فروخته و سود آن را برای خودتان بردارید.

 

بیشتر بدانید : دوره دراپ شیپینگ

 

کسب درآمد

 

از کامپیوتر و لباس تا جواهر و غذای سالم، هزاران عرضه کننده وجود دارد که می توانند موجودی شما را تامین کنند. وقتی این کار را انجام می دهید، نیازمند یک وبسایت و یا ویترین بازرگانی الکترونیک برای بازار خاص خود و فروش محصولاتتان هستید.


4. انجام پژوهش های آنلاین


باور کنید یا نه، می توانید با انجام پژوهش های آنلاین به درآمد بیشتری برسید. وبسایت های زیادی برای پژوهش آنلاین وجود دارد که در آنها می توانید در زمان اضافی خود پژوهش انجام دهید و کارت هدیه یا وجه نقد دریافت کنید. فقط به خاطر داشته باشید که برخی از سایت های پژوهش با دریافت هزینه بهتر از سایرین هستند.

 

کسب درآمد با پژوهش آنلاین

 

Branded Surveys راهی برای کسب درآمد آنلاین با انجام پژوهش ها است. به علاوه، این سایت مورد علاقه بسیاری از افراد است که پاداش برای ثبت نام، رقابت، برنامه وفاداری مشتریان و پرداخت های رقابتی را در نظر می گیرد. شما می توانید برای هر پژوهش تکمیل شده حدود 5 دلار دریافت کنید.


5. ایجاد یک وبلاگ


وبلاگ یک ابزار کسب درآمد متداول است، زیرا ایجاد آن ساده بوده و مسیرهای زیادی را برای کسب درآمد به وجود می آورد. اگر درباره موضوعی اطلاعات دارید، می توانید یک دوره آموزش آنلاین را ایجاد کنید و تخصص خود را به افرادی بفروشید که وارد وبلاگتان می شوند. یا می توانید وبلاگی پیدا کنید که درباره موضوع خاصی تخصص دارد. شما می توانید محصولات دیجیتالی مرتبط با این موضوع را مثل راهنماها، قالب ها، کتاب های الکترونیکی و موارد دیگر به افرادی بفروشید که از وبلاگ شما بازدید می کنند.

 

کسب و کار اینترنتی

 

اگر کالاهای خودتان را برای فروش ندارید، می توانید بازاریابی آشناسازی را انجام دهید. بازاریابی آشناسازی روشی برای کسب درآمد آنلاین با تبلیغ برای کالاهای دیگران در سایت شماست. هرگاه کسی روی یک لینک کلیک کند، شما یک کمیسیون را از شرکت حامی دریافت می کنید. شبکه های آشناسازی زیادی با فهرست های گسترده ای از شرکت ها برای شما وجود دارد که با کمک آنها به یک بازاریاب در این زمینه تبدیل می شوید.

یک راه دیگر برای کسب درآمد از وبلاگتان قرار دادن تبلیغات AdSense است. هر بار که کسی روی تبلیغات کلیک می کند، شما به درآمد می رسید. این یک راه عالی برای کسب درآمد منفعل است.


6. نوشتن و انتشار کتاب الکترونیکی


یکی دیگر از روش های نوین کسب درآمد، روش نوشتن و انتشار کتاب الکترونیکی است. اگر مقیاسی از دانش درباره هر موضوع خاصی دارید، همیشه می توانید یک کتاب الکترونیکی را بنویسید و منتشر کنید تا به صورت آنلاین درآمد کسب کنید. فقط درباره موضوعی بنویسید که مرتبط با وبلاگ شما باشد. این سبب افزایش شانس فروش شما خواهد شد، زیرا مخاطبین به دلیل موضوع یا زمینه خاصتان به وبلاگ شما می آیند. شما می توانید یک فهرست اخبار را تهیه کنید و به خریداران بالقوه درباره کتاب الکترونیکی خود ایمیل بفرستید.

 

کسب درآمد اینترنتی

 


7. توسعه یک برنامه کاربردی


با توسعه یک برنامه کاربردی، می توانید یک برند درست را روی صفحه نمایش دستگاه های موبایل مخاطبان قرار بدهید. بدین شیوه آنها از بازی انگاری، ارتباطات اختصاصی و محتوای تعاملی لذت می برند. توسعه دهندگان برنامه کاربردی تقاضای بالایی دارند، بنابراین توسعه یک برنامه کاربردی خاص یا کار برای یک شرکت مورد نیاز می تواند روشی عالی برای کسب درآمد بیشتر باشد.

 

کسب و کار آنلاین

 


8. تبدیل شدن به یک مربی مجازی


همیشه به مربی احتیاج است. اگر یک معلم هستید یا دانش خاصی دارید، می توانید به شاگردان در بهبود نمراتشان و آمادگی برای امتحانات کمک کنید. فقط به خاطر داشته باشید که باید تجربه آموزش و یک مدرک مرتبط با موضوع داشته باشید. این به شما در ایجاد اعتبار برای والدین و دانش آموزان کمک می کند.

تحقیقاتی را انجام دهید تا بهتر بتوانید مخاطبین خود را درک کنید. از بین مهارت هایتان، موضوعاتی را انتخاب کنید که در آموزش آنها احساس اعتماد به نفس دارید. داشتن مدرک تخصصی یا یک گواهی پیشرفته نیز برای شما مزایای بیشتری را به همراه خواهد داشت. 

 

کسب درآمد آنلاین با روش های جدید

 

روش های آموزشی زیادی برای آموزش مجازی وجود دارد. شما می توانید از فعالیت های تعاملی، اسلایدها، داستان سرایی و حتی بازی انگاری دوره های آموزشی خود استفاده کنید. تبدیل شدن به یک مربی مجازی راه موثری برای کسب درآمد آنلاین خواهد بود. 


9. تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر


اینفلوئنسرها یا افراد تاثیرگذار کسانی هستند که خریداران بالقوه یک محصول یا خدمات را با تبلیغ برای آیتم های موجود در رسانه اجتماعی یا یوتیوب متقاعد می کنند. اگر این برای شما جذاب است، درباره حوزه مورد علاقه خود فکر کنید. شاید به مد یا سفر علاقه مند هستید. شاید درباره تکنولوژی یا لوازم ورزشی اطلاعات زیادی دارید. نقاط قوت خود را در نظر گرفته و حوزه ای را انتخاب کنید که به شما امکان نشان دادن این نقاط قوت را می دهد.

 

افزایش درآمد آنلاین

 

وقتی حوزه مورد علاقه خود را انتخاب کردید، زمان جذب مخاطب فرا می رسد. شما می توانید این کار را با یک وبلاگ یا پلتفرم های رسانه اجتماعی انجام دهید. وقتی مخاطبین خود را جذب کردید، می توانید فروش محصولات به آنها را شروع کنید. اگر معروف شوید، فرصتی برای نشان دادن برندهای خاص و کسب درآمد با تبلیغ محصولات آنها خواهید یافت.


10. ایجاد وبسایت


امروزه هر کسب و کاری به یک وبسایت نیاز دارد. بازارهای گسترده ای برای طراحان وب در دسترس است و این روزها، حتی نیازی نیست که اطلاعاتی درباره نحوه کدنویسی برای ایجاد یک سایت داشته باشید.

 

بیزینس آنلاین

 

فقط به خاطر داشته باشید که بهترین کار انتخاب حوزه مورد علاقه قبل از شروع ایجاد وبسایت ها است. مجموعه خوبی از وبسایت های ایجاد شده را کنار هم قرار دهید، سپس با استفاده از آنها برای خودتان بازاریابی را انجام دهید.


11. شروع سرمایه گذاری


حتی با وجود آن که قطعا می توانید نگاهی به راهبردهای سرمایه گذاری مختلف بیندازید، مثل مشاور املاک و رمزارز، اما بازار بورس متداول را فراموش نکنید. افراد زیادی هستند که فکر می کنند، نمی توانند در بازار بورس سرمایه گذاری کنند، زیرا پول کافی برای این کار ندارند.

خبر خوب آن است که به طور متداول هیچ مقدار حداقلی برای شروع سرمایه گذاری در بازار بورس تعیین نشده است. پلتفرم های کارگزاری زیادی وجود دارد، بنابراین می توانید به یک کانال یوتیوب موفق نگاهی بیندازید که توجیه کننده تفاوت های بین آنهاست. بدین شیوه، می توانید بهترین گزینه را برای رفع نیازهایتان انتخاب کنید.

 

سرمایه گذاری در کسب و کار آنلاین

 

به خاطر داشته باشید که باید در سرمایه گذاری در بازار بورس دقیق باشید. نمی توان پیش بینی کرد که بازار دچار رکود می شود یا صعود، هر کسی که ادعا می کند از وقایع بازار مطلع است، به منافع شما نمی اندیشد. 

به این دلیل است که احتمالا باید در چند کلاس شرکت کنید، چند ویدیو تماشا کنید، یا چند کتاب درباره بازار بورس بخوانید. پخش سرمایه گذاری هایتان همیشه کار خوبی است و ممکن است بخواهید سرمایه گذاری در صنعتی را در نظر بگیرید که آن را به خوبی می شناسید.


12. هنر و تصاویر خود را بفروشید


یک گزینه دیگر فروش هنر و تصویر است. اگر شخص خلاقی هستید، ممکن است بخواهید فروش محصولات خلاقانه را برای شروع کسب درآمد آنلاین در نظر بگیرید.
برای مثال، اگر عکس گرفتن از حیوانات را دوست دارید، می توانید آنها را به صورت آنلاین بفروشید. یا اگر به عکس گرفتن از افراد علاقه دارید، ممکن است بخواهید به عنوان یک عکاس استخدام شوید.

شما باید سعی کنید از راهبردهای مختلف بازاریابی رسانه اجتماعی بهره بگیرید که به شما در اطلاع رسانی کمک می کنند. بدین شیوه، افراد بیشتری از هنر و عکاسی شما مطلع می شوند و به خدمات ارائه شده توسط شما علاقه مند خواهند شد.

 

استقلال مالی با بیزینس آنلاین

 

به خاطر داشته باشید که هنر به شکل ها و صورت های مختلفی است. ممکن است در استفاده از قلمو یا کامپیوتر مهارت داشته باشید. کارهای هنری دیجیتالی در چند سال اخیر متداول شده اند و ممکن است بخواهید از مهارت های کامپیوتری خود برای تولید کارهای هنری دیجیتالی برای سایر افراد استفاده کنید. با وجود آن که افراد زیادی به شروع یک کسب و کار آنلاین یا فروشگاه آنلاین خود علاقه مند هستند،

حتی ممکن است بخواهید کارهای هنری و عکس هایی را تولید کنید که به عنوان لوگویی برای شرکت جدیدتان به کار می روند. حتما از مشتریان بخواهید تا نظراتشان را بنویسند تا به گسترش موقعیت آنلاین شما کمک شود. بدین شیوه، می توانید کسب و کار بزرگتری را برای خودتان ایجاد کنید. این بود، مورد دوازدهم از جدیدترین راه های کسب درآمد.


13. تبدیل شدن به یک مترجم آنلاین


یک راه دیگر برای کسب درآمد آنلاین از طریق ترجمه است. آیا به زبان دیگری صحبت می کنید؟ در این صورت، ممکن است از این موضوع متعجب شوید که چه میزان هزینه برای خدماتتان پرداخت خواهند کرد.

امروزه ما در دنیایی زندگی می کنیم که بیشتر از قبل جهانی شده است. اگر می توانید به یک زبان دوم صحبت کنید، بلافاصله در هر جایی قادر به بازاریابی خواهید بود. انواع مختلفی از پروژه های ترجمه وجود دارد که می توانید روی آنها کار کنید.

مثلا می توانید به عنوان یک مترجم دورکار در گفتگو شرکت کنید. اگر پزشکی نمی تواند اطلاعات را به راحتی به بیمار خود منتقل کند، ممکن است تصمیم بگیرد مترجمی را برای تسهیل این گفتگو استخدام کند.

 

استفاده از روش های نوین برای کسب درآمد

 

شما می توانید به آنچه که دیگران می گویند گوش کنید، آن را برای شخص دیگری ترجمه کنید، و اطمینان حاصل کنید که آنچه گفته شده است را درک می کنید. سپس، می توانید اطلاعات را برای پزشک ترجمه کنید. این یکی از گزینه های موجود است. بسته به نوع ترجمه ای که می خواهید انجام دهید، ممکن است به آزمون ها یا گواهی های مختلفی نیاز باشد. شما باید تصمیم بگیرید که برای فعالیت به عنوان مترجم به چه میزان پول نیاز دارید.


14. انجام پژوهش های آنلاین


فرصت های متعددی برای انجام پژوهش آنلاین وجود دارد. شما باید به دقت بررسی کنید که کدام فرصت بهتر مطابق با نیازهایتان است. برای مثال، برخی از پژوهش های آنلاین بر زمینه خاصی متمرکز می شوند. سایر پژوهش ها از شما می خواهند تا یک فیلم را تماشا کنید و سپس درباره آنچه که دیده اید، آزمون بدهید. به خاطر داشته باشید که پژوهش های مختلف دارای روش های جبران مختلفی نیز هستند.

برخی از برنامه های پژوهشی به شما یک پاداش را برای ثبت نام پیشنهاد می کنند. همچنین پژوهش هایی وجود دارد که امتیازهای وفاداری را به شما اعطا می کنند و با تبدیل آنها به نقدینگی می توانید یک کارت هدیه برای فروشگاه یا رستوران مورد علاقه خود دریافت کنید.

 

بهترین شیوه های کسب درآمد

 

به خاطر داشته باشید که شما لزوما مجاز به انجام هر پژوهشی نیستید. باید درباره بهترین برنامه ها مطابق با پیش زمینه خود تصمیم بگیرید. بدین شیوه، پولی که برای هر پژوهش کسب می کنید به حداکثر می رسد.


15. لباس های قدیمی خود را بفروشید


ممکن است به راه اندازی یک کسب و کار بازرگانی الکترونیک آنلاین یا فروشگاه آنلاین خودتان علاقه مند باشید. گزینه های مختلفی در دسترس قرار دارد، بنابراین می توانید لباس های قدیمیتان را بفروشید تا به صورت آنلاین کسب درآمد کنید.

فروشگاه های مختلفی وجود دارد که می توانید با هزینه کمی لباس هایتان را در آنها به فروش برسانید. به طور کلی، این برنامه های آنلاین درصدی از هر فروش را به خود اختصاص می دهند. در حین تعیین نحوه قیمت گذاری لباس هایتان این موضوع را به خاطر بسپارید.

 

کسب و کار آنلاین

 

اگر نگاهی به کمد لباس هایتان بیندازید، می بینید که برخی لباس ها را برای بیشتر از یک سال نپوشیده اید. ممکن است بخواهید همه این لباس ها را از کمدتان دربیاورید و آنها را دسته بندی کنید. 

یک دسته می تواند مربوط به لباس هایی باشد که می خواهید آنها را نگه دارید و دسته دیگر لباس هایی است که می خواهید آنها را وقف کنید. در نهایت، یک دسته سوم را برای فروش و کسب درآمد در نظر می گیرید. حتما تصاویر خوبی تهیه کرده و توصیفات جذابی از این محصول ارائه کنید.


16. ساخت پادکست


در نهایت، ممکن است بخواهید درباره ساخت  پادکست برای کسب درآمد آنلاین فکر کنید. پادکست ها امروزه بسیار متداول تر از قبل شده اند. افراد زیادی از گوش دادن به پادکست ها لذت می برند، زیرا می توانند در هر موقعیتی به آنها گوش کنند.

برخی افراد گوش دادن به پادکست را در اتومبیل دوست دارند، زیرا می توانند به جای تبلیغات رادیو به پادکست گوش کنند. افراد دیگر دوست دارند در حین پخت غذا یا شستن لباس ها به پادکست گوش کنند.

از سال 2022، بیش از2/4 میلیون پادکست در سراسر جهان با بیش از 383/7 شنونده وجود داشته است.

شما باید درباره آنچه که بیشترین اطلاعات را درباره آن دارید، فکر کنید. سپس، یک پادکست را درباره آن شروع کنید. برای مثال، اگر می دانید که چگونه باید یک کسب و کار راه اندازی کرد، ممکن است بخواهید یک پادکست درباره آن بسازید. یا اگر آشپزی را دوست دارید، می توانید یک پادکست درباره دستورات آشپزی تهیه کنید.

 

ساخت پادکست برای درآمدزایی

 

گزینه های مختلفی در دسترس است و می توانید درباره نحوه تعیین ساختار پادکست خود فکر کنید. آیا می خواهید افراد را برای مصاحبه دعوت کنید؟ آیا می خواهید پادکست خود را به صورت سخنرانی تهیه کنید؟ ممکن است حتی بخواهید بازخورد شنوندگان را هم بشنوید تا ببینید که دوست دارند دفعه بعد درباره چه مطالبی بیشتر بیاموزند.

ممکن است فکر کنید کسب درآمد آنلاین یک رویاست. اما این طور نیست. روش های زیادی برای کسب درآمد آنلاین وجود دارد. شما باید یک پایگاه آنلاین را برقرار کرده و خودتان کار بازاریابی را انجام دهید.


کسب و کار آمازون، بیزینس آسانی نیست ولی اگر واقعا مصمم هستید که یک بیزینس و برند برای خودتان بسازید و حاضر هستید برای این هدف هر تلاشی بکنید تا این بیزینس به صورت حرفه ای ساخته شود و پیش رود، حتما در این مسیر نیازمند راهنما و پشتیبان هستید که با آموزش فروش در آمازون می توانید این اهداف را عملی کنید، درصد خطا و اشتباه را کاهش دهید و از تمام آپدیت های این دوره بهره ببرید. دوره آموزشی آربی به صورت صفر تا صد راهنمای گام به گام شما در خصوص فروش محصولات فیزیکی در وبسایت آمازون خواهد بود.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/new-ways-to-make-money
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط