پنج کمپانی میلیاردی که همین امروز می توانید ؛ آن را بسازید !!!

  • 20 آذر 1396
  • 108.5k
  • 58

استقلال مالی چیست؟

دوست خوبم، در انتهای این صفحه ویدیویی قرار گرفته است که از تو می‌خواهم دانلود نمایی و با دقت تا انتها تماشا کنی، و سپس ادامه متن را بخوانی. بی‌نهایت خوشحالم که فرصتی به من داده شد تا بتوانم در قالب این فایل ویدیویی، بزرگترین راز رسیدن به استقلال مالی را در اختیارت قرار بدهم. آنچه که در این ویدیو آموزشی یاد می گیرید:

 

کمپانی میلیاردی خود را بسازید

نظر آقای علی محبوبی، یکی از دانشجویان موفق دوره آربی

 

  • سریع‌ترین راه انتخاب حوزه کسب‌وکار میلیاردی
  • روش ساخت سرویس و محصولات و پروداکت لانچ
  • تیم‌سازی و برونسپاری
  • مارکتینگ و تبلیغات نوین اینترنتی

در زندگی هر کسی استقلال مالی معنی متفاوتی دارد. برای یک فرد جوان خرید ماشین لامبورگینی است، برای یک مادر، بزرگ کردن فرزندانش در آرامش همراه با امکانات است. برای یک پدر خرید خانه‌ای مناسب برای خانواده عزیزش هست. برای یک دختر جوان توانایی مسافرت کردن به دور دنیا و خریدکردن در بهترین فروشگاه‌های کشورهای مختلف است. دوست خوبم که الان این متن را می‌خوانی، استقلال مالی برای تو چیست؟ چه هدف مالی در ذهنت است؟

 

زندگی با استقلال مالی چه طعمی دارد؟

من چندین سال پیش از ته دلم دوست داشتم دوربین کنون 60D بخرم و زمانی که می‌خواستم پولش را پرداخت بکنم، 900 دلار در حساب بانکیم نداشتم. رویای من فیلمساز شدن بود، می‌خواستم دوربین خودم را داشته باشم و حسابی باهاش تمرین کنم و فیلم بسازم، اما همان لحظه بود که معنی استقلال مالی را فهمیدم، نداشتن پول کافی در حساب بانکیم مانع رسیدن به رویایم شده بود. تصمیم گرفتم که تمام تلاشم را بکنم تا به معنای واقعی به استقلال مالی برسم. خیلی تشنه موفقیت و راه‌اندازی کسب‌وکار بودم، اما در دنیای بزرگ اینترنت سردرگم می‌چرخیدم. تنها چیزی که داشتم، اشتیاق بود. اشتیاق برای رسیدن به استقلال مالی!!! چیزی که هر کسی که برای رسیدن به هر هدفی، باید داشته باشد!!! جستجو کردم، وبسایت‌های مختلف را دیدم، بیش از هزار ویدیو در یوتیوب در مورد کسب‌وکارهای آنلاین دیدم، کتاب‌های خیلی زیادی خوندم، وبسایت‌های پردرآمد را بررسی کردم، بی‌نهایت کنجکاو و تشنه موفقیت بودم... پس از تلاش خیلی زیادی که کردم، با سیستم فکری آشنا شدم که لایف استایل (شیوه زندگی) من را به طور کل عوض کرد. کسب‌و‌کارهای مختلفی را شروع کردم، نتایج فوق‌العاده‌ای می‌گرفتم، انتخاب‌هایم در کار و زندگیم بی‌نهایت بهتر شده بود، کم‌کم به آرامش فکری رسیده بودم، یکی‌یکی به خواسته‌هایم رسیدم و به ساخت رویایی که همیشه در ذهنم بود، نزدیک‌تر شدم.

چند گام برای کسب استقلال مالی

دوست خوبم، امروز می‌خواهم برای اولین‌بار با جزئیات خیلی بیشتری کسب‌وکارهایی که انجام دادم تا به استقلال مالی رسیدم را واست باز کنم، و کامل واست معرفی کنم!!! ایمان دارم، اگر یکی از 5 کسب‌و‌کاری که بهت می‌گویم را شروع کنی و با شیوه فکری که بهت توضیح می‌دهم انجام بدی، به استقلال مالی می‌رسی. بعد از ویدیو کاملا می‌فهمی که چه کسب‌و‌کاری را باید شروع کنی تا به استقلال مالی برسی و مهم‌تر از اون، چطور انجامش بدی... من امتحانشون کردم و نتایج خارق العاده ای گرفتم ، از تو می خوام 2 تا کار انجام بدی ، خیلی مهمه...

 

کمپانی میلیاردی خود را همین امروز بسازید

 

  • اولین وظیفه تو: کاغذ و قلم برداری، عمیق فکر کن و تعریف استقلال مالی از نظر خودت را بنویس
  • دومین وظیفه: این ویدیو را دانلود کن و برای تغییر در زندگیت وقت بگذار و تا انتها با دقت تماشا کن. زمانی که ویدیو را می‌بینی، گوشیت یا هر چیزی که حواست را پرت می‌کنه کنار بگذار، این ویدیو مهمه و لطفا جدی و مصمم باش!

حرف آخرم، قبل از اینکه ویدیو را شروع کنی، من حسین عزت‌خواه در کنارت هستم که به سوالاتت پاسخ بدهم و کنارت باشم، نمی‌خواهم مثل زمانی که شروع کردم، تو هم مثل من تنها باشی در این مسیر. با قدرت و با انرژی در کنار هستم.

نظرات کاربران

58 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط