نیم میلیون ایده میلیون دلاری ، دوازده میلیون بیکار ایرانی ؟!!

  • 1 مهر 1396
  • 56424
  • 25

اصول راه‌اندازی یک کسب‌وکار موفق

خیلی از افراد تصور می‌کنند برای راه‌اندازی کسب‌وکار پرسود و میلیاردی، ایده بسیار مهم هست!!! اگر ایده ناب و فوق‌العاده‌ای داشته باشیم، می‌توانیم کسب‌و‌کار موفقی راه‌اندازی کنیم، تو چگونه فکر می‌کنی؟ دوست خوبم الان می‌خواهم به تو آماری از این موضوع بدهم که قول می‌دهم شوکه بشوی! بر اساس آمار وبسایت رسمی فربز که در سال 2017 منتشر شد: 90 درصد کسب و کارهای نوپا یا همان استارت‌آپ ها در کمتر از 5 سال سقوط می‌کنند و کاملا از بین می‌روند! آمار عجیبی است!! اما زمانی عجیب‌تر می شود که 80 درصد همان استارت‌آپ ها ، ایده‌های خوب و قابل رشدی داشتند.


 

نیم میلیون ایده میلیون دلاری

 

چگونه ایده‌هایمان را اجرایی کنیم؟

بهترین ایده‌ها اگر فقط ایده باشند هیچ ارزشی ندارند و بر خلاف تصور عمومی باید باور کنیم و بپذیریم که نحوه اجرا ، ساخت و مدیریت یک ایده است که آن را تبدیل به کسب و کار میلیاردی می‌کند. حتی ایده‌های ناب می‌تواند به طور کلی شما را نابود کند، 42 درصد از محصولاتی که در استارت‌آپ‌ها ساخته می‌شوند ، هیچوقت حتی به فروش نمی‌رسند و به این دلیل که بازار خریدی ندارند و صرفا همین منحصر‌به‌فرد بودن باعث نابودیش می‌شود.

همه افرادی که در دنیا موفق شده‌اند، در هر کاری، در هر کسب‌وکار یا رشته ورزشی یکی از دو کار زیر را انجام داده‌اند:

  • دسته اول: در خط صاف زندگیشان زمانی که فرصتی برای موفقیت برایشان پیش آمده، فرصت را خوب تشخیص داده‌اند و سریع اقدام کردند.
  • دسته دوم: این دسته به مراتب خیلی موفق‌تر از دسته قبلی هستند، این دسته نه تنها فرصت ها را تشخیص داده اند بلکه در بیشتر موقعیت‌ها، فرصت را ساخته‌اند.

چگونه بزرگ‌ترین رویای زندگی خود را بسازیم؟

از زمانی که به یاد می‌آورم همیشه رویای درونیم این بود که یک روزی فیلم سینمایی بسازم و زمانی که روی پرده بزرگ نمایش داده می‌شود اولش بزرگ بنویسه کارگردان " حسین عزت خواه "! وای حتی همین‌الان که باز صحبت از رویام شد از خوشحالی و هیجان به وجد آمدم. چندین سال پیش تصمیم گرفتم اولین قدم فیلمسازی را بردارم و فیلمنامه کوتاهی نوشتم. مصمم شده بودم واقعا این فیلم را بسازم، اما خیلی چیزها توی این مسیر برایم گنگ و بی‌مفهوم بود. از فیلم‌برداری و دوربین هیچ اطلاعاتی نداشتم برای همین از یکی از دوستانم کمک خواستم و قبول کرد که بهم کمک کند. به من گفت که بروم و بازیگرهای مناسب را پیدا کنم. من نیاز به 5 نفر بازیگر داشتم، سه نفر پسر و دو نفر دختر! بزرگترین مشکلم این بود که نمی‌دونستم بازیگرها را از کجا باید پیدا کنم، بعد از چند روز تلاش در گوگل سرچ کردم و به سختی یک لیست 110 نفری که در محدوده شهر من بودند پیدا کردم ایمیلی نوشتم و واسشون فرستادم. بعد از گذشت 3 روز در کمال ناباوری، هیچ پاسخ مثبتی نشنیدم، کلافه شده بودم.

از شکست تا موفقیت

به هیچ وجه نمیخواستم قبول کنم شکست خورده‌ام و پروژه کنسل است. با دوستم تماس گرفتم و به عنوان آخرین راه برای امتحان کردن بهم گفت به مرکز تئاتر شهر بروم و با کسانی دانشجوی تئاتر هستند و تئاتر تمرین می کنند صحبت کنم. حوالی ساعت 7 عصر به سالنشان رفتم و ابتدا به تماشای تئاتر نشستم. همه تماشاچی‌ها محو تئاتر بودند و با دقت دنبال می‌کردند اما من گوشه‌ای بر روی صندلی جمع شده بودم و دستم زیر چانه‌ام بود و اخم‌هایم درهم، فقط به این فکر می کردم که اگر این‌ها به من جواب منفی بدهند، ساخت فیلم من چه می شود؟ یا اگر از من پول بخواهند، من که پولی ندارم به آنها بدهم! غرق این افکار بودم تا صدای تشویق تماشاچی‌ها بلند شد، لحظه‌ای صبر نکردم سریع به طرف اتاق کار آنها رفتم. با هزار ترفند و خواهش توانستم با سه نفر آنها صحبت کنم‌، اما هیچکدام حتی اسم فیلمی که می خواهم بسازم را هم نپرسیدند! فاجعه بود!!! واقعا چرا؟ چرا همه این آدم‌ها هر کدام به نوعی درخواست من را رد کردند؟ مدام از خودم همین را می‌پرسیدم؟؟!!

 

راه حلی برای 12 میلیون بیکار ایرانی

 


شکست سرچشمه رشد و موفقیت است

مدتی گذشت، خیلی از رویایم دور شده بودم تا اینکه یک روز یکی از بزرگترین اتفاق‌های زندگیم افتاد، من با الگو و تکنیکی آشنا شدم که مسیر زندگی من را از شکست و قبول شکست کاملا برعکس کرد. با استفاده از تکنیکی که یاد گرفتم، خیلی جالبه که بدونی دقیقا همان افراد به درخواست همکاری کردن با من جواب مثبت دادند. کاملا رنگ و کانترست زندگی برایم عوض شد. بعد از اینکه اولین فیلم کوتاه زندگیم را ساختم، تا چند ماه بسیار خوشحال بودم و در مورد آن با همه صحبت می کردم تا اینکه کم کم برایم عادی شد و برگشته بودم به روتین قبلی زندگیم و خیلی کار می کردم. همه تمرکزم دقیقا بر روی کار کردن زیاد بود تا اینکه به طور کامل نقش اون الگو و تکنیک در زندگیم ناپدید شد و دیگر فراموشش کردم.

تبدیل رویا به واقعیت

یک شب به دعوت یکی از دوستانم به یک مهمانی رفتم و بعد از اینکه شام خوردیم به حیاط خانه رفتم تا کمی راه بروم. اتفاقی کنار چند نفر که کنار استخر ایستاده بودند و گرم صحبت بودند، ایستادم. یکی از آنها که وسطشون ایستاده بود، با اشتیاق و هیجان جمله‌ای گفت که هنوز در گوشم می‌شنوم. جمله این بود :" هفته پیش جشنواره فیلم لوکارنو ، فیلمم را قبول کرد ، بلاخره وارد فستیوال شد!" دیگر چیزی متوجه نشدم و دقیقا به یاد حسین عزت‌خواه اصلی افتادم، رویای من فیلم و سینما بود. ساختن فیلم! همه مسیری که رفته بودم به یادم آمد به خصوص زمانی که ازآن تکنیک استفاده کردم و موفق شدم با همان افراد فیلمم را بسازم. از فردای اون شب به خودم قول دادم هیچوقت نگذارم کار یا زندگی روزمره من را کنترل کنه. دوباره تکنیک را استفاده کردم، فوق العاده بود، نه تنها توانسته بودم برای ساخت فیلمم ازش استفاده کنم، اینبار توانسته‌ام در بیزینسم بزرگترین قرارداد زندگیم را ببندم. دوست خوبم چون مطمئنم که الان فوق العاده کنجکاوی، میخوام بهت بگم که داستان چیه...


عواملی که در رسیدن به آرزوها به شما کمک می‌کند

الان خیلی خوشحالم که کتابی برای تو آماده کردم که حاصل شش سال آزمون و خطای من و دانشجویان من هست. در این کتاب با هم بررسی می کنیم که چطوری بهترین ایده را از درون مغزمان بیرون بکشیم و برسیم به مهمترین مرحله یعنی اجرا و مدیریت ایده، که نیازمند اجرای هر ایده ای در کسب‌وکار تکنیک ساخت پل ارتباطی هست. همین الان می تونی این کتاب را دانلود کنی و از دوازده میلیون بیکار ایرانی خارج بشی و در کمتر از 90 روز کسب و کار خودت را بسازی. یاد میگیری همین حالا چه فرصت های مناسبی در زندگی تو وجود داره و مهمتر چطوری از این فرصت ها استفاده کنی و تبدیلشون کنی به پلی برای رسین به آرزوهات و زندگی که رویاش را داری.

باید یاد بگیری با افرادی که اطرافتان بیشتر آشنا بشوی و فرصت ها را ببینی و سریع تکنیک ها را اجرا کنی تا بتونی ایده های کسب و کارت را با شرایطی که داری اجراشون کنی. اگر واقعا آماده ای ازت میخوام که همین الان این کتاب را دانلود کنی ، چون این کتاب به مدت محدودی بر روی وبسایت هست و بعد از آن حذف می شود.

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
رضا در تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خسته نباشید واقعا عالی بود ممنون

الهام اسماعیلی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما رضا عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
الهام اسماعیلی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

خبر مسرت بخش رضایت شما همواره شادی و خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان می‌آورد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

ناصر در تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

حسین تو خیر میرسونی.
سلام. من خیلی چیزا ازت یاد گرفته ام بخصوص فایتم رو دوباره شروع کنم. فروش اینترنتی در ایران انجام میدم و میخوام تنوع کالا ها رو بیشتر کنم.
من دوست دارم.

آراد زمانی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما ناصر عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
آراد زمانی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

خبر مسرت بخش موفقیت و رضایت شما همواره شادی و خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان می‌آورد. به امید آنکه در پرتو تلاش و پشتکار خود، اهداف متعالی و تجربیات سازنده و ارزنده در زندگیتان محقق گردد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

رضا در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
بابت کلیپ و کتاب خیلی ممنونم واقعا کار استاد عزت خواه عالیه
استاد هر جای دنیا هستین همیشه موفق و سربلند باشین

الهام اسماعیلی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما رضا عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
الهام اسماعیلی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تشکر و تقدیر برای شما که همواره لطفتان را به ما ارزانی دارید. از ابراز لطف و رضایت شما بی نهایت تشکر می‌نماییم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

مختار در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام وعرض ادب دارم خدمت همه شما دوستان عزیز مخصوصأ آقای عزت خواه بابت کلیپ های با ارزششون واقعا آدمو به وجد میاره
استاد من کمی مشکل تمرکز دارم اگر رهنمایی بفرمایید ممنون میشم

درناز خیبرگیر/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مختار عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
درناز خیبرگیر هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

از این که با مهربانی بی بدیل و لطف بی نظیر، مراتب رضایت و محبت خود را نسبت به مجموعه عزت خواه دات کام بیان نمودید، به رسم ادب و ارادت متقابل، از شما قدردانی می نماییم. دنبال نمودن ویدیوهای آموزشی، انگیزشی و موفقیت از مجموعه برنامه‌های اینترنتی الان وقتشه که در زمینه رشد و بهبود شخصی، بالابردن سطح مهارت‌های فردی و تمرکز، تثبیت باورهای مثبت و ... می‌باشد، می‌تواند برای شما بسیار مفید واقع گردد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Ashkan در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام واقعا بابت کلیپ های بی نظیر استاد عزت خواه که آدم رو دوباره وچند باره به زندگی ودر اصل به کسب وکار امیدوار میکنه کمال تشکر و دارم چون بزرگی رو در وجودشون دارن واین انرژی مثبت رو به همه میدن دوستون داریم و هرجا که هستید سلامت وشاد باشین به امید همکاری موفق در آینده نزدیک

الهام اسماعیلی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما اشکان عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
الهام اسماعیلی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

خبر مسرت بخش موفقیت و رضایت شما همواره شادی و خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان می‌آورد. از این که با مهربانی بی بدیل و لطف بی نظیر، مراتب رضایت و محبت خود را نسبت به مجموعه عزت خواه دات کام بیان نمودید، به رسم ادب و ارادت متقابل، از شما قدردانی می نماییم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
من در یوتیوب با یکی از کلیپ های استاد آشنا شدم و باید بگم خیلی وقت بود ذهنم دنبال چیزی می گشت ولی پیداش نمی کرد من در این کلیپ جواب خیلی از سوال هام رو پیدا کردم و باید بگم از صمیم قلب از شما ممنونم .

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما محمدرضا عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

وظیفه خود می دانیم مراتب قدردانی و سپاس را به خاطر ابراز لطف و محبت خالصانه به مجموعه عزت خواه دات کام به شما همراه عزیز اعلام نماییم. باعث دلگرمی و افتخار ما می باشد که ویدیوها و مطالب برای شما مفید واقع شده است و ما شاهد رضایت شما هستیم. برای شما در تمام عرصه‎های زندگی آرزوی موفقیت و بهروزی می‌نماییم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

مهدی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام، امروز با شما آشنا شدم و از این آشنایی خوشحالم. امیدوارم که همیشه موفق و پرانرژی باشید. درود بر شما

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مهدی عزیز 
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تشکر و تقدیر برای شما که لطفتان را به ما ارزانی دارید. از ابراز لطف و رضایت شما بی نهایت تشکر می‌نماییم. همراهی شما نیز مایه دلگرمی و افتخار ما می باشد و بسیار برای ما ارزشمند است. امیدواریم در تمام مراحل زندگی شاد و موفق باشید و ما نیز شاهد دستاوردهای بیشمار شما باشیم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

اسداله در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام عالی است خدا قوتتان بدهد

سحر غالب/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما اسداله عزیز   
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سحر غالب هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

ممنون از محبت بی کران شما دوست عزیز. نظرات محبت آمیز شما تیم عزت خواه دات کام را در مسیر هدف خود که یاری رساندن هرچه بهتر به کاربران گرامی است، دلگرم می نماید.

موفق و سربلند باشید.

پاسخ

مصطفی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۰۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام.مدتهاست کم و بیش ازطریق یو تیوب کارهایتان رو دنبال میکنم.بسیار پرانرژی هستیدوممنونم که انرژی تان را منتقل میکنید و ازتان بسیار آموختم.موفق باشید.

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مصطفی عزیز    
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار مفتخریم که تلاش همکاران ما در مجموعه عزت خواه دات کام مورد توجه و پسند شما قرار گرفته است. آنچه که ما را در تلاش روزافزون برای ارائه خدمات به کاربران و دانشجویان گرامی یاری می رساند، آگاهی از این نکته است که این مجموعه سهمی در ایجاد تغییر مثبت در زندگی شما همراهان عزیز داشته است. نظرات مثبت و سازنده شما، ما را در ارائه خدمات بهتر در رسیدن به رضایت دانشجویان و کاربران گرامی یاری می رساند.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

سجاد در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

بسیار عالی و مفید

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما سجاد عزیز    
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

از رضایت و خشنودی شما همواره بر خود می‌بالیم و علاقه مندیم که همیشه شما را در اوج پیروزی‌هایتان ببینیم.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

سیف در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

تشکر آقا ی Ezzatkhah

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما سیف الدین عزیز     
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

سپاس از حسن نیت شما بابت ارسال نظر و ابراز لطف و محبتتان به مجموعه عزت خواه دات کام.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

zeynab در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

باعرض سلام وخسته نباشید خدمت استادو تیم فعال و خستگی ناپذیرایشان مطلب عالی بود خیلی عالی بودسپاس فراوان

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما زینب عزیز     
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

از رضایت و خشنودی شما همواره بر خود می‌بالیم و علاقه مندیم که همیشه شما را در اوج پیروزی‌هایتان ببینیم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

عبداله در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

باسلام امیدوارم شادو سلامت باشید فقط میتونم بگم خدا عزت بده همیشه جاویدان باشید استاد عزیزم من کوچک و خاک زیر پای شما هستم ایرانی های ما داخل ایران فقط آدمهای نژاد پرست هستند و مطالب حاشیه دار رو فقط همیشه به مردم میفروشن بعنوان موفقیت مالی اما هیچوقت به موفقیت نمیرسیم چون این نگرش رو دارن ک اگه تکنیک برای ثروت مند شدن ک اونا رو موفق کرده به بقیه بدن خب مسلما از کار و کاسبی می افتن و وقتی دیگران هم موفق بشن دیگه کسی نمی مونه ک اونارو پول دار بکنه پس فقط حاشیه موفقتشون یا فقط درباره باور خشک و خالی به مردم میفروشن ک این باعث تاسف هست اما شما استاد بزرگ من ولی شما نژاد پرست نیستید بخدا چنان چیزهایی یاد میدین رایگان ک اینجا با پول یاد میدن چون بدبخت پولن اونها فقط درباره ی پول حرف میزن اما پول ی ابزاره اما شما درباره همه چیز حرف میزنین ک زندگیش با حرفهای شما هزار برابر بخدا عوض ی حسی به من میگه ک من هزار برابر به شما اعتماد دارم من خودم دانشجوی شمام زندگیم متحول شده با آشنایی با شما هم پاراسل رو دارم هم آربی خدا عزت بده به شما من عبداله تشکر ازما سنی مذهب از بلوچستان و عاشق سخنرانی

آراد زمانی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۱۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما عبداله عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
آراد زمانی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

سپاس از شما بابت ارسال نظر و به اشتراک گذاشتن حس و انرژی مثبت تان با سایر همراهان عزیز عزت خواه دات کام.
بسیار خرسند و خوشحالیم از رسیدن شما به نتیجه دلخواه تان و به خود می بالیم که در حال طی نمودن پله ای ترقی هستید و خداوند متعال را شاکریم که شاهد موفقیت های روز افزون شما هستیم. موفقیت شما آرزوی قلبی ماست.

تشکر و سپاس فراوان از همراهی شما
شاد و سربلند باشید.
 

 

پاسخ

عبدالرحیم در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

واقعأ سخنان شما برایم خیلی مفید بود زنده سلامت باشید استاد گرامی.
عبدالرحیم عزیزی
افغانستان

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما عبدالرحیم عزیز   
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

از رضایت و خشنودی شما همواره بر خود می بالیم و علاقه مندیم که همیشه شما را در اوج پیروزی هایتان ببینیم.

شاد و سربلند باشید.


 

پاسخ

arsalan در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ گفته:
۰ ۰ | ۳

واقعا عالی بود ممنون

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خرسندیم که شما به بهترین نحو از نکات گفته شده توسط استاد بهره گرفته اید و ما شاهد موفقیت های روز افزون شما هستیم. موفقیت شما آرزوی ماست.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

بهزاد در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

با تشکر فراوان خسته نباشید

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما بهزاد عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

موفقیت های شما، شادی روزافزون ماست. امیدوارم همیشه در اوج پیروزی باشید.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

Amir در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

ممنون اسایت تون بهترین جواب ها را من اینجا پیدا کردم که همیشه به دنبالش بودم ومیخام که بیشتر از زندگی و موفقیت هایی که دنبالش هستم را هرچی زود تر بتوانم در وجودم استخراج کنم و انجامش بدم

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما امیرعلی عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خرسندیم که شما به بهترین نحو از نکات گفته شده توسط استاد بهره گرفته اید و ما شاهد موفقیت های روز افزون شما هستیم. موفقیت شما آرزوی ماست.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

بهروز در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

خیلی استاد حسین جان

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما بهروز عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

موفقیت های شما، شادی روزافزون ماست. امیدوارم همیشه در اوج پیروزی باشید.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

farzad در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خسته نباشید.من دانلود کردم و بعد از خوندن نظرمو برای شما مینویسم. ولی یه سوال؟ ایا شما دوست عزیز تو زمینه ی فیلم سازی و(ادیت-فیلم برداری-کارگردانی-پیداکردن بازیگر) اطلاعاتی دارین برای ارایه به صورت کتاب یا یک گفتگوی کلی که راهنماییم کنید.در واقع من 2 ساله در مرود علاقم همین فیلم سازی اطلاعات کسب میکنم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم و این روزا حسابی ذهنم مشعول این علاقم بود که با این لندینگ پیج برخورد کردم.واقعا برام خوشایند بود.ممنون میشم اگر کمکی بکنید.من فرزاد آریا هستم از علاقه مندان موفقیت و رشد شخصی و فیلم سازی و تدوین و افکت های سینمایی و اشنایی با افترافکت-سینما4دی-پریمیر-فتوشاپ- اجرا و تنظیم و میکس موزیک در سبک ای مختلف.خوشحال شدم و بهترین هارو برای شما اقای عزت خواه دارم.تبریز

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

 

درود به شما فرزاد عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

دوست عزیز شما می توانید برا یاین منظور یک وقت مشاوره با استاد گرفته و سوالات خود را در این زمینه از ایشان پرسیده و به بهترین نحو از راهنمایی های ایشان بهره ببرید. لینک مشاوره های استاد به شرح زیر است:

http://www.ezzatkhah.com/meetlove

http://www.ezzatkhah.com/meetself

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

اکبر در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

چه فایل خوب و مفیدی
ممنون

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما اکبر عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خرسندیم که شما به بهترین نحو از نکات گفته شده توسط استاد بهره گرفته اید و ما شاهد موفقیت های روز افزون شما هستیم. موفقیت شما آرزوی ماست.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

سید در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و احترام استاد عالی می باشد موفق باشید

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما سید محمد عزیز
شبنم شیخی پور هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام
امیدوارم شاد و پیروز باشید
بسیار خرسندیم که شما به بهترین نحو توانسته اید از نکات گفته شده توسط استاد عزت خواه بهره ببرید
تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام کسب رضایت شماست.
با سپاس فراوان
پیروزی شما روزافزون
شبنم شیخی پور

پاسخ

Ahmad در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

ممون از دانلود ریگان کتاب ، ولی من هنوز کتاب رو نخوندم نظر اصلی رو حتما مینویسم استاد

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما احمد عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خرسندیم که شما به بهترین نحو از نکات گفته شده توسط استاد بهره گرفته اید و ما شاهد موفقیت های روز افزون شما هستیم. موفقیت شما آرزوی ماست.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

غلامرضا در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

خوب وعالی

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما غلامرضا عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

موفقیت های شما، شادی روزافزون ماست. امیدوارم همیشه در اوج پیروزی باشید.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

Ghodadad Forotanifar
Ghodadad در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۲

سلم. به خاطر همه فیلم های خوبی که. تو سایت میزاری واقعا ممنون تا الان خیلی استفاده کردم.امیدوارم هر روز فیلم های بیشتری با همین کیفیت بزارید.این کتاب هم خیلی عالی بود اون بخش که می گفتید چه زمانی به هدفتون برسید واقعا عالی بود.موفق باشید.

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۰

درود به شما خداداد عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

 

با سپاس فراوان بابت لطف و ابزار محبت شما دوست عزیز

تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام در راستای یاری رساندن به تمامی دانشجویان و کاربران عزیز بوده تا با بهره گرفتن از صحبت های استاد به موفقیت های روزافزونی دست یافته و خشنودی را به مجموعه عزت خواه دات کام وارد نمایند. به امید مشاهده موفقیت های بیکران شما دوست عزیز.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

محمدرضا در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام دوست خوب کتابت فوق‌العاده. بود ولی ای کاش شما یه تماس با بنده میگرفتی تا در مورد ساختن یک کانال یوتیوپ.که مشابه ایرانی آون وجود نداره صحبت میکردیم من توی آون زمینه 15"سال سابقه دارم در آمد خالص آن میشه گفت بین100تا 300درصد. از مبلغ تمام شده برای ماست. شماره حقیر 09135023829

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شمامحمدرضا عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

با تشکر از پیام شما، به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

مطالب مرتبط