موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

قدم به قدم برای ایجاد بستر فروش آنلاین

توضیحات کوتاه :
بستر فروش دیگری که مهم‌ترین، بهترین و قوی‌ترین بستر در دنیا است، اپ موبایل می‌باشد. یعنی یک اپ موبایل بسازید و از طریق آن بتوانید بستری را فراهم کنید و محصولات خود را به فروش برسانید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 2.2k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
قدم به قدم برای ایجاد بستر فروش آنلاین

 

خلاصه ای از مقاله

اگر وارد بیزینس آنلاین می‌شوید، برای طولانی مدت به آن فکر کنید و یک برند بسازید که همیشه ماندگار باشد نه اینکه به دنبال درآمد 6 ماهه یا یک ساله باشید. اگر واقعاً مصمم و جدی هستید که کارآفرین شوید و به یک امپراطوری آنلاین تبدیل شوید، دید خود را گسترش دهید و به فکر سودهای کوچک نباشید. پس ساخت اپ موبایل کار ساده‌ای نیست و اگر می‌خواهید به این سمت بروید به شیوه درست اقدام نمایید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

اپ موبایل، یکی از بسترهای فروش

بستر فروش دیگری که مهم‌ترین، بهترین و قوی‌ترین بستر در دنیا است، اپ موبایل می‌باشد. یعنی یک اپ موبایل بسازید و از طریق آن بتوانید بستری را فراهم کنید و محصولات خود را به فروش برسانید. اما نکته‌هایی درباره اپ موبایل وجود دارد. مهمترین آن این است که ساخت اپ با طراحی وبسایت متفاوت است. خیلی از افراد به اشتباه فکر می‌کنند که می‌توانند همان وبسایت را در اپ موبایل قرار دهند. اینطور نیست و اپ موبایل به طور کلی فرق دارد.

 

قدم به قدم تا مدیریت بهتر بیزینس

 

کاربر آن و سیستم کاری آن متفاوت است. پس هیچ وقت این فکر را نکنید که وبسایت خود را به یک اپ تبدیل نمایید. قبل از اینکه تصمیم بگیرید یک اپ بسازید باید به این سؤالات جواب دهید. چرا می‌خواهید این اپ را بسازید؟ این اپ با بقیه اپ‌ها موجود در بازار چه فرقی دارد؟ چقدر دانش و علم آن را دارید؟ اگر علم آن را ندارید خودتان این کار را انجام ندهید و تیمی بسازید که آنها دانش ساخت اپ را داشته باشند. خیلی از اپ‌هایی که در گوگل استور هستند اصلاً اپ های مفیدی نیستند زیرا طرز فکر سازنده آن، این بوده که یک اپ بسازد و همان چیزی که در وبسایت بوده را دقیقاً در اپ موبایل کپی کند. این کار را انجام ندهید چون با این کار بازار و مارکت را تخریب می‌کنید. اگر تصمیم می‌گیرید که اپ بسازید یا باید دانش آن را داشته باشید یا افرادی که علم آن را دارند برای شما این اپ را بسازند.

اهداف حاصل از ایده خود را مشخص نمایید

خیلی از افراد ایده‌هایی که در کشورهای بزرگ انجام می‌شود را در ایران کپی می‌کنند. من شخصاً با این اقدام هیچ مشکلی ندارم اگر به مردم و مارکت کمک کند. برای مثال اوبر ساخته می شود و در ایران اسنپ را می‌سازند. این گونه کپی برداری از ایده هیچ اشکالی ندارد به شرط اینکه درست انجام شود، به مردم کمک کند، بازار را بهتر سازد و باعث شود عده‌ای زیاد صاحب شغل شوند. اما در ابتدا باید بدانند که به چه دلیل این کار را انجام می‌دهند. در ایران خیلی از اپ‌ها و وبسایت‌ها ساخته می‌شود که حتی سازنده آن هم هیچ تعریفی مشخصی از آنها ندارد و صرفاً چیزی را که دیده، در ایران پیاده می‌کند که مشکلاتی در پی دارد. برای مثال مردم اعتمادشان را به این بیزینس‌ها از دست می‌دهند. این گونه شما اعتماد هزاران نفر را به خرید آنلاین از بین می‌برید و این کار در طولانی مدت به ضرر شما و بیزینس شما می‌شود. برای مثال افرادی یک فروشگاه اینترنتی راه‌اندازی می‌کنند و به این فکر می‌کنند که مثلاً از 10 محصولی که می‌فروشند 5 عدد آن را برای مشتری ارسال نکنند! شاید این گونه مثلا 2 میلیون سود به دست آورند اما در طولانی مدت در حال تخریب مارکتینگ هستند.

امپراطوری آنلاین بسازید

اگر وارد بیزینس آنلاین می‌شوید، برای طولانی مدت به آن فکر کنید و یک برند بسازید که همیشه ماندگار باشد نه اینکه به دنبال درآمد 6 ماهه یا یک ساله باشید. اگر واقعاً مصمم و جدی هستید که کارآفرین شوید و به یک امپراطوری آنلاین تبدیل شوید، دید خود را گسترش دهید و به فکر سودهای کوچک نباشید. پس ساخت اپ موبایل کار ساده‌ای نیست و اگر می‌خواهید به این سمت بروید به شیوه درست اقدام نمایید. زیرا در آینده همه چیز به اپ تبدیل می‌شود و الان بازدیدکننده‌های اپ در دنیا خیلی بیشتر از وبسایت هستند. تمام وبسایت‌های بزرگ در حال تبدیل به اپ هستند و وبسایت را در کنار آن دارند. پیشنهاد من به شما این است که اگر برای شما قدم بزرگی است، هزینه‌های آن را نمی‌توانید تأمین کنید، تعریف درستی از اپ ندارید، ابتدا با وبسایت خود شروع کنید و بعد آن را به شیوه درست به اپ تبدیل نمایید.

 

مقاله پیشنهادی: سلطان بیزینس های آنلاین

ایجاد بستر فروش آنلاین

 

سوشال مدیا یا شبکه‌های اجتماعی یکی از بسترهای فروش امروزی

در این زمینه می‌توانید از 2 روش استفاده نمایید: 1. درهمان سوشال مدیا فروش خود را انجام دهید. 2. ترافیک را از شبکه‌های اجتماعی بگیرید و آن را به وبسایت خود یا مارکت پلیس‌هایی که کار می‌کنید انتقال دهید. برای مثال لینک محصولی در آمازون را در سوشال مدیا قرار دهید و از این طریق کار کنید. نکته مهمتر این است که شما باید تولید محتوا نیز انجام دهید. محتوا همه چیز است. زمانی که شما در سوشال مدیا محتوا نداشته باشید، نمی‌توانید موفق شوید. در هر حوزه‌ای که کار می‌کنید باید تولید محتوا انجام دهید که می‌توانید خودتان این کار را انجام دهید یا اینکه یک نفر را برای این کار استخدام کنید. تولید محتوا به این معنا نیست که فقط عکس‌ها و فیلم‌هایی را در جاهای مختلف به اشتراک بگذارید و شما خودتان باید تولید محتوا کنید. اگر به دنبال آن هستید که کار شما رونق بگیرد و باعث شود افراد دیگری عکس‌ها، فیلم‌ها و مطالب شما را به اشتراک بگذارند، محتوا شما باید خالص باشد و مال شما باشد. می‌توانید از برندهای بزرگ در زمینه مورد نظرتان ایده بگیرید. برای مثال کمپانی نوشابه انرژی‌زا Redbull سالانه بیش از 100ها میلیون دلار برای ساخت و تهیه محتوا هزینه می‌کند. به سراغ ورزشکاران رفته، ویدیوهای جالبی می‌سازند و در اینترنت به اشتراک می‌گذارند به این کار تولید محتوا می گویند. هر فردی که آن ویدیو را می‌بیند آن را به اشتراک می‌گذارد. نتیجه‌‌ای که حاصل می‌شود این است که آخرین ویدیو Redbull در فیسبوک در طول روز 29 میلیون بازدید داشت. زیرا نزدیک به 8 میلیون نفر آن را به اشتراک گذاشتند. این قدرت، قدرتی نیست که کسی بتواند با پول آن را به دست آورد.

 

مقاله پیشنهادی: ترفندهای فروش در اینستاگرام - اینستاگرام بهترین بستر برای تبلیغ برند و فروش محصولات

 

تولید محتوا جالب گامی در جهت جذب افراد و افزایش فروش

انسان‌ها از تبلیغات اجباری خسته شدند و سیستم تبلیغات عوض شده است. اگر در سوشال مدیا محتوا می‌سازید، محتوای شما باید جالب باشد. اگر جالب نباشد شما را آنفالو می‌کنند. باید به سمت تولید محتوایی که برای انسان‌ها جالب است حرکت کنید. زیرا اگر می‌خواهید در سوشال مدیا مطرح شوید، بهترین راه این است که از طریق مردم مطرح شوید. اولین قانون در این مسیر این است که به مخاطب خود احترام بگذارید و محتوایی به او بدهید که ارزش نگاه کردن داشته باشد. در اینستاگرام ایران 80 درصد فایل‌ها و ویدیوها بی‌فایده می‌باشند و شامل غیبت کردن، دخالت در زندگی خصوصی افراد و... می‌باشند. اینترنت ایران باید از این موارد پاک شود. این موارد در طولانی‌مدت باعث می‌شوند اینستاگرام بعد از چند سال نابود شود و شبکه‌های اجتماعی به محلی برای ارسال و دریافت مطالب بی‌ارزش تبدیل گردد.

آینده دنیای آنلاین در دستان شما است. کارهایی که الان انجام می‌دهید، چند سال آینده نتایج آن مشخص می‌شود. پس تولید محتوا درستی ارائه دهید. بحث من درمورد بیزینس سالم و درست می‌باشد. شما اگر محصول خوبی را معرفی نمایید و محتوای خوبی بسازید، مطمئن باشید با ادامه این مسیر و تلاش خود می‌توانید برند خود را بسازید، فالوورهای خود را افزایش داده و به دنبال آن درآمد شما هم افزایش می‌یابد.

 

کسب درآمد بالا در طول یک روز

 

ضرورت وجود راهنما در مسیر کارآفرینی

زمانی که تصمیم گرفتید به کارآفرین تبدیل شوید و بیزینسی بسازید که از المان زمان و مکان جدا باشد و در نهایت آن بیزینس را به کسب‌وکار میلیاردی تبدیل نمایید، وجود یک راهنما در این مسیر می‌تواند به شما کمک بسیاری کند. ممکن است شما در مسیر بیزینس محصولاتی را از کمپانی‌ها و سایت‌هایی سفارش دهید ولی در مسیر خود با شکست مواجه شوید چون به خوبی بررسی و آنالیز نکردید. نیاز به یک راهنما دارید و تصمیم می‌گیرید که این مسیر را با یک راهنما پیش ببرید زیرا می‌خواهید سریع‌تر به نتیجه برسید. بسیار حائز اهمیت است که زمانی که شخصی ایده خود را مشخص نمود، بتواند ایده خود را پیاده‌سازی کند و زمانی که در این زمینه به خوبی پیشرفت کرد بتواند در جنبه‌های دیگر زندگی خود هم به همین ترتیب پیشرفت کند. برای مثال اگر شما در کسب‌وکار خیلی خوب عمل کنید، محصول فوق‌العاده خوبی بسازید، از لحاظ بیزینس و کسب ثروث به نقطه خوبی برسید ولی در زمینه روابط اجتماعی، سلامت جسمی و بدنی، لایف‌استایل و... ضعیف باشید در زندگی خود احساس کمبود می‌کنید که علت این امر این است که فقط روی یک نقطه تمرکز کرده‌اید.

دوست خوبم تلاش ما بر این است نقشی در موفقیت تو داشته باشیم. اگر شما دوست عزیز مشتاق یادگیری فروشندگی آنلاین در سایت آمازون هستید می‌توانید با مطالعه مطالبی که در صفحه دوره آربی ارائه شده است، مسیر درستی را انتخاب کنید. آموزش‌های دوره آربی شما را از صفر تا صد با نحوه فروش در آمازون آشنا می‌کند.

 

 

برای مطالعه بخش قبلی این مطلب، مقاله رسیدن به استقلال مالی را بخوایید.

برای مطالعه ادامه این مطلب، مقاله.در مسیر رسیدن به موفقیت را بخوانید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/step-by-step-to-create-a-platform-for-online-sales
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط